Kogo reprezentuje osoba

Rybak Jan

w KRS

Jan Rybak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Nazwisko:Rybak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1938 r., wiek 84 lata
Miejscowości:Lublin (Lubelskie), Żyrzyn (Lubelskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bakiera Piotr, Bakiera Teofil, Bernat Franciszek, Bernat Zbigniew Jan, Drzazga Bogusław, Furtak Jacek, Furtak Stanisław, Gawinowski Jacek, Goluch Józef, Grobel Jan, Guz Stanisław, Jankowska Anna, Kawka Kazimierz, Kędziora Dariusz, Kocoń Tadeusz, Kozak Józef, Kozak Stanisław, Krawczak Roman, Kucińska Bożena Zofia, Kursa Tadeusz, Lemieszek Monika, Marek Henryk, Mikos Marian, Mizura Jarosław, Nowak Danuta, Oleśkiewicz Krzysztof, Olszak Alicja, Pietrzyk Ewa, Popiołek Henryk, Rybak Anna, Rybak Wiesława, Stachyra Genowefa, Stalęga Marian, Sygnowski Stanisław, Szaruga Józef, Szlendak Henryk, Trybuła Jan, Wiśniewski Stanisław Adam, Włoch Józef, Zdunek Henryka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stonio Ewa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryczek Zbigniew, Bryzek Waldemar Zbigniew, Czekalski Tadeusz, Dąbrowski Jan Andrzej, Dados Wiesław Eugeniusz, Dobrowolski Piotr, Dudek Andrzej Franciszek, Jagiełło Mieczysław, Kania Jan Andrzej, Kęcik Czesława, Kondrat Stanisław, Krakiewicz Jadwiga, Kruczek Jadwiga Leokadia, Kutrzepa Zbysław Stanisław, Mankiewicz Witold Janusz, Mikulski Stanisław Mieczysław, Rubaj Zenon, Rybak Elżbieta, Szopa Stanisław, Wójciak Maria, Wójcik Marian, Wypych Adam Jerzy, Zdunek Henryk Mieczysław, Zygo Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żebrowska Maria Beata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Lubartowie, Lubartów − KRS 0000083181
  2. Centrum Projektów Pomocowych i Strategicznych Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000319163
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Żyrzyn − KRS 0000128996
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Abramowie, Abramów − KRS 0000134854
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Bełżycach, Bełżyce − KRS 0000099498
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Borkach, Borki − KRS 0000093014
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Milejowie, Milejów − KRS 0000239128
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Puławach Z Siedzbą W Górze Puławskiej, Góra Puławska − KRS 0000161925
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Rykach, Ryki − KRS 0000119168
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wilkołazie, Wilkołaz − KRS 0000185454
  11. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Garbowie, Garbów − KRS 0000151970
  12. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Żyrzynie, Borysów − KRS 0000099845
  13. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska W Warszawie, Warszawa − KRS 0000275133
  14. Kółko Rolnicze W Radawczyku, Radawczyk − KRS 0000049474
  15. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000189159
  16. Lokalna Grupa Działania Zielony Pierścień, Kośmin − KRS 0000300679
  17. Lubelski Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000230662
  18. Ochotnicza Straż Pożarna, Osiny − KRS 0000022123
  19. Ochotnicza Straż Pożarna, Bałtów − KRS 0000039128
  20. Ochotnicza Straż Pożarna Kotliny, Kotliny − KRS 0000044275
  21. Ochotnicza Straż Pożarna W Radawczyku, Radawczyk − KRS 0000043136
  22. Ochotnicza Straż Pożarna W Żerdzi, Żerdź − KRS 0000022324
  23. Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc, Lublin − KRS 0000193290
  24. Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kraśniku, Kraśnik − KRS 0000108660
  25. Społeczny Ruch Spółdzielców, Lublin − KRS 0000054124
  26. Spółdzielnia Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000137915
  27. Spółdzielnia Handlu Produkcji i Usług, Dęblin − KRS 0000040846
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa W Opolu Lubelskim, Opole Lubelskie − KRS 0000169147
  29. Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa W Garbowie, Garbów − KRS 0000044603
  30. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Jutrzenka, Zakrzówek − KRS 0000052697
  31. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Im. Zygmunta Chmielewskiego, Nałęczów − KRS 0000332390
  32. Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Bałtów, Bałtów − KRS 0000406719
  33. Stowarzyszenie Owocne Inwestycje, Opole Lubelskie − KRS 0000622193
  34. Towarzystwo Odnowy Obiektów Sakralnych i Kulturowych Dziedzictwo Wesslów W Żyrzynie, Żyrzyn − KRS 0000493494
  35. Towarzystwo Przyjaciół Żyrzyna, Żyrzyn − KRS 0000062849
  36. Towarzystwo Ziemi Ostrowa Lubelskiego, Ostrów Lubelski − KRS 0000021187

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Cycowie, Cyców − KRS 0000119471
  2. Centralny Związek Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000171513
  3. El-tax Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000495189
  4. Fundacja Nasza Nadzieja, Świdnik − KRS 0000262474
  5. Fundacja Spółdzielczy Fundusz Oświaty Wiejskiej, Warszawa − KRS 0000052951
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Firleju, Firlej − KRS 0000061118
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kamionce, Kamionka − KRS 0000189558
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Niedrzwicy Dużej, Niedrzwica Duża − KRS 0000093525
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ostrowie Lubelskim, Ostrów Lubelski − KRS 0000177090
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ostrówku, Ostrówek − KRS 0000169446
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Spiczynie, Spiczyn − KRS 0000098379
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Strzyżewicach, Strzyżewice − KRS 0000086528
  13. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych W Lublinie Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000034376
  14. Rejonowa Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna Samopomoc Chłopska W Puławach, Puławy − KRS 0000166613
  15. Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Lubartów − KRS 0000170143
  16. Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Zgoda, Kazimierz Dolny − KRS 0000030955
  17. Rycka Spółdzielnia Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Rykach, Ryki − KRS 0000176652
  18. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa, Garbów − KRS 0000168502
  19. Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna W Trawnikach, Trawniki − KRS 0000163294
  20. Spółdzielnia Mleczarska Ryki, Ryki − KRS 0000056619
  21. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000133858
  22. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Samopomoc Chłopska W Niemcach, Niemce − KRS 0000055948
  23. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa W Fajsławicach, Fajsławice − KRS 0000132489
  24. Spółdzielnia Swojak Z Odpowiedzialnością Udziałami, Karczmiska − KRS 0000049475
  25. Spółdzielnia Transportu i Usług W Rykach, Ryki − KRS 0000169760
  26. Spółdzielnia Transportu- Handlu i Usług W Niedrzwicy, Niedrzwica Duża − KRS 0000162247
  27. Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Samopomoc Chłopska W Opolu Lubelskim, Opole Lubelskie − KRS 0000102145