Kogo reprezentuje osoba

Sabaj Agnieszka Monika

w KRS

Agnieszka Monika Sabaj

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Agnieszka
Drugie imię:Monika
Nazwisko:Sabaj
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1974 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Tychy (Śląskie), Wołomin (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sabaj Jacek Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sabaj Jacek Jan

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniak Monika, Bajno Jan Wincenty, Bala Radosław, Banasiak Beata Małgorzata, Barżał Małgorzata, Białek Anna Janina, Białek Jan Krzysztof, Białek Marta, Borek Waldemar, Borzestowska Dorota, Ciok Anna Magdalena, Czarnowska Jadwiga, Czechowski Tomasz, Denis Małgorzata Anna, Dobrzeniecka Piękoś Genowefa, Dybczyński Rafał Dominik, Gasik Adam Jan, Gietka Marlena Róża, Gorczyńska Edyta Renata, Gołaś Beata, Grochocki Michał, Gryglas Robert Sławomir, Hofman Aneta, Iwanek Mirosław Wojciech, Kaczyńska Beata, Klein Artur Jerzy, Klepacz Witold Michał, Kobus Ignacy, Konca Ewa, Kołakowski Tomasz Grzegorz, Kubuj Elżbieta, Kuczera Przybylik Anna, Kulma Agata, Laskowska Magdalena Barbara, Lis Jacek, Macarthur Iwona Marta, Mądra Joanna, Maksimczuk Barbara, Malc Krzysztof Adam, Markowicz Grażyna, Matusiak Elżbieta, Mędrek Ewa Bogumiła, Mielnicka Prabucka Magdalena, Mietus Marcin Michał, Milczarek Katarzyna Elżbieta, Milewski Józef, Milewski Sebastian Daniel, Miloch Anna, Myśliwiec Jan Stanisław, Naglak Demiańczuk Barbara, Nobis Beata Stanisława, Opłotna Alina, Owsiejko Ewa Maria, Ołdak Aneta, Panuszewska Monika, Parzyszek Małgorzata, Piec Marzena Krystyna, Piechocka Katarzyna Wioletta, Piechota Regina, Plesiński Krzysztof Adam, Pluta Ewa Maria, Pokuta Izabela, Popińska Ewa Marzena, Połeć Witold Tadeusz, Pruszyński Mieczysław Marek, Pyra Elżbieta, Radomska Agnieszka Dominika, Radzka Agnieszka, Roczek Piotr, Roguska Hanna, Roguska Janina Barbara, Roguska Jolanta, Rutkowska Beata Katarzyna, Simińska Wioletta Jadwiga, Sobczak Mariusz Daniel, Sobiczewska Elżbieta, Stankiewicz Małgorzata Karina, Suchocka Dorota, Świderska Joanna, Szymańska Mariola, Szyszko Elżbieta, Tarsała Łukasz Marcin, Tomczuk Tadeusz Andrzej, Tomczyk Jarosław, Wawrzyniak Krzysztof Stanisław, Wojsław Zielińska Ewelina Marta, Wrzesiński Andrzej Janusz, Włodarczyk Danuta, Włodarek Jan Lucjan, Zach Janina, Zasuń Aldona Stanisława, Żelazowska Magdalena Małgorzata, Zieliński Marcin, Zieliński Rafał, Ziemińska Wioletta Helena, Zimoląg Krzysztof, Żołędowski Mirosław, Zug Urszula Maria, Żukowska Żarko Patrycja Pamela, Łach Sylwia Marlena, Łukasiewicz Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytkowiak Piotr Czesław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Affor.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061083
  2. Aikon Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438751
  3. Akmepg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581369
  4. Arp Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612165
  5. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  6. Bank Spółdzielczy W Grębowie, Grębów − KRS 0000142074
  7. Bank Spółdzielczy W Halinowie, Halinów − KRS 0000063032
  8. Bank Spółdzielczy W Lipce, Lipka − KRS 0000128627
  9. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  10. Bank Spółdzielczy W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000087012
  11. Best Az Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510048
  12. Beverly Hills Video Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000297065
  13. Biuro Doradców Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281925
  14. Centrum Alfa Sp. Z O.O., Skuszew − KRS 0000400956
  15. Dobry Adres Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000758378
  16. Dol-pol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290825
  17. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  18. Energetyka Ursus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000212431
  19. Fundacja Od Pokoleń Dla Pokoleń, Warszawa − KRS 0000433775
  20. Fundacja Patria, Skrzetuszewo − KRS 0000184999
  21. Germaflex D.howorus Sp. J. Likwidacyjnej, Pniewy-kocerany − KRS 0000066958
  22. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wołominie, Wołomin − KRS 0000058860
  23. Green House Development i Sp. Z O.O. Sabały Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000537789
  24. I.d. Marketing S.A., Warszawa − KRS 0000302348
  25. Ja Magnus Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000823724
  26. Jupol Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000796859
  27. Kgs Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000811685
  28. Korsa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000034017
  29. Krajowa Izba Syndyków, Warszawa − KRS 0000348299
  30. Magnus Duet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000461484
  31. Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży Polmos S.A. Likwidacyjnej, Józefów K/błonia − KRS 0000052180
  32. Miejski Klub Sportowy Wicher Kobyłka, Kobyłka − KRS 0000025333
  33. Międzyszkolne Towarzystwo Siatkarskie As Myszków, Myszków − KRS 0000038733
  34. Multiglas Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000050935
  35. Northstar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065106
  36. Nowe Ogrody 4 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000284263
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Ludwinowie-józefowie, Ludwinów − KRS 0000179690
  38. Ochotnicza Straż Pożarna W Roszczepie, Roszczep − KRS 0000013326
  39. Polski Bank Spółdzielczy W Wyszkowie, Wyszków − KRS 0000156687
  40. Polskie Biuro Podróży Travel Time Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046253
  41. Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obsługi Projektów Ekologicznych Green Power Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409455
  42. Sk Finanse Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000490655
  43. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000051692
  44. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Grenadierów, Warszawa − KRS 0000179583
  45. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego W Wołominie, Wołomin − KRS 0000131569
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut, Warszawa − KRS 0000031897
  47. Spółdzielnia Mieszkaniowa Marokańska, Warszawa − KRS 0000282789
  48. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzuza, Brzuza − KRS 0000032729
  49. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych W Powiecie Wołomin Nasze Jutro, Wołomin − KRS 0000238691
  50. Uzi Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569921

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abm Invest Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000261179
  2. Abs Systemy Przeciwpożarowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086148
  3. Advesys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280559
  4. Alpine Bau Gmbh A - 1 Sp. J. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000312228
  5. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  6. Alugass Group S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000004614
  7. Arp Inwest Sp. Z O.O. Groszowicka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000616788
  8. Audio-video Digital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109464
  9. Audytor - Calisia Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000049510
  10. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  11. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  12. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  13. Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000304117
  14. Bellcor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156350
  15. Berde Trade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000294528
  16. Biznes i Finanse Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000355804
  17. Budus Developer S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000307442
  18. Cartoon Planet S.A., Warszawa − KRS 0000333587
  19. Centrum Biznesu Ożarów Sp. Z O.O., M.st.warszawa − KRS 0000148364
  20. Centrum Operacyjne Alter-finance S.A., Warszawa − KRS 0000394662
  21. Concept Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054632
  22. Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Poznań − KRS 0000083521
  23. Destylarnie Polskie S.A., Legionowo − KRS 0000022271
  24. Dolcan Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097544
  25. Enerco S.A., Warszawa − KRS 0000303918
  26. Erfe Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000636682
  27. Erkam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226728
  28. Fidelia-centrum Konsultingu, Administracji i Zarządzania Finansowego Funduszy Powierniczych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147206
  29. Fundacja Pomoc Kobietom i Dzieciom (rozwód, Przemoc, Głód), Warszawa − KRS 0000025056
  30. Global Hotels Development Group Poland S.A., Warszawa − KRS 0000100553
  31. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Niegowa − KRS 0000180985
  32. Jurajski Bank Spółdzielczy W Niegowie, Niegowa − KRS 0000151852
  33. Kobus Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000099958
  34. Lajons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171949
  35. Lokalny Fundusz Pożyczkowy Karbona Spółdzielnia W Tychach - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Tychy − KRS 0000216760
  36. Mak 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395898
  37. Net Guard S.A., Warszawa − KRS 0000087038
  38. Norad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087843
  39. Polskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego Varimex, Warszawa − KRS 0000087744
  40. Powiatowa Izba Gospodarcza W Legionowie, Legionowo − KRS 0000079943
  41. Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mitex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133756
  42. Securpol C.i.t. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034194
  43. Sph Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286419
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Warszawa − KRS 0000005530
  45. Spółdzielnia Rzemieślnicza Motousługa, Warszawa − KRS 0000124947
  46. Tpk - 27 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000273810
  47. Warszawskie Centrum Dystrybucyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024568
  48. Wydawnictwo Juka-91 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046570
  49. Zakłady Elektrotechniczne Era, Warszawa − KRS 0000101990
  50. Zakłady Przemysłu Wełnianego Merilana S.A., Bielsko-biała − KRS 0000143543