Kogo reprezentuje osoba

Sagan Wiesław Bogusław

w KRS

Wiesław Bogusław Sagan

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wiesław
Drugie imię:Bogusław
Nazwisko:Sagan
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Bełchatów (Łódzkie), Legnica (Dolnośląskie), Rogowiec (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie), Złotoryja (Dolnośląskie)
Przetargi:7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Jerzy Lesław, Burba Robert Bogusław, Dąbrowski Stanisław Józef, Kiełb Jacek, Stachniewicz Zofia Teresa, Witkowski Sebastian Marceli, Wnuk Andrzej Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Senko Katarzyna Sylwestra
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Freus Witold Andrzej, Górska Agnieszka, Jankowska Urszula, Kość Maciej, Kozioł Kazimierz, Kołodziejczyk Andrzej, Kulewicz Zbigniew, Lech Leszek Wojciech, Lorek Grzegorz, Sondaj Leszek, Stepanów Janusz Zbigniew, Szymczyk Artur, Więcławik Włodzimierz Paweł, Zając Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierzyński Jerzy

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burba Robert Bogusław, Dąbrowski Stanisław Józef, Jasiński Andrzej Wiesław, Jaśkowski Ryszard, Klimas Lucyna Elżbieta, Kozarowicz Henryk, Kurek Ryszard, Pielich Andrzej Bronisław, Safin Krzysztof, Siedlecka Anna Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zanto Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielakowicz Jarosław Paweł, Bochenek Ignacy, Cendrowski Janusz, Klicki Damian Marcin, Poznar Edward, Skowroński Jerzy, Łukasiewicz Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrońska Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Jerzy Lesław, Burba Robert Bogusław, Dąbrowski Stanisław Józef, Kiełb Jacek, Stachniewicz Zofia Teresa, Witkowski Sebastian Marceli, Wnuk Andrzej Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Senko Katarzyna Sylwestra
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieślak Karol Krzysztof, Dowgiałło Jacek Leszek, Giedrojć Jacek Eugeniusz, Konowrocka Halina, Kudła Krzysztof Włodzimierz, Nowakowski Eligiusz Wojciech, Organ Nr Data Sposób Sąd, Rajkowska Ewa Maria, Wiesiołek Piotr Adam, Wydrzyńska Wioletta Bożena
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pecuszok Bohdan Roman, Rachwalski Stanisław, Saskowski Jacek, Stacewicz Jacek Andrzej, Wawrzyniak Mariusz, Łukaszewicz Leon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sabuk Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Zbigniew, Błaszczyk Marek, Główny Krzysztof, Szumksta Wiesław Marek, Łańcucki Olgierd

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimny Wojciech
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Galewska Agnieszka Jolanta, Głowacki Krzysztof Grzegorz, Jabłoński Tadeusz, Jończyk Ilona Anna, Kowalczyk Dariusz Jerzy, Kozioł Kazimierz, Krawczykowska Elżbieta Agata, Lewandowski Dariusz, Limanówka Józef, Mandecki Bogdan Tadeusz, Rupieta Andrzej, Walus Eugeniusz, Wiaderny Zbigniew Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojnowski Leon
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Tomasz, Dymalski Marian, Fit Bogdan, Furmanek Olgierd, Gelles Romuald, Hrehorowicz Andrzej, Kaleta Cyprian, Kiełb Jacek, Kopczyk Renata, Lepka Piotr, Marszał Piotr, Paliga Zdzisław, Pasikowski Waldemar, Roczek Adam, Sadowski Paweł, Skrzypczak Jan, Urbańska Małgorzata, Zajączkowski Tomasz, Zarzycki Andrzej, Ziółkowski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Wojciech
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głogowska Mszyca Jolanta Katarzyna, Jasiński Andrzej, Kobel Marek, Kołodziejczyk Krystyna Izabela, Kwiatkowski Sławomir, Maliszewski Tomasz, Mierzwa Leszek, Pilarska Dorota Maria, Sosna Grzegorz, Szudeja Rafał, Urbanek Bożena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tatur Kazimierz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buchert Bożena, Czyżewski Wojciech Marek, Dreger Edward, Krauze Krzysztof, Skoczyński Tomasz, Wabińska Chmielewska Violetta, Wabińska Chmielewska Violetta, Ładecka Iwona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Śliczyńska Bestrzyńska Monika

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademicki Zespół Sportowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Im. Witelona W Legnicy, Legnica − KRS 0000065217
  2. Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny, Warszawa − KRS 0000138860
  3. Aktywne Centrum Zdrowia S.A., Wrocław − KRS 0000362749
  4. Artel Organizacja Odzysku S.A., Warszawa − KRS 0000409870
  5. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  6. Baltchem S.A. Zakłady Chemiczne W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000131737
  7. Brutto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000631388
  8. Centrum Ekologicznego Budownictwa Mieszkaniowego Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000429446
  9. Cim-em Sp. Z O.O., Oborniki Śląskie − KRS 0000483339
  10. Cobex Nieruchomości Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000299477
  11. Cskz Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000617063
  12. Dolnośląska Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego, Wrocław − KRS 0000253986
  13. Dolnośląski Związek Sportów Gimnastycznych, Wrocław − KRS 0000224816
  14. Dolnośląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe We Wrocławiu - Oddział Powiatowy W Legnicy, Kunice − KRS 0000220838
  15. Eco Carbon High Technologie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000748264
  16. Elderis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000660510
  17. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  18. Energetyka Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000012900
  19. Expert Business Solutions Spółka Z Ogranczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000055616
  20. Forum Legnickie, Legnica − KRS 0000166658
  21. Fundacja Absolwentów Uniwersytetu Harvard W Polsce, Warszawa − KRS 0000144800
  22. Fundacja Liberalnej Edukacji, Warszawa − KRS 0000513843
  23. Fundacja Polska Aktywna, Wrocław − KRS 0000409290
  24. Fundacja Przyszłość Dla Dzieci, Wrocław − KRS 0000062777
  25. Fundacja Rozwoju Gminy Zelów, Zelów − KRS 0000056002
  26. Fundacja Soleil, Poznań − KRS 0000250795
  27. Fundacja Świat Pieniądza, Jasło − KRS 0000488868
  28. Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395355
  29. G-energy S.A., Warszawa − KRS 0000380413
  30. Global Credit Development Fund Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000265109
  31. Grupa Bukko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000774562
  32. Ikolektura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037407
  33. Infra S.A., Wysogotowo − KRS 0000295199
  34. Inova Centrum Innowacji Technicznych Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000057475
  35. Izba Przemysłowo - Handlowa, Legnica − KRS 0000144919
  36. Jm Immobilien Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000110737
  37. Kancelaria Adwokacka Adwokat Iwona Dąbrowska, Adwokat Renata Kopczyk Spółka Partnerska, Wrocław − KRS 0000496632
  38. Kghm Zanam S.A., Polkowice − KRS 0000554137
  39. Klub Golfowy Konstancin S.A., Warszawa − KRS 0000165005
  40. Klub Sportowy Azs Wrocław Akademickiego Związku Sportowego We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000348262
  41. Klub Sportowy Erg Bieruń Folie, Bieruń − KRS 0000629655
  42. Klub Szachowy Miedź, Legnica − KRS 0000122747
  43. Led Holding S.A., Oława − KRS 0000363910
  44. Lena Wilków Sp. Z O.O., Nowy Kościół − KRS 0000076233
  45. Lepka Zalewski Specjalistyczne Usługi Medyczne Sp. J., Wrocław − KRS 0000649428
  46. Masterprint Xl Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Jasin − KRS 0000153485
  47. Medi-tranet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000453173
  48. Medical Digital Solutions Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000511533
  49. Międzynarodowy Instytut Koncyliacji i Arbitrażu, Wrocław − KRS 0000211601
  50. Modernbud Deweloper Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000576302

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000263110
  2. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  3. Agencja Informacji i Ochrony Środowiska, Poznań − KRS 0000169060
  4. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  5. Agu Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000475081
  6. Akad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144985
  7. Aktywne Centrum Zdrowia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000233773
  8. Akwam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000202873
  9. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  10. Angra - Kseromatic Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000026294
  11. Angra Aleksy Ignaczak i Spółka, Sp. J., Legnica − KRS 0000102037
  12. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  13. Asseco Western Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000339997
  14. Auto Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000148057
  15. Automotive Europe Corporation Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000031856
  16. Avista Media Sp. Z O.O., Ślęza − KRS 0000235431
  17. Bakazap S.A., Warszawa − KRS 0000034270
  18. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  19. Bestur Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000006068
  20. Biowind Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000297904
  21. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  22. Blejkan S.A., Szczecin − KRS 0000543188
  23. Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia S.A., Bogatynia − KRS 0000046613
  24. Bpk Wrocław Przedsiębiorstwo Projektowo-wdrożeniowe, Wrocław − KRS 0000120512
  25. Bud-bank Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027836
  26. Budownictwo Infrastrukturalne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000354420
  27. Car Javi S.A., Poznań − KRS 0000015164
  28. Ceng Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000076657
  29. Centrozłom Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000295859
  30. Centrum Badań Jakości Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000026554
  31. Centrum Ekologicznego Budownictwa Mieszkaniowego Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000461114
  32. Centrum Innowacyjno-wdrożeniowe Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000229211
  33. Centrum Medyczne Medyk Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000230973
  34. Centrum Sportowo Rekreacyjne Sp. Z O.O., Zgorzelec − KRS 0000096393
  35. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  36. Cetetherm Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050315
  37. Cg Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000110867
  38. Creditfield Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221625
  39. Dal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080249
  40. Data Nord S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000210610
  41. Dceo 110 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000226606
  42. Decsoft S.A., Warszawa − KRS 0000050218
  43. Deupol Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000166057
  44. Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000213275
  45. Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000415536
  46. Dolpak Sp. Z O.O., Łomnica − KRS 0000137234
  47. Domy Drewniane Drewex Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000150873
  48. Drq Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000118370
  49. E-wind S.A., Warszawa − KRS 0000518734
  50. Eco-watt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329845

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Przetarg nieograniczonym na dostawę AZOTANU 2- ETYLOHEKSYLOWEGO dla Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie
    Zamawiający: Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa AZOTANU 2- ETYLOHEKSYLOWEGO o zawartości min. 99,0 % w produkcie, dla Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie
  2. Przetarg nieograniczonym na dostawę AZOTANU 2- ETYLOHEKSYLOWEGO dla Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie
    Zamawiający: Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa AZOTANU 2- ETYLOHEKSYLOWEGO o zawartości min. 99,0 % w produkcie, dla Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. Przetarg nieograniczony o wartości powyżej 30 000 euro
  3. ZAKUP MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH I ŚRODKÓW ZAPALAJĄCYCH
    Zamawiający: Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia w trybie art. 131b Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2013r.poz. 907 z późn. zm.) jest dostawa materiałów wybuchowych i środków zapalających.

    Opis przedmiotu zamówienia.
    Dostawa materiałów wybuchowych i środków zapalających:
    Część I. dostawa do siedziby Zamawiającego 1000szt. trotylu 400g
    Część II. dostawa do siedziby Zamawiającego 3000 szt. zapalnika ERG.
  4. Prowadzenie Mobilnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
    Zamawiający: Związek Międzygminny "Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej", Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie na terenie gmin: Buk, Czerwonak, Kleszczewo, Kostrzyn, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Swarzędz będących uczestnikami Związku Międzygminnego Gospodarka Odpadami Komunalnymi Aglomeracji Poznańskiej Mobilnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (zwanych dalej MPSZOK) oraz zorganizowanie punktów odbioru przeterminowanych leków z aptek wraz z zagospodarowaniem zebranych odpadów. W zakresie prowadzenia MPSZOK Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: a) Prowadzenia MPSZOK przyjmujących od mieszkańców każdą ilość odpadów określonych w SIWZ dla danej części zamówienia w soboty w godzinach od 7:00 - 15:00 z zastrzeżeniem poniższych postanowień. b) Zorganizowania co najmniej jednego miejsca postoju MPSZOK łatwo dostępnego dla mieszkańców w każdym z punktów określonych - stosownie do danej części zamówienia - w Załączniku nr 9 w uzgodnieniu z Zamawiającym. Postój MPSZOK należy uzgodnić z właścicielem/zarządcą nieruchomości, na terenie której będzie on wykonywany. c) Zapewnienia minimalnego czasu postoju MPSZOK w jednym miejscu wynoszącego 30 minut, przy czym w okresie obowiązywania umowy Wykonawca zobowiązany jest zapewnić co najmniej 8 takich postojów dla każdego punktu, o którym mowa w ppkt. b) powyżej, w odstępach czasowych wskazanych poniżej w ppkt. d). d) Ustalenia w harmonogramie postojów MPSZOK z częstotliwością nie rzadziej, niż raz na czternaście tygodni obowiązywania umowy, jednakże nie częściej niż co 10 tygodni dla każdego miejsca w każdym roku kalendarzowym w okresie obowiązywania umowy. e) Harmonogram powinien być sformułowany zgodnie ze wzorem nr 1, określonym w Załączniku nr 10 do SIWZ. Wykonawca ustali odrębne harmonogramy postoju MPSZOK w każdym kolejnym roku obowiązywania umowy f) Pozostawienia terenu postoju MPSZOK w stanie niezmienionym. g) Zamawiający zastrzega sobie w ramach umowy zawartej z Wykonawcą prawo zmiany dnia, godziny oraz miejsca postoju MPSZOK w toku realizacji umowy na następujących zasadach: a. Całkowita liczba miejsc postoju oraz sumaryczna liczba godzin świadczenia usług nie ulegnie zmianie. b. Zamawiający nie będzie żądał zmian częściej niż co pół roku i uczyni to z odpowiednim wyprzedzeniem przed rozpoczęciem półrocza kalendarzowego na zasadach określonych w umowie. W zakresie odbierania przeterminowanych leków Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: a) Zorganizowania punktów odbierania przeterminowanych leków we wszystkich aptekach działających w okresie realizacji umowy na terenie objętym daną częścią zamówienia, które wyraziły zgodę, o której mowa w ppkt. b) poniżej - w Załączniku nr 11 do SIWZ Zamawiający zamieścił wykaz i lokalizacje wszystkich aptek działających aktualnie w ramach poszczególnych części zamówienia, opracowany na podstawie danych uzyskanych z Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Poznaniu (stan na 3 stycznia 2014r.), które Wykonawca powinien uwzględnić składając ofertę. Rygory i wymagania Zamawiającego w odniesieniu do minimalnej liczby aptek i punktów odbierania przeterminowanych leków organizowanych przez Wykonawcę w ramach realizacji przedmiotu zamówienia określa umowa, stanowiąca Załącznik nr 7 do SIWZ, przy czym Zamawiający wymaga, aby minimalna liczba aptek obsługiwanych przez Wykonawcę w ramach niniejszego zamówienia wynosiła co najmniej 90% istniejących aptek pod rygorem prawa rozwiązania umowy przez Zamawiającego. b) Uzyskania zgody wskazanych powyżej aptek na zorganizowanie w nich punktu odbierania przeterminowanych leków zgodnie z art. 45 ustawy o odpadach (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 r., poz. 21 ze zm.) a następnie podpisania stosownej umowy z każdą taką apteką. Umowa taka musi uwzględniać co najmniej postanowienia zawarte w Załączniku nr 12 do SIWZ, w tym gwarancję nieodpłatnego przyjmowania odpadów przez Wykonawcę od apteki. c) Odbioru każdej ilości przeterminowanych leków z aptek, co najmniej 8 razy dla każdej apteki w okresie obowiązywania umowy z częstotliwością nie rzadziej niż raz na czternaście tygodni obowiązywania umowy, jednakże nie częściej niż co 10 tygodni po uprzednim poinformowaniu apteki o terminach odbioru ustalonych w harmonogramie zgodnym ze wzorem nr 2, określonym w Załączniku nr 10 do SIWZ. d) Niezależnie od postanowień harmonogramu Wykonawca zobowiązany jest do odbioru przeterminowanych leków z aptek każdorazowo, nie później niż w ciągu 5 dni roboczych po otrzymaniu przez Wykonawcę od apteki telefonicznego zgłoszenia (lub zgłoszenia dokonanego w inny sposób ustalony z apteką) o wypełnieniu pojemnika, bez dodatkowego wynagrodzenia. e) Dostarczenia obsługiwanym aptekom harmonogramu odbioru przeterminowanych leków wraz z numerem telefonu, pod którym będzie zgłaszana potrzeba odbioru przeterminowanych leków, po uprzednim zatwierdzeniu harmonogramu przez Zamawiającego. f) Zapewnienia w aptekach oznakowanych pojemników przeznaczonych na zbiórkę przeterminowanych leków wraz z ich utrzymaniem w należytym stanie technicznym i sanitarnym, przy czym: a. Pojemniki, powinny być zabezpieczone przed dostępem osób trzecich, przystosowane do gromadzenia przeterminowanych leków, uniemożliwiające przypadkowe przedostanie się odpadów do środowiska, uniemożliwiające wydobycie z nich leków osobom postronnym. b. Pojemniki winny być oznakowane naklejką z informacją o rodzaju zbieranych odpadów, logo GOAP oraz numerem telefonu Wykonawcy, której wzór dostarczy Zamawiający niezwłocznie po podpisaniu umowy z Wykonawcą. c. Wykonawca może świadczyć usługi odbioru przeterminowanych leków z wykorzystaniem pojemników znajdujących się w aptekach należących do innych podmiotów (np. do gminy) na zasadach z nimi ustalonych, o ile pojemniki te spełniają wymagania, o których mowa powyżej. d. Wykonawca usunie pojemniki będące jego własnością z apteki po zakończeniu trwania umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki wykonania zawarte są w SIWZ, załącznikach i wzorze umowy
  5. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i eksploatacja ujęcia wody, stacji uzdatniania wody, sieci wodociągowej, dostawa wody, odbiór ścieków, eksploatacja sieci kanalizacyjnej, przepompowni ścieków na terenie gminy Krotoszyce.
    Zamawiający: Gmina Krotoszyce, Krotoszyce
    Zadanie nr 1:
    Prowadzenie w okresie od 1 lutego 2013 r do 31 marca 2014 r eksploatacji sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej na terenie gminy Krotoszyce w miejscowościach: Krotoszyce, Wilczyce, Krajów , Winnica, Dunino, Prostynia, Złotniki, Kościelec, Babin, Tuńczyk Legnicki, Kozice, Janowice Duże, Bielowice, Warmątowice Sienkiewiczowskie

    Zadanie nr 2:
    Prowadzenie w okresie od 1 lipca 2013 r do 31 marca 2014 r eksploatacji sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej na terenie gminy Krotoszyce w miejscowości Czerwony Kościół

    Zadanie nr 3:
    Prowadzenie w okresie od 1 września 2013 r do 31 marca 2014 r eksploatacji sieci wodociągowej na terenie gminy Krotoszyce w miejscowości Szymanowice

    Zadanie nr 4:
    Usuwanie w okresie od 1.02.2013 r do 31.03.2014 r awarii na sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Krotoszyce
  6. Remont elewacji, dachu, klatki schodowej, pomieszczeń mieszkalnych wraz z wykonaniem wewnętrznej instalacji gazu w budynku nr 14 przy ul. 3 - go Maja w Złotoryi
    Zamawiający: Gmina Miejska Złotoryja, Złotoryja
    Na przedmiot zamówienia składają się roboty budowlane w zakresie m. in.:
    1) Elewacja: odbicie tynków zewnętrznych ~ 376,41 m2, odgrzybianie powierzchni z cegły ~ 376,41 m2, demontaż rur spustowych z blachy nadającej się do użytku ~ 27 m, przemurowanie pęknięć w ścianach z cegieł ~ 6 m, demontaż przewodów kabelkowych ~ 80 m, demontaż obróbek blacharskich ~ 12,4 m2, przygotowanie podłoża pod docieplenie ~ 418,23 m2, tynki renowacyjne ~ 225,60 m2, wykonanie wyprawy elewacyjnej cienkowarstwowej ~ 418,23 m2, malowanie 2-krotne zewnętrznych powierzchni betonowych bez gruntowania - farbą silikonową ~ 418,23 m2, uzupełnienie obróbek blacharskich ~ 12,40 m2, uzupełnienie podbitki między krokwiami na zewnątrz dachu z desek podłogowych ~ 26,04 m2, wykonanie opaski betonowej przy budynku - szerokość 50 cm - gr. 15 cm ~ 40,56 m2, montaż uchwytu do flag ~ 1szt.;
    2) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej: ~ 15 m2; obsadzenie podokienników o dł. 1 m ~ 10 szt.;
    3) Dach: odgrzybianie, impregnacja grzybobójcza i ognioochronna elementów drewnianych ~ 279 m2, wykonanie zbiorczego masztu antenowego ~ 1 szt., wzmocnienie krokwi ~ 12 m;
    4) Klatka schodowa i pomieszczenia poawaryjne: odbicie i uzupełnienie tynków wewnętrznych ~ 165,90 m2, malowanie farbami emulsyjnymi ~ 165,90 m2, wymiana desek podłogowych ~ 13,20 m2, wymiana przewodów wtynkowych ~ 35 m, lakierowanie powierzchni drewnianych ~ 15 m2, wymiana elementów schodów drewnianych: tralki prostokątne ~ 13 szt., stopnice ~ 13 szt., podstopnice ~ 13 szt., warstwy wyrównawcze pod posadzki ~ 22,54 m2, posadzki płytkowe z kamieni sztucznych układanych na klej, płytki 30x30 cm ~ 22,54 m2, cokolik ~ 21 m, przyklejenie podstopnic PCV na schodach ~ 21 szt.;
    5) Wewnętrzna instalacja gazu
    6) Drenaż opaskowy + izolacja fundamentów
  7. F 281/02/R/2011
    Zamawiający: Sąd Rejonowy, Złotoryja
    ROBOTY REMONTOWO- BUDOWLANE BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO PRZY
    UL. KOLEJOWEJ 3 W ZŁOTORYI

Inne osoby dla Sagan (141 osób):