Kogo reprezentuje osoba

Ryński Aleksander

w KRS

Aleksander Ryński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Aleksander
Nazwisko:Ryński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), Poznań (Wielkopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Zielona Góra (Lubuskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowski Bogusław Włodzimierz, Dusińska Agata, Legan Karlicka Violetta Elżbieta, Marek Stanisław, Piekarz Ewa, Prokopiuk Tomasz Marek, Zubczewski Bogdanow Julian Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Mieczysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskuła Aleksandra Edyta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskuła Bogdan Władysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sierpowska Anna Agnieszka

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyżewski Artur Tadeusz, Gurec Katarzyna Elżbieta, Karwasz Tadeusz, Robak Jan, Wojcieszyński Tomasz, Włodarczak Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczuk Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antczak Jerzy, Buraczewski Janusz, Cimochowska Monika, Czyżewski Artur, Liberadzki Marcin Melchior, Maksymiak Roman, Piaskowska Monika, Symeryak Maciej, Wojcieszyński Tomasz, Zientarska Kinga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewski Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michałek Stanisława Franciszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trawiński Wojciech Janusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Motyl Sylwester Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szelenbaum Rafał Jacek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Horodyski Zygmunt, Maksymiak Roman, Piekarz Ewa Jagoda, Rogulski Andrzej, Symeryak Maciej Rafał, Trzcińska Iwona Anna, Zubczewski Bogdanow Julian Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łydka Michał Joachim
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Diadchenko Svitlana, Sikorska Katarzyna Maria
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskuła Aleksandra Edyta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskuła Bogdan Władysław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskuła Aleksandra Edyta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskuła Bogdan Władysław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskuła Aleksandra Edyta, Jaskuła Karol, Sierpowska Anna Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaskuła Bogdan Władysław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Zielona Góra − KRS 0000026425
  2. Airin Software Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000632972
  3. Alex Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000558794
  4. Alfa Dom Maklerski S.A., Warszawa − KRS 0000347181
  5. Alfa Investors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000656089
  6. Algama S.A., Skwierzyna − KRS 0000633299
  7. Aquila Group Sp. Z O.O., Gorzów Wlkp. − KRS 0000181921
  8. Arca Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341881
  9. Asigo Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000596108
  10. Asto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380530
  11. Aztech - Sowpol M. Piaskowska i W. Sujak Sp. J., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000256365
  12. Barwa Deweloper Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000484764
  13. Batkor Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Piaseczno − KRS 0000555222
  14. Bezpieczeństwo Danych Osobowych i Kadrowych Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000724172
  15. Bokala Group Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000561129
  16. Bokala Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000484426
  17. Borawski Majchrzak Brandt Consulting Sp. J., Poznań − KRS 0000471117
  18. Callis Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000345254
  19. Centrum Sportowo - Rehabilitacyjne Słowianka Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000051160
  20. Clean Energy Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000433780
  21. Collegium Anetta Kolasińska i Wspólnicy Sp. J., Gdynia − KRS 0000467638
  22. Compot Sp. Z O.O., Stanowice − KRS 0000537422
  23. Dębnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Dębno − KRS 0000085108
  24. E-farmacja Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000352706
  25. Eneri Sp. Z O.O., Stanowice − KRS 0000371889
  26. Fimi Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000015392
  27. Footfit Sp. Z O.O., Stanowice − KRS 0000629811
  28. Fundacja Na Rzecz Gorzowskiej Szkoły Wyższej W Gorzowie Wlkp., Gorzów Wlkp. − KRS 0000143041
  29. Fundacja Na Rzecz Integracji Europejskich Środowisk Prawniczych, Gorzów Wlkp. − KRS 0000200331
  30. Fundacja Rozwoju Obywatelskiego i Grup Inicjatywnych Frogi, Piaseczno − KRS 0000212265
  31. Fundacja Spełnienie Dziecięcych Marzeń, Warszawa − KRS 0000438037
  32. Gorzowski Rynek Hurtowy S.A., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000152226
  33. Gorzowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000013345
  34. Hostele Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000760712
  35. Inneko Rcs Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000667717
  36. Inneko Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000199394
  37. Inneko Spz Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000740187
  38. Kancelaria Biegłych Rewidentów Cdp Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000192433
  39. Kenso Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000725365
  40. Lubuski Związek Tenisowy, Zielona Góra − KRS 0000060765
  41. Miejski Zakład Komunikacji W Gorzowie Wielkopolskim Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000446109
  42. Pgkim - Sp. Z O.O., Drezdenko − KRS 0000179426
  43. Psb Bokala Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnosćią, Poznań − KRS 0000467614
  44. Serwis Bokala Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000490584
  45. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział W Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000106456
  46. Stowarzyszenie Moja Wspólnota, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000384067
  47. Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe, Warszawa − KRS 0000214656
  48. Stowarzyszenie Razem Dla Gorzowa, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000349537
  49. Tegelprojekt Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000386124
  50. Willa Muza Sp. Z O.O., Pustkowo − KRS 0000341179

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aeroklub Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra − KRS 0000028557
  2. Aracon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189903
  3. Atrium Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000368015
  4. Bachalski Development Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000054761
  5. Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O. W Barlinku, Barlinek − KRS 0000123779
  6. Betaeko Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000461443
  7. Bioenergy Farm Stanowice Sp. Z O.O., Stanowice − KRS 0000487787
  8. Centrum Telewizji Kablowej Jim-sat Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000040378
  9. Db Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029909
  10. Db Schenker Rail Sławków S.A., Sławków − KRS 0000104179
  11. Dremi Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000144710
  12. E-kierowca Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000312381
  13. Echostar Studio Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000654653
  14. Eneris Recupyl Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000334187
  15. Enitora Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000495250
  16. Enitora Spv01 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000495246
  17. Euro-punkt.pl Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000092936
  18. Eurosilesia S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000117580
  19. Expeto Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Zielona Góra − KRS 0000566707
  20. Fit For Free Poland 2 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000396523
  21. Fundacja Edukacji Bez Granic Dj Bachalskiego, Poznań − KRS 0000105325
  22. Global Trade S.A., Katowice − KRS 0000318516
  23. Global Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000197450
  24. Gorzowska Fundacja Żużlowa, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000119442
  25. Gorzowski Klub Sportowy Gorzovia W Gorzowie Wlkp., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000068048
  26. Gorzowski Ośrodek Technologiczny - Park Naukowo - Przemysłowy Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000497087
  27. Gospodarczy Bank Spółdzielczy W Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000099399
  28. Gramza, Jenerowicz, Kulisz, Pielin, Woziński i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000038164
  29. Gsm - Motion Sp. Z O.O., Krzywiń − KRS 0000160835
  30. Happy Home Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000232844
  31. Hot Seven Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000393675
  32. In-tel Sp. Z O.O., Czaplinek − KRS 0000143084
  33. Infomila Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000233872
  34. Insert Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000166768
  35. Lubuska Fundacja Zachodnie Centrum Gospodarcze, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000158857
  36. Matmax Sp. Z O.O., Września − KRS 0000269751
  37. Nasycalnia Podkładów Sp. Z O.O., Pludry − KRS 0000270170
  38. Pcc Tabor Szczakowa Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000101878
  39. Pro - Building Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000182359
  40. Przedsiębiorstwo Robót Remontowych Energorem Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000180907
  41. Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych As Pak Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000023488
  42. Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Trans Pak Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000049366
  43. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000055358
  44. Resq Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000383191
  45. Słubickie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. Z O.O., Słubice − KRS 0000089599
  46. Stowarzyszenie Wolnych Chrześcijan Bractwo Świętego Ducha Distrykt Polska 44/88, M. Gorzów Wielkopolski − KRS 0000413260
  47. W2w Business And Inkaso Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369849
  48. Z.marciniak Developer Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000059847
  49. Zakład Kanalizacji i Oczyszczania Ścieków Sp. Z O.O., Myślibórz − KRS 0000140025
  50. Zakład Wodociągów i Kanalizacji W Sulęcinie Sp. Z O.O., Sulęcin − KRS 0000635837

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Wykonanie remontu dwóch lokali mieszkalnych z „Ruchu ludności” w budynkach administrowanych przez ZGM w rejonie ADM nr 3 w Gorzowie Wlkp.tj.:Armii Polskiej nr 16/8 i Armii Polskiej 29/14.
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, Gorzów Wielkopolski
    Wykonanie remontu dwóch lokali mieszkalnych z „Ruchu ludności” w budynkach administrowanych przez ZGM w rejonie ADM nr 3 w Gorzowie Wlkp. zgodnie ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót – zał.nr 1a oraz zakresami robót remontowych w lokalach tj.: Armii Polskiej nr 16/8 i Armii Polskiej nr 29/14 stanowiących załączniki do niniejszej siwz .
    Do realizacji zamówienia należy stosować wyroby dopuszczone do obrotu i stosowania w budownictwie (art.10 ustawy z dnia 07 lipca 1994r - Prawo Budowlane t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 290 ze zm.). Za takowe uważa się wyroby spełniające wymagania określone w art. 5 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004r o wyrobach budowlanych (tj. Dz.U z 2014r. , poz.. 883 ze zm.)
  2. kierowca autobusu - PUP.2500.18.2015
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy, Gorzów Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej - w ramach projektu Dostęp do zatrudnienia poprzez aktywizację zawodową realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020, Osi Priorytetowej 6 Regionalny Rynek Pracy, Priorytetu Inwestycyjnego 8i dostęp do zatrudnienia dla osób poszukujących pracy i osób biernych zawodowo, w tym długotrwale bezrobotnych oraz oddalonych od rynku pracy, także poprzez lokalne inicjatywy na rzecz zatrudnienia oraz wspierania mobilności pracowników, Działania 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy i jednocześnie nie posiadających zatrudnienia realizowana przez powiatowe urzędy pracy oraz projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Powiecie Gorzowskim (I) realizowanego w ramach Osi priorytetowej I Osoby młode na rynku pracy Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020, Działania 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, oraz ze środków Funduszu Pracy w zakresie: Kurs prawo jazdy kat. D z kwalifikacją wstępną przyspieszoną kat. D, D1, D+E, D1+E (15 osób)

Inne osoby dla Ryński (29 osób):