Kogo reprezentuje osoba

Rogowski Ryszard Jerzy

w KRS

Ryszard Jerzy Rogowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ryszard
Drugie imię:Jerzy
Nazwisko:Rogowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1935 r., wiek 87 lat
Miejscowości:Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Lubichowo (Pomorskie), Skórcz (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapiewski Dariusz, Czarnecki Kazimierz Jerzy, Denis Dariusz Eugeniusz, Doring Barbara, Flissikowski Sławomir, Gajewski Andrzej, Hoffmann Elżbieta Irena, Kaliszewski Tadeusz, Komor Lidia, Komorowski Zbigniew, Kowalewski Kazimierz, Lichnerowicz Łukasz, Manuszewski Roman, Narloch Danuta, Olszowa Agnieszka, Ossowska Justyna, Poklękowski Jacek Alojzy, Sobczyk Justyna, Szarmach Andrzej, Wielewicki Janusz, Wiśniowska Barbara, Zagajewski Wacław, Żuraw Jarosław Henr, Łabuda Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ługowska Dorota
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burczyk Maria Anna, Doring Barbara Brygida, Eggert Alina Elżbieta, Gornowicz Ewelina Małgorzata, Jach Sabina Maria, Kielbratowski Jerzy, Klamann Elżbieta, Klamann Sabina Magdalena, Komor Lidia, Kowalewska Małgorzata Barbara, Kowalewski Kazimierz, Kołodziejski Mieczysław Jerzy, Landowska Klaudia Andżelika, Lipinska Iwona Maria, Mazgaj Krystyna Gertruda, Megger Barbara Ewa, Megger Kazimierz, Michna Kazimierz Klemens, Olejniczak Arkadiusz, Olszowy Janina Barbara, Ossowska Justyna Bożena, Piesik Cecylia Maria, Piotrowski Jan, Reimus Edmund Alfons, Stangel Dorota, Szwed Barbara Pelagia, Tuszyński Paweł, Waldmann Zofia, Wołoszyk Zbigniew, Żółnowska Elżbieta

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Henryk, Antosiewicz Paweł, Bartkiewicz Jacek Adam, Bieńkowski Mariusz Cezary, Bil Bogusław, Budz Jan, Burzycka Barbara Ewa, Busz Jerzy, Chojna Duch Elżbieta, Gałązka Petz Barbara Maria, Gocłowska Janina, Grzejszczak Władysław, Główka Gabryel, Halk Mieczysław Sylwester, Jerzak Stefan, Kaczała Sławomir, Kiciński Włodzimierz Artur, Kochaniak Jarosław, Kopeć Andrzej Wojciech, Kowa Krzysztof Jan, Król Jan Paweł, Kulczycki Władysław, Kłosiński Romuald Grzegorz, Lorenc Elżbieta Zofia, Machlejd Michał, Merlo Sofia, Messner Zbigniew Stefan, Michałkiewicz Rafał, Mikosa Józef Marian, Nadolnik Bogusław Edmund, Nowak Tomasz Józef, Oleś Marek, Pasieka Jerzy Adam, Pepłowski Jan Jacek, Pietraszkiewicz Henryk, Pydzik Robert Zygmunt, Raczko Andrzej, Ratajczyk Jacek, Rubin Tadeusz, Sawicki Zbigniew, Sitarski Ireneusz Robert, Stanisławska Wiesława, Stępniewski Michał, Szamałek Krzysztof, Tański Adam Jerzy, Wierciński Grzegorz, Woźniak Bolesław Stefan, Woźniak Renata Barbara, Wroński Stefan Krzysztof, Zatorski Konrad Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabno Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Stanisław, Bochniak Ewa Maria, Czaja Andrzej Marek, Jarosławski Henryk, Nosewicz Zdzisław, Oczki Miłosz, Ratka Zbigniew, Sajnóg Kazimierz, Trzos Adam Marek, Ziemba Bartłomiej Marian, Zimniak Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  2. Bank Spółdzielczy W Lubichowie, Lubichowo − KRS 0000135581
  3. Bank Spółdzielczy W Osiu, Osie − KRS 0000042347
  4. Bank Spółdzielczy W Skórczu, Skórcz − KRS 0000027694
  5. Bank Spółdzielczy W Więcborku, Sępólno Krajeńskie − KRS 0000029686
  6. Bank Spółdzielczy Ziem Górskich Karpatia, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000172913
  7. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  8. Brzol89 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000836654
  9. Bukowina Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000680413
  10. Buteo Fund S.A., Warszawa − KRS 0000636411
  11. Chemica S.A., Katowice − KRS 0000515970
  12. Dom Ludowy - Spółdzielnia Kulturalno - Oświatowa Im.franciszka Ćwiżewicza W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000116129
  13. Droga Instytut Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000939996
  14. Eko Bisam Projekt Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000399386
  15. Eko Transfer Sp. Z O.O., Łobez − KRS 0000481339
  16. Empiria Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328248
  17. Erbud S.A., Warszawa − KRS 0000268667
  18. Europejski Instytut Samorządności i Administracji Publicznej (eisap), Warszawa − KRS 0000164353
  19. Fm Bank S.A., Warszawa − KRS 0000339740
  20. Fulcrum Estate Ld Ławski Kiciński Spółka Komandytowa, Blizne Łaszczyńskiego − KRS 0000976930
  21. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, Warszawa − KRS 0000150776
  22. Fundacja Edukacyjna Perspektywy, Warszawa − KRS 0000176397
  23. Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej - Counterpart Fund, Warszawa − KRS 0000017557
  24. Fundacja Gpw, Warszawa − KRS 0000563300
  25. Fundacja Im. Janusza Kurtyki, Kraków − KRS 0000598727
  26. Fundacja Instytut Państwa i Administracji, Warszawa − KRS 0000094869
  27. Fundacja Klubu 500, Warszawa − KRS 0000101838
  28. Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka Im.św. Józefa Kalasancjusza, Warszawa − KRS 0000120773
  29. Fundacja Na Rzecz Utworzenia i Wspierania Filii Uniwersytetu Gdańskiego W Starogardzie Gdańskim, Starogard Gdański − KRS 0000128847
  30. Fundacja Polska Wieś, Warszawa − KRS 0000100089
  31. Fundacja Pzu, Warszawa − KRS 0000053778
  32. Fundacja Semper Polonia, Warszawa − KRS 0000128521
  33. Fundacja Stare Powązki, Warszawa − KRS 0000886931
  34. Fundacja Szlakiem Historii Wojska Polskiego Imienia 44 Pułku Strzelców Kresowych i 7 Pułku Ułanów Lubelskich, Warszawa − KRS 0000640097
  35. Fundacja Wirtualna Kultura, Kraków − KRS 0000381048
  36. Fundacja Wspomagania Wsi, Warszawa − KRS 0000136874
  37. Global New Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239086
  38. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Słomnikach, Słomniki − KRS 0000126609
  39. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Wilcze Błota − KRS 0000165127
  40. Good Grains Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000484824
  41. Grupa Stereo S.A., Warszawa − KRS 0000015182
  42. Gs Bukowina Tatrzańska Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000323097
  43. Heidelberg Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043088
  44. Instytut Doradztwa Gospodarczego Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000614221
  45. Investment Funds Depositary Services S.A., Warszawa − KRS 0000980666
  46. Klub Sportowy Ursus, Warszawa − KRS 0000009458
  47. Kółko Rolnice - Koło Gospodyń Wiejskich W Ocyplu, Ocypel − KRS 0000260795
  48. Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000113064
  49. Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A., Warszawa − KRS 0000081582
  50. Mbh Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000785698

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aero Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282354
  2. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  3. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  4. Alfa Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000054031
  5. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  6. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  7. Artis Loft Hotel Dittricha Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000374091
  8. Ascot Investment S.A., Warszawa − KRS 0000206080
  9. Aton-ht S.A., Wrocław − KRS 0000240980
  10. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  11. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  12. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  13. Bank Przemysłowy S.A., Łódź − KRS 0000004106
  14. Bank Spółdzielczy W Cieszynie, Cieszyn − KRS 0000125979
  15. Bank Spółdzielczy W Grębocinie, Grębocin − KRS 0000104388
  16. Bank Spółdzielczy W Kisielicach, Kisielice − KRS 0000090543
  17. Bank Spółdzielczy W Kowalu, Kowal − KRS 0000135752
  18. Bank Spółdzielczy W Malborku, Malbork − KRS 0000068640
  19. Bank Spółdzielczy W Płońsku, Płońsk − KRS 0000049877
  20. Bank Spółdzielczy W Sierakowicach, Sierakowice − KRS 0000037694
  21. Bank Spółdzielczy W Starogardzie Gdańskim, Starogard Gdański − KRS 0000125835
  22. Bank Spółdzielczy W Sztumie, Sztum − KRS 0000084617
  23. Bank Spółdzielczy W Wąsewie, Wąsewo − KRS 0000108612
  24. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  25. Bauer Sp. Z O.O., Stare Pole − KRS 0000095028
  26. Bazy i Systemy Bankowe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000168197
  27. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  28. Beskidzka Izba Kapitałowa i Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O. -, Bielsko-biała − KRS 0000020803
  29. Beta Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000168275
  30. Bielnik Mini Browar Sp. Z O.O., Lesznowola − KRS 0000374230
  31. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  32. Bioagra - Oil S.A., Tychy − KRS 0000264450
  33. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  34. Bioenergia Plus Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000338404
  35. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  36. Biuro Audytorskie Sadren Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167985
  37. Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Warszawa − KRS 0000201192
  38. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  39. Boś Leasing - Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  40. Bowim S.A., Sosnowiec − KRS 0000001104
  41. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  42. British Automotive Holding S.A., Warszawa − KRS 0000250733
  43. Bud-bank Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027836
  44. Bufiks Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000128027
  45. Burghotel Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000160840
  46. Bytom S.A., Kraków − KRS 0000049296
  47. Carcade Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373389
  48. Cardina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000623659
  49. Cefana Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000124216
  50. Centrum Aktywnego Wypoczynku W Malborku Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000410764