Kogo reprezentuje osoba

Rożej Teresa

w KRS

Teresa Rożej

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Teresa
Nazwisko:Rożej
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1942 r., wiek 78 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszek Eugeniusz, Bednarz Anna Maria, Bronowska Krystyna Halina, Dybikowska Kazimiera, Dłuski Adam, Frankowski Michał, Jasińska Stanisława, Kannenberg Edwin, Krause Zofia, Krawczyk Andrzej, Krzysztofiak Irena Helena, Kuchcińska Ewa, Lewkowicz Mieczysław, Lidzbarski Zygmunt Antoni, Machulska Genowefa, Maciejewska Halina, Mackiewicz Stanisław, Malicki Mirosław, Malinowski Andrzej, Masternak Józef, Mazur Małgorzata Beata, Mierzwicki Janusz, Mionskowska Apolonia, Oktaba Leszek, Olczyk Marek, Pajdowski Ryszard, Pietlicka Irena, Piwowar Eugeniusz, Polonis Grudzińska Teresa, Rembiszewski Michał Antoni, Rzymkowska Jolanta Brygida, Sidor Władysław, Sokołowski Jerzy Józef, Straszewicz Władysław, Szczucki Piotr, Szymczak Czesław, Trawiński Jan, Tulko Bronisław, Turska Regina, Walczak Bober Grażyna, Waszczuk Danuta Maria, Zandrowicz Bogusław Kazimierz, Zawadzki Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoś Mateusz Sławomir

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Białoruskie Towarzystwo Kulturalne Chatka, Sopot − KRS 0000204171
  2. Drogomet Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000068019
  3. Elektrownia Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000719342
  4. Fundacja Uniwersytetu Przyrodniczego W Poznaniu, Poznań − KRS 0000020962
  5. Gdańska Fundacja Oświatowa, Gdańsk − KRS 0000069788
  6. Kaszubski Klub Żeglarski Dulka, Chmielno − KRS 0000059579
  7. Novapur Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000484615
  8. Pomorskie Stowarzyszenie Uniwersytetów Ludowych, Gdańsk − KRS 0000236114
  9. Pomorskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości Spółdzielni Mieszkaniowych, Sopot − KRS 0000078141
  10. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Magnet Sp. Z O.O., Niestępowo − KRS 0000025859
  11. Sgl International - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000200792
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Gdańsk − KRS 0000041517
  13. Spółdzielnia Mieszkaniowa Radunia, Pruszcz Gdański − KRS 0000157799
  14. Stowarzyszenie Na Rzecz Sopockiego Centrum Seniora, Sopot − KRS 0000397490
  15. Stowarzyszenie Rudawa 14 Czerwca, Kalisz − KRS 0000057070
  16. Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. A.mickiewicza, Sopot − KRS 0000173046
  17. Zabytkowa Gdynia, Gdynia − KRS 0000321143
  18. Związek Strzelecki Rzeczypospolitej, Łódź − KRS 0000439290

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  2. Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdańsk − KRS 0000196444
  3. Architektura Budownictwo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000231327
  4. Energa Ochrona Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538927
  5. Fundacja Amg, Gdynia − KRS 0000460759
  6. Fundacja Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000138022
  7. Fundacja Wspólna Europa, Gdańsk − KRS 0000164713
  8. Garda Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000157305
  9. Gdańska Fundacja Akademicka, Gdańsk − KRS 0000218089
  10. Gdańskie Forum Gospodarcze, Gdańsk − KRS 0000021104
  11. Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zaspa, Gdańsk-wrzeszcz − KRS 0000070340
  12. Prima Park S.A. W Restrukturyzacji, Gdynia − KRS 0000480757
  13. Przedsiębiorstwo Elektroniki Satelitarnej Telsat Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000211522
  14. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Telsystem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000035328
  15. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Komuny Paryskiej W Gdyni, Gdynia − KRS 0000011455
  16. Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm, Gdańsk − KRS 0000110000
  17. Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe, Gdańsk − KRS 0000110690
  18. Spółdzielnia Mieszkaniowa Żabianka, Gdańsk − KRS 0000077115
  19. Stowarzyszenie Nasz Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000039979
  20. Stowarzyszenie Służb Grup Rodzinnych Al-anon, Poznań − KRS 0000082338