Kogo reprezentuje osoba

Siemiątkowski Tomasz Eugeniusz

w KRS

Tomasz Eugeniusz Siemiątkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Eugeniusz
Nazwisko:Siemiątkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Lublin (Lubelskie), Płock (Mazowieckie), Sopot (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 9 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hawrył Janusz Andrzej, Hawrył Janusz Andrzej, Kidyba Andrzej Roman, Muszkiewicz Herok Irena Katarzyna, Nazaruk Jerzy Maurycy, Świątkowski Waldemar, Zwolak Wojciech Jacek, Zwolak Wojciech Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernard Etienne Claude, Bisek Karol Piotr, Boberek Łukasz Jerzy, Cadambi Rajagopal Sridhar, Habrat Jan Bronisław, Horrocks Robert Andrew, Kawecki Andrzej Witold, Kłos Anna Elżbieta, Lowe Simon Charles, Meere Frank, Nixon Stephen Paul, Paardekooper Hendricus Charles, Paraszewski Paweł Włodzimierz, Rudaś Beata Melania, Van Der Heijden Ronald Germen, Wilk Dorota Małgorzata, Ziółkowski Paweł Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukowski Marek Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burzak Andrzej Jan, Flisiak Grzegorz Krzysztof, Głuchowski Marek Kazimierz, Głuchowski Piotr Marek, Jerzemowski Jacek Marcin, Kozłowski Tomasz Piotr, Kraiński Michał Adam, Ksepko Grzegorz Piotr, Machnikowski Marek Adam, Mazan Jacek Sławomir, Mędrzecka Joanna Maria, Muchowska Zwara Karolina, Nawara Robert, Okoń Małgorzata Anna, Potrzeszcz Radosław Tomasz, Rodziewicz Józef, Rodziewicz Krystyna Janina, Zwara Andrzej Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Małkowski Marek Artur
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Radomski Bogdan Andrzej, Rapacki Ryszard Kazimierz, Świderska Gertruda Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szapiro Tomasz Jerzy
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basałaj Janusz, Bazan Ewa, Boniek Zbigniew Kazimierz, Cygan Wojciech Mirosław, Dudek Jerzy, Dziekanowski Dariusz Paweł, Gąssowski Wojciech Antoni, Gmoch Jacek Wojciech, Kula Henryk Piotr, Lewandowski Bartosz Adam, Olesińska Agnieszka Wiesława, Pajączek Martyna, Person Andrzej, Puchalski Władysław Antoni, Sawicki Maciej, Szaranowicz Włodzimierz, Urbańska Magdalena Kamila, Włodarski Wiesław, Zieliński Piotr Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymański Dominik Juliusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusz Jędrzejczyk Monika, Samoliński Bolesław, Schymalla Iwona Sabina
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Marcin, Borkowska Ilona, Czechowska Joanna, Czechowski Paweł, Handzlik Michał Marek, Paturej Waldemar Robert, Pytlińska Bernadetta, Pytliński Jacek Grzegorz, Siermińska Karolina Małgorzata, Simbor Dorota, Szałach Tłuczek Izabela Ewa, Tutak Piotr, Zientara Maciej Andrzej
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogucki Maciej Dariusz, Muzyka Jakub Ludwik, Sielicka Gutowska Katarzyna Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sielicki Marek Mateusz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogucki Maciej Dariusz, Muzyka Jakub Ludwik, Sielicka Gutowska Katarzyna Magdalena
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chromiński Adam, Getsadze Zurab, Gujski Mariusz Adam, Hańczaruk Marcin, Laskowski Witold Wiesław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hawrył Janusz Andrzej, Kidyba Andrzej Roman, Muszkiewicz Herok Irena Katarzyna, Nazaruk Jerzy Maurycy, Świątkowski Waldemar, Zwolak Wojciech Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mirosław Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bijak Jacek Stanisław, Budnikowski Adam Bartłomiej, Czapiewski Maciej Tomasz, Demianiuk Danuta Marianna, Duda Uhryn Berenika Joanna, Działak Robert Andrzej, Gajderowicz Sylwia Joanna, Galbarczyk Justyna Maria, Głuchowski Marek Kazimierz, Głusek Gabriel, Handzlik Michał Marek, Jaworska Grażyna Elżbieta, Juszczak Rafał Marcin, Kaczyński Piotr, Kierc Barbara, Kilian Krzysztof Piotr, Klimczak Mariusz, Kolasiński Stanisław, Kulewicz Zbigniew Ryszard, Kupecka Krystyna Izabella, Kuźma Jan, Kwiatkowski Wojciech, Lewandowski Tomasz Mikołaj, Majka Przemysław, Maszczyk Roman Aleksander, Małecki Kazimierz, Meronk Hubert Marek, Michalak Aldona Maria, Michałowski Jerzy Piotr, Myjak Jarosław Stanisław, Obłękowski Jacek Władysław, Osiatyński Epaminondas Jerzy, Pałaszek Urszula Iwona, Petruczeńko Tadeusz Wacław, Podsiadło Andrzej Antoni, Rapcia Jacek Marek, Skowroński Adam, Skrzypek Sławomir Stanisław, Sokal Zdzisław, Świątkowski Stefan Maria, Szewczyk Krystyna, Szymańska Danuta Beata, Telega Krzysztof Wojciech, Wasilewski Grzegorz Henryk, Wieczorkiewicz Marek Wojciech, Winnik Kalemba Agnieszka Izabela, Wojtczak Aldona, Wołyniec Ilona Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyśko Tomasz Michał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kacperski Andrzej, Mackiewicz Tomasz Dariusz, Mydłowski Krzysztof, Nachury Jean Louis, Rasmussen Dag Inge, Rudnicki Robert, Sosna Rafał Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzchucka Jolanta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Tomasz Daniel, Balczun Wojciech, Chrzanowski Dominique Henri, Dudek Alfred Mieczysław, Jaszczyk Michał, Kamiński Kamil, Kowalik Anna, Kownas Wojciech Stanisław, Książczyk Przemysław, Mazur Zbigniew, Mikosz Sebastian Piotr, Osiecki Piotr, Palmowski Grzegorz, Piróg Marcin Piotr, Rymut Andrzej Wojciech, Siwek Adam Sebastian, Witucki Maciej, Zbroja Krzysztof Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukijańczuk Maciej Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krywko Krzysztof, Kwasiborski Antoni Kacper, Lewandowski Cezary, Magierski Mieczysław Jan, Moskwiak Leszek Kazimierz, Więckowski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stachura Marek Tomasz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejak Anna Katarzyna, Cyprynowska Katarzyna, Kania Mariusz Robert, Kędzierski Grzegorz Sebastian, Król Gajewska Monika, Potrzeszcz Radosław Tomasz, Sztejter Paweł Saturnin, Wiła Piotr Stanisław, Zaborowski Maciej Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczyszyn Andrzej Tadeusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał Marcin, Budnikowski Adam Bartłomiej, Derlatka Piotr Kazimierz, Galos Krzysztof Andrzej, Gawrylczyk Tomasz, Głuchowski Marek Kazimierz, Hałaziński Łukasz, Jeżewski Marcin Jan, Juszczak Rafał Marcin, Kochański Lechosław, Kostrzewa Maksymilian Józef, Narkiewicz Paweł, Roman Mariusz Andrzej, Szwedowski Konrad, Then Małgorzata Anna, Łuczak Agnieszka, Łuczak Jan Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Danuta Teresa
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fedko Wojciech Andrzej, Gujski Mariusz Adam, Głuchowski Marek Kazimierz, Głuchowski Piotr Marek, Laskowski Witold Wiesław, Mazurek Przemysław Adam, Nizioł Robert, Rudnicki Maciej Franciszek, Zwara Andrzej Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smólski Krzysztof Piotr
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ballis Vyron, Bielecka Marzena, Dontas Periklis, Gryn Tomasz, Jarecki Michał Wiktor, Kollyriotis Othon, Lorentziadis Spyridon, Panagiotopoulos Dimitrios, Papageorgiou Serafeim, Posnow Bartłomiej Włodzimierz, Stańczak Kazimierz Andrzej, Szwankowska Beata, Szwarc Aleksander, Wołczyński Paweł Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stepic Herbert
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Długajczyk Adam Ludwik, Głuchowski Marek Kazimierz, Kosowicz Piotr, Rudnicki Maciej Franciszek, Zwara Andrzej Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zibrow Andrzej
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusławski Sebastian, Evangelou Evangelos, Giedroyć Marcin Adam, Lesz Aleksander Mieczysław, Lewandowski Sławomir Mikołaj, Marzec Wojciech Mirosław, Mieloszyk Janusz Zbigniew, Niechwiedowicz Janusz Jacek, Ogorzałek Jarosław, Sokołowski Mariusz Mirosław, Zaranowicz Robert, Zemło Jarosław Waldemar
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoch Rajchel Małgorzata Iwona, Ciach Piotr, Dąbrowski Wojciech, Jankowski Krzysztof Tomasz, Kachaniak Marek, Kaczmarek Marian Bogusław, Lesiński Adam, Lew Mirski Maciej Andrzej, Misiewicz Bartłomiej, Nita Tomasz, Obolewski Radosław, Przeniesławski Jan, Puławska Konstancja Maria, Sekutowski Henryk, Siwko Arkadiusz, Sokólski Dariusz, Sulewski Piotr Jarosław, Świtalski Michał, Tatara Karol Jan, Trofiniak Krzysztof Jacek, Tyszkiewicz Andrzej, Wojnicz Błażej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słowik Witold Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2ch Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000465466
  2. 4c Medical Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000713594
  3. 4mosa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564434
  4. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  5. Active8 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000768333
  6. Activida Distribution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000544778
  7. Activida Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512896
  8. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  9. Adventure Capital Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000711437
  10. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  11. Aeton Distribution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000544781
  12. Aeton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512625
  13. Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000149069
  14. Agencja Rozwoju Społeczno-gospodarczego Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000033329
  15. Agencja Transferu Technologii Att Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000183954
  16. Agroelektrogaz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310676
  17. Agtes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148563
  18. Alerion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000585928
  19. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  20. Algolytics Technologies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000717723
  21. Aliant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239638
  22. All Composite Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000706613
  23. Alledo Express Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000694117
  24. Alledo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541114
  25. Alter Tsw 380 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000704989
  26. Altiplano S.A., Gdańsk − KRS 0000508979
  27. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  28. Alwina-trans Dudek, Salwa Sp. Z O.O., Goleniawy − KRS 0000293762
  29. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  30. American Heart Of Poland S.A., Ustroń − KRS 0000398373
  31. Andromeda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000212960
  32. Apartamenty Plus Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000405651
  33. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  34. Apartamenty Zdrowie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487580
  35. Apmbud Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000638676
  36. Ars Legis - Stowarzyszenie Im. Św. Ivo Helory - Patrona Prawników, Kraków − KRS 0000248256
  37. As-bud-pol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000557200
  38. Asz Dziennik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000552457
  39. Atc Cargo S.A., Gdynia − KRS 0000303741
  40. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  41. Auxilium Consulting Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000270243
  42. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  43. Aviation Technik Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000635596
  44. Ax Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029946
  45. Axa Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000329866
  46. Axa Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000271543
  47. Axa Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000041216
  48. Axen Bio Group Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000553172
  49. Bain Company Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372330
  50. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 07 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527688
  2. 3 Ch Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120148
  3. 3 Wings S.A., Gdańsk − KRS 0000492528
  4. 360 Circus Investments Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000451098
  5. 360 Circus Polska Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000345295
  6. 360 Circus Polska Sp. Z O.O. Nieruchomości Spółka Komandytowa, Rzeszów − KRS 0000527654
  7. 360 Circus Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Rzeszów − KRS 0000413139
  8. 360 Circus Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000616456
  9. 4capital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000374267
  10. 99rent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307047
  11. Ab Inwestor Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000596965
  12. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  13. Ablo S.A., Warszawa − KRS 0000310630
  14. Abm Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261179
  15. Abn Amro Asset Management (polska) S.A., Warszawa − KRS 0000037621
  16. Abn Amro Leasing (polska)Sp. Z O.O.., Warszwa − KRS 0000044247
  17. Abs Systemy Przeciwpożarowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086148
  18. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  19. Administratorzy.eu Sp. Z O.O. W Krakowie, Kraków − KRS 0000622998
  20. Adv.pl Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000090631
  21. Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000012318
  22. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  23. Aeroklub Rzeszowski, Jasionka − KRS 0000070119
  24. Aeroklub Warszawski, Warszawa − KRS 0000162175
  25. Afix Prim Tomasz Motyl Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000360409
  26. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  27. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  28. Agencja Fm Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000150048
  29. Agencja Ochrony Osób i Mienia Arch Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034152
  30. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  31. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  32. Agencja Rozwoju Lokalnego S.A., Sosnowiec − KRS 0000071567
  33. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  34. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  35. Agito S.A., Warszawa − KRS 0000285777
  36. Aglo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000200586
  37. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  38. Agtes S.A., Warszawa − KRS 0000430838
  39. Airport Village Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215940
  40. Alior Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411576
  41. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  42. Alpine Bau Gmbh A - 1 Sp. J. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000312228
  43. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  44. Alugass Group S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000004614
  45. Ameno Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000660783
  46. Amgen Biotechnologia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397231
  47. Amgen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188441
  48. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  49. Amm Dom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000212801
  50. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997

Powiązane przetargi (10 szt.):
  1. dostawa systemu bezzałogowego statku powietrznego klasy micro do szkolenia obsługi systemów bezzałogowych statków powietrznych - numer Zp/pn/46/2016
    Zamawiający: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie, Dęblin
    1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu bezzałogowego statku powietrznego klasy micro do szkolenia obsługi systemów bezzałogowych statków powietrznych:
    a) zadanie I - system bezzałogowego statku powietrznego (płatowiec) do 9 kg;
    b) zadanie II - system bezzałogowego statku powietrznego, pionowego startu i lądowania (multikopter) do 7 kg;
    2) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych;
    3) skład wyposażenia urządzenia oraz szczegółowe minimalne wymagania techniczne
    i jakościowe dotyczące urządzenia, ilości i warunki realizacji zamówienia określają dokumenty pn. Specyfikacja ilościowa i części składowe przedmiotu zamówienia, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zestawienie parametrów technicznych oraz Dodatkowe wymagania zawarte są w dziele II SIWZ;
    4) główny przedmiot zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
    34711200-6 Bezzałogowe statki powietrzne
    5) rodzaj zamówienia: dostawa
  2. Usługi wsparcia technicznego dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania SAS.
    Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia technicznego dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania SAS. Usługi wsparcia rozliczane będą według czasu pracy za zleconą i wykonaną pracę (time and material).
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy (projekt umowy- Załącznik nr 2 do SIWZ)..
  3. Zakup i dostawa sprzetu komputerowego do szkół na terenie Gminy Kościerzyna
    Zamawiający: Zakład Oświaty Gminy Kościerzyna, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania do szkół na terenie Gminy Kościerzyna w postaci Komputerów PC wraz z monitorem i oprogramowaniem biurowym w ilości 153 sztuk.
  4. Budowa sieci i okablowania obiektów szkolnych w ramach projektu pn.: eAdministracja - szansą na rozwój społeczeństwa informacyjnego w Gminie Kościerzyna
    Zamawiający: Gmina Kościerzyna, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci i okablowania obiektów szkolnych w ramach projektu pn.: eAdministracja - szansą na rozwój społeczeństwa informacyjnego w Gminie Kościerzyna, w tym: Acces Point wewnętrzny - 7 kpl., Acces Point zewnętrzny z instalacją antenową - 8 kpl., pojedyncze gniazda RJ45 - 10 szt., podwójne gniazda RJ45 - 88 szt., kabel UTP kat. 5e - 4521 mb, korytko kablowe 50x30/2 dzielone - 1148 mb, szafa Rack 19 6U - szt 8, szafa Rack 19 12U - szt 2.
    Zamówienie dotyczy Regionalnego Programu Operacyjny dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013. Oś Priorytetowa 2. Społeczeństwo wiedzy. Działanie2.2. Infrastruktura i usługi tworzące podstawy społeczeństwa informacyjnego.Poddziałanie 2.2.2. Rozwój usług społeczeństwa informacyjnego. Tytuł Projektu: eAdministracja - szansą na rozwój społeczeństwa informacyjnego
    w Gminie Kościerzyna.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1, 2, 3 i 4 do SIWZ.
  5. Zakup biletów lotniczych na trasie Warszawa - Bukareszt (Rumunia) - Warszawa
    Zamawiający: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest rezerwacja, sprzedaż, wystawienie i dostarczenie 2 biletów lotniczych dla członków orkiestry oraz instrumentów muzycznych zwanych dalej w SIWZ biletami, na trasie Warszawa - Bukareszt - Warszawa
  6. Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, zakupu i dostarczenia biletów na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze dla Narodowego Instytutu Audiowizualnego
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
    1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług w zakresie rezerwacji, zakupu i dostarczenia biletów na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze. 2. W ramach przedmiotu Zamówienia wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do: a) rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych (w klasach zleconych przez Zamawiającego, m.in. ekonomicznej i biznes na trasach krajowych, europejskich i reszty świata); b) dostarczenia zamówionych biletów do siedziby Zamawiającego w terminie uzgodnionym z Zamawiającym, ale nie później niż w ciągu 24 godzin przed terminem planowanej podróży, której dotyczy rezerwacja i zakup biletu (biletów); c) dostarczenie (w sytuacji nagłej) biletu do siedziby Zamawiającego nie później niż w ciągu 2 godzin; d) przypominania o zbliżających się terminach wykupu biletów przy dokonanych wcześniej rezerwacjach; e) przedstawienia Zamawiającemu różnych wariantów połączeń z uwzględnieniem najkorzystniejszej dostępnej taryfy przewoźnika i promocji, długości tras oraz czasu podróży; f) zmiany/przepisania na bilecie nazwiska pracownika Zamawiającego oraz ewentualnej rezygnacji z zaplanowanego przelotu zgodnie z zasadami określonymi w regulaminach przewoźnika, którego dana sytuacja dotyczy; g) dokonywania anulacji rezerwacji bez ponoszenia przez Zamawiającego żadnych kosztów na rzecz wykonawcy; h) zorganizowania i zapewnienia kompleksowej realizacji przedmiotu Zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami krajów docelowych (dot. wszelkiego rodzaju opłat - np. lotniskowych, podatków itp.); i) Zamawiającemu przysługuje prawo porównywania cen biletów lotniczych oferowanych przez wykonawcę z cenami biletów lotniczych oferowanych przez inne biura lub przez przewoźników w sprzedaży bezpośredniej, w tym przez Internet. Jeżeli w wyniku weryfikacji okaże się, że oferowana przez wykonawcę cena biletu lotniczego jest wyższa o ponad 10% od najniższej oferowanej na rynku, wykonawca zobowiązuje się do sprzedaży biletu po cenie nie wyższej niż 110% najniższej ceny oferowanej przez inny podmiot. 3. W okresie trwania umowy Zamawiający planuje zrealizować około 150 wyjazdów (wylotów) krajowych i zagranicznych. Około 70% z lotów odbędzie się na trasach europejskich, a pozostałe 30% na trasach krajowych i pozaeuropejskich. Powyższa ilość lotów i wyliczenia mogą ulec zmianie i są jedynie wartością orientacyjną
  7. Świadczenie usług sprzedaży biletów lotniczych wraz z dostawą do Polskiego Komitetu Normalizacyjnego i ubezpieczeniem dla pracowników Polskiego Komitetu Normalizacyjnego
    Zamawiający: Polski Komitet Normalizacyjny, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedaży biletów lotniczych wraz z dostawą do Polskiego Komitetu Normalizacyjnego i ubezpieczeniem dla pracowników Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Przewiduje się ok. 66 przelotów (tam i z powrotem dla jednej osoby), w tym:
    1) około 60 przelotów na trasach europejskich,
    2) około 6 przelotów na trasach pozaeuropejskich (międzykontynentalnych).
    Zakres zamówienia został określony w oparciu o prognozowaną ilość zakupu biletów lotniczych oraz przewidywane trasy przelotów w roku 2013, z tym że są to dane orientacyjne i mogą ulec zmianie. Trasy i terminy przelotów będą każdorazowo określane przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od części usług będących przedmiotem zamówienia.
  8. Czarter samolotu w dniu 21.09.2012
    Zamawiający: Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, Warszawa
    Czarter samolotu pasażerskiego z Warszawy do Kijowa dla 100 osób, z możliwością zwiększenia w ramach umowy do 108, z bagażem i cateringiem, w dniu 21 września 2012 roku.
  9. Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych na potrzeby Transportowego Dozoru Technicznego.
    Zamawiający: Transportowy Dozór Techniczny, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych na potrzeby Transportowego Dozoru Technicznego w 2013 roku
  10. Świadczenie usług zastępstwa procesowego przed wszystkimi instancjami w postępowaniu PAŻP przeciwko ULC w sprawie ustalenia stawki jednostkowej opłaty TNC 2010
    Zamawiający: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Warszawa
    Zastępstwo procesowe PAŻP
    świadczone przed wszystkimi instancjami w postępowaniu: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej przeciwko
    Urzędowi Lotnictwa Cywilnego w sprawie ustalenia stawki jednostkowej opłaty TNC 2010 rok.

Inne osoby dla Siemiątkowski (50 osób):