Kogo reprezentuje osoba

Radniecka Anna

w KRS

Anna Radniecka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Anna
Nazwisko:Radniecka
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1958 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Konin (Wielkopolskie), Kołobrzeg (Zachodniopomorskie), Poznań (Wielkopolskie), Zagórów (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Babacz Szczepan Jan, Badyński Janusz, Chrzanowska Maria Zofia, Drozdek Salwador Franciszek, Fajkowski Cezary, Gajewski Andrzej, Grabowski Marek, Grzeszczak Jarosław, Herudziński Waldemar Jerzy, Jasiak Bogdan, Jędrasiak Roman, Karpiński Tomasz, Kaźmierska Danuta, Maciejewski Maciej, Michalski Bogusław Stanisław, Mirecki Zdzisław Kazimierz, Pigólski Bolesław, Rutkowski Stanisław, Samson Mieczysław Stefan, Stawniak Stanisław, Świejkowski Zbigniew Marian, Sych Genowefa, Szczech Arkadiusz Włodzimierz, Szczęsny Jarosław, Szymański Jacek Stanisław, Teodorczyk Julian, Umerle Marianna, Włoszkiewicz Krzysztof, Ziemkiewicz Grzegorz, Zwoliński Andrzej, Żywicka Bogusława Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Belka Tadeusz Jacek, Brewka Kazimierz, Brzezicha Ryszard Jan, Ćwięk Barbara Grażyna, Garstka Stanisław, Kozłowska Małgorzata, Maciejewski Stanisław, Majchrzak Zygmunt, Nizielski Jacek, Nizińska Mirosława, Nowak Tomasz, Pietrusiak Paweł, Piotrowski Zenon, Pomorski Waldemar, Samson Mieczysław, Wacław Urszula, Zamiar Kazimierz, Zaremba Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzchowska Janina
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boch Wojciech, Bryłka Kazimierz, Błaszczyk Jacek, Garstka Stanisław, Gośliński Marian, Januszewska Alfreda, Kozłowska Małgorzata Teresa, Krzyczyński Władysław, Lesinska Zawodna Maria Aniela, Maciejewski Marian, Majchrzak Zygmunt, Miler Zbigniew, Nizielski Jacek, Nowak Tomasz, Pomorski Waldemar Piotr, Smukała Danuta Ewa, Springer Leszek, Sulimczyk Zbigniew, Szczęsny Jarosław, Szpot Mirosława, Tuliński Maciej, Wacław Urszula Teresa, Występski Zenon, Zamiar Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Robakowski Leszek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartecki Lech, Bielecka Anna, Durlak Wojciech, Grodzka Jadwiga, Hałasińska Krystyna, Jakubowski Zygmunt, Jasiczek Roman, Jaskóła Andrzej, Juszczak Zygmunt, Klimas Jadwiga, Klimas Piotr, Kujawa Danuta, Maciaszek Józef, Matczak Zofia, Michalak Jan, Michalak Zygfryd, Mierkiewicz Ewa, Mikołajczyk Romuald, Musiałowski Lech, Nowak Tadeusz, Pakulski Stanisław, Paner Aleksandra, Rydlichowski Łucjan, Sobczak Marek, Szmyt Jan, Wójt Jan, Wysocki Mirosław, Żarska Gabriela, Łojewska Edwarda, Łyskawiński Marian

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000094874
  2. Bank Spółdzielczy W Zagórowie, Zagórów − KRS 0000128161
  3. Chór Halka, Duszniki − KRS 0000070542
  4. Działamy Razem W Zaniemyślu, Zaniemyśl − KRS 0000320766
  5. Forum Gospodarcze Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego - Związek Pracodawców Prywatnych, Czarnków − KRS 0000262009
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Witkowo − KRS 0000105904
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Słupca − KRS 0000099345
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Uniejów − KRS 0000002809
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Grabów − KRS 0000064418
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Czarnków − KRS 0000028721
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kiszkowo, Kiszkowo − KRS 0000046957
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Czerwonaku, Czerwonak − KRS 0000063847
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Doruchowie, Doruchów − KRS 0000031642
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000059420
  15. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Godzieszach Wielkich, Godziesze Wielkie − KRS 0000163371
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Golinie, Golina − KRS 0000126891
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamieńcu, Kamieniec − KRS 0000074205
  18. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kostrzynie Wlkp., Kostrzyn − KRS 0000130806
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kórniku, Kórnik − KRS 0000107138
  20. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kwilczu, Kwilcz − KRS 0000109692
  21. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lwówku, Lwówek − KRS 0000168849
  22. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Obornikach, Oborniki − KRS 0000128984
  23. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Odolanowie, Odolanów − KRS 0000056194
  24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pępowie, Pępowo − KRS 0000056394
  25. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pyzdrach, Pyzdry − KRS 0000045720
  26. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000039582
  27. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ślesinie, Ślesin − KRS 0000057975
  28. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wielichowie, Wielichowo − KRS 0000028549
  29. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wierzbinku, Wierzbinek − KRS 0000121497
  30. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Zagórowie, Zagórów − KRS 0000138503
  31. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Zaniemyślu, Zaniemyśl − KRS 0000085498
  32. Handlowo - Produkcyjna Spółdzielnia Pracy Kępno, Kępno − KRS 0000183331
  33. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska W Warszawie, Warszawa − KRS 0000275133
  34. Hurtowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Konin − KRS 0000049236
  35. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000189159
  36. Nadwarciańskie Stowarzyszenie Rolników, Słupca − KRS 0000157841
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Drzewcach, Drzewce − KRS 0000030343
  38. Ochotnicza Straż Pożarna W Imielnym, Imielno − KRS 0000031281
  39. Ochotnicza Straż Pożarna W Kopojnie, Kopojno − KRS 0000015469
  40. Ochotnicza Straż Pożarna W Oleśnicy, Oleśnica − KRS 0000029197
  41. Ochotnicza Straż Pożarna W Osinach, Osiny − KRS 0000031053
  42. Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni W Kaliszu, Kalisz − KRS 0000184329
  43. Rolnik Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Złotowie, Złotów − KRS 0000096600
  44. Spółdzielnia Kółek Rolniczych, Zagórów − KRS 0000167675
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Razem W Zagórowie, Zagórów − KRS 0000302313
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Słupcy, Słupca − KRS 0000010839
  47. Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa Rolnik, Murowana Goślina − KRS 0000110066
  48. Spółdzielnia Sanatoryjno-wypoczynkowa Lech Sanatorium Uzdrowiskowe W Kołobrzegu, Kołobrzeg − KRS 0000064133
  49. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego W Ostrzeszowie, Ostrzeszów − KRS 0000102461
  50. Spółdzielnia Turystyczno - Szkoleniowa Sus W Kaliszu, Kalisz − KRS 0000043702

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Ostrowite − KRS 0000114842
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Dominowo − KRS 0000184635
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Duszniki − KRS 0000019846
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Babiak − KRS 0000044651
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Malanowie, Malanów − KRS 0000123701
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Grodzisku Wlkp., Grodzisk Wlkp. − KRS 0000077627
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kleczewie, Kleczew − KRS 0000041781
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Koninie, Konin − KRS 0000064506
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kuślinie, Kuślin − KRS 0000085661
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lądku, Lądek − KRS 0000074125
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Niechanowie, Niechanowo − KRS 0000079770
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Przedczu, Katarzyna − KRS 0000118223
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Rychwale, Rychwał − KRS 0000049149
  14. Gminna Spółdzielnia W Swarzędzu, Swarzędz − KRS 0000151824
  15. Górnośląska Spółdzielnia Handlowa Społem, Katowice − KRS 0000178447
  16. Konsorcjum Dystrybucja Detal Sp. Z O.O., Bogucin − KRS 0000376308
  17. Ludowy Bank Spółdzielczy W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000124657
  18. Probau Sp. Z O.O., Jastrzębie- Zdrój − KRS 0000044881
  19. Probau Z.p.c. Sp. Z O.O., Łukawiec − KRS 0000014196
  20. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Spółdzielca Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000151808
  21. Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Trans Pak Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000049366
  22. Skup-bet Sp. Z O.O., Przedecz − KRS 0000370322
  23. Spółdzielnia Mieszkaniowa Tęcza W Turku, Turek − KRS 0000136673
  24. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego W Pile Z/s W Wałczu, Wałcz − KRS 0000032985
  25. Stowarzyszenie Lech Business Club, Poznań − KRS 0000221791
  26. Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego Powiatu Gostyńskiego, Gostyń − KRS 0000054669
  27. Wielkopolska Spółdzielnia Rolnik, Poznań − KRS 0000068445
  28. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Gminy Złotów Sp. Z O.O., Złotów − KRS 0000143526


Inne osoby dla Radniecka (4 osoby):