Kogo reprezentuje osoba

Reszotarska Dorota

w KRS

Dorota Reszotarska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dorota
Nazwisko:Reszotarska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1972 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Kielce (Świętokrzyskie), Kwidzyn (Pomorskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Sosnowiec (Śląskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karczyńska Barbara, Król Hanna, Piekarski Mieczysław, Piłatkowski Jacek, Sowiński Sławomir Marek, Wołoch Marek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojsa Rabiej Anna Maria

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kwaśniak Kazimierz, Szeliga Piotr Tadeusz, Wiśniewski Miłosz, Woźniak Jan Józef, Ziaja Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bomba Adam, Kabat Pyka Halina Józefa, Kamiński Janusz Franciszek, Krzysztonek Ryszard Szczepan, Malinowska Sandra Maria, Rozmus Irena Maria, Stapiński Piotr Bronisław, Wądrzyk Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Michał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dengo Sommerfeld Joanna Katarzyna, Dolczewska Elżbieta Krystyna, Hilla Marek Ryszard, Księżopolska Ewa Danuta, Mazurek Małgorzata Bożena, Petruczenko Wanda

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Załęska Krystyna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budynek Paweł, Groszek Andrzej, Głuchowski Jerzy, Iwaszko Wiktor, Klejewska Mirosława Janina, Kuczyński Krzysztof Jerzy, Marciniak Aldona Barbara, Michalczyk Piotr Krzysztof, Michalczyk Tadeusz, Michalczyk Tomasz Paweł, Nowacki Jakub Jan, Nowak Irena, Nowakowski Krzysztof, Pless Wojciech Arkadiusz, Śliwińska Wołczak Estera Magdalena, Sośnicki Władysław, Sulżyński Józef, Szysz Piotr, Warczak Bogusław Bronisław, Żywiecki Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyczling Tomasz Leszek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarczyk Przemysław Damian, Dąbrowska Katarzyna Dorota, Danielewicz Grażyna, Fajkowski Dariusz, Goetz Tomasz Andrzej, Głowala Leszek, Iwanicka Barbara, Jakubczyk Cały Ewa Barbara, Jankiewicz Aleksander, Jankowski Jarosław Juliusz, Jasionowski Waldemar, Kapacki Lech Kazimierz, Kopczyński Jacek, Kopytko Wiesław Jan, Lesiński Adam, Lewandowski Tomasz Sebastian, Nowicki Józef, Pawlaczek Monika, Piątkowski Kazimierz Jacek, Podemski Stanisław, Rybicka Małgorzata Maria, Siudy Marcin, Słupski Piotr, Trytek Leszek Henryk, Urbański Bogusław Krzysztof, Walicka Beata, Warsza Łukasz, Wieliczko Agnieszka, Zawalski Rafał Arkadiusz, Zdunek Bogdan Piotr, Łoziński Mirosław Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Małgorzata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maksymiak Violetta, Osdarty Andrzej, Osdarty Ewa, Osdarty Zyta, Warzecha Krystian, Zioła Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewska Janina
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Asikainen Juha Matti, Granskog Christer, Ripatti Paula, Rozemberg Mieczysław, Schmitz Herbert, Simanainen Markku Kalevi, Stanik Piotr, Tammi Kauko Pentti, Wachowski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łożyński Jan Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agoris Sp. Z O.O., Szczepanki − KRS 0000222259
  2. Agro-mątawy Ii Sp. Z O.O., Łasin − KRS 0000292729
  3. Agro-mątawy Sp. Z O.O., Osie − KRS 0000615584
  4. Aluminium Konin Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000719114
  5. Atp Polska Sp. Z O.O., Łasin − KRS 0000277696
  6. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  7. Bedrol Sp. Z O.O., Szembruk − KRS 0000508637
  8. Benefit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261513
  9. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  10. Cereal Sp. Z O.O., Szczepanki − KRS 0000186992
  11. Chemar Service Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000004052
  12. Cmg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000513629
  13. Consult Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000557006
  14. Dot 23 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000671473
  15. Dot 24 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000681722
  16. Dot Park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000673303
  17. Dworzec Nieruchomości Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000493782
  18. Eastside-bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560648
  19. Eko-wigor Sp. Z O.O., Złotoryja − KRS 0000445244
  20. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  21. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  22. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  23. Energopol - Trade S.A., Warszawa − KRS 0000033342
  24. Energopol-warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000039913
  25. Eqlibrium Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000712820
  26. Eqlibrium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000475240
  27. Faircupartners Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Wrocław − KRS 0000487663
  28. Fłt Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126489
  29. Formmed Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialością, Izabelin − KRS 0000359596
  30. Fortune Sp. Z O.O., Szczepanki − KRS 0000187034
  31. Fundacja Akademia Koszykówki Legii Warszawa, Warszawa − KRS 0000705703
  32. Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Pomaganie Krzepi, Toruń − KRS 0000653638
  33. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia Szpital W Oławie, Oława − KRS 0000220359
  34. Fundacja Nadzieja, Sulejówek − KRS 0000485570
  35. Fundacja Rodzina W Potrzebie, Kielce − KRS 0000587304
  36. Gemi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528522
  37. Glm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300416
  38. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Świętem, Święte − KRS 0000198803
  39. Gospodarstwo Kreki Sp. Z O.O., Łasin − KRS 0000268948
  40. Gospodarstwo Linki Sp. Z O.O., Łasin − KRS 0000268387
  41. Gospodarstwo Łasin Sp. Z O.O., Łasin − KRS 0000277036
  42. Gospodarstwo Rolne Jaśkowo Sp. Z O.O., Szczepanki − KRS 0000026422
  43. Gospodarstwo Rolne Międzychód Sp. Z O.O., Międzychód − KRS 0000106304
  44. Gospodarstwo Rolne Wielkie Lniska Sp. Z O.O., Łasin − KRS 0000216023
  45. Gpbc Sp. Z O.O., Szczepanki − KRS 0000308715
  46. Grant Sp. Z O.O., Krapkowice − KRS 0000174420
  47. Grudziądzkie Towarzystwo Oświatowe, Grudziądz − KRS 0000433260
  48. Grupa Producencka Rzepak Sp. Z O.O., Szczepanki − KRS 0000479937
  49. Gse Asset Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000624067
  50. Huta Metali Nieżelaznych Szopienice S.A., Katowice − KRS 0000026012

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  2. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  3. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  4. Agencja Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191189
  5. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  6. Alfastyl Sp. Z O.O., Bodzanów − KRS 0000258642
  7. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  8. Arco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082667
  9. Armak Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000051523
  10. Bank Spółdzielczy W Łasinie, Łasin − KRS 0000038565
  11. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  12. Bbs Omega Sp. Z O.O., Brodnica − KRS 0000263287
  13. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  14. Boruta - Zachem Kolor Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000229692
  15. Boryszew Automotive Plastics Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000187920
  16. Catalina Avalon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000238210
  17. Catalina Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000165679
  18. Catalina Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011291
  19. Celma Tools S.A., Goleszów − KRS 0000071931
  20. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  21. Centrum Giełdowe S.A., Warszawa − KRS 0000035062
  22. Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom Wola Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000159246
  23. Cereal Partners Poland Toruń-pacific Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000012733
  24. Chemar Power And Industrial Services Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000291848
  25. Cielaczek Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Łasin − KRS 0000408957
  26. Colmetal - Końskie Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000008910
  27. Crist S.A., Gdynia − KRS 0000363752
  28. Dantex-waryński Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528098
  29. Dantex-waryński Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000563196
  30. Dantex-waryński Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451998
  31. Drogowa Trasa Średnicowa, Katowice − KRS 0000027591
  32. Eastside Capital Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374964
  33. Ederno Polska Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000396476
  34. Eko Warmia Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000321901
  35. Elemarr Sp. Z O.O., Lubsko − KRS 0000045494
  36. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  37. Elewator W Koronowie Sp. Z O.O., Koronowo − KRS 0000074114
  38. Emilia Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373065
  39. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  40. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  41. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  42. Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000014339
  43. Energo-inwest-broker S.A., Toruń − KRS 0000050455
  44. Energop Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000162581
  45. Euro - Energetyka Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000080140
  46. Europejski Instytut Miedzi Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000166369
  47. Europejskie Konsorcjum Kolejowe Wagon Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000216837
  48. Fabryka Aparatury Elektromedycznej Famed Łódź S.A., Łódź − KRS 0000038333
  49. Fabryka Kosmetyków Miraculum S.A., Kraków − KRS 0000038703
  50. Fabryka Maszyn Budowlanych Bumar-proma Sp. Z O.O., Łochów − KRS 0000112277

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. USŁUGI HOTELARSKIE I RESTAURACYJNE NA POTRZEBY ORGANIZACJI WIZYT STUDYJNYCH ORAZ SPECJALISTYCZNYCH KURSÓW WYJAZDOWYCH.
    Zamawiający: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, Białystok
    Część I zamówienia- wizyta studyjna do województwa lubelskiego, Część II zamówienia- wizyta studyjna do województwa warmińsko-mazurskiego, Część III zamówienia- specjalistyczne kursy wyjazdowe.
  2. Wynajęcie sali konferencyjnej i wykonanie usługi gastronomicznej
    Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy, Olsztyn
    Wynajęcie sali konferencyjnej i wykonanie usługi gastronomicznej dla 50 osób
  3. Świadczenie usługi hotelowej i gastronomicznej wraz z organizacją konferencji naukowo-dydaktycznej na potrzeby Katedry Polityki Społecznej Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
    1.Noclegi: Zamawiający wymaga zapewnienia 20 pokoi jednoosobowych oraz 4 pokoi dwuosobowych wraz ze śniadaniem dla zakwaterowanych osób.
    2.Konferencja:
    Zamawiający wymaga zapewnienia sali konferencyjnej na co najmniej 45 osób.
    Sala konferencyjna musi być wyposażona w rzutnik multimedialny. Wykonawca musi także zapewnić możliwość korzystania z notebooka do obsługi rzutnika.
    3.W trakcie trwania konferencji Wykonawca zorganizuje trzy przerwy kawowe (kawa, herbata, woda, ciasteczka).
    W dniu 22.09.2011r. odbędą się dwie przerwy kawowe dla 45 osób, w godzinach 11.30-12-00 oraz 17.00-17.30.
    W dniu 23.09.2011r. odbędzie się jedna przerwa kawowa dla 40 osób, w godzinach 11.00-11-30 oraz 17.00-17.30.
    4.Obiady:
    W dniu 22.09.2011r. obiad dla 45 osób, menu:
    Zupa - Krem z pomidorów w aromacie bazylii.
    Danie główne - Kotleciki wieprzowe w sosie chilli podane z ryżem i karmelizowaną marchewką.
    Deser - Krem kokosowy z płatkami gorzkiej czekolady, Woda mineralna.
    W dniu 23.09.2011r. obiad dla 40 osób, menu:
    Zupa - Krem jarzynowy z prażonymi migdałami
    Danie główne - Medaliony z łososia z sosem maślano-cytrynowym podane z mixem warzywnym i ziemniakami
    Deser - Ciasto domowe z sosem czekoladowym, Woda mineralna
    5,Uroczysta kolacja bankietowa dla 45 osób w dniu 22.09.2011r.od godziny 19.30, w trakcie trwania kolacji Zamawiający wymaga zapewnienia oprawy muzycznej przez DJa.
    Menu:
    Dania serwowane:
    Delikatna zupa z podgrzybków
    Płatki polędwiczki wieprzowej w sosie musztardowo-miodowym podane z pieczonymi ziemniakami i duetem fasolki szparagowej
    Sernik japoński frużeliną jagodową
    Do kolacji Zamawiający wymaga podania uczestnikom wina (przewidywana ilość - 15 butelek)
    Zimne przekąski podane na półmiskach
    Mix tortilli (z kurczakiem i tuńczykiem)
    Wybór pasztetów polskich
    Karkówka w otulinie majeranku
    Rolada drobiowa
    Terrina z ryb morskich
    Śledź w dwóch smakach
    Sałatka grecka z serem feta
    Pomidory z serem mozzarella skropione emulsją balsamiczną Sałatka cesarska z grillowanym kurczakiem i grzankami ziołowymi
    Ok. 22:00 Barszcz czerwony z kołdunami
    Desery i napoje
    Owoce i ciasta
    Woda z cytryną bez limitu
    Soki owocowe 0,6 li osoba
    Kawa i herbata

Inne osoby dla Reszotarska (1 osoba):