Kogo reprezentuje osoba

Siemieniec Janusz Franciszek

w KRS

Janusz Franciszek Siemieniec

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Drugie imię:Franciszek
Nazwisko:Siemieniec
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Komorów (Dolnośląskie), Słupsk (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Wałbrzych (Dolnośląskie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław, Broll Józef Antoni, Chojnacki Dariusz, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Karkosik Roman Krzysztof, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Krzywoń Tomasz Piotr, Kuszell Anna, Kutnik Mirosław, Langier Tomasz, Lisiecki Piotr Bolesław, Litwiński Jarosław Paweł, Lubowiecki Paweł Zdzisław, Maciejowski Aleksander, Matłach Magdalena, Misiakiewicz Marek Józef, Musiał Przemysław Wiesław, Ociepa Agnieszka Edyta, Regulski Rafał Wiktor, Spik Józef Antoni, Swoboda Czesław Michał, Tupta Piotr Grzegorz, Wiśniewski Piotr, Wściubiak Hankó Karina Paulina, Zymek Wojciech, Łatka Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walarowski Krzysztof Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Greber Mirosław, Kuźniar Stanisław, Kwaśniewski Włodzimierz, Ludwiczuk Roman Edward, Malik Henryk, Płonka Andrzej, Senyk Tomasz Grzegorz, Urbański Wiesław Waldemar, Wojcieszak Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Widuch Tadeusz Alojzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kostrowicki Jan Kazimierz, Widuch Tadeusz Alojzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reichert Bartosz Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kostrowicki Jan, Kowalski Hubert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lewicki Rafał Sylwester
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reichert Bartosz Jan, Reichert Jan Władysław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reichert Bartosz Jan, Reichert Jan Władysław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gondek Ryszard Józef
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalski Hubert

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław, Broll Józef Antoni, Chojnacki Dariusz, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Karkosik Roman Krzysztof, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Krzywoń Tomasz Piotr, Kuszell Anna, Kutnik Mirosław, Langier Tomasz, Lisiecki Piotr Bolesław, Litwiński Jarosław Paweł, Lubowiecki Paweł Zdzisław, Maciejowski Aleksander, Matłach Magdalena, Misiakiewicz Marek Józef, Musiał Przemysław Wiesław, Ociepa Agnieszka Edyta, Regulski Rafał Wiktor, Spik Józef Antoni, Swoboda Czesław Michał, Tupta Piotr Grzegorz, Wiśniewski Piotr, Wściubiak Hankó Karina Paulina, Zymek Wojciech, Łatka Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walarowski Krzysztof Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bereska Iwona, Bereska Roger, Danielak Zdzisław, Dubiński Józef, Fryżlewicz Edward Józef, Gniewek Lucyna, Gołębiewska Marta Jadwiga, Harasimowicz Jerzy, Kiełbowicz Marian, Nawolski Józef, Niemiec Jacek Marian, Ogonowski Mirosław Jakub, Pakulski Jerzy Wojciech, Parzych Joanna Bożena, Pietruczuk Grzegorz, Pisarek Iwona, Primula Janusz, Rost Rafał, Rzeźniczek Joachim, Soroka Tadeusz, Stabla Henryk, Szmidt Marek Jerzy, Szumowski Andrzej, Węgrzyn Joanna Maria, Wojs Artur Jacek, Wolna Bożena Barbara, Zaklukiewicz Marcin Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bakun Paweł Waldemar, Basista Małgorzata Janina, Bębenek Wanda Anna, Białas Waldemarstanisław Stanisław, Boniuszko Zbigniew Jerzy, Czernicki Maciej, Dubiński Józef, Frank Wojciech Włodzimierz, Kamieński Zbigniew Kazimierz, Kita Bożenna Magdalena, Kluza Mirosław Józef, Komar Norbert, Korzeniec Jan Kazimierz, Kubik Augustyn Bronisław, Margis Anna Teresa, Mazur Dariusz Stanisław, Mielnicki Piotr Maksymilian, Nobis Henryk Józef, Rojek Andrzej Józef, Siemion Mirosław Wiktor, Solipiwko Marian, Szelągowski Wojciech Jerzy, Tomys Adam Józef, Wajgiel Jarosław Edward, Wesołowska Hanna, Widenka Grzegorz Marek, Wodecki Jerzy Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtas Radosław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Bogusławski Sebastian Wojciech, Buciak Mirosław Krzysztof, Chełchowski Adam, Dobies Kamil Dominik, Fal Kabała Joanna, Iwanejko Małgorzata Teresa, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Kuszell Anna Zofia, Lisiecki Piotr Bolesław, Masiuk Sławomir Tomasz, Michalczuk Rafał Marcin, Nadachewicz Jakub Kamil, Szeliga Piotr Tadeusz, Sztafiński Jarosław Marek, Urbaniak Zygmunt, Waldowska Małgorzata Anna, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Ziaja Jan, Zwierz Waldemar Jan, Łagowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziarko Zdzisław Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Krzysztof Józef, Antosik Jarosław Wojciech, Augustynowicz Cezary Zbigniew, Barczak Mirosław Jerzy, Baryś Aleksander Mikołaj, Bednarski Robert, Bogolubow Jan, Bogusławski Sebastian, Buciak Mirosław, Budzanowski Mikołaj Edward, Chełchowski Adam, Ciarka Rodzyńska Małgorzata, Cich Adam, Cierocka Leokadia, Czopek Elżbieta Stanisława, Czyżycka Cweti, Dobies Kamil Dominik, Dziedzic Kozłowska Małgorzata Jolanta, Gajdka Jacek Sławomir, Gawrych Anna Krystyna, Góralski Mirosław Jerzy, Grzelczak Czesława, Hopfer Przemysław, Iwanejko Małgorzata Teresa, Jakubowska Jolanta Zofia, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Jeżyńska Ziółkowska Joanna Zofia, Kamiński Zbigniew Jerzy, Karkosik Roman Krzysztof, Karski Eryk Ernest, Kastelik Mirosław Janusz, Kawczyńska Alicja, Klimorowska Maria Zuzanna, Kowallek Marcin, Koźlicki Jerzy Stanisław, Krasowski Artur, Krężel Arkadiusz, Krohn Marlena Ewa, Królewicz Bartosz, Kuczmański Krzysztof, Kurzawski Mateusz Łukasz, Kutnik Mirosław, Lang Paweł Daniel, Lewandowski Julius, Lisiecki Piotr Bolesław, Lobert Krzysztof Wiesław, Malik Maciej Jacek, Mańka Stanisław, Masalska Dorota Barbara, Masiuk Sławomir Tomasz, Menes Malinowska Iwona Małgorzata, Michalczuk Rafał Marcin, Michniuk Jarosław, Miller Paweł, Mroczkowski Marek, Mróz Jerzy Franciszek, Olkiewicz Edward Kazimierz, Pakiet Jacek, Paw Przemysław Adam, Paździerski Arkadiusz, Pierzchała Tomasz Stanisław, Piętka Tadeusz, Podlipski Andrzej, Połeć Mirosław Stanisław, Przesmycki Zbigniew, Pyszkowski Cezary Stanisław, Rudak Krzysztof Andrzej, Rychlicki Arkadiusz Robert, Schab Maciej Jarosław, Sędzikowski Krzysztof Jan, Sierka Wojciech Cezary, Sitek Jarosław, Sobolewski Krzysztof Robert, Surówka Paweł Henryk, Szafron Adam Henryk, Szatan Paweł Marek, Szeliga Piotr Tadeusz, Szwarc Krzysztof Antoni, Tokłowicz Paweł, Urbaniak Agnieszka Weronika, Urbaniak Zygmunt, Waldowska Małgorzata Anna, Waloch Małgorzata Krystyna, Waszkiewicz Sambor Józef, Wieczorek Roman Stanisław, Wirzeska Nowokuńska Aleksandra Maria, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Wiśniewski Miłosz Piotr, Wiśniewski Piotr Krzysztof, Wojciechowski Adam, Wojciechowski Zbigniew Krzysztof, Wójcik Jacek, Żarecka Piątkowska Małgorzata Janina, Zarzecki Bartłomiej Edward, Ziaja Jan, Zielonka Fabian Damian, Żółtowski Dariusz, Żukowski Mariusz Marcin, Zwierz Waldemar Jan, Łagowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pakulski Damian
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baniak Rafał, Boruciński Jacek Wojciech, Chojnacki Dariusz, Cicha Teresa Alicja, Jeznach Krzysztof, Krawczyk Aleksandra Renata, Lisiecki Piotr, Maciejowski Aleksander, Misiakiewicz Marek Józef, Regulski Rafał Wiktor, Tupta Piotr Grzegorz, Wściubiak Hankó Karina Paulina, Zagórowski Jarosław, Ziemba Grodska Bożena Urszula, Zymek Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Więcek Joanna Małgorzata
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baniak Rafał, Boruciński Jacek, Jeznach Krzysztof, Kaźmierczak Ryszard, Krzywoń Tomasz Piotr, Maciejowski Aleksander, Misiakiewicz Marek, Zagórowski Jarosław, Ziemba Grodska Bożena, Zymek Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukawski Adam
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Herman Cwykiel Mariola Barbara, Wesołowska Gawron Anna Magdalena, Wesołowski Radosław, Wesołowski Tadeusz Stanisław, Widuch Tadeusz Alojzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomas Stanisław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reichert Bartosz Jan
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reichert Bartosz Jan, Reichert Jan Władysław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reichert Bartosz Jan, Reichert Jan Władysław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A-1. Analizy, Wyceny, Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262156
  2. Accreo Fiscal Representative Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305801
  3. Accreo Legal M. Roszkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000389644
  4. Accreo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445820
  5. Acmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351233
  6. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  7. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  8. Akademia Świadomego Człowieka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000605227
  9. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  10. Alfa 1 Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000720462
  11. Alfawind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000294415
  12. Alien Energywind Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000281395
  13. Alpha Ex Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000373676
  14. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  15. Anima Montis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000393400
  16. Arena Operator Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000726543
  17. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  18. Art Plast Sp. Z O.O., Rzgów − KRS 0000248921
  19. Asset Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000574043
  20. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  21. Avenir Telecom Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039066
  22. B Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435355
  23. Baterpol Recycler Sp. Z O.O., Oława − KRS 0000418254
  24. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  25. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  26. Best-harctur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143152
  27. Bioelektra Group S.A., Warszawa − KRS 0000487889
  28. Biosep Technologies Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000621199
  29. Biznesnet S.A., Warszawa − KRS 0000210818
  30. Bmr Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000198719
  31. Bonum Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000729097
  32. Boryszew Automotive Plastics Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000187920
  33. Boryszew Commodities Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490231
  34. Boryszew Components Poland Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477887
  35. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  36. Boryszew Tensho Poland Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000270339
  37. Breva Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000375948
  38. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  39. Buena Cloud Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000246513
  40. Business Management Consulting S.A., Warszawa − KRS 0000159943
  41. Carbo Opa Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000769212
  42. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  43. Cdrl S.A., Pianowo − KRS 0000392920
  44. Centrum Transferu Technologii Umk Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000503053
  45. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  46. Certum Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000529770
  47. Cetniewo Osada Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000828431
  48. Cetniewo Osada Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Władysławowo − KRS 0000797446
  49. Chefren Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000624524
  50. Citymox.com Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000596411

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abd Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000410460
  2. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  3. Acure Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374648
  4. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  5. Addva Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000396395
  6. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  7. Aeroklub Gliwicki, Gliwice − KRS 0000081061
  8. Aesco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395738
  9. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  10. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  11. Agencja Podróży Wars-tour Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037065
  12. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  13. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  14. Agro-gumieńce Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000089663
  15. Agrochem Puławy Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000433141
  16. Agros Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031586
  17. Ahis S.A., Katowice − KRS 0000379671
  18. Alba Dolny Śląsk Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000114684
  19. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  20. Allerpasz Sp. Z O.O., Golub-dobrzyń − KRS 0000050826
  21. Allianz Biznes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275605
  22. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  23. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  24. Aluminium Recykling Organizacja Odzysku S.A., Konin − KRS 0000113933
  25. Aluprof S.A., Bielsko-biała − KRS 0000106225
  26. Amc Alfa Metalcraft Corporation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036377
  27. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  28. Amp-energy Group Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000423371
  29. Anko System Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000230051
  30. Antal Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000825336
  31. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  32. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  33. Applia Polska, Warszawa − KRS 0000189252
  34. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  35. Armada Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000080847
  36. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  37. Atut Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Kraśnik S.A., Kraśnik − KRS 0000047298
  38. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  39. Autokopex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000068523
  40. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  41. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  42. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  43. Bać-pol S.A. W Restrukturyzacji, Rzeszów − KRS 0000294628
  44. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  45. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  46. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  47. Basf Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063691
  48. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  49. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  50. Bauma Kruszywa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034021

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. „Pobór wody do stawu w Parku Zielona z kanału Hutniczego Huty Bankowa".
    Zamawiający: Gmina Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
    Przedmiotem zamówienia jest pobór wody do zasilania
    stawu w Parku Zielona z kanału hutniczego Huty Bankowa, wskazanej przez urządzenia pomiarowe i
    określonej w operacie wodno-prawnym obowiązującym Dostawcę (decyzja ŚR-I-6811/15/07
    Wojewody Śląskiego na pobór wody powierzchniowej z rzeki Czarnej Przemszy dla Huty Bankowa). Na
    podstawie zarządzenia Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Katowicach, w
    związku z pozwoleniem wodno-prawnym ŚR-I-6811/15/07 na pobór wody powierzchniowej z rzeki
    Czarnej Przemszy dla HUTY BANKOWA , Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej zobowiązany jest do
    regulowania opłat za pobór wody do stawu w Parku Zielona za pośrednictwem kanału Hutniczego
    stanowiącego własność Huty Bankowa.

Inne osoby dla Siemieniec (40 osób):