Kogo reprezentuje osoba

Sawic Tadeusz Józef

w KRS

Tadeusz Józef Sawic

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tadeusz
Drugie imię:Józef
Nazwisko:Sawic
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Konin (Wielkopolskie), Kraków (Małopolskie), Lublin (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargieł Hanna, Kowal Zbigniew Jan, Stanek Violetta Elżbieta, Turlej Karolina Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Subocz Ewa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kwaśniewski Aleksander, Oleksy Maria, Oleksy Michał Jan, Sobotka Zbigniew Jerzy, Szejna Andrzej Jan, Wenderlich Jerzy Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chodkiewicz Katarzyna, Grzesiak Jerzy, Konarzewski Mirosław, Kośka Bożenna, Podleśny Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pastuszak Grażyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brodowski Wiesław, Czwórnóg Włodzimierz Tomasz, Karczmarczyk Tadeusz, Klempka Krzysztof Józef, Kociubiński Sławomir Piotr, Lenart Marek, Palonka Marek Franciszek, Prożogo Zbigniew Jarosław, Skrzypek Tadeusz Stanisław, Walasek Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Mariusz Jarosław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Anders Andrzej, Chełchowski Adam, Chojenka Elżbieta, Grycewicz Wiktor, Kacprowicz Marek, Karbowiak Jakub Szymon, Karkosik Roman Krzysztof, Kopeć Leszek Zbigniew, Krężel Arkadiusz, Leśniewski Piotr, Masiuk Sławomir Tomasz, Nowak Ryszard Jan, Nowakowski Marek, Popławski Jerzy Adam, Półturzycki Marek, Sędzikowski Krzysztof Jan, Speczik Stanisław, Strąk Wiesław, Urbaniak Zygmunt, Wlezień Aleksander, Woźniak Jan, Żukowski Mariusz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Piotr Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błądek Wiktor, Czasak Maciej Benedykt, Czałbowski Tomasz Adam, Czechowski Paweł Roger, Durajczyk Jan, Fenicki Arkadiusz, Fulneczek Roman, Gorczyca Paweł, Gruszczyńska Grażyna, Jarmuszczak Krzysztof Jan, Jaszczyk Kazimierz, Jurczakowski Artur Cezary, Kołatkowski Andrzej, Kugacz Jacek Mariusz, Kwiatek Leszek Adam, Legieć Jerzy, Mleczko Urszula Maria, Pietruszka Michał Rafał, Rosiak Bożena Jadwiga, Rundo Marek Klaudiusz, Woźniak-makarska Monika Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Werner Aleksander Tymoteusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bakalarz Erwin Zdzisław, Bauer Rafał Krzysztof, Benczak Bogdan, Bezmienow Witold Ryszard, Grzybowski Wojciech, Mania Rafał Tomasz, Starek Mieczysław Józef, Wandzel Maciej, Wójcik Michał Antoni, Żmijewski Mateusz Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczyński Tomasz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barbasiewicz Adam Włodzimierz, Barszcz Mirosław, Bendyk Edwin Władysław, Freyberg Ewa, Górecka O Connor Dorota Agnieszka, Koszewska Julia Maria, Kołucka Żuk Lidia, Król Krzysztof, Krysiak Leszek, Kurasiński Artur, Lipszyc Jarosław, Lipszyc Jolanta, Nawrocki Ireneusz Roman, Niedźwiecka Tomczyk Maria, Piechowicz Adam Wincenty, Rybak Waldemar, Szewko Wojciech Bartłomiej, Tkacz Piotr Jan, Waglowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Seweryn Maurycy
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczewski Mariusz Kazimierz, Krassowski Krzysztof, Księżny Andrzej Stanisław, Widomski Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smoleń Renata
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Wiesław Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zajda Janusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bosiakowski Zygmunt Wacław, Kaczmarek Wiesław Władysław, Leszek Paweł Cezary, Moskała Dariusz Józef, Nawrocki Ireneusz Roman, Rembisz Dariusz Piotr, Rudnikowska Iwona, Rudnikowski Sebastian, Stefańska Dominika Maria, Stefański Marek, Tomaszewski Grzegorz Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasążnik Maciej
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Wiesław Władysław, Kondracki Marek, Obermeyer Paweł Jerzy, Rembisz Dariusz Piotr, Rudnikowska Iwona, Rudnikowski Sebastian, Rzemek Cezary, Stefańska Dominika Maria, Stefański Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefańska Jackowicz Marta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Achtung Target Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000732375
  2. Achtung Target! Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589598
  3. Ago Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000731655
  4. Ago Holding Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000732834
  5. Aide Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000657775
  6. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  7. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  8. Aleja Wojska Polskiego 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306527
  9. Alptrida Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456529
  10. Altra Development Sp. Z O.O., Podkowa Leśna-owczarnia − KRS 0000075822
  11. Alueco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512070
  12. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  13. Aluminium Konin Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000719114
  14. Amj - Building Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000193878
  15. Apartamenty Klimontowska Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000714630
  16. Apollo Patria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469781
  17. Apollo Trading S.A., Warszawa − KRS 0000393032
  18. Apostołowie Opinii Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000538058
  19. Ardevi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340545
  20. Arendo Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000521587
  21. Arendo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bielsko-biała − KRS 0000524372
  22. Arlen S.A., Warszawa − KRS 0000125086
  23. Ats S.A., Toruń − KRS 0000308419
  24. Augustow Wind Farm 6 Mw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000370344
  25. Aulos 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000594705
  26. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  27. Bcla Bisiorek, Cieśliński i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000411897
  28. Bcw 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471406
  29. Bcw 18 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471361
  30. Bcw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000470773
  31. Beskid Deweloper Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000573211
  32. Beskid Deweloper Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bielsko-biała − KRS 0000689778
  33. Betasoap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168176
  34. Bgk Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000494251
  35. Birdcore S.A., Warszawa − KRS 0000426090
  36. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  37. Biuro Ekspertyz i Studiów Europejskich Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203438
  38. Biuro Informacji Bankowej S.A., Warszawa − KRS 0000208977
  39. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  40. Blends Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729537
  41. Blirt S.A., Gdańsk − KRS 0000365053
  42. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  43. Btm 2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000605215
  44. Buteo Fund S.A., Warszawa − KRS 0000636411
  45. Bytom S.A., Kraków − KRS 0000049296
  46. Ce Management Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642431
  47. Cenospheres Trade Amp; Engineering S.A., Warszawa − KRS 0000454474
  48. Chińsko - Polska Fundacja Komunikacji i Rozwoju, Warszawa − KRS 0000647918
  49. Cofen Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000679403
  50. Consulting Trade Business Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330905

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004745
  2. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  3. Acp Global Forwarding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043842
  4. Active Wind Fw-1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000443158
  5. Adesco Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000327864
  6. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  7. Advicom Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  8. Aerfinance Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265774
  9. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  10. Agito S.A., Warszawa − KRS 0000285777
  11. Agma Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125580
  12. Agro Invest Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441012
  13. Agros Fortuna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386340
  14. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  15. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  16. Altus Corporate Finance S.A., Warszawa − KRS 0000294041
  17. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  18. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  19. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  20. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  21. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  22. Andre Renard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236694
  23. Angel Ska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344951
  24. Anin-bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471082
  25. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  26. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  27. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  28. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  29. Assets Management Black Lion Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000371563
  30. At Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189141
  31. Atb Truck S.A., Śrem − KRS 0000022997
  32. Attis Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154334
  33. Autobass Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190664
  34. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  35. Automas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190737
  36. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  37. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  38. Axa Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000110776
  39. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  40. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  41. Bać-pol S.A., Rzeszów − KRS 0000294628
  42. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  43. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  44. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  45. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  46. Barbasiewicz i Łyś-gorzkowska. Adwokaci. Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000273616
  47. Barista S.A., Warszawa − KRS 0000368581
  48. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  49. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  50. Bauma Kruszywa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034021