Kogo reprezentuje osoba

Siedlikowski Krzysztof Maciej

w KRS

Krzysztof Maciej Siedlikowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Maciej
Nazwisko:Siedlikowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1969 r., wiek 53 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Ostrołęka (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkowska Ewa, Figarski Paweł, Gałka Przemysław, Gwizdała Tomasz Tadeusz, Jastrzębski Jan, Kusztejko Piotr, Mielcarska Puzio Anetta, Pettke Grzegorz Tomasz, Pudełko Marta, Rudziński Dariusz, Śniegocki Henryk, Warmowska Gadzińska Monika Agnieszka, Więcławek Patrycja Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakrzewska Iwona Bożena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciećko Paweł Zygmunt, Eichler Zbigniew Michał, Grec Jerzy, Kalinowska Beata, Kamińska Katarzyna, Kowalski Leszek, Meler Piotr Jerzy, Miszczuk Tomasz Piotr, Niewiadomski Piotr, Tabak Radosław Przemysław, Warchał Sławomir Jan, Wątor Edyta Katarzyna, Wdowczyk Mariusz Zbigniew, Żebrowska Rosak Ewa, Żebrowski Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakrzewski Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cegielska Katarzyna Anna, Dydycz Antoni, Giermaziak Wojciech Marek, Gut Robert Paweł, Sulatycki Zbigniew Paweł, Wójcik Maria Magdalena

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Paweł Michał, Cieniuch Mieczysław, Dąbrowski Marcin, Drywa Roman, Figurski Zbigniew Józef, Gut Robert Paweł, Hatalski Tadeusz, Juchniewicz Krzysztof Wojciech, Konieczny Jerzy, Latos Sławomir Stanisław, Matwiejko Demusiak Paweł, Ogryczak Henryk Antoni, Paczkowski Jerzy, Potrykus Adam Leszek, Rodziewicz Andrzej, Styczyński Maciej Paweł, Szczerkowski Marcin Krzysztof, Szeliga Mirosław Wojciech, Zwara Andrzej Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewicz Robert Dariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gut Robert Paweł, Kolankowski Mariusz Konrad, Sowiński Tomasz Christian, Wardaszka Marek Piotr, Zwara Andrzej Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Agnieszka Barbara
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciosek Krzysztof, Gut Robert Paweł, Paczkowski Jerzy Kazimierz, Potrykus Adam Leszek, Szeliga Mirosław Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrzosek Grzegorz Janusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dramowicz Olaf Aleksander, Kit - Krawczyk Magdalena Anna, Lewandowska Sylwia Joanna, Malinowski Łukasz, Stępniewska Maria, Stróżyk Michał Bartłomiej, Urba Leszek, Wojciechowski Kazimierz, Ziara Maksymilian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łada Stanisław Antoni
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Paweł Michał, Gut Robert Paweł, Juchniewicz Krzysztof Wojciech, Kolankowski Mariusz Konrad, Konieczny Jerzy, Latos Sławomir Stanisław, Matwiejko Demusiak Paweł, Potrykus Adam, Zwara Andrzej Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielonka Tadeusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Paweł Michał, Gut Robert Paweł, Juchniewicz Krzysztof Wojciech, Kolankowski Mariusz Konrad, Konieczny Jerzy, Latos Sławomir Stanisław, Matwiejko Demusiak Paweł, Potrykus Adam, Zwara Andrzej Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielonka Tadeusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Arp E-vehicles Sp. Z O.O., Solec Kujawski − KRS 0000798943
  2. Axen Bio Group Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000553172
  3. Centrum Techniki Okrętowej S.A., Gdańsk − KRS 0000201647
  4. Diesel Nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000681822
  5. Ecoeffect Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000951077
  6. Eg Project Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000348056
  7. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  8. Energa Oze S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  9. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  10. Euromos Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000229112
  11. Exalo Drilling S.A., Piła − KRS 0000428139
  12. Fundacja Csr, Gdańsk − KRS 0000688378
  13. Fundacja Energa, Gdańsk − KRS 0000326853
  14. Fundacja Oaza, Stara Rogoźnica − KRS 0000056276
  15. Fundacja Polska-europa, Siedlce − KRS 0000060573
  16. Fundacja Rozwoju Gospodarczego Im. Kpt. Ż. W. Inż. Zbigniewa Sulatyckiego, Warszawa − KRS 0000918220
  17. Fundacja Zachować Dar Pomorza, Gdynia − KRS 0000231800
  18. Future Industry Solutions Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000935448
  19. Invest Group Nauta S.A., Gdynia − KRS 0000369543
  20. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy, Sopot − KRS 0000082917
  21. Konsulting Morski Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000282321
  22. Lotos Kolej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000135118
  23. Lubawa S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000065741
  24. Miejski Zakład Komunikacji Sp. Z O.O., Skierniewice − KRS 0000088653
  25. Msx Resources S.A., Warszawa − KRS 0000012899
  26. Niezależny Dom Maklerski S.A., Warszawa − KRS 0000482561
  27. Nova - Fundacja Jacka Tarnowskiego, Sopot − KRS 0000216410
  28. Offshore Training Centre Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000276468
  29. Orlen Paliwa Sp. Z O.O., Widełka − KRS 0000126258
  30. Ośrodek Badawczo-rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A., Gdynia − KRS 0000295769
  31. Pgnig Obrót Detaliczny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488778
  32. Polski Rejestr Statków S.A., Gdańsk − KRS 0000019880
  33. Polskie Ratownictwo Okrętowe Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000616517
  34. Porozumienie Podkrakowskie, Zabierzów − KRS 0000094023
  35. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno Sp. Z O.O., Trzemeszno − KRS 0000066285
  36. Q4 Głuchowski Zwara Sp. J., Sopot − KRS 0000199542
  37. Salus Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000384861
  38. Samodzielne Koło Terenowe Nr 116 Społecznego Towarzystwa Oświatowego W Ostrołęce, Ostrołęka − KRS 0000151928
  39. Solluxo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000736269
  40. Stocznia Remontowa Nauta S.A., Gdynia − KRS 0000047582
  41. Stowarzyszenie - Klub Narodowej Myśli Politycznej Votum, Warszawa − KRS 0000465428
  42. Stowarzyszenie Physio Team, Gdańsk − KRS 0000694874
  43. Stowarzyszenie Polska Unia Samorządowa, Warszawa − KRS 0000277622
  44. Stowarzyszenie Przyjaciół Oliwy, Gdańsk − KRS 0000396145
  45. Sulnave Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000059771
  46. Synergia 99 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000082470
  47. Szkuner Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000289941
  48. Tech4industry Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000928273
  49. Tm Real Property And Food Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000878359
  50. Towarzystwo Terapii Monitorowanej, Łódź − KRS 0000112472

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2pi Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000622708
  2. 99rent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307047
  3. Acropolis Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000455416
  4. Agencja Fm Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000150048
  5. Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000247173
  6. Al Finance Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000646878
  7. Alior Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000554171
  8. Artemis Partners Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000816502
  9. Askk Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182481
  10. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  11. Car Finance Amp; Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  12. Carbon Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000418035
  13. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  14. Centromost-stocznia Rzeczna W Płocku Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073437
  15. Centrum Doskonalenia Kadr Europartner Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000142596
  16. Centrum Edukacji Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099350
  17. Centrum Haffnera Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000029111
  18. Centrum Szkolenia i Zarządzania Nieruchomościami Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000098120
  19. Dalmor S.A., Gdynia − KRS 0000020227
  20. Delta Pomorze i Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000423046
  21. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  22. Drew - Nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000051945
  23. Dsw Afm Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000317223
  24. Ekoferra Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000438442
  25. El-marine S.A., Elbląg − KRS 0000043782
  26. Elektro-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000146621
  27. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  28. Elektrownia Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000719342
  29. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  30. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  31. Energa Ciepło Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000058898
  32. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  33. Energa Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538935
  34. Energa Oświetlenie Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000109164
  35. Energa Serwis Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000381284
  36. Energa-operator Eksploatacja Kalisz Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000405220
  37. Energa-operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000113886
  38. Energop Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000162581
  39. Erif Business Solutions Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000245020
  40. Euro - Guard Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000174915
  41. Eurolinks Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000258075
  42. Fabryka Elementów Złącznych S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000097998
  43. Fasc Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000228510
  44. Fast Gritblasting Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000063669
  45. Fundacja Bezpieczeństwa Żeglugi i Ochrony Środowiska, Iława − KRS 0000309175
  46. Fundusz Rozwoju Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026903
  47. Gdańska Stocznia Remontowa Im. J.piłsudskiego S.A., Gdańsk − KRS 0000009191
  48. Gdynia Invest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000274902
  49. Gryf Nieruchomości Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000533455
  50. Hydro-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000179561


Inne osoby dla Siedlikowski (5 osób):