Kogo reprezentuje osoba

Seweryński Michał

w KRS

Michał Seweryński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Michał
Nazwisko:Seweryński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1939 r., wiek 80 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Małgorzata, Ajnenkiel Andrzej, Gerula Krzysztof Andrzej, Giecewicz Pilarska Stanisława, Giel Andrzej Zdzisław, Jasińska Katarzyna Anna, Jaskanis Paweł Olaf, Knysz Tomaszewska Danuta Ewa, Konarski Leszek Józef, Kraj Mariusz Sebastian, Kucharczyk Barbara, Kuczyński Marian Waldemar, Leszczyński Zdzisław, Lewandowski Henryk, Morawski Maciej, Odrowąż Pieniążek Janusz Jacek, Orlewski Ryszard Julian, Owczarek Józef Zbigniew, Perlińska Anna Teresa, Pilarczyk Sławomir Stanisław, Podmiotko Barbara, Skibniewska Halina, Skórzyński Zygmunt Wacław, Sobczak Edward Józef, Sobieszczak Marciniak Małgorzata Zofia, Szerszeniewicz Krzysztof Antoni, Tyńska Krystyna Maria, Ubik Jerzy, Wadecki Edward Andrzej, Wieczorek Władysław Józef, Wiśniewski Wiesław, Zawierucha Janina, Zielińska Janina, Łyczywek Krystyna Antonina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzeziński Bogumił, De Goede Johannes Jacobus, Hamaekers Hubert, Kardach Tomasz Andrzej, Król Małgorzata Zofia, Mariański Adam Marek, Nykiel Anna Karolina, Nykiel Włodzimierz Mieczysław, Żuchaj Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolski Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Stanisław Marek, Filipowicz Andrzej, Jakubiak Tomasz Cyryl, Lankosz Kazimierz Marian, Matula Bogdan Kazimierz, Małocha Agnieszka Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewicz Joanna Monika
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bień Alicja, Jagielski Andrzej Sławomir, Jaskólski Andrzej Ireneusz, Lebeau Sylvain Karim, Macardier Michel, Murawski Sławomir, Pasowski Andrzej Marek, Perlińska Anna Teresa, Pikulska Radomska Anna Danuta, Salvat Eric, Uzelac Zofia, Wijas Mariusz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Mysior Monika Joanna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bończak Jerzy Wojciech, Jaworowicz Jerzy Kazimierz, Jaworowicz Piotr, Kuczyński Ernest Piotr, Majda Rafał Wiktor, Maślanka Paweł Franciszek, Plesiewicz Krzysztof Piotr, Wiatr Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427269
  2. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  3. Akademia Architektury - Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000246043
  4. Alliance Française Łódź, Łódź − KRS 0000328166
  5. Allmendinger Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000137140
  6. Assetus S.A., Łódź − KRS 0000347195
  7. Autonomiczne Koło Terenowe Nr 1 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno Oświatowego, Łódź − KRS 0000113141
  8. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  9. Bfo Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391027
  10. Brzezińska Narolski Mariański Adwokaci i Doradcy Podatkowi. Spółka Partnerska, Łódź − KRS 0000372747
  11. Bsww Trust Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000505020
  12. Cbi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427201
  13. Centina Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000603968
  14. Centina Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000606743
  15. Centrum Fabryczna Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000514285
  16. Centrum Kart S.A., Warszawa − KRS 0000169260
  17. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  18. Clarence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000683158
  19. Dalmor S.A., Gdynia − KRS 0000020227
  20. Dbi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427965
  21. Dialog.akademia Pokoleń, Łódź − KRS 0000317331
  22. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  23. Dontus Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000560514
  24. Ebbi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000431808
  25. Fabryka Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000609465
  26. Fabryka Przedsiębiorczości Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000544967
  27. Fm Lex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000697538
  28. Fundacja Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych, Łódź − KRS 0000172918
  29. Fundacja Harcerstwa Drugiego Stulecia, Warszawa − KRS 0000405666
  30. Fundacja Im. Karola Szymanowskiego W Warszawie, Warszawa − KRS 0000155818
  31. Fundacja Księgi Dziesięciolecia Polski Niepodległej, Warszawa − KRS 0000334574
  32. Fundacja Kultury Polskiej, Warszawa − KRS 0000115976
  33. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Urologii, Kraków − KRS 0000168138
  34. Fundacja Ośrodek Pracy Twórczej i Wypoczynku Cobo, Warszawa − KRS 0000053991
  35. Fundacja Polska Indie Dom Biznesu, Pabianice − KRS 0000477205
  36. Fundacja Polska W Europie, Warszawa − KRS 0000082148
  37. Fundacja Sztuka Leczy, Warszawa − KRS 0000175852
  38. Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych, Warszawa − KRS 0000115603
  39. Hakamore Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643506
  40. Hippica Pro Patria Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Ojczystej Kultury, Tradycji i Gospodarki Poprzez Jeździectwo, Warszawa − KRS 0000252460
  41. Instytut Księgowości i Doradztwa Podatkowego Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000571883
  42. Konsjerż Prawny Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000617156
  43. Kopko Żuchaj Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000180861
  44. Limata Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000605416
  45. Limata Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000606727
  46. Manthano Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384659
  47. Mariański Group Audyt Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000473100
  48. Mariański Group Kancelaria Prawno-podatkowa Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000590061
  49. Mariański Group Marketing Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000553393
  50. Mariański Group Outsourcing Księgowości Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000639854

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akademia Stomatologii Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000603178
  2. Akademia Stomatologii Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000603439
  3. Akademicki Klub Sportowy Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź − KRS 0000394901
  4. Alhambra Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390622
  5. Amicorp Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000260182
  6. Archimedes S.A., Wrocław − KRS 0000104973
  7. Arlo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000465045
  8. Artex Pologne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147045
  9. Avita Spółka Z Ograniczoną Oodpowiedzialnością, Łódź − KRS 0000327000
  10. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  11. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  12. Bionanopark Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000187053
  13. Blue Palm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143838
  14. Brunex Logistics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000571836
  15. Bsp S.A., Łódź − KRS 0000040268
  16. Carassius Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000590147
  17. Carinata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603926
  18. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  19. Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000030709
  20. Centrum Usług Księgowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234298
  21. Ceramika Nowa Gala S.A., Końskie − KRS 0000011723
  22. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  23. Cotton Color Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000171563
  24. Desa Unicum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090241
  25. E-connections S.A., Warszawa − KRS 0000007522
  26. Eco-tekum Energia Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000202841
  27. Efund S.A., Warszawa − KRS 0000420748
  28. Ekobet-siekierki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015394
  29. Electus S.A., Lubin − KRS 0000156248
  30. Eter Pr Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000188286
  31. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  32. Experto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000594967
  33. Experto Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000594151
  34. Fameg Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000239335
  35. First Data Polska S.A., Warszawa − KRS 0000061293
  36. Flavus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605168
  37. Flavus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000606220
  38. Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej, Warszawa − KRS 0000133460
  39. Fundacja Instytut Iii Rzeczypospolitej, Gdańsk − KRS 0000022656
  40. Fundacja Łódzki Sport, Łódź − KRS 0000138588
  41. Fundacja Miasteczko Nauki i Techniki Dla Dzieci, Łódź − KRS 0000227018
  42. Fundacja Ochrony Wspólnego Dziedzictwa Kulturowego Terpa, Warszawa − KRS 0000287633
  43. Fundacja Polonia, Warszawa − KRS 0000113123
  44. Fundacja Polskie Multimedia, Kielce − KRS 0000342069
  45. Fundacja Przyjaciele Szpitala Dziecięcego Przy Litewskiej, Warszawa − KRS 0000093204
  46. Fundacja Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź − KRS 0000245363
  47. Galvo Machining Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000604401
  48. Gdańskie Stowarzyszenie Alliance Française, Gdańsk − KRS 0000229953
  49. Globe Trade Centre S.A., Warszawa − KRS 0000061500
  50. Globis Poznań Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052812