Kogo reprezentuje osoba

Rodzik Joanna Małgorzata

w KRS

Joanna Małgorzata Rodzik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Joanna
Drugie imię:Małgorzata
Nazwisko:Rodzik
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1960 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Lublin (Lubelskie), Opole Lubelskie (Lubelskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adach Krystyna, Adamczyk Andrzej Ziemowit, Banaszek Teresa Maria, Bartnik Barbara, Bielecka Marianna, Czajka Dorota Elżbieta, Gołębiowska Jolanta, Grądziel Mieczysław, Jurczyga Józef Paweł, Kalinowski Józef, Kęcik Czesława, Kołodziejczyk Grażyna, Lis Henryk Adam, Możdżeń Jan Grzegorz, Opoka Marcin, Pałka Elżbieta, Piłat Janusz, Ślązak Anna Teresa, Śpiewak Lidia Grażyna, Strawa Marian, Szmit Grażyna Jadwiga, Wesołowska Wiesława, Włada Adam Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzka Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryzek Waldemar Zbigniew, Kęcik Czesława, Nowicki Ryszard Roman, Słowik Wojciech, Wlaźlak Justyna, Wypych Adam Jerzy, Zdunek Henryk Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zygo Sławomir
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arciszewska Regina, Bigos Zofia Janina, Chołody Henryk Józef, Chłodna Leokadia Katarzyna, Czopek Maria, Galek Zofia Danuta, Grabczak Grażyna, Hemperek Grażyna, Jędrych Edward, Karaś Alicja Helena, Kupis Teresa, Lis Halina Ewa, Maciąg Teresa, Orzeł Józef, Piłat Adam, Ryczek Krystyna, Salwerowicz Andrzej, Wiącek Piotr, Wolińska Joanna, Łyjak Adam Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzka Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adach Krystyna, Adamczyk Andrzej Ziemowit, Banaszek Teresa Maria, Bartnik Barbara, Bielecka Marianna, Czajka Dorota Elżbieta, Gołębiowska Jolanta, Grądziel Mieczysław, Jurczyga Józef Paweł, Kalinowski Józef, Kęcik Czesława, Kołodziejczyk Grażyna, Lis Henryk Adam, Możdżeń Jan Grzegorz, Opoka Marcin, Pałka Elżbieta, Piłat Janusz, Ślązak Anna Teresa, Śpiewak Lidia Grażyna, Strawa Marian, Szmit Grażyna Jadwiga, Wesołowska Wiesława, Włada Adam Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzka Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Józefowie Nad Wisłą, Józefów Nad Wisłą − KRS 0000131294
  2. Bank Spółdzielczy W Lubartowie, Lubartów − KRS 0000083181
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Abramowie, Abramów − KRS 0000134854
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Bełżycach, Bełżyce − KRS 0000099498
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Borkach, Borki − KRS 0000093014
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce, Kamionka − KRS 0000189558
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Milejowie, Milejów − KRS 0000239128
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Puławach Z Siedzbą W Górze Puławskiej, Góra Puławska − KRS 0000161925
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Rykach, Ryki − KRS 0000119168
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wilkołazie, Wilkołaz − KRS 0000185454
  11. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Garbowie, Garbów − KRS 0000151970
  12. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska W Warszawie, Warszawa − KRS 0000275133
  13. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000189159
  14. Lubelski Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000230662
  15. Ochotnicza Straż Pożarna W Radawczyku, Radawczyk − KRS 0000043136
  16. Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc, Lublin − KRS 0000193290
  17. Rejonowa Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna Samopomoc Chłopska W Puławach, Puławy − KRS 0000166613
  18. Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kraśniku, Kraśnik − KRS 0000108660
  19. Społeczny Ruch Spółdzielców, Lublin − KRS 0000054124
  20. Spółdzielnia Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000137915
  21. Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna W Trawnikach, Trawniki − KRS 0000163294
  22. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa W Opolu Lubelskim, Opole Lubelskie − KRS 0000169147
  23. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielony Dom, Warszawa − KRS 0000308050
  24. Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa W Garbowie, Garbów − KRS 0000044603
  25. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Jutrzenka, Zakrzówek − KRS 0000052697
  26. Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Samopomoc Chłopska W Opolu Lubelskim, Opole Lubelskie − KRS 0000102145
  27. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Im. Zygmunta Chmielewskiego, Nałęczów − KRS 0000332390
  28. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej W Opolu Lubelskim, Opole Lubelskie − KRS 0000222878
  29. Towarzystwo Przyjaciół Miasta Opola Lubelskiego, Opole Lubelskie − KRS 0000043983
  30. Towarzystwo Przyjaciół Żyrzyna, Żyrzyn − KRS 0000062849
  31. Towarzystwo Ziemi Ostrowa Lubelskiego, Ostrów Lubelski − KRS 0000021187

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Centralny Związek Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000171513
  2. El-tax Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000495189
  3. Fundacja Nasza Nadzieja, Świdnik − KRS 0000262474
  4. Fundacja Spółdzielczy Fundusz Oświaty Wiejskiej, Warszawa − KRS 0000052951
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Żyrzyn − KRS 0000128996
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Firleju, Firlej − KRS 0000061118
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Niedrzwicy Dużej, Niedrzwica Duża − KRS 0000093525
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ostrowie Lubelskim, Ostrów Lubelski − KRS 0000177090
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ostrówku, Ostrówek − KRS 0000169446
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Spiczynie, Spiczyn − KRS 0000098379
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Strzyżewicach, Strzyżewice − KRS 0000086528
  12. Inwestprojekt Lublin S.A., Lublin − KRS 0000053122
  13. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych W Lublinie Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000034376
  14. Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Lubartów − KRS 0000170143
  15. Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Zgoda, Kazimierz Dolny − KRS 0000030955
  16. Rycka Spółdzielnia Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Rykach, Ryki − KRS 0000176652
  17. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa, Garbów − KRS 0000168502
  18. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000133858
  19. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Samopomoc Chłopska W Niemcach, Niemce − KRS 0000055948
  20. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa W Fajsławicach, Fajsławice − KRS 0000132489
  21. Spółdzielnia Swojak Z Odpowiedzialnością Udziałami, Karczmiska − KRS 0000049475
  22. Spółdzielnia Transportu i Usług W Rykach, Ryki − KRS 0000169760
  23. Spółdzielnia Transportu- Handlu i Usług W Niedrzwicy, Niedrzwica Duża − KRS 0000162247


Inne osoby dla Rodzik (37 osób):