Kogo reprezentuje osoba

Ratajczak Tomasz

w KRS

Tomasz Ratajczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Ratajczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1975 r., wiek 44 lata
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Częstochowa (Śląskie), Poznań (Wielkopolskie), Puszczykowo (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ratajczak Andrzej Łukasz, Ratajczak Iwona Elżbieta, Ratajczak Jan, Ratajczak Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ratajczak Andrzej Łukasz, Ratajczak Iwona Elżbieta, Ratajczak Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Struski Paweł Jacek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ratajczak Andrzej Łukasz, Ratajczak Iwona Elżbieta, Ratajczak Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basiński Hubert
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ratajczak Andrzej Łukasz, Ratajczak Iwona Elżbieta, Ratajczak Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ratajczak Andrzej Łukasz, Ratajczak Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Adam, Andrysiak Ryszard, Bartnik Andrzej, Bieda Jacek, Bogucki Jacek, Brzozowska Anna, Cetnar Janusz, Czapliński Zbigniew, Dominiak Julian, Fryt Bronisław, Gawkowski Andrzej, Harackiewicz Wiesław, Jopek Wiesław, Lisicki Krzysztof, Mierniczak Grzegorz, Olszewski Mirosław, Popławski Grzegorz, Przybył Marian, Radowski Adam, Romaniuk Marek Paweł, Rusiecki Kazimierz, Rychlik Paradowska Alina, Śląski Zbigniew, Świgut Józef, Waga Łukasz, Winter Aleksander, Wojciechowski Jan, Wojtczuk Mieczkowska Katarzyna, Zaniewski Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymański Walenty
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Joanna Kamila, Bartnik Andrzej Waldemar, Bogucki Jacek Wojciech, Czapliński Zbigniew Józef, Jopek Bożena, Kaczmarek Cezary, Ostafiński Michał, Ostrowski Rafał, Przybył Marian, Ratajczak Jan, Strauss Marek, Zelek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szaliński Paweł Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ratajczak Andrzej Łukasz, Ratajczak Jan, Ratajczak Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ratajczak Andrzej Łukasz, Ratajczak Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Struski Paweł Jacek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ratajczak Andrzej Łukasz, Ratajczak Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basiński Hubert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ab Janik Magazynowanie Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000733013
  2. Abart Invest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000732014
  3. Am Systems A. Padlewski, M. Przybył Sp. J., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000289701
  4. Anmar Marian Przybył Sp. J., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000031520
  5. Anmar Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000201729
  6. Apm Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000786472
  7. Apm Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Tarnów − KRS 0000789553
  8. B.m.k. Light Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000018645
  9. Bmk Centrum Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000158854
  10. Budowlani Łódź Sportowa S.A., Łódź − KRS 0000339070
  11. Centrum Elektryczne Ania Boguccy Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000211382
  12. Centrum Elektryczne Ania Boguccy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wieluń − KRS 0000473142
  13. Centrum Szkoleń i Edukacji Menedżerskiej Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000368502
  14. Dorian Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki Sp. J., Michałów - Reginów − KRS 0000245682
  15. Dynamik Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000142602
  16. Eko-ostel Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000158868
  17. El-plus Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000153146
  18. Elektra Dom Inwestycyjny Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000631191
  19. Elektra Dom Inwestycyjny Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000639978
  20. Elektra Group Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000615032
  21. Elektra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000266224
  22. Elektra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000395459
  23. Elektret Sp. Z O.O., Limanowa − KRS 0000636673
  24. Elektro-holding Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000279157
  25. Elektro-spark Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000115135
  26. Elektromontaż Eg Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000357104
  27. Elgra - Marzena Grala-gawkowska, Andrzej Gawkowski - Sp. J., Bytom − KRS 0000017917
  28. Elgra Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000138624
  29. Elhurt - Elmet Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000033803
  30. Elkond - Kakareko, Olszewski, Panas - Sp. J., Białystok − KRS 0000003059
  31. Elkond Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000255577
  32. Elmega Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000193161
  33. Elpie Nieruchomości Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000378236
  34. Elpie Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000028084
  35. Elron Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000290400
  36. Eltrans spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Chorzów − KRS 0000047124
  37. Eltrans Andrysiak,kulfan Sp. J., Chorzów − KRS 0000034334
  38. Energy Eco Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000315375
  39. Energy Ii Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000441301
  40. Enotec Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000563369
  41. Erahouse Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000253932
  42. Esprom Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000297785
  43. F.h.u. Lem-bud Wiesław Jopek i Wspólnicy Sp. J., Mysłowice − KRS 0000559725
  44. Faroform Sp. Z O.O., Powodowo − KRS 0000357293
  45. Firma Handlowa Elektret Sp. J. Stanisław i Jacek Bieda, Agata Mól, Limanowa − KRS 0000031213
  46. Firma Produkcyjno Handlowa Jb Jacek Bogucki Sp. J., Wieluń − KRS 0000593213
  47. Firma Produkcyjno Handlowa Jb Jacek Bogucki Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000740981
  48. Galeria Handlowa Kopernik Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000328881
  49. Garlik Investments Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000731994
  50. Garlik Magazynowanie Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000732112

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3mej Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000324365
  2. Arcus Eco Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000034395
  3. Bargo Sp. Z O.O., Dziekanów Polski − KRS 0000165365
  4. Bioforum Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000105876
  5. Biostel Sp. Z O.O., Łodzinka Górna − KRS 0000404219
  6. Bychowo - Centrum Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000045885
  7. Bychowo Energetyka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000087384
  8. Centrum Elektryczne Ania Boguccy i Spółka, Sp. J., Wieluń − KRS 0000107801
  9. Dorian Dorota Lisicka i Krzysztof Lisicki Sp. J., Michałów-reginów − KRS 0000197224
  10. Eco-technik S.A., Kluczbork − KRS 0000110001
  11. El-sigma Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000248442
  12. Elbio Sp. Z O.O., Lipa − KRS 0000403928
  13. Electreecity Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000407197
  14. Elektra Holding Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000612077
  15. Elektroport Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000093139
  16. Eltrans Instalacje Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000003294
  17. Energometal S.A., Katowice − KRS 0000358477
  18. Energoprosystem Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000253801
  19. Famil-med Kwidzyn Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000725244
  20. Fundacja Promot, Mierzyn − KRS 0000116623
  21. Gabag Sp. Z O.O., Lewin Brzeski − KRS 0000394087
  22. Gospodarstwo Rolne W Starzawie Sp. Z O.O., Starzawa − KRS 0000624487
  23. Kabis - Budownictwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126642
  24. Kabis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000645398
  25. Kaczmarek Electric Partner Sp. Z O.O., Wolsztyn − KRS 0000554719
  26. Kaczmarek Electric Sp. Z O.O., Wolsztyn − KRS 0000064315
  27. Karo Elektro Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000334110
  28. Krajowa Grupa Kapitałowa Glob 96 S.A., Łódź − KRS 0000004627
  29. Lemar Electric Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000403385
  30. Logit Sp. Z O.O., Dąbrowa − KRS 0000086827
  31. Magma Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000678342
  32. Magnus K. Wasiak Sp. J., Poznań − KRS 0000291649
  33. Marek Romaniuk - Sylwester Belniak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro - Spark Sp. J., Lublin − KRS 0000016528
  34. Megael Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000066884
  35. Mp-energetyka Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000325471
  36. Mysłowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Mysłowice − KRS 0000111132
  37. Pme S.A., Katowice − KRS 0000056005
  38. Polska Grupa Elektryczna Forum-rondo Sp. Z O.O., Morszków − KRS 0000042721
  39. Pphu El-kag Zelek i Wspólnicy Sp. J., Kraków − KRS 0000147790
  40. Pphu Eltex Rams i Wspólnicy Sp. J., Kraków − KRS 0000260539
  41. Przedsiębiorstwo Agroma Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000124404
  42. Przedsiębiorstwo El 12 Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000154484
  43. Przedsiębiorstwo Elmetal Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000008217
  44. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Multi-service J.kępka, R.ostrowski, L.bystrzycki Sp. J., Kwidzyn − KRS 0000105618
  45. Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Eltrans-projekt Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000172642
  46. Refsystem Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000252947
  47. Relpol S.A., Żary − KRS 0000088688
  48. Strunobet - Spark Sp. Z O.O., Kuzki − KRS 0000268768
  49. Tmt Iglotech Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kwidzyn − KRS 0000679885
  50. Unikal Sp. Z O.O., Mokre − KRS 0000084291

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Sukcesywna dostawa materiałów elektrycznych niezbędnych do prowadzenia remontów obiektów Uczelni
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów elektrycznych niezbędnych do prowadzenia remontów obiektów Uczelni przez Wykonawcę własnym transportem na własne ryzyko i koszt do Działu Technicznego lub innych jednostek organizacyjnych Zamawiającego. ) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do niniejszej SIWZ - Formularz cenowy + opis przedmiotu zamówienia
  2. Dostawa artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych dla potrzeb Oddziałów POSiR w Poznaniu
    Zamawiający: Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, Poznań
    Dostawa artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych dla potrzeb Oddziałów POSiR
    w Poznaniu
  3. Sukcesywna dostawa materiałów elektrycznych niezbędnych do prowadzenia remontów obiektów Uczelni
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów elektrycznych niezbędnych do prowadzenia remontów obiektów Uczelni przez Wykonawcę własnym transportem na własne ryzyko i koszt do Działu Technicznego lub innych jednostek organizacyjnych Zamawiającego. Przez sukcesywną dostawę należy rozmieć realizację każdego złożonego przez Zamawiającego zamówienia obejmującego dostawę materiałów na przykład na remont jednego pokoju od daty zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2014 roku. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do niniejszej SIWZ - Formularz cenowy + opis przedmiotu zamówienia. Podane w załączniku nr 2 materiały podzielono na część A - żródła światła i część B - pozostałe materiały elektryczne tworzą całość przedmiotu zamówienia. W trakcie realizacji dostaw należy je fakturować osobno. Podane ilości w załączniku nr 2 są górnym limitem zamówienia. Zamawiający w ramach podanych limów będzie zamawiał ilości materiałów stosownie do bieżących potrzeb w zakresie ilości i typów. 3) Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na tym, iż ostatecznie zamówiona ilość poszczególnych materiałów będzie zależeć od bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego, jednak zsumowana wartość brutto zamówionych materiałów nie może przekroczyć maksymalnej wartości brutto zawartej umowy. 4) Jakość oferowanych materiałów nie może być niższa niż materiałów podanych w formularzu ofertowym. Nazwy własne producenta zostały podane przykładowo z uwagi na konieczność zachowania norm, parametrów i standardów. 5) Zamawiający dopuszcza składanie materiałów równoważnych dla każdej pozycji z załącznika nr 2 do niniejszej SIWZ. W takiej sytuacji wykonawca w załączniku nr 2 wpisuje nazwy proponowanych materiałów równoważnych i załącza do oferty stosowny dokument, którym w rozumieniu Zamawiającego jest aprobata techniczna, certyfikat bądź inny równoważny dokument określający parametry materiału proponowanego przez Wykonawcę. Z załączonego dokumentu w sposób niebudzący wątpliwości winno wynikać, iż oferowane materiały wpisane w załączniku nr 2 spełniają wszystkie wymagania zawarte w SIWZ. 6) Zaproponowanie materiałów o parametrach gorszych niż określone w specyfikacji Zamawiającego będzie skutkowało odrzuceniem oferty, zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp jako sprzecznej z SIWZ. 7) Dostawa odbywać się będzie wraz z wniesieniem, transportem na koszt i ryzyko wykonawcy. Odbiorcą materiałów elektrycznych będzie Dział Techniczny (magazynek ul. Wojska Polskiego 71 G) lub jednostki organizacyjne Uczelni. Zamawiający wymaga, aby każdorazowe dostawy materiałów elektrycznych odbywały się w dni robocze Zamawiającego (poniedziałek - piątek) w godzinach od 8:00 do 14:00. 8) Wykonawca zobowiązany jest do: a) samodzielnej dostawy materiałów elektrycznych na wskazany adres, przy czym jej koszt należy wliczyć w łączną wartość oferowanych artykułów, b) powiadomienia (telefon, fax) odbiorców o dostawie co najmniej na 24 godziny wcześniej; c) przygotowania i przesyłania drogą elektroniczną do dnia 10 każdego miesiąca miesięcznego zestawienia zakupionych materiałów. 9). Zamówienie będzie zawierać: a) wykaz pozycji - przedmiotowo oraz ilościowo, b) adres odbiorcy, c) nazwisko i telefon osoby upoważnionej do odbioru dostawy 10) Zamówienie kierowane będzie przez Dział Techniczny Zamawiającego fasem lub pocztą elektroniczną.. Zamówienie musi być podpisane przez Zastępcę Kanclerza ds. Technicznych lub Kierownika Działu Technicznego. 11) Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia ilości i asortymentu zamawianych materiałów. 12) Termin realizacji dostawy - maksymalnie do 2 dni od daty złożenia zamówienia przez Zamawiającego. Zamówienia będą składane Wykonawcy drogą faksowa lub e-mailową. 13) Faktury należy wystawiać, po dostarczeniu materiałów, zgodnie ze składanymi zamówieniami
  4. Sukcesywna dostawa źródeł światła i opraw oświetleniowych w 2014 roku dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
    Zamawiający: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Poznań
    1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywna dostawa źródeł światła i opraw oświetleniowych w okresie od dnia 02 stycznia 2014 roku do dnia 31 grudnia 2014 roku dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego wielkość i asortyment zawarty jest w formularzu cenowym - załącznik nr 9 do SIWZ. 3. Poszczególne dostawy będą każdorazowo potwierdzane odrębnym zapotrzebowaniem, zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. 4. Ilości wymienione w załączniku nr 9 do SIWZ są szacunkowe i mogą ulec zmianom w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Źródła światła i oprawy oświetleniowe zaproponowane przez Wykonawcę, muszą spełniać wszystkie parametry i wymagania wyszczególnione przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia (załączniku nr 9 do SIWZ). W przypadku uznania przez Zamawiającego, że oferowany produkt nie spełnia wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako nie spełniająca wymagań zawartych w SIWZ.