Kogo reprezentuje osoba

Pyzera Leszek Tomasz

w KRS

Leszek Tomasz Pyzera

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Leszek
Drugie imię:Tomasz
Nazwisko:Pyzera
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarniakowski Zbigniew, Grabowski Bogusław, Gryziak Mieczysław Jerzy, Jodzis Sławomir Jerzy, Kamiński Arkady Rafał, Kietliński Wiesław Feliks, Konarska Bożena Maria, Krajewska Izabela Zofia, Krupiński Andrzej Antoni, Kunstetter Beata Elżbieta, Kuźmicka Zofia Bożena, Kuźmicz Urszula, Machniewicz Zbigniew Romuald, Nizielski Mirosław, Orzechowski Zbigniew Wiesław, Pakoca Ryszard Stanisław, Pluciński Zbigniew Marian, Pożyczka Kazimiera Maria, Stępiński Krzysztof, Trzaska Bolesław, Tynelski Aleksander Jacek, Wojnecka Elżbieta Małgorzata, Zabłocki Ryszard Wojciech, Łuszczyk Halina Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuber Bogdan Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bastecki Dariusz, Bech Józef, Cichy Stefan, Czajkowska Maria Wanda, Dmitroca Wilkos Stanisława, Herse Jarosław Piotr, Jędrzejewski Zbigniew, Kaliściak Włodzimierz Andrzej, Kośmider Mirosław Czesław, Koszarny Maciej Adam, Koszałko Dariusz, Laskowski Marek Stanisław, Lipski Jacek, Maryl Janusz Witold, Mikowska Feret Barbara, Oniśk Mirosław Stanisław, Ośko Magdalena Bożenna, Pniewska Barbara, Przywała Andrzej Stanisław, Rodzoś Józef Andrzej, Różewska Barbara Krystyna, Smuga Edward, Szeremeta Waldemar Marian, Szymak Jacek Ireneusz, Ułasiuk Tadeusz, Wojnecka Elżbieta Małgorzata, Włodarski Eugeniusz Andrzej, Zabrzeska Barbara Stefania, Zawistowska Myrcha Krystyna, Żelazowska Krystyna, Zieńczuk Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazowski Jacek Marian
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernat Józef Andrzej, Bogdański Andrzej Klemens, Bogiel Józef, Borucińska Małgorzata Maria, Chaciński Tadeusz, Czerwińska Hanna Maria, Duch Tomasz, Dymowska Maria Magdalena, Kamecki Jacek, Kozłowska Danuta, Krawczyk Tamara Stanisława, Kwiatkowski Zbigniew Aleksander, Ofrecht Roman Albin, Pakoca Ryszard Stanisław, Papliński Leonard Antoni, Piątek Hanna Danuta, Rakoczy Antoni Krzysztof, Skurzyńska Teresa, Stolarczyk Ryszard, Szymaniak Hanna Maria, Trojanowski Stanisław Marian, Trzcińska Kempiak Cecylia Teresa, Wdowczyk Barbara Kazimiera, Wojewódzki Bogumił Antoni, Zieńczuk Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagutko Włodzimierz Czesław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyż Marek, Gnitecka Bożena, Gontarz Andrzej, Lang Jan Mariusz, Orłowska Buśko Ewa Urszula, Pucko Wiesław Dariusz, Raszewska Urszula Ewa, Reda Marzena Agnieszka, Świderska Kicior Hanna, Tolak Adam Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukawski Maciej Michał
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowska Koziara Hanna, Chełchowski Sylwester, Chrząszcz Jan, Czapla Piotr Witold, Frątczak Sławomir Zygmunt, Górka Bogusław, Górska Joanna Małgorzata, Gruell Hanna Grażyna, Janiszewski Mieczysław Władysław, Jarosik Marek Wiesław, Kęsik Tadeusz, Klimiuk Teresa, Kossakowska Teresa, Kwiatkowski Marian, Marciniak Zbigniew, Masłowski Józef Antoni, Mazurek Piotr, Pawłowski Marek Piotr, Piątek Hanna Danuta, Piórko Adam Stefan, Pomierny Janusz, Proczko Regina, Sitkiewicz Wacława, Tuzinowska Niewiadomska Barbara Henryka, Zan Bigus Lidia Krystyna, Zedler Feliks Edward, Łabanowski Leopold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łada Grażyna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochenek Edward, Ciecholewski Leszek Wojciech, Dobrogojski Roman Waldemar, Kalinowska Elżbieta Urszula, Karnkowski Paweł, Konwicka Żurek Małgorzata, Krzyżanowski Stefan Andrzej, Mierzejewski Zbigniew, Mikusiński Andrzej, Rozmysłowski Adam, Syga Wyszomirska Danuta Maria, Wielga Halina Bożena, Wlazło Zbigniew Marian, Wróblewski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Narewski Stefan Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abc Tm Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000378801
  2. Aptekarz - Księgowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251272
  3. Aquant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000218038
  4. Astra Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220080
  5. Batimar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000500028
  6. Bemowska Wspólnota Samorządowa, Warszawa − KRS 0000404395
  7. Bemowskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Górczewska i Ich Rodzin Oraz Opiekunów Nie Jesteśmy Sami, Warszawa − KRS 0000675109
  8. Bielański Fundusz Lokalny, Warszawa − KRS 0000140532
  9. Blokado Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000794949
  10. Cee Property Administrator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376483
  11. Cidm Centrum Informacji i Doradztwa Mieszkaniowego, Warszawa − KRS 0000526542
  12. Copa Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000583218
  13. Dla Odmiany, Warszawa − KRS 0000338347
  14. Erbus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189337
  15. Europejskie Centrum Uniwersytetów Drugiego i Trzeciego Wieku, Warszawa − KRS 0000409905
  16. Fabro T. Skorupa J. Zwierz Sp. J., Warszawa − KRS 0000171832
  17. Fundacja Centrum Tańca Współczesnego, Warszawa − KRS 0000269988
  18. Fundacja Czy To Konieczne, Laski − KRS 0000716800
  19. Fundacja Przez Modelarstwo Do Lotnictwa, Warszawa − KRS 0000143284
  20. Fundacja Rozwoju Piłki Siatkowej, Warszawa − KRS 0000140689
  21. Gmn Techmet Sp. Z O.O., Sierpc − KRS 0000262566
  22. Intermik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000186971
  23. Intermik Sp. Z O.O. Inwestycje Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000494074
  24. Laboratorium Kosmetyczne Joanna B. Górka, R. Korczak Sp. J., Warszawa − KRS 0000006564
  25. Lavender Fields Sp. Z O.O. Sp. J., Warszawa − KRS 0000581138
  26. Logmas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000608190
  27. Mazowieckie Stowarzyszenie Gospodarki Nieruchomościami Specjal, Warszawa − KRS 0000341263
  28. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawscy Budowlani, Warszawa − KRS 0000093131
  29. Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Ukraińskich W Polsce, Warszawa − KRS 0000623221
  30. Novotherm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044051
  31. Pleograf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116529
  32. Polskie Towarzystwo Geologiczne, Kraków − KRS 0000032361
  33. Prosta Development Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000363575
  34. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Ruda, Warszawa − KRS 0000106260
  35. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Lokum, Warszawa − KRS 0000771170
  36. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowamerkury, Warszawa − KRS 0000038688
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Gocław-lotnisko, Warszawa − KRS 0000021152
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Górczewska, Warszawa − KRS 0000012927
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów, Warszawa − KRS 0000023171
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowawłodarzewska Ii, Warszawa − KRS 0000014606
  41. Spółdzielnia Rzemieślnicza Robót Budowlanych i Instalacyjnych Cechmistrz, Warszawa − KRS 0000126916
  42. Stowarzyszenie Mieszkańców Grunt To Warszawa, Warszawa − KRS 0000387198
  43. Stowarzyszenie Promocji Paliw Alternatywnych, Warszawa − KRS 0000368861
  44. Stowarzyszenie Razem, Warszawa − KRS 0000268171
  45. Stowarzyszenie Spółdzielców Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości Konfederacja Warszawska, Warszawa − KRS 0000134125
  46. Stowarzyszenie Uczestników Rynku Nieruchomości Transfer, Warszawa − KRS 0000483647
  47. Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Osiedla Opaleń, Warszawa − KRS 0000032633
  48. Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Warszawa − KRS 0000074605
  49. Winnica Development Sp. Z O.O. Kwirynów Spółka Komandytowa, Kwirynów − KRS 0000301256
  50. Związek Zawodowy Pracowników Instytutu Farmaceutycznego, Warszawa − KRS 0000358651

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3a Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000057612
  2. Amconex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178631
  3. Arapharma Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000698527
  4. Aspron Sp. Z O.O., Tłuszcz − KRS 0000107662
  5. Auto-naft Polmozbyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029563
  6. Best Commerce International Sp. Z O.O., Józefosław − KRS 0000109666
  7. Business Security International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000225659
  8. Business Security Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226548
  9. Business Security Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166190
  10. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Katowice − KRS 0000107514
  11. Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000158141
  12. Ciech-petrol - Sp. Z O.O., Domaniew − KRS 0000114881
  13. Comac International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182865
  14. E-towers Famaba S.A., Głogów − KRS 0000087646
  15. Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. Z O.O., Krosno Odrzańskie − KRS 0000203740
  16. Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego, Warszawa − KRS 0000101325
  17. Gpk-suez Głogów Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Głogów − KRS 0000026618
  18. Huta Cynku Miasteczko Śląskie, Miasteczko Śląskie − KRS 0000085861
  19. Huta Cynku Miasteczko Śląskie S.A., Miasteczko Śląskie − KRS 0000197025
  20. Impexmetal S.A., Warszawa − KRS 0000003679
  21. Instalexport S.A., Warszawa − KRS 0000022555
  22. Instytut Bezpieczeństwa Biznesu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000084123
  23. Instytut Postępowania Twórczego Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000094536
  24. Inter - Vis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039533
  25. Investon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031611
  26. Klimatherm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000244325
  27. Kombinat Instalacji Sanitarnych Budownictwa Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036855
  28. Kompania Węglowa S.A., Katowice − KRS 0000057506
  29. Kopalnia Węgla Kamiennego Budryk S.A., Ornontowice − KRS 0000077669
  30. Lindt Sprungli (poland) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128684
  31. Lot Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051390
  32. Małopolski Rynek Hurtowy S.A., Tarnów − KRS 0000045641
  33. Medical Consulting Sp. Z O.O., Zakroczym − KRS 0000003021
  34. Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000091146
  35. Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych - Warszawa - S.A., Warszawa − KRS 0000175302
  36. Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych - Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133328
  37. Międzyzakładowa Pracownicza Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Sam-81, Warszawa − KRS 0000134688
  38. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani W Warszawie, Warszawa − KRS 0000135181
  39. Mpo Sita Lublin S.A., Lublin − KRS 0000029849
  40. Nadwiślańska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Warszawa − KRS 0000149486
  41. Polska Izba Paliw Płynnych, Warszawa − KRS 0000120987
  42. Poznańsko-pomorska Spółka Cukrowa S.A., Poznań − KRS 0000082815
  43. Pracownicza Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Pan Akademia, Warszawa − KRS 0000055027
  44. Pro Eco Mobile Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306804
  45. Pro Paribus - Dla Równych, Mościska − KRS 0000242295
  46. Pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262901
  47. Przedsiębiorstwo Drogowo-mostowe S.A., Dębica − KRS 0000171488
  48. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Grupa Morado Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346104
  49. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Polmozbyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040409
  50. Przedsiębiorstwo Przemysłowo-handlowe Nida Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058719


Inne osoby dla Pyzera (1 osoba):