Kogo reprezentuje osoba

Rytel Artur Piotr

w KRS

Artur Piotr Rytel

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Artur
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Rytel
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1977 r., wiek 41 lat
Miejscowości:Bronisze (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Wróblewo-osiedle (Mazowieckie), Zakroczym (Mazowieckie), Zdunowo (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernach Marek Tadeusz, Bielecki Paweł, Bogdan Wojciech, Czapska Agnieszka Edyta, Marcinkowski Andrzej Leszek, Pniewska Magdalena Renata, Rytel Edward, Rytel Mateusz, Szymczak Paweł Robert, Wierzbicki Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dukaczewski Daniel, Kuśmierowski Marcin, Trzetrzewski Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurek Barbara Bogumiła, Lorek Paweł, Pietrzykowski Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurek Barbara Bogumiła, Pietrzykowski Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuśmierowski Marcin
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernach Marek Tadeusz, Fedyshyn Roman, Kamińska Anna, Kowalski Piotr, Liberek Rytel Małgorzata, Turczyniewicz Beata, Żelewski Robert
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzezińska Monika Barbara, Gardocki Wojciech, Kowalski Piotr, Lisowski Janusz Krzysztof, Maranowski Rafał, Wardzyński Adam, Wierzbicki Krzysztof
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowska Emilia, Roszkowski Wojciech Tadeusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Roszkowski Wojciech Tadeusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rytel Edward, Rytel Mateusz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abellaneda Martinez Francisco Alfonso, Abellaneda Martinez Jose Luis, Abellaneda Martinez Juan Pedro, Kittel Adam Wacław, Kittel Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kittel Adam Wacław, Kittel Andrzej, Rytel Edward
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrzykowski Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komorowski Marek, Kowalski Mariusz Zdzisław, Moskal Marek, Siepkowski Jacek Tadeusz, Szydłowski Paweł, Wielgosz Marcin, Żyśko Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tarniowy Grzegorz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzezińska Monika Barbara, Czapska Agnieszka Edyta, Gabryelewicz Kielek Agnieszka, Gardocki Wojciech, Kamińska Anna, Kowalski Piotr, Rytel Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kwiatek Anna Karolina
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kamińska Anna, Królik Artur, Lisowski Janusz Krzysztof, Maranowski Rafał, Marcinkowski Andrzej, Szustek Sławomir
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernach Marek Tadeusz, Bielecki Paweł, Bogdan Wojciech, Czapska Agnieszka Edyta, Marcinkowski Andrzej Leszek, Pniewska Magdalena Renata, Rytel Edward, Rytel Mateusz, Szymczak Paweł Robert, Wierzbicki Krzysztof
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dukaczewski Daniel, Kuśmierowski Marcin, Trzetrzewski Adam
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czapska Agnieszka Edyta, Gardocki Wojciech, Rytel Edward, Wardzyński Adam
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernach Marek Tadeusz, Czapska Agnieszka Edyta, Jaworski Marcin, Kowalski Piotr, Rytel Edward, Rytel Mateusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbanowicz Arkadiusz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernach Marek Tadeusz, Jaworski Marcin, Pniewska Magdalena, Rytel Edward, Rytel Mateusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sałęga Mariusz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzezińska Monika Barbara, Gardocki Wojciech, Kowalski Piotr, Lisowski Janusz Krzysztof, Maranowski Rafał, Wardzyński Adam, Wierzbicki Krzysztof
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalski Piotr
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernach Marek Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańcyr Karol

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 001pa Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilnością, Warszawa − KRS 0000394820
  2. Adamas S.A., Łozice − KRS 0000511785
  3. Agat Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000267651
  4. Agra Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000085423
  5. Agramax Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000227696
  6. Agrifarm Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000267649
  7. Agrinus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000499207
  8. Agro Radaczewo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427556
  9. Agro-dubliny Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000255140
  10. Agroland Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000227918
  11. Agrona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000478519
  12. Agronet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000422807
  13. Agropoint Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456228
  14. Agropol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400384
  15. Agroservice Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000087511
  16. Amal Sp. Z O.O., Pyrzyce − KRS 0000267721
  17. Amber Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000299503
  18. Ar 2 Sp. Z O.O., Wróblewo-osiedle − KRS 0000610367
  19. Brasico Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000437740
  20. Budus Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000249698
  21. Centrum Handlowe Wschód S.A., Warszawa − KRS 0000016065
  22. Ch Bud Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000705495
  23. Cieszysław Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000295956
  24. Cisy Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000271862
  25. Click S.A., Warszawa − KRS 0000342204
  26. Drakkar Kayaks Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000243359
  27. Dtp-press Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000083137
  28. E-press Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000168054
  29. Edyta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011427
  30. Elita Fruits Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246958
  31. Energomontaż-zachód S.A., Warszawa − KRS 0000040552
  32. Euro Capital S.A., Warszawa − KRS 0000052675
  33. Farmex Sp. Z O.O., Łozice − KRS 0000129985
  34. Fenum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435226
  35. Fidena S.A., Warszawa − KRS 0000316732
  36. Fitelberg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000553646
  37. Food Zone S.A., Warszawa − KRS 0000326937
  38. Fortivo Sp. Z O.O., Niemce − KRS 0000362072
  39. Foyno Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000432723
  40. Gf Trans Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000569349
  41. Gf Trans Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Zdunowo − KRS 0000577181
  42. Gminny Klub Sportowy Ruch W Izbicy, Izbica − KRS 0000063419
  43. Green Factory Bronisze Sp. Z O.O., Bronisze − KRS 0000369530
  44. Green Factory Bronisze Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bronisze − KRS 0000392961
  45. Green Factory Logistics Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000370024
  46. Green Factory Logistics Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Zdunowo − KRS 0000387070
  47. Green Factory Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000508062
  48. Green Holding Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000428271
  49. Greloch Jaworski Ep 10 Sp. J., Warszawa − KRS 0000565093
  50. Greloch Jaworski Stanis Adwokaci Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000342046

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Animex Foods Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo - Akcyjna, Morliny − KRS 0000416507
  2. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  3. Browar Łomża Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000011751
  4. Credex-oil Sp. Z O.O., Łaziska − KRS 0000027161
  5. Cs Group Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000478095
  6. Das Fruits Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220332
  7. De Partnership In Properties Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371367
  8. Eureka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000337763
  9. First Class S.A., Warszawa − KRS 0000154737
  10. Fundusz Usług Leasingowych Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000048611
  11. Gjs 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384092
  12. Gjs15 Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000447251
  13. Gjs16 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459962
  14. Gjs9 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419800
  15. Green Factory Holding Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000361698
  16. Green Factory Logistics Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000295666
  17. Green Factory Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000374231
  18. Green Factory Wielkopolska Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000362279
  19. Green Leaf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120532
  20. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000016032
  21. Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. Z O.O., Wróblewo-osiedle − KRS 0000364203
  22. Herbost Sp. Z O.O., Kębłów − KRS 0000268374
  23. I Fundusz Mistral S.A., Warszawa − KRS 0000027345
  24. Impresja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125777
  25. Intermedia Press S.A., Lublin − KRS 0000416406
  26. Investspirit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000370153
  27. Julis Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000404313
  28. Kamara Sp. Z O.O., Czerwonka-parcele − KRS 0000443770
  29. Kamita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516343
  30. Konimpex - Invest S.A., Konin − KRS 0000043338
  31. Korbo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000498300
  32. Kruszywa Niemce S.A., Niemce − KRS 0000405783
  33. Kukumis Sp. Z O.O., Zakroczym − KRS 0000226832
  34. Lacus Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000585274
  35. Leasing Centrum S.A., Warszawa − KRS 0000029328
  36. Lotos Paliwa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000006312
  37. Lotos Petrobaltic S.A., Gdańsk − KRS 0000171101
  38. M2g Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355324
  39. M2g Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000360186
  40. Mccormick Polska S.A., Stefanowo − KRS 0000021512
  41. Międzyzakładowa Pracownicza Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Sam-81, Warszawa − KRS 0000134688
  42. Mogo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030359
  43. Montis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037770
  44. Multimedia Press Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000377657
  45. New Concept Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459125
  46. Novo Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000380565
  47. Nowe Technologie Budowlane S.A., Zieleniec − KRS 0000404869
  48. Ot Logistics S.A., Szczecin − KRS 0000112069
  49. Pifo Eko-strefa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181107
  50. Pol 001 Jazowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340025


Inne osoby dla Rytel (85 osób):