Kogo reprezentuje osoba

Salus Zdzisław Bogdan

w KRS

Zdzisław Bogdan Salus

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zdzisław
Drugie imię:Bogdan
Nazwisko:Salus
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach, 5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Michał, Banaczkowska Justyna, Banaszak Adam Heliodor, Bartosik Anna, Charzyński Adrian Marcin, Cholewa Tomasz, Dereziński Marek, Drabik Tomasz, Duda Artur, Duszak Krzysztof, Fido Chmielewska Agnieszka Monika, Filipowicz Tomasz Jan, Indra Jerzy Jan, Iskra Mariusz, Jasiński Jerzy, Jaworski Andrzej, Jelonek Mariusz, Jezierski Zbigniew, Jonatowski Lech Stanisław, Kalinowski Stanisław, Kazimierski Jarosław Marcin, Kałużny Wojciech, Kiszczak Kazimierz, Kocik Jarosław, Kosiński Krzysztof, Kowa Krzysztof Jan, Kowalski Mariusz, Kulicki Marcin Antoni, Leszczyński Andrzej Grzegorz, Lewandowski Marcin, Lipska Dominika Magdalena, Mańk Anna Teresa, Marciniak Jerzy Krzysztof, Marczyński Henryk Michał, Matusiak Krystyna, Matyjaszczyk Sławomir, Mazur Grzegorz Jerzy, Małecki Rafał Jakub, Miazek Anna Maria, Musialik Sławomir, Nadolnik Bogusław Edmund, Nowacki Jarosław Marek, Nykiel Krzysztof, Olenderek Tomasz Piotr, Olkowicz Artur, Ożóg Irena Władysława, Pawela Józef Stanisław, Petera Piotr, Pietruszewska Alicja Teresa, Piotrowski Paweł, Piotrowski Paweł Jacek, Piłat Magdalena Anna, Poniatowicz Jarosław, Popławski Łukasz Jan, Psikus Piotr Paweł, Relidzyński Andrzej, Ronek Henryk, Sadłowska Joanna Iwona, Sawiński Stanisław, Siekierko Jarosław, Siwiaszczyk Robert Błażej, Skłodowska Hończar Mariola, Sochaczewska Edyta Jolanta, Spuz Vel Szpos Marek Jerzy, Środa Mieczysław, Stachowiak Janusz Marek, Sutkowski Marcin, Sypka Andrzej Mieczysław, Szewczuk Adam, Szymanek Piotr Ludomir, Warszewska Paulina, Wędzki Dariusz, Wenerski Roman, Wnorowski Henryk Jan, Wójtowicz Jan, Wojtowicz Jarosław, Wróblewski Roman Andrzej, Wykowski Grzegorz, Wynimko Marek Krzysztof, Wyszyński Zdzisław, Zatorska Pańtak Iwona, Łoś Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Władysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarska Marianna Joanna, Dębicki Jarosław, Plaskota Przemysław Jan, Słowiński Piotr Jerzy, Tomasik Janusz, Łakomiec Artur Konrad

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żak Zbigniew
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Michał, Banaczkowska Justyna, Banaszak Adam Heliodor, Bartosik Anna, Charzyński Adrian Marcin, Cholewa Tomasz, Dereziński Marek, Drabik Tomasz, Duda Artur, Duszak Krzysztof, Fido Chmielewska Agnieszka Monika, Filipowicz Tomasz Jan, Indra Jerzy Jan, Iskra Mariusz, Jasiński Jerzy, Jaworski Andrzej, Jelonek Mariusz, Jezierski Zbigniew, Jonatowski Lech Stanisław, Kalinowski Stanisław, Kazimierski Jarosław Marcin, Kałużny Wojciech, Kiszczak Kazimierz, Kocik Jarosław, Kosiński Krzysztof, Kowa Krzysztof Jan, Kowalski Mariusz, Kulicki Marcin Antoni, Leszczyński Andrzej Grzegorz, Lewandowski Marcin, Lipska Dominika Magdalena, Mańk Anna Teresa, Marciniak Jerzy Krzysztof, Marczyński Henryk Michał, Matusiak Krystyna, Matyjaszczyk Sławomir, Mazur Grzegorz Jerzy, Małecki Rafał Jakub, Miazek Anna Maria, Musialik Sławomir, Nadolnik Bogusław Edmund, Nowacki Jarosław Marek, Nykiel Krzysztof, Olenderek Tomasz Piotr, Olkowicz Artur, Ożóg Irena Władysława, Pawela Józef Stanisław, Petera Piotr, Pietruszewska Alicja Teresa, Piotrowski Paweł, Piotrowski Paweł Jacek, Piłat Magdalena Anna, Poniatowicz Jarosław, Popławski Łukasz Jan, Psikus Piotr Paweł, Relidzyński Andrzej, Ronek Henryk, Sadłowska Joanna Iwona, Sawiński Stanisław, Siekierko Jarosław, Siwiaszczyk Robert Błażej, Skłodowska Hończar Mariola, Sochaczewska Edyta Jolanta, Spuz Vel Szpos Marek Jerzy, Środa Mieczysław, Stachowiak Janusz Marek, Sutkowski Marcin, Sypka Andrzej Mieczysław, Szewczuk Adam, Szymanek Piotr Ludomir, Warszewska Paulina, Wędzki Dariusz, Wenerski Roman, Wnorowski Henryk Jan, Wójtowicz Jan, Wojtowicz Jarosław, Wróblewski Roman Andrzej, Wykowski Grzegorz, Wynimko Marek Krzysztof, Wyszyński Zdzisław, Zatorska Pańtak Iwona, Łoś Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Władysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bondyra Franciszek, Każmierczak Mariusz Wojciech, Marzec Stanisław, Smyl Bolesław Jan, Tarska Jolanta Barbara, Tołłoczko Kulikowska Joanna, Urbański Witold Jan, Wrońska Urszula, Ziarko Henryk
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cyran Zdzisław, Derlaga Zenon Józef, Kolasa Marek Jan, Salus Adam Janusz, Wziątek Andrzej Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Porczak Jarosław Henryk

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Actio Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000227920
  2. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. W Łomży, Łomża − KRS 0000061677
  3. Agro-grupa Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000433281
  4. Ars Legis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227939
  5. Azet Małgorzata Szymczyk i Wspólnicy Sp. J., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000014598
  6. Biogazownia Łapy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348070
  7. Biogazownia Wożuczyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347086
  8. Centrum Rozwojowo-wdrożeniowe-telesystem-mesko Sp. Z O.O., Lubiczów − KRS 0000096130
  9. Centrum Wdrażania Innowacji i Wsparcia Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000732512
  10. Centrum Wypału Wapna Częstocice Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000366159
  11. D M Development Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000281068
  12. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  13. Eko-en Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000664068
  14. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  15. Elewator Sieradz Sp. Z O.O., Sieradz − KRS 0000128488
  16. Fundacja Ekofundusz, Warszawa − KRS 0000020997
  17. Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej - Counterpart Fund, Warszawa − KRS 0000017557
  18. Fundacja Kapitału Intelektualnego Podlasia, Białystok − KRS 0000219539
  19. Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Pomaganie Krzepi, Toruń − KRS 0000653638
  20. Fundacja Nasze Pożarowo, Pożarowo − KRS 0000524552
  21. Fundacja Ośrodek Wspierania Ekologii, Białystok − KRS 0000409246
  22. Fundacja Silver Economy, Nowy Sącz − KRS 0000451929
  23. Fundacja Stoczni Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000298660
  24. Fundacja Wspierania Prywatyzacji Cukrowni Dobrzelin, Dobrzelin − KRS 0000109448
  25. General Cargo Terminal Sp. Z O.O., Przekolno − KRS 0000772736
  26. Golf Poland Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000403773
  27. Hodowla Roślin Strzelce Sp. Z O.O. - Grupa Ihar., Strzelce − KRS 0000204722
  28. Holding Kw Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000684374
  29. Innvigo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000540684
  30. Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000183634
  31. K.i.d.s. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali, Warszawa − KRS 0000793389
  32. Kancelaria Prawno-księgowa Przemysław Plaskota Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000681110
  33. Kępińska Inicjatywa Samorządowa, Kępno − KRS 0000023273
  34. Kom-rol Kobylniki Sp. Z O.O., Kobylniki − KRS 0000122952
  35. Kopalnia Soli Bochnia Sp. Z O.O., Bochnia − KRS 0000478929
  36. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  37. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Warszawa − KRS 0000114159
  38. Kurpiowskie Zakłady Mięsne Kadzidło Sp. Z O.O., Kadzidło − KRS 0000621364
  39. Laneus Sp. Z O.O., Zielin − KRS 0000292059
  40. Lubelski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Lublin − KRS 0000253395
  41. Ludmar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000703656
  42. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Kraków − KRS 0000033198
  43. Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży Polmos S.A. Likwidacyjnej, Józefów K/błonia − KRS 0000052180
  44. Mazowiecki Szpital Wojewódzki Im. Św. Jana Pawła Ii W Siedlcach Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000336825
  45. Melete Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000337099
  46. Mercatus Sp. Z O.O., Przekolno − KRS 0000596314
  47. Metro Warszawskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146121
  48. Miejski Zakład Komunikacji Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000113970
  49. Międzynarodowa Korporacja Gwarancyjna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107392
  50. Międzyszkolny Klub Sportowy Montex, Lublin − KRS 0000078677

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3bcm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171662
  2. 4compliance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000497853
  3. 4compliance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000503304
  4. Administracja Domów Miejskich - Kępno Sp. Z O.O., Kępno − KRS 0000133897
  5. Agencja Media Sport Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000192370
  6. Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000273357
  7. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Warszawa − KRS 0000249823
  8. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000221599
  9. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  10. Agro- K Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000433280
  11. Agro- Z Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000430889
  12. Agro-csa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441150
  13. Agro-io Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000430536
  14. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  15. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  16. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  17. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  18. Autonika Holding S.A., Rzeszów − KRS 0000024980
  19. Bamba Poland Sp. Z O.O., Nowosady − KRS 0000155896
  20. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  21. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  22. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  23. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  24. Bols Sp. Z O.O., Oborniki Wielkopolskie − KRS 0000013113
  25. Bps Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000368784
  26. Bs Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000522541
  27. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A., Białe Błota − KRS 0000035694
  28. Cefarm Białystok S.A., Białystok − KRS 0000204961
  29. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  30. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  31. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  32. Chłodnia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000186112
  33. Chłodnia Kielce S.A., Kielce − KRS 0000148386
  34. Ciech Sarzyna S.A., Nowa Sarzyna − KRS 0000103271
  35. Ciech Soda Polska S.A., Inowrocław − KRS 0000423633
  36. Cmc Zawiercie S.A., Zawiercie − KRS 0000017925
  37. Coig S.A., Katowice − KRS 0000092497
  38. Cukrownia Częstocice S.A. W Ostrowcu Świętokrzyskim, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000128341
  39. Cukrownia Krasnystaw S.A., Siennica Nadolna − KRS 0000027908
  40. Cukrownia Leśmierz S.A., Leśmierz − KRS 0000125757
  41. Cukrownia Lublin S.A., Lublin − KRS 0000022316
  42. Cukrownia Łagiewniki S.A., Pszenno − KRS 0000117505
  43. Cukrownia Mała Wieś S.A., Mała Wieś − KRS 0000039317
  44. Cukrownia Opalenica S.A., Opalenica − KRS 0000033572
  45. Cukrownia Pelplin S.A., Pelplin − KRS 0000061574
  46. Cukrownia Pruszcz S.A., Pruszcz Gdański − KRS 0000154004
  47. Cukrownia Ropczyce S.A., Ropczyce − KRS 0000144003
  48. Cukrownia Strzelin S.A., Strzelin − KRS 0000097916
  49. Cukrownia Strzyżów S.A., Strzyżów − KRS 0000020813
  50. Cukrownia Wieluń S.A., Pszenno − KRS 0000163241

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Zakup wapna palonego mielonego.
    Zamawiający: Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Grójec
    1. Przedmiotem zamówienia jest: wapno palone mielone wraz z transportem i przeładunkiem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest wapno palone mielone, wysokoreaktywne, luzem stosowane do higienizacji osadów ściekowych, odpowiadające normie PN EN 459 - 1 o symbolu CL 90-Q. Wymagana oferta powinna zawierać cenę wapna wraz z transportem i przeładunkiem na oczyszczalnię ścieków w miejscowości Kobylin 1d; 05 - 600 Grójec. Posiadamy silos o objętości V=21m3. Jednorazowa dostawa około 17 ton. Przewidywane roczne zużycie wapna: 250 ton. Taką ilość należy uwzględnić przy sporządzaniu oferty cenowej. Ilość wapna jest wielkością szacunkową i może ulec zmianie w zależności od potrzeb zamawiającego..
  2. Dostawa wapna palonego ,mielonego , wysokoreaktywnego
    Zamawiający: Zakład Wodno-Kanalizacyjny, Kolbuszowa
    Dostawa wapna palonego ,mielonego ,wysokoreaktywnego
  3. Dostawa siewnika, fabrycznie nowego, rok produkcji minimum 2012, dla potrzeb Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu
    Zamawiający: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu, Brześć Kujawski
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa siewnika, fabrycznie nowego, rok produkcji minimum 2012, dla potrzeb Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu.
    1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wymagane parametry techniczno-eksploatacyjne i wyposażenie samochodu):
    1) siewnik punktowy, 6 rzędowy pneumatyczny,
    2) komplet zespołów wysiewających do wysiewu kukurydzy i buraka cukrowego,
    3) zestaw do nawożenia dopasowany do siewnika,
    4) znaczniki śladów sterowane hydraulicznie,
    5) rozstaw międzyrzędzi 40-75 cm,
    6) max szerokość transportowa 3,5 m,
    7) instrukcja obsługi i katalog części w języku polskim.
    2. Okresy gwarancyjne:
    - nie mniej niż 2 lata gwarancji, z zastrzeżeniem, że okres gwarancji nie może być krótszy od okresu gwarancji udzielanej przez producenta sprzętu.
    3. Najpóźniej w dniu przekazania pojazdu Zamawiającemu, Wykonawca dostarczy niezbędne dokumenty:
    - instrukcję obsługi w języku polskim (10 szt.),
    - kartę gwarancyjną
  4. Usługa polegająca na odśnieżeniu przy użyciu dwóch ładowarek, dróg powiatowych na terenie gminy Krasnystaw: - nr 3127L na odcinku Kasjan - Bzite, - nr 3128L na odcinku Bzite - Krynica, - nr 3129L na odcinku Czarnoziem - Bańkowszczyzna.
    Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych, Krasnystaw
    Usługa polegająca na odśnieżeniu przy użyciu dwóch ładowarek, dróg powiatowych na terenie gminy Krasnystaw:
    - nr 3127L na odcinku Kasjan - Bzite,
    - nr 3128L na odcinku Bzite - Krynica,
    - nr 3129L na odcinku Czarnoziem - Bańkowszczyzna.
  5. Dostawa wapna mielonego, lekkopalonego, suchego w ilości około 430 Mg z rozładunkiem pneumatycznym do zbiornika wapna dla Oczyszczalni ścieków w Lubaczowie w latach 2013 i 2014
    Zamawiający: Oczyszczalnia Ścieków w Lubaczowie, Lubaczów
    1. Opis przedmiotu, wielkości i zakresu
    zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wapna mielonego lekkopalonego, suchego w
    ilości około 430 Mg do Oczyszczalni ścieków w Lubaczowie, przy ul. Słonecznej 20 z rozładunkiem
    pneumatycznym do zbiornika wapna. Wapno lekko-palone mielone , suche, zgodnie z niżej podaną specyfikacją
    jakościową: - zawartość CaO - min. 90% wag, - zawartość MgO - max. 5%, - zawartość CO2 - max. 4%, -
    reaktywność t60 ºC - 2-6 minut - Gęstość nasypowa: 800-1000 kg/m3 - granulacja: pozostałość na sicie 0,09 mm
    - max. 20% 2) Jednorazowa dostawa wapna powinna zawierać się w przedziale: 20 Mg - 26 Mg. 3) Wskazane w
    ust.1 niniejszego rozdziału ilości wapna należy traktować jako szacunkowe. Zamawiający zastrzega sobie prawo
    niewykonania w całości przedmiotu zamówienia w czasie obowiązywania umowy, jeżeli jego potrzeby rzeczywiste
    będą mniejsze od zamawianych. W przypadku gdy ilość zakupionego wapna w okresie obowiązywania umowy
    będzie mniejsza od ilości przedstawionej w ust.1 Zamawiający ma prawo odstąpić od dalszych zakupów wapna
    bez jakichkolwiek konsekwencji finansowych i odszkodowań na rzecz Wykonawcy. 4) Wykonawca przez cały
    okres realizacji umowy zagwarantuje ciągłość dostaw oraz wysoką jakość dostarczanego wapna zgodnie ze
    specyfikacją jakościową. 5) Wykonawca przyjmie termin płatności 21 dni od dnia dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury. 6) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie załączniku Nr 1 do SIWZ
    części zamówienia, której wykonanie powierzy podwykonawcom. Niespełnienie przez Wykonawców wymogów
    dotyczących przedmiotu zamówienia określonych w niniejszej SIWZ skutkować będzie odrzuceniem oferty.
  6. Dostawa wapna palonego mielonego
    Zamawiający: Zakład Wodno-Kanalizacyjny, Kolbuszowa
    Dostawa wapna palonego mielonego do Oczyszczalni Ścieków w Kolbuszowej Dolnej w ilości 350Mg/rok
  7. Wykonanie autobusami usługi przewozów okolicznościowych ( pogrzeby) w 2010 roku z podziałem na zadania. (CPV 60172000-4).
    Zamawiający: Zakład Usług Pogrzebowych Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim, Ostrowiec Świętokrzyski
    Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie autobusami usługi przewozów okolicznościowych ( pogrzeby) w 2010 roku z podziałem na zadania. Wspólny słownik Zamówień : CPV 60172000-4 Zamówienie będzie realizowanie w następujących dwóch częściach, które to określane są w niniejszej specyfikacji mianem : Zadania. Zadanie nr 1 : Wykonanie dużymi autobusami usługi przewozów okolicznościowych ( pogrzeby ) w 2010 roku . Zadanie dotyczy autobusów przewożących jednorazowo od 53 do 110 pasażerów. Zamawiający przewiduje w tym zadaniu około 840 godzin usługi , wykonywanej 4 autobusami dziennie . Zadanie nr 2: Wykonanie małymi autobusami usługi przewozów okolicznościowych ( pogrzeby ) w 2010 roku Zadanie dotyczy autobusów przewożących jednorazowo od 39 do 52 pasażerów. Zamawiający przewiduje w tym zadaniu około 560 godzin usługi , wykonywanej 2 autobusami dziennie. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na Zamówienie.