Kogo reprezentuje osoba

Roj Eugeniusz Bernard

w KRS

Eugeniusz Bernard Roj

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Eugeniusz
Drugie imię:Bernard
Nazwisko:Roj
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Czerwionka-leszczyny (Śląskie), Katowice (Śląskie), Radostowice (Śląskie), Warszowice (Śląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kapela Hanna Zyta, Najdek Andrzej, Roj Konrad Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mazur Mieczysław Edward, Piekutowski Czesław, Szulc Roman Józef, Zabłocki Wilhelm

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domin Jarosław, Gąszczyk Zbigniew, Granda Danuta Maria, Hajdecka Danuta, Hanczarek Dariusz Andrzej, Jankowski Lech Sławomir, Kędziora Tomasz, Papier Włodzimierz Stanisław, Pędziwiatr Jan, Sienicki Wojciech, Sokołowski Antoni, Szatanik Hanczarek Ewa Ilona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczyński Marcin Konrad
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kapela Hanna Zyta, Najdek Andrzej, Roj Konrad Antoni
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Breza Stanisław, Domin Jarosław, Dłubak Przemysław, Gąszczyk Zbigniew, Granda Danuta Maria, Hajdecka Danuta, Jankowski Lech Sławomir, Kędziora Tomasz, Kloska Henryk, Kubeczka Karol, Legawiec Jan, Papier Włodzimierz Stanisław, Pędziwiatr Jan, Stróżyk Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szade Jacek Grzegorz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Betz Rainer, Budzyk Halina Rozalia, Dobosiewicz Marek Tadeusz, Gacek Aleksandra Iwona, Korzus Georg, Kuczera Rafał Stanisław, Woźnikowski Piotr Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzyk Łukasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Danel Bogusław Stanisław, Domin Jarosław Marek, Granda Danuta Maria, Jankowski Lech Sławomir, Papier Włodzimierz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaporowski Mariusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adp Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000138418
  2. Aero Investment Fund S.A., Rybnik − KRS 0000372340
  3. Ajt Industrial Poland Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000534120
  4. Alsmer Logistics Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000343636
  5. Arkamed Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000269155
  6. Bdp-al Yachting Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000252952
  7. Bp Tank Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000475686
  8. Br-zet Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000294457
  9. Carbo-koks Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000148405
  10. Caspol Forwarding Sp. Z O.O., Warszowice − KRS 0000078550
  11. Caspol-trade Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000057921
  12. Comerman Sp. Z O.O., Seroki-wieś − KRS 0000261467
  13. Comtex Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000237285
  14. Constructionpyrotech Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000213037
  15. Correct Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000195281
  16. Daral Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000232130
  17. Dimex Konstrukcje Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000309726
  18. E-mus Sp. Z O.O., Kalety − KRS 0000609039
  19. El Zulana Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000229077
  20. Energosystem Rybnik Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000168873
  21. Force Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000169508
  22. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  23. Gliwickie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000359809
  24. Global Beton Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000342006
  25. Gsb Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000263297
  26. Haszem Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000153479
  27. Hi-tom Group Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000501537
  28. Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych S.A., Gliwice − KRS 0000107305
  29. International Trade Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000331185
  30. Jas- Fbg Customs Service Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000333582
  31. Jas-fbg S.A., Katowice − KRS 0000019000
  32. Jaspel Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000431545
  33. Jumbo-expres Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000135509
  34. Kawat Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000421342
  35. Kruszmar Sp. Z O.O., Świerklaniec − KRS 0000459266
  36. Kuehne+nagel Real Estate Sp. Z O.O., Gądki − KRS 0000058446
  37. Kuehne+nagel Sp. Z O.O., Gądki − KRS 0000549292
  38. Ls Transport Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000430677
  39. Maplex Sp. Z O.O., Radzionków − KRS 0000252543
  40. Merk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000488617
  41. Mot-bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Sp. Z O.O., Czerwionka-leszczyny − KRS 0000235482
  42. Petbud Sp. Z O.O., Radostowice − KRS 0000117939
  43. Polska Izba Spedycji i Logistyki, Gdynia − KRS 0000068564
  44. Polsko-ukraińska Pracownicza Sp. Z O.O., Brynek − KRS 0000347747
  45. Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000064887
  46. Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych, Gdynia − KRS 0000051434
  47. Power Progress Sp. Z O.O., Warszowice − KRS 0000137764
  48. Poziom 1980 Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000493890
  49. Prbud Sp. Z O.O., − KRS 0000374039
  50. Procon Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000255197

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akademickie Stowarzyszenie Pomocy Społecznej, Cieszyn − KRS 0000127123
  2. Alta S.A., Warszawa − KRS 0000149976
  3. Alya Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000266598
  4. Andi Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000231050
  5. Apn Odra Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000393518
  6. Aps Energia Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000315119
  7. Aztek Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000110692
  8. Bcube Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000041390
  9. Bilfinger Elwo S.A., Pszczyna − KRS 0000383911
  10. Biona Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000268630
  11. Bipron-wibro Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000139484
  12. Budexrem Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000223682
  13. Cj International Ltd. Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000051197
  14. Comerbud Sp. Z O.O., Reguły − KRS 0000264229
  15. Comertrans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262964
  16. Convenio Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000354654
  17. Cougar Investments Polska Sp. Z O.O., Robakowo − KRS 0000095951
  18. Delta Water Systems Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000042349
  19. Detruck Rental Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000279308
  20. Dom Mięs Refa Sp. Z O.O., Świerklaniec − KRS 0000141465
  21. Elektrociepłownia Andrychów Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000089321
  22. Energoplus Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000352513
  23. Exterm Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000043025
  24. Fabryka Zmechanizowanych Obudów Ścianowych Fazos S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000027096
  25. Famur S.A., Katowice − KRS 0000048716
  26. Ferropack Sp. Z O.O., Gorzyczki − KRS 0000283395
  27. Forest Hill Sp. Z O.O., Siewierz − KRS 0000055412
  28. Fundacja Dla Śląska, Katowice − KRS 0000029793
  29. Fundusz Kapitałowy Abart-invest S.A., Katowice − KRS 0000056891
  30. Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Kwk Szczygłowice W Knurowie, Knurów − KRS 0000336382
  31. Grupa Sa Sopot Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000121221
  32. Intercard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000233396
  33. Internetium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266828
  34. Jan Berg Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000033221
  35. Kastan Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000089448
  36. Klub Sportowy Strzybnica, Tarnowskie Góry − KRS 0000001477
  37. Kolejowe Zakłady Maszyn Kolzam S.A., Racibórz − KRS 0000115564
  38. Kopalnia Zapniów Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000122164
  39. Miejski Klub Sportowy Gks Jastrzębie, Jastrzębie-zdrój − KRS 0000003504
  40. Mp Kibo Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000433390
  41. North Group Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000128238
  42. Ośrodek Badawczo Wdrożeniowy Owczarstwa Sp. Z O.O., Piorunka − KRS 0000128312
  43. Pamtrans Spedycja Międzynarodowa Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000210499
  44. Pollena Silesia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Paczków − KRS 0000007566
  45. Polsin-karbid Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000046598
  46. Pond Security Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000161356
  47. Premium Cars Lubin Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000262710
  48. Prodchem Sp. Z O.O., Wielowieś − KRS 0000272418
  49. Przedsiębiorstwo Energetyczne Megawat Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000049573
  50. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Jastrzębie- Zdrój − KRS 0000054561

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa regałów
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział Sosnowiec, Sosnowiec
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż regałów przesuwnych i stacjonarnych dla O/ZUS w Sosnowcu. Regały zainstalowane zostaną w składnicy akt umiejscowionej w budynku C przy ul. Partyzantów 1.

Inne osoby dla Roj (42 osoby):