Kogo reprezentuje osoba

Ruhan Tom Anthony

w KRS

Tom Anthony Ruhan

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tom
Drugie imię:Anthony
Nazwisko:Ruhan
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie), Szarbków (Świętokrzyskie), Tarnów (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:500 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapski Piotr, Eastick Jonathan Louis, Ermel Piotr, Holding Kent Royall, Karłowski Paweł Jerzy, Kearney John Paul, Le Guern Bertrand Bernard, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Nowak Piotr Maciej, Opalka Waldemar Leonard, Osiecki Marcin Piotr, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Sokołowski Dariusz, Wolańska Konecka Agnieszka, Łapiński Zbigniew Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapski Grzegorz, Matuszewski Marcin Wiesław, Sidwa Edyta Beata, Zapłata Damian Przemysław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barker David Robert, Crewe Maxim Devin, Drews Monika Joanna, Eastick Jonathan Luis, Erlong Dawid Andre, Grzelak Łukasz Bartłomiej, Hood Cheryl Yvonne, Huston Darren Richard, Nutys Francois, Padusiński Paweł, Prindis Adam, Railhac Thomas, Ruhan Tom, Sanders Richard Andrew, Szybiak Piotr, Zapłata Damian Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Plewka Jakub Maciej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowska Elżbieta Monika

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasiak Robert Paweł, Eastick Jonathan Louis, Godlewski Mirosław, Miszuk Arkadiusz Robert, Nowak Piotr Maciej, Osiecki Marcin, Łoziński Paweł Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żymalski Grzegorz Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chadam Jan, Czapski Piotr, Eastick Jonathan, Karłowski Paweł Jerzy, Kearney John Paul, Kijek Mieczysław, Koczyk Janusz, Le Guern Bertrand Bernard, Mądalski Wojciech, Niesiobędzki Zbigniew, Osiecki Marcin Piotr, Pawliczek Henryk, Pytlik Witold, Radwański Tomasz, Roczniak Tadeusz Ryszard, Skowroński Krzysztof, Wolańska Konecka Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapski Piotr, Esz Grzegorz, Holding Kent Royall, Iwański Piotr Jacek, Kearney Paul, Madalski Wojciech, Miara Magdalena, Sokołowski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wielec Łukasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszcz Mirosław Jan, Bogusławski Sebastian, Gregorczuk Cezary, Janisiewicz Mirosław, Pietka Tadeusz, Piwowar Bogusław, Szołucha Marian, Słomska Edyta, Wipler Przemysław Janusz, Woźny Piotr Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zych Dariusz Eugeniusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Crowley George David, Esz Grzegorz, Miara Magdalena, Oblicki Marcin Wiesław, Osiecki Marcin Piotr, Pencek Arthur William, Pietrzak Rafał Andrzej, Suszek Mirosław, Wróblewski Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łozińska Urszula Beata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Broda Krystyna, Chumiński Grzegorz Stanisław, Crowther Stephen, Harger Jan, Harger Jan 2, Harries Graham, Herbert David, King Chan Lai, Kurkiewicz Jan, Lubnauer Maciej, Ruston Stephen, Rzymek Paweł Janusz, Scholzen Rainer, Shaw John, Storer James Ian, Tuck Cheong Soong, Wróbel Przemysław Stanisław, Zych Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuzok Roman
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albertsson Tore Stefan, Barłowski Michał Mateusz, Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Fedor Agnieszka Monika, Grette Charlotta Maria, Gutkowska Elżbieta Eugenia, Guz Jan Franciszek, Hartung Monika Anna, Hochman Avraham, Kearney John Paul, Krużewski Bartosz Marek, Madalski Wojciech, Mc Elroy Elizabeth Zdzislawa, Nowicki Jan Andrzej, Oberg Charlotta, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Radzimiński Andrzej Stefan, Szwaj Małgorzata, Wędrychowska Karpińska Aleksandra Maria, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar Ireneusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapski Piotr, Eastic Jonathan Louis, Ermel Piotr, Esz Grzegorz Artur, Holding Kent Royall, Karłowski Paweł Jerzy, Kearney John Paul, Le Guern Bertrand Bernard, Madalski Wojciech, Nowak Piotr Maciej, Osiecki Marcin Piotr, Sokołowski Dariusz, Twarowski Konrad Rafał, Wolańska Konecka Agnieszka, Wróblewski Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtaszek Michał Józef
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abbeloos Stan, Abramczuk Andrzej Marek, Albertsson Tore Stefan, Baran Krzysztof Tomasz, Bauc Jarosław, Burmer Krzysztof Jacek, Buława Piotr Kazimierz, Cackett Irene Elizabeth, Chmielewski Mariusz Zbigniew, Cournoyer Nicholas Norman, Czapski Piotr, Czernuszenko Jacek, De Vitry Jerome, Don Siemion Ewa, Duster Benjamin, Eastick Jonathan Louis, Eggink Raimondo, Ekberg Morgan, Esz Grzegorz, Filipek Baryłowska Renata, George Karaplis, Godlewski Mirosław, Gonticas Constantine, Gul Marek, Guz Jan Franciszek, Głębocki Przemysław, Holding Kent Royall, Holdsworth Mark Benedict, Iwuć Katarzyna, Jakubas Zbigniew Marek, Janiszewski Hubert Andrzej, Karłowski Paweł Jerzy, Kasprzyk Bogusław Piotr, Kearney John Paul, Kornasiewicz Alicja Józefa, Latomski Helena, Le Guern Bertrand Bernard, Madalski Wojciech, Maguin Nicolas, Marcinkiewicz Kazimierz, Mc Elroy Elizabeth Zdzisława, Mcinroy Bruce, Moon Richard James, Nesterowicz Piotr, Nowak Piotr Maciej, Oberg Charlotta, Osiecki Marcin Piotr, Palkowski Marcin, Pawluczuk Ewa, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Radzimiński Andrzej Stefan, Radzimiński Tadeusz, Robertson Ewa Maria, Sawicki Adam Gilbert, Smorszczewski Cezary, Sobieraj Wojciech, Sokołowski Dariusz, Suszek Mirosław, Szopa Tomasz Bronisław, Szymański Paweł Henryk, Tzortzakis Pantelis, Wcisło Joanna, Wierciński Andrzej Michał, Wiśniewski Jacek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Wolańska Konecka Agnieszka, Żochowski Piotr, Żytecki Paweł Andrzej, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar Ireneusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albertsson Stefan Tore, Albertsson Tore Stefan, Barłowski Michał Mateusz, Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Fedor Agnieszka, Grette Charlotta Maria, Gutkowska Elżbieta, Guz Jan Franciszek, Hartung Monika, Hochman Auraham, Hochman Avraham, Kearney John Paul, Krużewski Bartosz, Madalski Wojciech, Mc Elroy Elizabeth Zdzisława, Nowicki Jan, Oberg Charlotta, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Radzimiński Andrzej Stefan, Szwaj Małgorzata, Wędrychowska Karpińska Aleksandra Maria, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Andrzej
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar Ireneusz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bols Ivo, Brown Gordon John, Cockram Michael James, Englicht Regina, Lloyd Caroline, Malinowski Stanisław Franciszek, Maślankiewicz Jerzy, Sołtysik Andrzej, Steinhoff Tadeusz Wiesław, Thomas Philip, Ward Iii Thomas Joseph, Wieczorek Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Vaughan David
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Allitsch Herwig, Buermann Heinrich Erich, Czaplicki Mariusz Cezary, Fleig Andreas, Korduła Benedykt, Kwieciński Tomasz Jerzy, Lawrence Adrian Richard, Mokrzan Piotr Wojciech, Pondel Renata Anna, Ramsauer Heinz Dietrich, Szaj Wiesław Andrzej, Szukiel Grzegorz, Zacharewicz Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowara Marcin
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bratkowski Artur Stefan, Chmielewski Arkadiusz Robert, Dobrowolski Piotr Tomasz, Dombrowska Jolanta, Guzowska Danuta Urszula, Klepacki Mirosław, Kuś Jerzy, Lewicki Mariusz, Malec Krzysztof, Marzygliński Janusz Ryszard, Mazurek Małgorzata, Murawski Marcin, Niedźwiecki Janusz Jan, Nosal Agnieszka Maria, Nowak Piotr Maciej, Piotrowski Kazimierz Marian, Szostak Andrzej Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojnowski Ryszard
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albertsson Tore Stefan, Ermel Piotr, Guz Jan Franciszek, Iwański Piotr Jacek, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar Leonard, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Radzymiński Andrzej Stefan
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Guz Jan Franciszek, Krajewski Mirosław Dariusz, Madalski Wojciech, Mc Elroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar, Polak Marek, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawski Mirosław
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albertsson Tore Stefan, Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don - Siemion Ewa, Ermel Piotr, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar Ireneusz
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Mariusz Zbigniew, Ermel Piotr, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar Leonard, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar Ireneusz
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albertsson Tore Stefan, Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar Leonard, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Sharon Reuben, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar Ireneusz
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar Ireneusz
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buchnik Moni, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Krajewski Mirosław Dariusz, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar Ireneusz
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opałka Waldemar, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar Ireneusz
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Kocięcki Maciej, Madalski Wojciech, Mcelory Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Wróblewski Rafał, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Waldemar Ireneusz
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramczuk Andrzej Marek, Chabior Tomasz Igor, Eastick Jonathan Louis, Ejdys Wiesław, Esz Grzegorz, Iwuć Katarzyna, Maksimczyk Mieczysław Andrzej, Miszuk Arkadiusz, Osiecki Marcin, Romaniuk Robert, Sawicki Janusz Jerzy, Skowroński Krzysztof, Suszek Mirosław, Szopa Tomasz Bronisław, Szymański Paweł Henryk, Tochowicz Paweł Michał, Wcisło Joanna, Wolańska Konecka Agnieszka, Wróblewski Rafał, Zakrzewski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łobodziński Andrzej
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sharon Reuven
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapski Piotr, Gaca Eugeniusz Wincenty, Jasiński Robert, Kearney Paul, Kocięcki Maciej, Madalski Wojciech, Osiecki Marcin Piotr, Sokołowski Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Segal Yair
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bzik Ewa Magdalena, Czapski Piotr, Droździel Adam Stanisław, Eastick Jonathan Louis, Gajewski Adam Krzysztof, Ignaciuk Mariusz, Le Guern Bertrand Barnard, Nesterowicz Piotr, Osiecki Marcin Piotr, Skowroński Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marszałek Grzegorz
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Droździel Adam Stanisław, Eastick Jonathan Louis, Esz Grzegorz, Nesterowicz Piotr, Tochowicz Paweł, Wiśniewski Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Svedberg Johnny Ingemar
  30. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapski Piotr, Eastick Jonathan, Ignaciuk Mariusz, Le Guern Bertrand, Nesterowicz Piotr, Osiecki Marcin, Radomski Mariusz Krzysztof, Skowroński Krzysztof, Wróblewski Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zacharjasz Krzysztof
  31. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa Dorota, Ermel Piotr, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sharon Reuven
  32. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Hochman Auraham, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Wojcieszek Antoni Dariusz, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sharon Reuven
  33. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albertsson Tore Stefan, Chmielewski Mariusz Zbigniew, Czapski Piotr, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Guz Jan, Karłowski Paweł Jerzy, Kearney John Paul, Le Guern Bertrand Bernard, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Nowak Piotr Maciej, Opałka Waldemar, Osiecki Marcin Piotr, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Sokołowski Dariusz, Wróblewski Rafał, Łapiński Zbigniew Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hochman Avraham
  34. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albertsson Tore Stefan, Blom Kjell Ove, Chmielewski Mariusz Zbigniew, Don Siemion Ewa, Ermel Piotr, Guz Jan, Hochman Auraham, Kearney John Paul, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Mrozik Jacek Grzegorz, Opalka Waldemar, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Sokołowski Dariusz, Łapiński Zbigniew
  35. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapski Piotr, Eastick Jonathan Louis, Ermel Piotr, Holding Kent Royall, Karłowski Paweł Jerzy, Kearney John Paul, Le Guern Bertrand Bernard, Madalski Wojciech, Mcelroy Elizabeth, Nowak Piotr Maciej, Opalka Waldemar Leonard, Osiecki Marcin Piotr, Piwowarczyk Mariusz Lesław, Polak Marek, Sokołowski Dariusz, Wolańska Konecka Agnieszka, Łapiński Zbigniew Jacek
  36. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balicki Jacek, Bannister Christopher, Bilis Vasilios, Billis Vasileios, Cetin Serdar, Chrzęszczyk Maciej Jan, Cronberg Hans Alex, Cronberg Hans Axel, Czapski Piotr, Eastick Jonathan, Germanos Panos, Godlewski Mirosław, Gonticas Constantine, Holding Kent Royall, Karłowski Paweł, Kearney John Paul, Mądalski Wojciech, Mcinroy Bruce, Mcinroy Graham Bruce, Nasiłowski Zbigniew, Niewęgłowski Jacek Jakub, Ragnarsson Birgir Mar, Serdar Cetin, Sokołowski Dariusz, Thompson Jeremy, Wawrzynowicz Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Michał Andrzej
  37. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Krzysztof, Bolek Remigiusz, Burmer Krzysztof Jacek, Chabior Tomasz Igor, Droździel Adam Stanisław, Eastick Jonathan Louis, Ermel Piotr, Esz Grzegorz, Filipek Baryłowska Renata, Gajewski Adam Krzysztof, Gradzi Andrzej Piotr, Hejnowska Aniela Anna, Ignaciuk Mariusz, Nesterowicz Piotr, Olczak Edyta, Osiecki Marcin Piotr, Palkowski Marcin, Pawliczek Henryk, Romaniuk Robert, Skowroński Krzysztof, Suszek Mirosław, Szopa Tomasz Bronisław, Szymański Paweł Henryk, Tochowicz Paweł Michał, Tomaszewski Cezary, Wcisło Joanna, Wiśniewski Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Artur
  38. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasiak Robert, Gałwa Gruszka Magdalena Ewa, Koczan Henryk, Luboń Marcin, Marciniak Barbara, Miara Magdalena, Osiecki Marcin Piotr, Wcisło Joanna, Wróblewski Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyzga Antoni
  39. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramczuk Andrzej Marek, Chrzęszczyk Maciej Jan, Cronberg Hans Axel, Czapski Piotr, Godlewski Mirosław, Gonticas Constantine, Grochowina Jacek Andrzej, Holding Kent Royall, Karłowski Paweł, Mądalski Wojciech, Mcinroy Bruce, Miłkowski Andrzej Piotr, Niewęgłowski Jacek Jakub, Sokołowski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Thompson Jeremy
  40. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chabior Tomasz Igor, Czapski Piotr, Droździel Adam Stanisław, Eastick Jonathan Louis, Gradzi Andrzej Piotr, Karłowski Paweł Jerzy, Kearney John Paul, Le Guern Bertrand Bernard, Madalski Wojciech, Nesterowicz Piotr, Nowak Piotr Maciej, Osiecki Marcin Piotr, Romaniuk Robert, Skowroński Krzysztof, Tochowicz Paweł Michał
  41. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Eastick Jonathan Louis, Esz Grzegorz, Ignaciuk Mariusz, Kaczyński Robert, Nesterowicz Piotr, Osiecki Marcin Piotr, Pawliczek Henryk, Radomski Mariusz Krzysztof, Skowroński Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczurek Władysław
  42. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gaca Marcin, Jaroszyński Krzysztof, Sobczak Adam, Woźny Piotr Stanisław, Złakowski Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witczak Tomasz Marcin
  43. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dyczak Marcin Przemysław, Jarosz Izabela Marta, Klimiuk Paweł, Nuyts Francois Emmanuel, Ruhan Tom, Śpiewek Krzysztof Sebastian, Zapłata Damian Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowski Bartosz
  44. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciemiński Michał, Eastick Jonathan Louis, Esz Grzegorz, Nesterowicz Piotr, Osiecki Marcin Piotr, Wróblewski Rafał, Żytecki Paweł Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cielebąk Aneta
  45. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Eastick Jonathan Louis, Esz Grzegorz, Ignaciuk Mariusz, Modranka Maciej Tomasz, Nesterowicz Piotr, Osiecki Marcin Piotr, Palkowski Marcin, Pietrzak Jacek, Skowroński Krzysztof, Szałańska Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławicki Jacek Robert
  46. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Eastick Jonathan Louis, Esz Grzegorz, Godlewski Mirosław, Iwuć Katarzyna, Nesterowicz Piotr, Sawicki Adam Gilbert, Suszek Mirosław, Szopa Tomasz Bronisław, Szymański Paweł Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaklika Robert
  47. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chabior Tomasz Igor, Eastick Jonathan, Ermel Piotr, Godlewski Mirosław, Kondracki Andrzej Konrad, Nowak Piotr Maciej, Osiecki Marcin, Palkowski Marcin, Sawicki Adam Gilbert, Suszek Mirosław, Szopa Tomasz Bronisław, Szymański Paweł Henryk, Wcisło Joanna, Wiśniewski Jacek, Wolańska Konecka Agnieszka, Żytecki Paweł Andrzej, Łoziński Paweł Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łój Paweł Marek
  48. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cmoch Artur Piotr
  49. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janisiewicz Mirosław, Słomska Edyta
  50. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowska Elżbieta Monika

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. 3gns Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316304
  3. 3ts Venture Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000067420
  4. 5why Promotion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000798687
  5. 5why Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000768582
  6. Absolvent.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447104
  7. Ag-tel Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000130441
  8. Agencja Reklamowa Orpha Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000045969
  9. Agromet Zehs Lubań S.A., Lubań − KRS 0000342909
  10. Agtes S.A., Warszawa − KRS 0000430838
  11. Air Products Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055764
  12. Aiton Caldwell S.A., Gdańsk − KRS 0000313046
  13. Al Momento Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000498561
  14. Allegro.pl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000635012
  15. Almeco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082299
  16. Alnus Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522640
  17. Altalog Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000493305
  18. Anabella Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729331
  19. Apator Elkomtech S.A., Łódź − KRS 0000009308
  20. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  21. Apator Mining Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000047770
  22. Apator Powogaz S.A., Poznań − KRS 0000028129
  23. Apator Rector Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000297413
  24. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  25. Arco Capital Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330987
  26. Aria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000267500
  27. Arts Alliance S.A., Warszawa − KRS 0000381287
  28. Asco Co Ltd Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000026851
  29. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  30. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  31. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  32. Bdr Thermea Poland Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000124440
  33. Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154781
  34. Benhauer Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000523346
  35. Best Performance Logistics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525946
  36. Best Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Gdynia − KRS 0000273731
  37. Biovis Sp. Z O.O., Józefosław − KRS 0000335639
  38. Bispel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000673750
  39. Bizneslinkco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525979
  40. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  41. Bpa Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000493936
  42. Brembo Poland Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000002638
  43. Camdunia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739561
  44. Castor Park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295173
  45. Catix Technologies Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000553334
  46. Cdp Netia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023814
  47. Cenatorium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392156
  48. Ceneo.pl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000634928
  49. Centrum Innowacji Technologii Szkła Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000690823
  50. Centrum Medyczne Rafał Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000494603

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. .abc. - Gospodarka Odpadami Sp. Z O.O. W Likiwidacji, Stalowa Wola − KRS 0000472450
  2. 3g Network Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246982
  3. 3vnet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000294389
  4. 4ufinanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000379858
  5. 7 Arts Sp. Z O.O., Izabelin B − KRS 0000255161
  6. 88 Consulting Sp. Z O.O., Brwinów − KRS 0000308862
  7. Aaw Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605990
  8. Acnet Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000241030
  9. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  10. Adm Malbork S.A., Szamotuły − KRS 0000236570
  11. Aero 12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324728
  12. Aero 16 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000333663
  13. Aero 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305767
  14. Aero 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308651
  15. Aero 6 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308435
  16. Aero 9 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308485
  17. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  18. After Hours Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339865
  19. Agencja Ochrony Osób i Mienia Arch Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034152
  20. Agencja Usług Ekologicznych Eco-salix Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000232560
  21. Agencja Wydawniczo - Reklamowa Wprost Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008283
  22. Agro-inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427330
  23. Agroimmoinvest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000571421
  24. Air Products Gazy Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000012592
  25. Akron Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000278150
  26. Alcatel-lucent Polska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000101570
  27. Alcatel-lucent Services Polska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000097217
  28. Aleksander Iv Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000323292
  29. Alfa Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325658
  30. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  31. All Ride Moto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288316
  32. Allianz Biznes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275605
  33. Allianz Edukacja S.A., Warszawa − KRS 0000013146
  34. Allianz Polska Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025291
  35. Alma S.A., Poznań − KRS 0000008739
  36. Aml Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338109
  37. Amrest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000025220
  38. Anew Institute Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000310396
  39. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  40. Apator Control Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000016020
  41. Apator-kfap Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000203801
  42. Apteka Gemini Hütter Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000582683
  43. Areon Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000336830
  44. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  45. Artn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276282
  46. Asco-cit Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000022227
  47. Asco-cit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227846
  48. Ascopol Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzalnością, Wrocław − KRS 0000083619
  49. Asseco Business Solutions S.A., Lublin − KRS 0000028257
  50. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. „Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy ul. Dworcowej w Trzebini – etap II”.
    Zamawiający: Gmina Trzebinia, Trzebinia
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla rozbudowy ul. Dworcowej w Trzebini – ETAP II. Etap II rozbudowy ul. Dworcowej w Trzebini obejmował będzie odcinek : od miejsca zakończenia etapu I (km. 1+238,25 w rejonie dworca PKP) do skrzyżowania z ul. Długą (droga krajowa nr 79), z wyłączeniem fragmentu o długości ok. 110 m, przebiegającego pod wiaduktem kolejowym linii E30. Celem rozbudowy jest dostosowanie przedmiotowego odcinka drogi do wymaganych, n/w parametrów. Zakres etapu II planowanej rozbudowy ul. Dworcowej przedstawiono na załączniku graficznym stanowiącym załącznik A do siwz. Parametry techniczne drogi: • Klasa drogi: L (lokalna) • Kategoria ruchu: KR 3 • Długość odcinka: ok. 0,6 km • Droga jednojezdniowa, dwupasowa, dwukierunkowa • Prędkość projektowa: Vp = 40 km/h (na terenie zabudowy) • Przekrój poprzeczny: uliczny  Szerokość jezdni 6,0 m  Szerokość chodników 2,0 – 2,5 m • Odwodnienie: nowa kanalizacja deszczowa na całej długości odcinka, objętego zadaniem • Rodzaje nawierzchni: jezdnia – nawierzchnia bitumiczna chodniki – kostka brukowa betonowa zjazdy – kostka brukowa betonowa Zakres opracowania dokumentacji projektowej: Dokumentacja projektowa winna zostać opracowana zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 roku o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych i zawierać: 1) Mapę w skali co najmniej 1:500 przedstawiającą proponowany przebieg drogi, z zaznaczeniem terenu niezbędnego dla projektowanych obiektów budowlanych oraz istniejące i projektowane uzbrojenie terenu. 2) Analizę powiązania drogi z innymi drogami publicznymi. 3) Mapy zawierające projekty podziału nieruchomości na potrzeby realizacji inwestycji drogowej (zamawiający szacuje, że wystąpi konieczność dokonania podziału ok. 10 nieruchomości gruntowych); 4) Określenie zmian w dotychczasowej infrastrukturze zagospodarowania terenu. 5) Projekt budowlany – 4 egz. 6) Projekt wykonawczy – 4 egz. 7) Projekty techniczne przebudowy lub zabezpieczenia istniejących urządzeń uzbrojenia podziemnego, kolidujących z rozbudową drogi - według warunków określonych przez właścicieli uzbrojenia (konieczna będzie m.in. przebudowa istniejącej sieci wodociągowej) – 4 egz. 8) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – 2 egz. 9) Kosztorys inwestorski – 1 egz. 10) Przedmiar robót – 4 egz. 11) Mapę do celów projektowych w skali 1:500 dla obszaru objętego opracowaniem oraz wykaz właścicieli działek, sporządzony na podstawie wypisów z ewidencji gruntów wraz z użytkami i klasą gruntów – 4 egz. 12) Wniosek i prawomocną decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia mogącego znacząco oddziaływać na środowisko. 13) Zatwierdzony projekt docelowej organizacji ruchu – 4 egz. 14) Zatwierdzony projekt okresowej zmiany organizacji ruchu na czas realizacji inwestycji – 4 egz. 15) Niezbędne decyzje, opinie i uzgodnienia na potrzeby realizacji inwestycji drogowej, w tym uzgodnienie ZUDP. 16) Decyzję zezwalającą na realizację inwestycji drogowej, wydaną w oparciu o ustawę z dnia 10 kwietnia 2003 roku o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych. Uwaga: całość dokumentacji projektowej należy dostarczyć w wersji papierowej (w ilościach egzemplarzy j.w.) oraz w wersji elektronicznej na płycie CD (całość w formacie pdf + plany sytuacyjne w formacie dwg lub dxf). Wymagania dotyczące projektu budowlanego i wykonawczego: 1) Projekt budowlany i wykonawczy – należy opracować zgodnie z:  Ustawą z dnia 10 kwietnia 2003 roku o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych tj. Dz. U. 2015 r. poz. 2031 ze zmianami;  Ustawą z dnia 21 marca 1985 roku o drogach publicznych tj. Dz. U. 2015 r. poz. 460 ze zmianami;  Rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 roku w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie tj. Dz. U 2016 r. poz. 124;  Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 roku w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego;  Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 roku tj. Dz. U. z 24 września 2013 poz. 1129 w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego. Wymagania dotyczące pozostałych elementów opracowania: 1) Szczegółowe Specyfikacje techniczne Wykonania i Odbioru Robót – należy opracować zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 roku tj. Dz. U. z 24 września 2013 poz. 1129 w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego. 2) Kosztorys inwestorski – należy opracować w oparciu o aktualne ceny oraz zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 roku w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym. 3) Przedmiar robót – należy opracować zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 roku tj. Dz. U. z 24 września 2013 poz. 1129 w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego. Prawa autorskie: Wykonawca przeniesie na zamawiającego autorskie prawa majątkowe do dokumentacji, będącej przedmiotem zamówienia. Postanowienia dodatkowe: 1) Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za poprawność techniczną zastosowanych rozwiązań projektowych oraz ich zgodność z przepisami obowiązującego prawa. 2) Wykonawca zapewni sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie wykonywania robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji. W przypadku braku możliwości realizacji inwestycji zgodnie z projektem z powodu jego wad lub błędów, Wykonawca zobowiązany będzie dokumentację projektową poprawić i uzupełnić nieodpłatnie. 3) Wykonawca w dokumentacji projektowej nie może wskazywać znaków towarowych, patentów lub pochodzenia materiałów urządzeń i wyposażenia, z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i jednocześnie, gdy nie może użyć w opisie dostatecznie dokładnych określeń - wówczas wskazaniu takiemu muszą towarzyszyć wyrazy „lub równoważne”. W przypadku zastosowania określenia „lub równoważne” Wykonawca jest zobowiązany wskazać cechy, parametry i kryteria równoważności. Przy sporządzaniu dokumentacji projektowej Wykonawca jest zobowiązany do stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisu przedmiotu zamówienia.
  2. „ Wykonaniu pełnej dokumentacji projektowej przebudowy części dróg powiatowych nr 1016K, 1026K, 1041K z możliwością składania ofert częściowych.
    Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie, Chrzanów
    Część nr I:
    Przedmiotem zamówienia jest : „ Projekt przebudowy części DP 1016K ulic: Hetmańskiej w Płazie, Szymanowskiego w Pogorzycach i Pogorskiej w Chrzanowie wraz z przebudową skrzyżowania ul. Pogorskiej z drogami gminnymi”.
    Zakres opracowania:
    1. Opracowanie mapy do celów projektowych.
    2. Opracowanie operatu geodezyjnego.
    3. Opracowanie dokumentacji budowlanej wykonawczej - branża drogowa.
    4. Opracowanie projektów branżowych ewentualnej przebudowy urządzeń obcych.
    5. Opracowanie dokumentacji odwodnienia pasa drogowego z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego.
    6. Opracowanie projektu stałej organizacji ruchu z uzyskaniem zatwierdzenia.
    7. Specyfikacje techniczne robót.
    8. Kosztorys inwestorski.
    9. Przedmiary robót.
    10. Uzyskanie decyzji ZRiD dla realizacji zadania bądź prawomocnego zgłoszenia zamiaru rozpoczęcia robót remontowych (w obu przypadkach należy przestrzegać rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 16 maja 2012 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie Dz. U. poz. 560).

    Część nr II:
    Przedmiotem zamówienia jest : „ Projekt przebudowy części DP 1026 K w km od 11+442 do 12+521 – ul. Krakowskiej w Alwerni”.
    Zakres opracowania:
    1. Opracowanie mapy do celów projektowych.
    2. opracowanie dokumentacji budowlanej wykonawczej - branża drogowa.
    3. opracowanie dokumentacji budowlanej wykonawczej - branża kanalizacyjna wraz z uzyskaniem pozwolenia wodno-prawnego.
    4. opracowanie projektów branżowych ewentualnej przebudowy urządzeń obcych.
    5. opracowanie projektu stałej organizacji ruchu z uzyskaniem zatwierdzenia.
    6. Specyfikacje techniczne robót.
    7. Kosztorys inwestorski.
    8. Przedmiary robót.
    9. prawomocnego zgłoszenia zamiaru rozpoczęcia robót remontowych (w obu przypadkach należy przestrzegać rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 16 maja 2012 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie Dz. U. poz. 560).

    Część nr III:
    Przedmiotem zamówienia jest : „ Projekt przebudowy skrzyżowania dróg powiatowych i drogi gminnej w Luszowicach, zmierzających do poprawy BRD oraz wykorzystania przestrzeni publicznej” (DP 1041 K, DP 1039 K).
    Zakres opracowania:
    1. Opracowanie mapy do celów projektowych.
    2. Opracowanie operatu geodezyjnego.
    3. Opracowanie dokumentacji budowlanej wykonawczej - branża drogowa.
    4. Opracowanie projektów branżowych ewentualnej przebudowy urządzeń obcych.
    5. Opracowanie dokumentacji odwodnienia tarczy skrzyżowania z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego.
    6. Opracowanie projektu stałej organizacji ruchu z uzyskaniem zatwierdzenia.
    7. Specyfikacje techniczne robót.
    8. Kosztorys inwestorski.
    9. Przedmiary robót.
    10. Uzyskanie decyzji ZRiD dla realizacji zadania ( należy przestrzegać rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 16 maja 2012 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie Dz. U. poz. 560).


  3. Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę przykanalików kanalizacji sanitarnej do budynków ul. Młyńska 118,120,122 z likwidacją dwóch osadników, wymiana przykanalików kanalizacji deszczowej do budynków ul. Młyńska 118,120,122, wymiana odcinków wewnętrznej sieci zimnej wody do budynku ul. Młyńska 118, wejście do mieszkań oraz wykonanie podejść pod wodomierze zimnej wody w mieszkaniach budynków ul. Młyńska 118, 120, 122 w Mikołowie wraz z uzyskaniem wymaganych prawem Decyzji i uzgodnień wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
    Zamawiający: Centrum Usług Wspólnych w Mikołowie, Mikołów
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 3.2.1. wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej, która ma składać się z: a) projektów budowlanych w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych, wraz z aktualizacją podkładów mapowych uwzględniających S+W+U+E dla zakresu objętego projektem, projektów wykonawczych uzupełniających i uszczegóławiających projekt budowlany w zakresie i stopniu dokładności niezbędnym do sporządzenia przedmiaru robót, kosztorysu inwestorskiego, przygotowania oferty przez Wykonawcę i realizacji robót budowlanych, inwentaryzacji instalacji wod-kan dla budynków ul. Młyńska 118,120,122 b) przeprowadzonych obliczeń hydraulicznych i dokonania doboru średnic. c)przedmiarów robót składających się z części, o których mowa w § 6 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 02.09.2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. nr 202, poz.2072), d)informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, e) projektów organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych, f) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych w zakresie, o którym mowa w §14 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 02.09.2004r. w sprawie szczegółowego zakresu formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. nr 202, poz.2072), g) kosztorysów inwestorskich wykonanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 18.05.2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno – użytkowym (Dz. U. Nr 130, poz. 1389). 3.2.2. Dokumentacja projektowo- kosztorysowa winna być podzielona na następujące etapy robót wraz podsumowaniem kosztów inwestorskich dla każdego etapu oraz z podsumowaniem całości kosztów inwestorskich zadania: a) Etap 1-budowa przykanalików kanalizacji sanitarnej do budynków ul. Młyńska 118,120,122 b) Etap 2-likwidacja dwóch osadników c) Etap 3-wymiana przykanalików kanalizacji deszczowej do budynków ul. Młyńska 118,120,122, d) Etap 4-wymiana odcinków wewnętrznej sieci zimnej wody do budynku ul. Młyńska 118 , e) Etap 5-wejście do mieszkań instalacji wod-kan ul. Młyńska 118,120,122 f) Etap 6 – wykonanie podejść pod wodomierze zimnej wody w mieszkaniach budynków ul. Młyńska 118,120,122 3.2.3 Dokumentację projektowo-kosztorysową wraz ze wszystkimi opracowaniami należy sporządzić w wersji papierowej (w 5 egz., - natomiast kosztorysy inwestorskie w 2 egz.), a także w wersji elektronicznej na nośniku optycznym CD/ DVD w formacie PDF, MS OFFICE, (przedmiar robót i kosztorys inwestorski w wersji elektronicznej na nośniku optycznym w CD/ DVD w programie kosztorysowym umożliwiającym otwarcie i obróbkę w programie „NORMA–PRO”, „NORMA 3” “ RODOS”). 3.2.4. We wszystkich opracowaniach nie można wskazywać znaków towarowych, patentów lub pochodzenia określając przedmiot zamówienia, chyba, że jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i nie można użyć dostatecznie dokładnych określeń, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. 3.2.5. Przed uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę należy uzyskać innego rodzaju decyzje administracyjne wynikające z przepisów szczególnych (ustawa Prawo wodne, ustawa Prawo ochrony środowiska, ustawa o drogach publicznych itp.). Wykonawca jest zobowiązany w imieniu Zamawiającego do uzyskania kompletu umów, (w oparciu o wzór umowy opracowany przez Wykonawcę i zaakceptowany przez Zamawiającego), zawartych z właścicielami gruntu - do prawa dysponowania terenem na czas prowadzenia robót budowlanych objętych dokumentacją projektową. 3.2.6. Dokumentację projektową należy opracować zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 02.09.2004 r., w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. Nr 202, poz. 2072). 3.2.7. Dokumentacja Techniczna ma uwzględniać nawiązanie do rozwiązań objętych wykonanym zakresem następujących Projektów Technicznych: Przebudowa budynków gospodarczych przy budynkach mieszkalnych -budowa śmietników, remont sanitariatów działka nr 898/84 lipiec 2016; Przebudowa budynków gospodarczych przy budynkach mieszkalnych kanalizacja deszczowa działka nr 898/84 lipiec 2016 oraz podłączenie istniejących odwodnień deszczowych. 3.2.8. mapa poglądowa stanowi załącznik do niniejszej siwz.
  4. 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla następujących zadań: 1. Projekt przebudowy ulicy Kawalerzystów w Pszczynie 2. Projekt przebudowy ul. Tulipanów w Pszczynie 3. Projekt przebudowy ul. Zuchów w Pszczynie 4. Przebudowa drogi bocznej od ul. Zawadzkiego w Ćwiklicach 5. Projekt przebudowy ul. Wiśniowej w Czarkowie 6. Projekt przebudowy ul. Lercha w Pszczynie 7. Projekt przebudowy chodnika przy ul. Kościuszki- etap I (część parzysta)
    Zamawiający: Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyna
    1.Projekt przebudowy ulicy Kawalerzystów w Pszczynie
    Dokumentacja powinna obejmować wykonanie nawierzchni asfaltowej na odcinku ok. 130 mb, od skrzyżowania z ul. Studzienicką do skrzyżowania z ul. Piaskową. Podbudowa drogi została wykonana w 2016 r.
    2. 2.2 Projekt przebudowy ul. Tulipanów w Pszczynie/
    Dokumentacja powinna obejmować wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej na odcinku ok. 123 mb, od skrzyżowania z ul. Hallera do istniejącej nawierzchni bitumicznej. Szerokość jezdni ma być maksymalnie szeroka w granicach pasa drogowego. Mają zostać wykonane krawężniki najazdowe po obu stronach drogi. Odwodnienie drogi poprzez dobudowę wpustów w istniejącym odcinku kanalizacji deszczowej lub w przypadku, gdy zaistnieje taka konieczność dobudowa odcinka kanalizacji deszczowej. Dokumentacja ma zostać przygotowana dla dwóch etapów, podzielonych zgodnie z ustaleniami z Zamawiającym w trakcie prac projektowych.
    3.2.3 Projekt przebudowy ul. Zuchów w Pszczynie
    Dokumentacja powinna obejmować wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej na odcinku ok. 150 mb od skrzyżowania z ul. Hallera. Dokumentacja ma zostać przygotowana dla dwóch etapów, podzielonych zgodnie z ustaleniami z Zamawiającym w trakcie prac projektowych.
    4. 2.4 Przebudowa drogi bocznej od ul. Zawadzkiego w Ćwiklicach.
    Dokumentacja powinna obejmować wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej na odcinku ok. 200 mb od skrzyżowania z ul. Zawadzkiego przy posesjach 31-49 (działki drogowe nr 182/39, 502/48, 223/48 i 224/48). Projekt powinien obejmować wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej wraz z odwodnieniem- korytkami ściekowymi lub budową kanalizacji deszczowej. Dokumentacja ma zostać przygotowana dla dwóch etapów, podzielonych zgodnie z ustaleniami z Zamawiającym w trakcie prac projektowych.
    5. 2.5 Projekt przebudowy ul. Wiśniowej w Czarkowie.
    Dokumentacja powinna obejmować wykonanie drogi na odcinku od skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich do skrzyżowania z ul. Doświadczalną. Projekt ma obejmować wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,5m, z mijankami, krawężnikami najazdowymi i odwodnieniem (preferowana forma odwodnienia to kanalizacja deszczowa).
    6. 2.6 Projekt przebudowy ul. Lercha w Pszczynie.
    Dokumentacja powinna obejmować wykonanie przebudowy ul. Lecha w Pszczynie pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Sejmu Śląskiego, Brandysa i Plebiscytową. Projekt ma obejmować wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej o szerokości 4,5 m z krawężnikami najazdowymi. Odwodnienie drogi przez dobudowę wpustów ulicznych do istniejącej kanalizacji deszczowej. W przypadku zaistnienia konieczności należy zaprojektować remont kanalizacji deszczowej przez jej wymianę na nową.
    7. 2.7 Projekt przebudowy chodnika przy ul. Kościuszki- etap I (część parzysta).
    Dokumentacja powinna obejmować zmianę nawierzchni na chodniku na ul. Kościuszki po stronie południowej drogi, na nawierzchnię z kostki betonowej oraz wymianę podbudowy.

  5. Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadań inwestycyjnych pn: 1. Plan Rozwoju Sieci Dróg – zmiana konstrukcji nawierzchni ul. boczna Teligi Plan Rozwoju Sieci Dróg – zmiana konstrukcji nawierzchni ul. Parkowa, 2. Plan Rozwoju Sieci Dróg – zmiana konstrukcji nawierzchni ul. Bojowników (remont 100 mb + przebudowa skrzyżowania z ul. Radlińską), 3. Plan Rozwoju Sieci Dróg – zmiana konstrukcji nawierzchni ul. Gołębia Projekt - Plan Rozwoju Sieci Dróg – zmiana konstrukcji nawierzchni ul. Wańkowicza (od posesji 3 do przepustu)
    Zamawiający: Miasto Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski
    CZĘŚĆ I opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: 1) Plan Rozwoju Sieci Dróg – zmiana konstrukcji nawierzchni ul. boczna Teligi Wykonanie projektu zmiany konstrukcji nawierzchni ul. bocznej Teligi w Wodzisławiu Śląskim przy posesji 23B na długości ok. 100 m. Projekt - Plan Rozwoju Sieci Dróg – zmiana konstrukcji nawierzchni ul. Parkowa Wykonanie projektu zmiany konstrukcji nawierzchni ul. Parkowej w Wodzisławiu Śląskim o długości ok. 100 m, od skrzyżowania z ul. Osadniczą. CZĘŚĆ II opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: 2) Plan Rozwoju Sieci Dróg – zmiana konstrukcji nawierzchni ul. Bojowników (remont 100 mb + przebudowa skrzyżowania z ul. Radlińską) Wykonanie projektu przebudowy ciągu drogowego ul. Bojowników w Wodzisławiu Śląskim o długości ok. 100 m, łącznie z przebudową skrzyżowania z ul. Radlińską. CZĘŚĆ III opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: 3) Plan Rozwoju Sieci Dróg – zmiana konstrukcji nawierzchni ul. Gołębia Wykonanie projektu zmiany konstrukcji nawierzchni ul. Gołębiej w Wodzisławiu Śląskim od posesji nr 39, o długości ok. 200 m. Projekt - Plan Rozwoju Sieci Dróg – zmiana konstrukcji nawierzchni ul. Wańkowicza (od posesji 3 do przepustu) Wykonanie projektu zmiany konstrukcji nawierzchni ul. Wańkowicza w Wodzisławiu Śląskim od posesji nr 3 do przepustu, o długości ok. 150 m.
  6. Wykonywanie usług sporządzania dokumentacji projektowych i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla obiektów budowlanych
    Zamawiający: Gmina Mikołów, Mikołów
    Wykonywanie usług sporządzania dokumentacji projektowych i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla obiektów budowlanych w specjalnościach budowlanych: 1. drogowej – Część 1 2. instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych - Część 2 3. instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych – Część 3
  7. Opracowanie dokumentacji projektowej remontu odcinków kanalizacji ogólnospławnej w rejonie oś. Gruzełki w Tarnowskich Górach
    Zamawiający: Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry
    Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu modernizacji istniejącej ogólnospławnej
    w rejonie os. Gruzełki w Tarnowskich Górach w ulicach Strzelców Bytomskich, Odrzańskiej, Krótkiej oraz Młodzieżowej.
    Zakres prac będących przedmiotem zamówienia obejmuje:
    1)Wykonanie dokumentacji projektowej remontu/przebudowy sieci kanalizacyjnych ułożonych
    w ulicach:
    a) Strzelców Bytomskich
    b) Odrzańskiej
    c) Krótkiej
    d) Młodzieżowej
    e) Radosnej
    f) Rozdzieńskiego
    g) Zachodniej
    h) Szafirowej
    i) Porannej
    j) św. Katarzyny
    wraz z remontem odejść bocznych od ww. kanałów do pierwszej studni na krzyżujących się
    ulicach oraz modernizacją wszystkich studni kanalizacyjnych na ww. sieciach,
    zgodnie z wytycznymi gestora sieci - PWiK w Tarnowskich Górach.
    2) Wykonanie inspekcji telewizyjnej wraz z pełnym raportem oceny stanu technicznego istniejącej sieci kanalizacji w ww. ulicach, poprzedzającej wykonanie dokumentacji projektowej, wytypowanie odcinków wymagających remontu oraz ich podział
    na bezwykopowe oraz z otwartym wykopem.
    Dokumentacja projektowa każdego odcinka powinna zawierać:
    a) Projekt budowlano-wykonawczy poszczególnych odcinków oraz tablicę zbiorczą - 5 egz.;
    b) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót - w każdym projekcie.;
    c) informację dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia - w każdym projekcie;
    d) przedmiar robót - 1 egz. (osobno dla każdego odcinka);
    e) kosztorys inwestorski - 1 egz. (osobno dla każdego odcinka);
    f) wszelkie konieczne uzgodnienia, decyzje, pozwolenia i opinie - w każdym projekcie (jeśli takie są wymagane);
    g) wersję elektroniczną dla wszystkich pozycji - na płytce CD lub DVD zapisaną w formacie pdf (portable data format) - 1 szt.
    3) Pełnienie nadzoru autorskiego w czasie trwania prac remontowych.
    4) Uzyskanie pozwolenia na budowę lub dokonanie zgłoszenia robót i przyjęcie go bez uwag
    przez Wydział Architektury Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach jest równoznaczne z zakończeniem prac projektowych.
  8. Opracowanie dokumentacji technicznej na wykonanie robót budowlanych polegających na odtworzeniu muru oporowego w granicy działek od ul. Astrów do ul. Narcyzów w Katowicach
    Zamawiający: Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej odtworzenia muru oporowego w granicach działek 14/1, 14/2, 13/3, 13/4, 15/2, 16, 17, 18, 19/3, 19/5, 19/7 pomiędzy ul. Astrów a ul. Narcyzów w Katowicach
    Zamówienie obejmuje:
    1) Wykonanie dokumentacji technicznej, na którą składają się:
    a) projekt budowlany
    b) przedmiar robót;
    c) kosztorys inwestorski;
    d) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: Wzór umowy wraz z załącznikami , Specyfikacja Techniczna które stanowi Załącznik nr 8 do SIWZ oraz Plan sytuacyjny - Załącznik nr 9 do SIWZ
  9. Opracowanie dokumentacji projektowych na przebudowę dróg, z podziałem na 5 części, tj.: część nr 1 - Przebudowa ulicy Długiej w Mysłowicach, część nr 2 - Przebudowa ulicy Gen. Ziętka boczna 44-54 na działkach 3251/156, 2825/156, 1617/156,1324/156 w Mysłowicach, część nr 3 - Przebudowa ulicy Okrzei PT + wykonawstwo, część nr 4 - Przebudowa ul. Kolejowej - PT+ wykonawstwo, część nr 5 - Budowa drogi na działce Nr 1076/136 - PT + wykonawstwo
    Zamawiający: Miasto Mysłowice, Mysłowice
    1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pod nazwą: Opracowanie dokumentacji projektowych na przebudowę dróg, z podziałem na 5 części, tj.:
    część nr 1 - Przebudowa ulicy Długiej w Mysłowicach,
    część nr 2 - Przebudowa ulicy Gen. Ziętka boczna 44-54 na działkach 3251/156, 2825/156, 1617/156, 1324/156 w Mysłowicach,
    część nr 3 - Przebudowa ulicy Okrzei PT + wykonawstwo,
    część nr 4 - Przebudowa ul. Kolejowej - PT+ wykonawstwo,
    część nr 5 - Budowa drogi na działce Nr 1076/136 - PT + wykonawstwo.
    2. Zakres opracowania dla części nr 1 zadania pod nazwą: Przebudowa ulicy Długiej w Mysłowicach, obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej ulicy Długiej klasy Z wraz z odwodnieniem od skrzyżowania z ul. Zachęty do skrzyżowania z ul. Sikorek na łącznej długości ok. 1610 mb. Ulica położona jest w ciągu drogi powiatowej S 8800 Mikołów - Katowice - Mysłowice -Jaworzno (szczegółowo opisany w załączniku nr 1a do projektu umowy).
    3. Zakres opracowania dla części nr 2 zadania pod nazwą: Przebudowa ulicy Gen. Ziętka boczna 44-54 na działkach 3251/156, 2825/156, 1617/156,1324/156 w Mysłowicach, obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi gminnej klasy D ulicy bocznej od ul. Gen Ziętka w Mysłowicach położonej na działkach gminnych o numerach 3251/156, 2825/156, 1617/156, 1324/156 - wraz
    z odwodnieniem, oświetleniem na łącznej długości ok. 720 m (szczegółowo opisany w załączniku nr 1b
    do projektu umowy).
    4. Zakres opracowania dla części nr 3 zadania pod nazwą: Przebudowa ulicy Okrzei PT + wykonawstwo, obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi gminnej klasy D ulicy Okrzei w Mysłowicach wraz z odwodnieniem i oświetleniem na łącznej długości ok. 226 m (szczegółowo opisany w załączniku nr 1c do projektu umowy).
    5. Zakres opracowania dla części nr 4 zadania pod nazwą: Przebudowa ul. Kolejowej - PT + wykonawstwo, obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi gminnej ulicy Kolejowej klasy D wraz z odwodnieniem i oświetleniem od skrzyżowania z ul. Gen. Ziętka w ciągu DW 934 do skrzyżowania z ul. Mielęckiego na łącznej długości ok. 1558 m (szczegółowo opisany w załączniku nr 1d do projektu umowy).
    6. Zakres opracowania dla części nr 5 zadania pod nazwą Budowa drogi na działce Nr 1076/136 - PT + wykonawstwo, obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi wewnętrznej od ulicy Cichej do ulicy Laryskiej w Mysłowicach na działkach nr 1076/136, 2318/136, 784/136, 2332/126
    na łącznej długości ok. 320 m wraz z oświetleniem ulicznym i odwodnieniem (szczegółowo opisany w załączniku nr 1e do projektu umowy)
  10. Opracowanie dokumentacji projektowych na przebudowę dróg, z podziałem na 5 części, tj.: część nr 1 - Przebudowa ulicy Długiej w Mysłowicach, część nr 2 - Przebudowa ulicy Gen. Ziętka boczna 44-54 na działkach 3251/156, 2825/156, 1617/156,1324/156 w Mysłowicach, część nr 3 - Przebudowa ulicy Okrzei PT + wykonawstwo, część nr 4 - Przebudowa ul. Kolejowej - PT+ wykonawstwo, część nr 5 - Budowa drogi na działce Nr 1076/136 - PT + wykonawstwo
    Zamawiający: Miasto Mysłowice, Mysłowice
    1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pod nazwą: Opracowanie dokumentacji projektowych na przebudowę dróg, z podziałem na 5 części, tj.:
    część nr 1 - Przebudowa ulicy Długiej w Mysłowicach,
    część nr 2 - Przebudowa ulicy Gen. Ziętka boczna 44-54 na działkach 3251/156, 2825/156, 1617/156, 1324/156 w Mysłowicach,
    część nr 3 - Przebudowa ulicy Okrzei PT + wykonawstwo,
    część nr 4 - Przebudowa ul. Kolejowej - PT+ wykonawstwo,
    część nr 5 - Budowa drogi na działce Nr 1076/136 - PT + wykonawstwo.
    2. Zakres opracowania dla części nr 1 zadania pod nazwą: Przebudowa ulicy Długiej w Mysłowicach, obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej ulicy Długiej klasy Z wraz z odwodnieniem od skrzyżowania z ul. Zachęty do skrzyżowania z ul. Sikorek na łącznej długości ok. 1610 mb. Ulica położona jest w ciągu drogi powiatowej S 8800 Mikołów - Katowice - Mysłowice -Jaworzno (szczegółowo opisany w załączniku nr 1a do projektu umowy).
    3. Zakres opracowania dla części nr 2 zadania pod nazwą: Przebudowa ulicy Gen. Ziętka boczna 44-54 na działkach 3251/156, 2825/156, 1617/156,1324/156 w Mysłowicach, obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi gminnej klasy D ulicy bocznej od ul. Gen Ziętka w Mysłowicach położonej na działkach gminnych o numerach 3251/156, 2825/156, 1617/156, 1324/156 - wraz z odwodnieniem, oświetleniem na łącznej długości ok. 720 m (szczegółowo opisany w załączniku nr 1b do projektu umowy).
    4. Zakres opracowania dla części nr 3 zadania pod nazwą: Przebudowa ulicy Okrzei PT + wykonawstwo, obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi gminnej klasy D ulicy Okrzei w Mysłowicach wraz z odwodnieniem i oświetleniem na łącznej długości ok. 226 m (szczegółowo opisany w załączniku nr 1c do projektu umowy).
    5. Zakres opracowania dla części nr 4 zadania pod nazwą: Przebudowa ul. Kolejowej - PT + wykonawstwo, obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi gminnej ulicy Kolejowej klasy D wraz z odwodnieniem i oświetleniem od skrzyżowania z ul. Gen. Ziętka w ciągu DW 934 do skrzyżowania z ul. Mielęckiego na łącznej długości ok. 1558 m (szczegółowo opisany w załączniku nr 1d do projektu umowy).
    6. Zakres opracowania dla części nr 5 zadania pod nazwą Budowa drogi na działce Nr 1076/136 - PT + wykonawstwo, obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi wewnętrznej od ulicy Cichej do ulicy Laryskiej w Mysłowicach na działkach nr 1076/136, 2318/136, 784/136, 2332/126 na łącznej długości ok. 320 m wraz z oświetleniem ulicznym i odwodnieniem (szczegółowo opisany w załączniku nr 1e do projektu umowy)
  11. Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę dla zadania inwestycyjnego: Budowa chodnika wraz z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej 1780K w miejscowości Wysoka oraz wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę dla zadania inwestycyjnego: Budowa chodnika wraz z odwodnieniem w ciągu drogi gminnej Pagórek w m. Klecza Dolna i Górna
    Zamawiający: Gmina Wadowice Urząd Miejski, Wadowice
    Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę dla zadania inwestycyjnego: Budowa chodnika wraz z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej 1780K w miejscowości Wysoka oraz wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę dla zadania inwestycyjnego: Budowa chodnika wraz z odwodnieniem w ciągu drogi gminnej Pagórek w m. Klecza Dolna i Górna
  12. Projekt budowlany drogi i sieci kanalizacji deszczowej na terenie strefy aktywności gospodarczej II, w rejonie ul. Podmiejskiej i DW 911
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
    Zamówienie dotyczy wykonania projektu budowlanego i projektu wykonawczego drogi i kanalizacji deszczowej w strefie aktywności gospodarczej II, w rejonie skrzyżowania ul. Podmiejskiej z DW 911. Projekt kanalizacji deszczowej obejmuje swoim zakresem odcinek od ul. Podmiejskiej wzdłuż DW 911 do skrzyżowania z ul. Pod Lipami, odcinek wzdłuż nowo projektowanej drogi do ul. Podmiejskiej, oraz wzdłuż ul. Podmiejskiej do skrzyżowania z DW 911 i dalej do rzeki Szarlejka (zgodnie z załączonym szkicem). W projekcie należy uwzględnić system oczyszczania wód deszczowych, zbiornik retencyjny i pompownię oraz wylot do rzeki. Jednocześnie projektując wielkość kanału, należy uwzględnić dopływ wód deszczowych od strony ul. Podmiejskiej i ul. Związkowej kanałem o średnicy Dn 600. Projekt należy na bieżąco konsultować z inwestorem i MPWiK, ze względu na opracowywaną równocześnie na przedmiotowym terenie dokumentację wodociągu i kanalizacji sanitarnej przez MPWiK. Przebieg projektowanej drogi zaznaczony jest na załączonym do SIWZ szkicu. Należy zaprojektować pas drogowy o szerokości min. 12,0 m, który powinien zawierać jezdnię o minimalnej szerokości 7,0 m oraz chodnik. W projektowanym pasie drogowym należy przewidzieć lokalizację uzbrojenia podziemnego poza jezdnią (kanalizacja deszczowa, sanitarna, wodociąg, oraz sieci energetyczne i teletechniczne itp.). Konstrukcję jezdni należy zaprojektować dla ruchu ciężkiego. W celu prawidłowego przygotowania oferty wskazana jest wizja w terenie celem zapoznania się z warunkami wykonania przedmiotu zamówienia. Dokumentację należy opracować zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 2.09.2004 /Dz.U.nr 202 poz.2072 z dnia16.09.2004r/ w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno- użytkowego i Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 18.05.2004r. /Dz.U.nr 130 poz.1389 z dnia 16.09.2004r./ w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczenia planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym. Opracowanie powinno obejmować: - zakup i aktualizację mapy do celów projektowych, - uzgodnienia branżowe dokonane przez wszystkich gestorów sieci występujących w granicach opracowania lub z potrzeb ich wykonania, - projekty budowlane i projekty wykonawcze wszystkich branż, - przekładkę niezbędnych urządzeń podziemnych kolidujących z inwestycją, - zbiorcze zestawienie kosztów, - przedmiary robót i kosztorysy inwestorskie, - specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, - koszty nadzoru autorskiego. Wykonawca w ramach otrzymanego zlecenia zobowiązany jest do: - dokonania uzgodnień i opracowań wynikających z obowiązujących przepisów i norm, koniecznych do wykonania przedmiotu umowy, - bieżącego informowania Zamawiającego o przebiegu wykonywanych prac projektowych, - przedłożenia do akceptacji do Wydziału Inwestycji i Gospodarki Komunalnej opracowanej dokumentacji projektowej przed złożeniem dokumentacji do Wydziału Gospodarki Przestrzennej celem uzyskania pozwolenia lub zgłoszenia na wykonanie w/w robót, - co najmniej 2 wizyt nadzoru autorskiego na budowie. Wykonawca dostarczy kompletną dokumentację projektową w wersji papierowej w 5 egzemplarzach. Wykonawca poza wersją papierową dostarczy Zamawiającemu w 2 egzemplarzach kompletną dokumentację w wersji elektronicznej na płytach CD/DVD. Wykonawca dokumentacji projektowej odpowiada za zgodność wersji elektronicznej z przekazaną wersją oryginalną (papierową). Wykonawca zobowiązuje się do nieodpłatnego wykonania jednokrotnej aktualizacji kosztorysów w okresie 3 lat od daty spisania przez strony protokołu odbioru dokumentacji projektowej, przygotowania wyjaśnień, odpowiedzi na pytania do opracowanej dokumentacji i przekazywania ich Zamawiającemu w wyznaczonym przez niego terminie, podczas prowadzenia postępowania przetargowego na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych. Wykonawca wszystkie opracowania wykona własnym staraniem i na własny koszt. Przy wykonaniu projektu należy uwzględnić wszystkie niezbędne przepisy prawne, konieczne do właściwego zaprojektowania przedmiotu zamówienia. Należy przewidzieć materiały i urządzenia dopuszczone do stosowania w budownictwie z określeniem podstawowych parametrów, jakie muszą spełniać.
  13. Wykonywanie usług sporządzania dokumentacji projektowych i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla obiektów budowlanych w specjalnościach budowlanych: 1. drogowej - Część 1 2. instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych - Część 2 3. instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych - Część 3
    Zamawiający: Gmina Mikołów, Mikołów
    Wykonywanie usług sporządzania dokumentacji projektowych i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla obiektów budowlanych w specjalnościach budowlanych: 1. drogowej - Część 1 2. instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych - Część 2 3. instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych - Część 3 Zamawiający wymaga aby każda dokumentacja projektowa i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych była wykonana w 5 egz. w wersji papierowej i 1 egz. w wersji elektronicznej w formacie DWG. Zakres i forma opracowań wchodzących w skład dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych został sprecyzowany w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z 2.09.2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego (t.j. Dz. U. z 2013, poz. 1129). Wykonawca we wszystkich opracowaniach nie może wskazywać znaków towarowych, patentów lub pochodzenia określając przedmiot zamówienia chyba, że jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i nie można użyć dostatecznie dokładnych określeń, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy lub równoważny oraz przedstawione są parametry funkcjonalno - użytkowe, które służą do weryfikacji równoważności
  14. Wykonanie projektów zagospodarowania terenów publicznych w Bielsku-Białej.
    Zamawiający: Miasto Bielsko-Biała - Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
    1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej zagospodarowania terenów publicznych w Bielsku-Białej (zamówienie z podziałem na 7 części).Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (t.j. Dz. U. z 2013r., poz. 1129)
  15. Wykonanie projektu budowlano - wykonawczego na przebudowę ul. Brynickiej w Piekarach Śląskich
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
    Wykonanie projektu budowlano - wykonawczego do pozwolenia na budowę lub zgłoszenia wykonania robót obejmujących wykonanie nowej nawierzchni asfaltobetonowej jezdni wraz z jej poszerzeniem w zakresie niezbędnym do spełnienia funkcji drogi powiatowej klasy Z dla kategorii ruchu KR2, budowę wjazdów do posesji o nawierzchni z kostki betonowej z odwodnieniem do istniejącej kanalizacji deszczowej i rowów przydrożnych. Dokonanie niezbędnych uzgodnień z właścicielami urządzeń zabudowanych w pasie drogowym. Projektując Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia sugestii i wniosków Zamawiającego i cotygodniowego raportowania o zaawansowaniu prac projektowych. Projekt należy wykonać na mapie do celów projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami w oparciu o wytyczne Zamawiającego i stosowne uzgodnienia branżowe oraz uzyskać ostateczną decyzję (zgłoszenie) niezbędną do wykonania robót. Przed sporządzeniem oferty zalecana wizja w terenie. W ramach zadania należy wykonać: a) Projekt budowlany - 4 egz. (w wersji papierowej); b) Przedmiar robót - 2 egz. (w wersji papierowej); c) Kosztorys inwestorski - 2 egz. (w wersji papierowej); d) Specyfikacje techniczne - 2 egz. (w wersji papierowej); Wersję elektroniczną w/w elementów zadania na płycie - 1 egz. (w zapisie pdf i edytowalnym umożliwiającym wniesienie ewentualnych zmian - szczegóły do ustalenia z Zamawiającym).
  16. Ekspertyza oceny stanu technicznego tunelu rzeki Szarlejka, wraz z rozwiązaniem zabezpieczenia konstrukcji i kosztorysem szczegółowym oraz specyfikacją wykonania i odbioru robót ( przygotowanie materiałów do zgłoszenia lub pozwolenia na budowę oraz do przetargu na wybór wykonawcy)
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyzy oceny stanu technicznego tunelu rzeki Szarlejka wraz z przedstawieniem rozwiązań zabezpieczenia konstrukcji tunelu oraz przygotowaniem specyfikacji wykonania i odbioru robót wraz z kosztorysem szczegółowym i przedmiarem. Dokumentację należy opracować zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 02.09.2004 r. (Dz.U.Nr 202 poz. 2072 z dnia 16.09.2004 r.) w sprawie szczegółowego zakresu i form dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno użytkowego i Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 18.05.2004 r.(Dz.U.Nr 130 poz.1389 z dnia 16.09.2004 r.) w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczenia planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym oraz innymi obowiązującymi przepisami na dzień przekazania dokumentacji projektowej. Opracowanie powinno obejmować: - ekspertyzę oceny stanu technicznego tunelu rzeki Szarlejka; - szczegółowy opis zabezpieczenia konstrukcji tunelu, podlegający zatwierdzeniu przez Zamawiającego przed opracowaniem ostatecznej dokumentacji; - specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót; - przedmiar robót; - szczegółowy kosztorys inwestorski. Wykonawca na bieżąco będzie informował Zamawiającego o przebiegu wykonywanych prac. Zaleca się wizję lokalną w terenie. Wykonawca dostarczy wymagane dokumenty w wersji papierowej w 5 egzemplarzach, oraz w wersji elektronicznej na płytach CD - DVD w 2 egz. Wykonawca zobowiązuje się do nieodpłatnego wykonania jednokrotnej aktualizacji kosztorysu w okresie 3 lat od daty spisania przez strony protokołu odbioru dokumentacji i przekazania go Zamawiającemu w wyznaczonym przez niego terminie
  17. Świadczenie usług dostępu do sieci Internet dla Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Biuro Finansowo-Inwestycyjne, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług stałego, szerokopasmowego, nieprzerwanego dostępu do zasobów publicznej sieci Internet drogą kablową, bez limitu przesyłanych danych dla Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy (w lokalizacjach określonych w załączniku do SIWZ). Szczegółowy opis minimalnych wymogów zamawiającego i warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w załącznikach do SIWZ
  18. Świadczenie usług telekomunikacyjnych i dostępu do internetu
    Zamawiający: Straż Miejska Miasta Krakowa, Kraków
    Przedmiotem zamówienia są usługi telekomunikacyjne, które zapewnią: 1. Transmisję danych pomiędzy siedzibami Straży Miejskiej Miasta Krakowa. 2. Łączność telefoniczną z zachowaniem dotychczasowych numerów. 3. Stały dostęp do internetu. 1. Transmisja danych pomiędzy siedzibami Straży Miejskiej Miasta Krakowa Zamawiający wymaga zastosowania technologii przewodowej, dopuszcza jednak zastosowanie łączy radiowych pod warunkiem, iż nie będą wykorzystywane częstotliwości radiowe ogólnodostępne nielicencjonowane. Przedmiotem zamówienia są usługi transmisji danych IP VPN z wykorzystaniem technologii MPLS dla Straży Miejskiej Miasta Krakowa łączącej wszystkie siedziby z budynkiem głównym w jedną sieć Intranet, w skład której wchodzą: a) lokalizacja centralna (budynek główny) zlokalizowana przy ul. Dobrego Pasterza 116 w Krakowie odpowiedzialna głównie za agregację ruchu z pozostałych 6 lokalizacji, b) 6 lokalizacji zdalnych (siedziby) rozmieszczonych na terenie Miasta Krakowa: ul. Stachiewicza 3 os. Centrum C 9 ul. Na Kozłówce 25 ul. Cechowa 19 ul. Walerego Sławka 10 os. Na Stoku 1 Wykonawca usług jest zobowiązany do instalacji i uruchomienia łączy dostępowych dla: lokalizacji centralnej - usługa transmisji danych łączem symetrycznym gwarantowanym o przepustowości 40 Mb/s 6 lokalizacji zdalnych - usługa transmisji danych łączem symetrycznym gwarantowanym o przepustowości 10 Mb/s Transmisja danych ma umożliwić komunikację pomiędzy każdą z lokalizacji tzn. w układzie każdy z każdym. Wymagane jest, aby oferowana usługa MPLS była z pełną gwarancją pasma i zapewniała wsparcie dla jakości usług Quality of Service (QoS) oraz klas usług Class of Service (CoS) wraz z możliwością bezpłatnych zmian parametrów dla klas usługowych (głos, aplikacje, dane). Usługa IP VPN/MPLS musi zapewniać transmisję danych z wykorzystaniem minimum 5 klas ruchu CoS we wszystkich lokalizacjach. Zamawiający może elastycznie dobierać pasmo dla poszczególnych klas. Sposób priorytetyzacji pakietów IP (przydziału do klas CoS) na podstawie adresów IP, numerów portów TCP/UDP, wartości DSCP i IP Precedence, analizy na poziomie aplikacyjnym lub dowolnej kombinacji, zostanie uzgodniony z przedstawicielami Zamawiającego po dokonaniu wyboru Wykonawcy. Wymagane jest, aby zmiany w rozdziale pasm na liczbę dostępnych klas i przypisywanie portów TCP/UDP do klas były procesem elastycznym i bezpłatnym, wykonywanym wyłącznie na zlecenie Zamawiającego. Zlecenia w/w zmian będą przekazywane Wykonawcy za pomocą poczty elektronicznej (e-mail) przez upoważnionych pracowników Zamawiającego, a czas realizacji nie będzie przekraczał 5 dni od momentu otrzymania zlecenia. Zmawiający nie przewiduje wprowadzenia więcej, niż pięciu zmian dla każdego portu w okresie trwania umowy. Wykonawca dostarczy wymagany końcowy sprzęt aktywny (routery CE) dla wszystkich lokalizacji Zamawiającego. Wyżej wymieniony końcowy sprzęt pozostaje własnością Wykonawcy oraz będzie przez niego zarządzany przez okres realizacji Przedmiotu zamówienia. Miejscem dostarczenia usługi będą pomieszczenia, w których zainstalowane będą urządzenia końcowe (routery CE). Są to pomieszczenia techniczne, w których zlokalizowane są węzły telekomunikacyjne Zamawiającego. Zamawiający nie dopuszcza zmian adresacji sieci LAN w swoich lokalizacjach. Zamawiający wskaże parametry techniczne obecnie istniejącej sieci do przeniesienia do nowo tworzonej sieci. Zaproponowane rozwiązanie powinno zapewniać: prywatność i wysoki poziom bezpieczeństwa oraz izolację różnych VPN konfigurowanych przez Wykonawcę usług. Wykonawca nie będzie w żadnym miejscu sieci, będącej Przedmiotem zamówienia i służącej do transmisji danych Zamawiającego, używał zasobów ogólnodostępnej sieci Internet, ogólnodostępnych sieci bezprzewodowych, połączeń telefonicznych publicznych sieci komórkowych GSM oraz połączeń telefonicznych publicznych sieci przewodowych; brak ograniczeń, co do rodzaju przesyłanych danych. Wykonawca w ramach usługi zapewni jakość usług określonych w tabeli nr 1 i 2 dla wszystkich lokalizacji Wykonawca zobowiązuje się do zachowania parametrów jakościowych świadczonej usługi, przy założeniu obciążenia pasma poniżej 80%, dla podłączonych lokalizacji, według warunków określonych w tabeli. Tabela 1: Parametry jakościowe dla świadczonej usługi (parametry nie gorsze, niż). L.p. parametr relacja wartości progowe 1 opóźnienie pakietu Parametr w relacji lokalizacja - lokalizacja (router CE - router CE) klasa A* < 38 ms klasa B* < 25 ms 2 utrata pakietów klasa A* < 0,1% klasa B* < 0,2% klasa C* < 1,5% 3 zmienność opóźnienia pakietów klasa A* < 20ms * klasa A, B, C - to przykładowe nazwy klas usługi MPLS Wykonawca zobowiązuje się do zachowania parametrów czasowych świadczonej usługi dla każdej z podłączonych lokalizacji, według warunków określonych w tabeli 2. Tabela 2: Parametry czasowe dla świadczonej usługi. L.p. parametr definicja wartość progowa 1 czas reakcji na awarię Czas, w którym Wykonawca, w odniesieniu do zgłoszonej przez Zamawiającego Awarii lub Usterki w danej lokalizacji, potwierdzi przyjęcie zgłoszenia SMS-em lub drogą e-mail oraz określi czas usunięcia problemu. 2 h 2 czas usunięcia awarii Czas, w którym Wykonawca przywróci w danej lokalizacji sprawne działanie usługi. 12h 3 roczna dostępność usługi % czasu w ciągu roku, w którym w danej lokalizacji była zapewniona usługa z zachowaniem parametrów jakościowych. 99,7% Raporty Zamawiający wymaga dostępu on-line do danych w systemie Wykonawcy w celu weryfikacji i potwierdzenia jakości dostarczonych usług. Dostęp do danych statystycznych z podziałem na lokalizacje (po adresie IP lub adresie lokalizacji usługi). System udostępni w formie graficznej i tabelarycznej m. in. następujące parametry sieci i urządzeń końcowych (routerów CE) w trybie on-line (odświeżanie danych nie rzadziej, niż co 5 minut): topologię sieci z nazwami routerów CE i adresami IP portów Ethernet, statystykę pracy routerów CE (ilość i długość przerw w pracy, utraty pakietów, pakiety odrzucone, opóźnienia pakietów itp.), statusu łączy, informację o czasie usterek i awarii - data, czas, możliwość generowania dobowych, miesięcznych i rocznych raportów z parametrów jakościowych i czasowych (SLA). 2. Łączność telefoniczna Zamawiający wyklucza stosowanie łączy bezprzewodowych Wykonawca zapewni łączność telefoniczną w zakresie połączeń telefonicznych lokalnych, strefowych, międzystrefowych, międzynarodowych, do sieci komórkowych, z numerami specjalnymi itp. przy pomocy: a) 2 linii cyfrowych ISDN 2B+D, b) 1 linii ISDN PRA 30B+D (200 DDI), c) 1 linii analogowej (PSTN). Ruch połączeń wychodzących odbywać się ma poprzez centralę telefoniczną, głównie przez łącze PRA według poniższej szacunkowej ilości: a) lokalne i strefowe - ok. 5000 min/mies, b) międzystrefowe - ok. 1000 min/mies, c) do sieci komórkowych - ok. 60 min/mies, w tym: do sieci Plus, Orange i T-Mobile - 50 min/mies, do sieci Play, Polsat i pozostałych - 10 min/mies, d) międzynarodowe - ok. 3 min/mies. Podane ilości minut należy traktować szacunkowo i nie stanowią one zobowiązania Zamawiającego do utrzymania podanej struktury ruchu w czasie realizacji umowy. Wymagania: Zamawiający wymaga zachowania dotychczasowych numeracji na wszystkich liniach. Wykaz numerów telefonów wraz z lokalizacjami: 2 linie cyfrowe ISDN 2B+D 124110045; 124137703- ul. Dobrego Pasterza 116 1 linia cyfrowa ISDN 30B+D 126882100 (200DDI /100-299/) - ul. Dobrego Pasterza 116 1 linia analogowa 124138829 - ul. Dobrego Pasterza 116 wszystkie linie są podłączone do centrali telefonicznej będącej w posiadaniu Zamawiającego. Centrala Telefoniczna Alcatel - OmniPCX Enterprise. Wykonawca zapewni pełną integrację zainstalowanych urządzeń z tą centralą, usługi, których koszt nie został określony w ofercie realizowane będą za cenę nie wyższą, niż ustalona w publicznej, ogólnodostępnej ofercie Wykonawcy dla danej usługi, jedna i jednolita (bez względu na porę dnia) dla wszystkich numerów telefonicznych stawka za połączenia do krajowych sieci stacjonarnych (bez względu na to, czy są to połączenia lokalne, strefowe czy międzystrefowe), Wykonawca zapewni sekundowe naliczanie czasu realizowanych rozmów telefonicznych w każdym rodzaju ruchu bez naliczania opłaty początkowej (nie dopuszcza się taryf zawierających jakiekolwiek opłaty za inicjację połączenia), Wykonawca zapewni możliwość wykonywania bezpłatnych połączeń na numery alarmowe - (np. 112, 997, 998, 999), Zamawiający nie dopuszcza stosowania technologii alternatywnej VOIP, numerów dostępowych, bramki GSM, jako pośredniej do realizacji usług głosowych, usługi muszą być świadczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, a parametry techniczne łączy, linii telekomunikacyjnych, na których świadczony będzie dostęp do usług telekomunikacyjnych, muszą być zgodne z obowiązującymi normami przez cały czas obowiązywania umowy, Zamawiający będzie ponosił tylko opłaty za faktycznie zrealizowane połączenia, Wykonawca zapewni bezpłatne dane bilingowe dla każdego numeru w formie elektronicznej. Wykonawca ma zapewnić: maksymalny czas usunięcia awarii do 12 godzin zegarowych, maksymalny czas reakcji na awarię 2 godziny, gotowość służb technicznych do usunięcia awarii przez 24 godziny na dobę we wszystkie dni w roku. 3. Stały dostęp do internetu Zamawiający wyklucza stosowanie łączy bezprzewodowych Wykonawca będzie świadczył na rzecz Zamawiającego usługi stałego dostępu do internetu w lokalizacji - ul. Dobrego Pasterza 116, bez limitu czasu i przesyłanych danych o następujących parametrach: a) dostęp symetryczny gwarantowany o przepustowości min 100 Mb/s. Minimum cztery stałe adresy IP z puli adresów publicznych. Instalacja na linii dedykowanej (bez korzystania z usługi telefonicznej). Usługa zakończona urządzeniem końcowym, umożliwiającym podłączenie bezpośrednio do sieci LAN Zamawiającego, b) dostęp w technologii ADSL - łącze o przepustowości min 10/1 Mb/s do/od sieci Zamawiającego. Dynamicznie przydzielany adres IP. Instalacja na linii PSTN wskazanej przez Zamawiającego, dopuszczalna jest instalacja na linii dedykowanej (bez korzystania z usługi telefonicznej) pod warunkiem, iż jest to po innej sieci, niż zaproponowany dostęp z pkt a) Usługa zakończona urządzeniem końcowym, umożliwiającym podłączenie usługi do sieci LAN Zamawiającego. Wykonawca ma zapewnić: maksymalny czas usunięcia awarii do 12 godzin zegarowych, maksymalny czas reakcji na awarię 2 godziny, gotowość służb technicznych do usunięcia awarii przez 24 godziny na dobę we wszystkie dni w roku. Pozostałe kryteria dla całości zamówienia a) Wykonawca musi zapewnić możliwość podłączenia (na zasadzie bezpłatnego przeniesienia z istniejącej) wskazanych usług do innej dowolnej lokalizacji na terenie Krakowa - w miarę posiadanych warunków technicznych; b) urządzenia końcowe będą własnością Wykonawcy, wypożyczone Zamawiającemu na czas świadczenia usługi; c) Wykonawca odpowiada za sprawne przejęcie wszystkich danych (numerów, adresów IP) oraz uzyskanie wszystkich pozwoleń i opinii niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia (ze szczególnym zwróceniem uwagi na budynek Centrum C9, dla którego w przypadku konieczności umieszczenia na nim urządzeń, wymagana jest opinia Miejskiego Konserwatora Zabytków); d) Wykonawca ponosi wszelkie inne koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia, e) Wszelkie prace modernizacyjne w sieci Wykonawcy muszą być zgłaszane i uzgadniane z Zamawiającym na minimum 3 dni robocze przed rozpoczęciem prac; f) obecny Operator usług to Orange Polska S.A. oraz Netia S.A. W przypadku innego operatora niż obecny, Wykonawca przeprowadzi, bez powodowania przerw w pracy bezpłatnie procedurę przeniesienia wszelkich wymaganych parametrów do własnej sieci; g) każda instalacja zakończona będzie podpisaniem stosownego protokołu wg wzoru Wykonawcy; h) wszelkie koszty funkcjonowania serwisu ponosi Wykonawca; i) szczegółowe postanowienia dotyczące trybu postępowania reklamacyjnego zawierać powinny stosowne Regulaminy świadczenia usług telekomunikacyjnych, stanowiące załączniki do umowy, przy założeniu pierwszeństwa zapisów SIWZ oraz umowy; j) Zamawiający wymaga uruchomienia usług od 1 listopada 2014 r. Wymagany okres świadczenia usługi: do 31 października 2016 r. z zastrzeżeniem, że umowa ulegnie wcześniejszemu rozwiązaniu z chwilą osiągnięcia w sumie maksymalnej wartości umownej brutto w wysokości .......... zł; k) dla potrzeb wykonania testów, pomiarów i konfiguracji, Zamawiający wymaga, by usługa została uruchomiana na min 5 dni roboczych przed dniem 1 listopada 2014 roku; l) dostarczanie faktury (faktur) dla wszystkich usług za dany okres rozliczeniowy tj. od 1 do ostatniego każdego miesiąca. Faktura powinna zawierać wyszczególnioną pozycję zawierającą wysokość opłat związanych z dostępem do internetu oraz specyfikacje zawierające ceny jednostkowe netto/brutto za każdy zrealizowany element składowy usługi. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg CPV 64.21.00.00-1, 72.40.00.00-4 Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień uzupełniających..
  19. Świadczenie usług telekomunikacyjnych dla I-go i II-go Oddziału ZUS w Poznaniu..
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Poznaniu, Poznań
    Świadczenie usług telekomunikacyjnych
    Część I
    Świadczenie usług telekomunikacyjnych na rzecz:
    - II Oddziału ZUS w Poznaniu mieszczącego się przy ulicy Starołęckiej 31,
    - Inspektoratu ZUS w Obornikach mieszczącego się przy ul. Armii Poznań 27.
    Część II
    Świadczenie usług telekomunikacyjnych na rzecz:
    - Inspektoratu ZUS w Koninie mieszczącego się przy ul. Św. M. Kolbego 1,
    - Inspektoratu ZUS w Kole mieszczącego się przy ulicy B. Prusa 11,
    - Inspektoratu ZUS w Turku mieszczącego się przy ulicy Armii Krajowej 18.
    Część III
    Świadczenie usług telekomunikacyjnych na rzecz:
    - Inspektoratu ZUS w Słupcy mieszczący się przy ulicy Warszawskiej 1,
    - nowo budowanego Inspektoratu ZUS w Słupcy mieszczącego się przy ulicy Ratajczaka (działka 992/1) wraz z wykonaniem przyłącza telekomunikacyjnego do budynku.
    Część IV
    Świadczenie usług telekomunikacyjnych na rzecz:
    - I Oddziału ZUS w Poznaniu mieszczącego się przy ulicy Dąbrowskiego 12.
    zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik 6a-6d do SIWZ), wzorem umowy (załącznik 4a-4d do SIWZ) oraz postanowieniami SIWZ.
  20. DLG.39.414/14 Świadczenie usług telekomunikacyjnych - telefonii stacjonarnej, komórkowej oraz konserwacja centrali telefonicznej.
    Zamawiający: Szpital Wojewódzki w Opolu - SP ZOZ, Opole
    Świadczenie usług telekomunikacyjnych - telefonii stacjonarnej, komórkowej oraz konserwacja centrali telefonicznej.
  21. Świadczenie usług telekomunikacyjnych w podziale na dwie części
    Zamawiający: Centralny Ośrodek Informatyki, Warszawa
  22. Usługi telekomunikacyjne telefonii stacjonarnej dla CA jednostek garnizonu mazowieckiego Nr spr. 68/14
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
  23. Świadczenie usług telekomunikacyjnych z zakresu telefonii stacjonarnej i dostępu do Internetu dla obiektu nowego szpitala wojewódzkiego we Wrocławiu
    Zamawiający: Nowy Szpital Wojewódzki Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław
  24. Usługi transmisji danych oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych na potrzeby Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu
    Zamawiający: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, Poznań
  25. Budowa sieci komputerowej polegająca na wykonaniu łącza w technologii światłowodowej o przepustowości 1 gbit/s oraz świadczenie usługi dostępu do sieci internet z gwarancją SLA
    Zamawiający: Instytut Maszyn Przepływowych im. Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk, Gdańsk
  26. Usługi telefonii stacjonarnej oraz usługi serwisu central telefonicznych
    Zamawiający: Narodowy Fundusz Zdrowia Dolnośląski Oddział Wojewódzki, Wrocław
  27. Ś wiadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej wraz z dzierżawą centrali telefonicznej w budynku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 3 [OP-IV.272.96.2014.PWW]
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
  28. Dostarczenie, przekazanie, utrzymanie, serwis całej sieci rozległej i usług telefonii IP
    Zamawiający: Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Warszawie, Warszawa
  29. Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla potrzeb jednostek organizacyjnych Policji w garnizonie śląskim
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, Katowice
  30. Zakup usług dostępu do sieci Internet
    Zamawiający: Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Warszawa
  31. świadczenie usługi telekomunikacyjnej w celu udostępnienia przez Zamawiającego bezpłatnej infolinii dla petentów
    Zamawiający: Narodowy Fundusz Zdrowia, Śląski Oddział Wojewódzki, Katowice
  32. Świadczenie usług telekomunikacyjnych i dostęp do internetu i usług przesyłu danych dla Starostwa Powiatowego w Kłodzku.
    Zamawiający: Powiat Kłodzki reprezentowany przez Zarząd Powiatu Kłodzkiego, Kłodzko
  33. Świadczenie usług telekomunikacyjnych na rzecz Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu
    Zamawiający: Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu, Poznań
  34. Świadczenie na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie kompleksowych usług telefonicznych z telefonów stacjonarnych w zakresie abonamentów i połączeń telefonicznych w naliczaniu sekundowym oraz usługi VPABX w sieci telefonii komórkowej.
    Zamawiający: Województwo Warmińsko-Mazurskie reprezentowane przez Zarząd Województwa, Olsztyn
  35. Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej na potrzeby Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, Gdynia
  36. świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia
    Zamawiający: Narodowy Fundusz Zdrowia, Śląski Oddział Wojewódzki, Katowice
  37. Wykonanie projektu budowlanego zatoki do kontroli pojazdów zlokalizowanej przy pasie zachodnim DW 911 jadąc od skrzyżowania z ulicą Pod Lipami w kierunku ulicy Podmiejskiej
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
  38. Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet oraz usługi transmisji danych (wirtualna sieć prywatna VPN) dla Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu i podległych jej prokuratur rejonowych okręgu wrocławskiego.
    Zamawiający: Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu, Wrocław
  39. Dzierżawa cyfrowych łączy telekomunikacyjnych zapewniających dowiązanie do policyjnej sieci teletransmisyjnej na okres 36 miesięcy, numer postępowania 84/BŁiI/14/MR
    Zamawiający: Komenda Główna Policji, Warszawa
  40. dzierżawa łącza cyfrowego dla KWP w Łodzi.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Łódź
  41. Świadczenie na rzecz Uniwersytetu Warszawskiego usług telekomunikacyjnych telefonii sieci stacjonarnej realizowanej przez łącza cyfrowe do sieci publicznych
    Zamawiający: Uniwersytet Warszawski, Warszawa
  42. CIS-6/2014
    Zamawiający: Centrum Informatyki Statystycznej, Warszawa
  43. Połączenie Centrali NFZ z Oddziałami NFZ i kolokacją, zapasową siecią rozległą WAN oraz zapewnienie dostępu do Internetu
    Zamawiający: Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia, Warszawa
  44. Świadczenie usług internetowych polegających na: Część 1: 1)zestawieniu światłowodowego symetrycznego łącza dostępowego o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 250 Mb/s; 2)świadczeniu usługi dostępu do sieci Internet. Część 2: 1)zestawieniu światłowodowego symetrycznego łącza dostępowego o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 100 Mb/s; 2)świadczeniu usługi dostępu do sieci Internet.
    Zamawiający: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Warszawa
  45. Usługi telekomunikacyjne w sieci telefonii stacjonarnej świadczone na rzecz Zarządu Zasobu Komunalnego we Wrocławiu
    Zamawiający: Zarząd Zasobu Komunalnego, Wrocław
  46. <br> Świadczenie usługi zapasowego dostępu do Internetu
    Zamawiający: Najwyższa Izba Kontroli, Warszawa
  47. Usługa transmisji danych w okresie od 23.06.2014 r. do 22.06.2016 r. pomiędzy siedzibami Śląskiego OW NFZ w Katowicach przy ul. Kossutha 13 i ul. Gen. Jankego 15a, a delegaturami
    Zamawiający: Narodowy Fundusz Zdrowia, Śląski Oddział Wojewódzki, Katowice
  48. Świadczenie usług telekomunikacyjnych w ramach telefonii stacjonarnej dla Szpitala Czerniakowskiego SP ZOZ
    Zamawiający: Szpital Czerniakowski S.P.Z.O.Z., Warszawa
  49. Usługi telefonii stacjonarnej dla jednostek Policji województwa lubuskiego..
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Gorzów Wielkopolski
  50. CIS-5/2014
    Zamawiający: Centrum Informatyki Statystycznej, Warszawa
  51. Świadczenie na rzecz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie kompleksowych usług telefonicznych z telefonów stacjonarnych w zakresie abonamentów i połączeń telefonicznych w naliczaniu sekundowym oraz świadczenie usług telefonii komórkowej z dostawą fabrycznie nowych aparatów telefonicznych w podziale na 2 części.
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Olsztyn
  52. Świadczenie usług transmisji danych pomiędzy filią Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Kaliszu a Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu.
    Zamawiający: Wielkopolskie Centrum Onkologii, Poznań
  53. Świadczenie usług telekomunikacyjnych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Świdniku
    Zamawiający: Powiat Świdnicki, Świdnik
  54. Wykonanie dokumentacji projektowej zadania: Budowa parkingu w obrębie ulic Okrzei i Janty w Piekarach Śląskich
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
  55. Świadczenie usług telefonii publicznej wraz z dzierżawą cyfrowej centrali telefonicznej w Starostwie Powiatowym w Lubinie przy ul. Jana Kilińskiego 12b
    Zamawiający: Powiat Lubiński, Lubin
  56. Wykonywanie usługi dostępu do sieci Internet w siedzibie ZOW NFZ w Szczecinie przy ul. Arkońskiej 45 oraz usługi połączenia wszystkich placówek ZOW NFZ siecią rozległą WAN
    Zamawiający: Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, Szczecin
  57. Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla jednostek Policji województwa opolskiego
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Opolu, Opole
  58. USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE DLA POTRZEB STAROSTWA POWIATOWEGO W LUBLINIE.
    Zamawiający: Powiat Lubelski, Lublin
  59. Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet i usługi transmisji danych dla Urzędu Pracy m.st. Warszawy
    Zamawiający: Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m.st. Warszawy, Warszawa
  60. Świadczenie usług dostępu do internetu, transmisji danych oraz usług wideokonferencyjnych
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, Warszawa
  61. WYKONANIE PROJEKTÓW BUDOWLANO-WYKONAWCZYCH DRÓG GMINNYCH WRAZ Z UZYSKANIEM POZWOLENIA NA BUDOWĘ: CZĘŚĆ I - WYKONANIE PROJEKTU BUDOWLANO-WYKONAWCZEGO ŁĄCZNIKA DWORCOWA-GRABOWA (UL. BRZOZOWA), CZĘŚĆ II WYKONANIE PROJEKTU BUDOWLANO-WYKONAWCZEGO UL. BANKOWA, ETAP II.
    Zamawiający: Gmina Ornontowice, Ornontowice
  62. Świadczenie usługi telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
  63. świadczenie usług telefonicznych stacjonarnych w zakresie połączeń wychodzących i przychodzących na potrzeby Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu
    Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Toruń
  64. Publiczne usługi telefoniczne polegające na świadczeniu w sposób ciągły usług telefonii stacjonarnej wraz z gwarancją jakości świadczenia usług dla potrzeb Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
    Zamawiający: Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Lublin
  65. Zakup usług telekomunikacyjnych - telefonia stacjonarna dla Sądu Okręgowego w Katowicach.
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Katowicach, Katowice
  66. świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej dla Kancelarii Senatu.
    Zamawiający: Kancelaria Senatu, Warszawa
  67. Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej dla Urzędu Statystycznego w Łodzi oraz oddziałów w Piotrkowie Trybunalskim i Brzezinach
    Zamawiający: Urząd Statystyczny w Łodzi, Łódź
  68. Świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej i dostępu do Internetu na rzecz Instytutu Łączności-Państwowego Instytutu Badawczego w: Warszawie przy ul Szachowej 1, Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 15 i Wrocławiu przy ul Swojczyckiej 38.
    Zamawiający: Instytut Łączności, Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
  69. Świadczenie usług telefonii stacjonarnej oraz stałego dostępu do Internetu dla Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy oraz jednostek terenowych w latach 2014/2016.
    Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich, Bydgoszcz
  70. Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Komenda Stołeczna Policji, Warszawa
  71. Świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy oraz Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.
    Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  72. świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Sądu Okręgowego w Lublinie.
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Lublinie, Lublin
  73. Świadczenie usługi telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
  74. Usługa dostępu do internetu przez symetryczne łącze na potrzeby Oddziału RCKiK w Suwałkach ZP/PN-4/14
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, Białystok
  75. Świadczenie usług telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów, Radom
  76. Zakup usługi zapewniającej łącza dostępowe do sieci telekomunikacyjnej dla potrzeb projektu Upowszechnienie e-usług świadczonych przez administrację publiczną w województwie opolskim
    Zamawiający: Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu, Opole
  77. ZZP-2380-2/2014 Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych od operatora telekomunikacyjnego przez KWP w Poznaniu
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Poznań
  78. Usługi telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o.o, Gdańsk
  79. Świadczenie usług dostępu do sieci Internet oraz usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej dla MCN w Zagórzu
    Zamawiający: Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zagórze
  80. Świadczenie usług telefonii publicznej (stacjonarnej)
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4430, Śrem
  81. Świadczenie usług telekomunikacyjnych oraz serwisowanie central telefonicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
    Zamawiający: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Warszawa
  82. CIS-10/2013
    Zamawiający: Centrum Informatyki Statystycznej, Warszawa
  83. Świadczenie kompleksowych usług telefonicznych dla jednostek organizacyjnych Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu
    Zamawiający: Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu, Poznań
  84. Świadczenie usług telekomunikacyjnych polegających na zapewnieniu stałego dostępu do sieci telefonicznej i sieci teleinformatycznej dla potrzeb Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu, Wrocław
  85. Usługa dostępu do sieci Internet oraz łączy pomiędzy budynkami Urzędu Marszałkowskiego
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
  86. Najem zaprojektowanego, wybudowanego, zainstalowanego i uruchomionego systemu monitoringu wizyjnego miasta Płocka składającego się z 9 punktów kamerowych.
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
  87. Dostawa symetrycznego łącza internetowego na okres 12 miesięcy
    Zamawiający: Urząd Miejski w Olecku, Olecko
  88. Świadczenie usług telefonii stacjonarnej
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  89. ŚWIADCZENIE USŁUG TELEFONII STACJONARNEJ, KOMÓRKOWEJ ORAZ DOSTĘPU DO INTERNETU
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Olsztyn
  90. Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej dla Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni oraz jednostek organizacyjnych UMiG Września polegających na zapewnieniu stałego dostępu do publicznej sieci telefonicznej
    Zamawiający: Gmina Września, Września
  91. Świadczenie usług dostępu do Internetu na potrzeby projektów: Geoportal 2, GBDOT i ASG-EUPOS - Nr referencyjny: ZP/BO-4-2500-65/IZ-5049/G2-19.64/2013
    Zamawiający: Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Warszawa
  92. Świadczenie usług telefonii publicznej (stacjonarnej)
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4430, Śrem
  93. Świadczenie usług telekomunikacyjnych i serwisowych oraz dzierżawa cyfrowej centrali telefonicznej na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
    Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli, Nowa Sól
  94. Świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Urzędu Statystycznego w Poznaniu i jego Oddziałów
    Zamawiający: Urząd Statystyczny w Poznaniu, Poznań
  95. Ekspertyza dotycząca warunków hydrogeologicznych, zagrożenia wodnego oraz metody likwidacji szybu Park w kontekście bezpieczeństwa ruchu Pompowni Stacjonarnej Siemianowice
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
  96. Świadczenie usług telekomunikacyjnych
    Zamawiający: Centrum Projektów Informatycznych, Warszawa
  97. Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet na potrzeby Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie
    Zamawiający: Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie, Kraków
  98. świadczenie usługi telefonii stacjonarnej dla siedzib Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy na lata 2014-2015
    Zamawiający: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m. st. Warszawy, Warszawa
  99. Świadczenie usług telekomunikacyjnych sieci stacjonarnej
    Zamawiający: Sąd Apelacyjny w Lublinie, Lublin
  100. Świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Sądu Okręgowego w Lublinie.
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Lublinie, Lublin
  101. Wybór operatora usług głosowych i internetowych w WFDiF
    Zamawiający: Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, Warszawa

Inne osoby dla Ruhan (1 osoba):