Kogo reprezentuje osoba

Siemińska Bożena

w KRS

Bożena Siemińska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bożena
Nazwisko:Siemińska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1955 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fuks Katarzyna, Imianowski Michał Karol, Kiela Grażyna Anna, Kiela Stefan, Laskowska Mirosława, Laskowski Krzysztof, Laskowski Piotr, Nowak Tomasz, Siemińska Adela, Siemiński Wojciech, Wielogórski Łukasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Godlewski Tomasz Grzegorz, Kurek Mieczysław, Szwarc Andrzej, Szwarc Krzysztof Antoni, Ustaszewski Tomasz Piotr, Zakrzewski Krzysztof Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zapart Karol Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Galus Wiesław Ludwik, Kucharska Małgorzata Aleksandra, Pawlicki Leszek Roman, Prusak Waldemar Jan

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Siemińska Ząbkowska Mariola Agata, Siemiński Jakub

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Arme Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Grudziądz − KRS 0000173098
  2. Browar Czarnków S.A., Kamionka − KRS 0000396902
  3. Cemi S.A., Warszawa − KRS 0000347140
  4. Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości Innowacji i Technologii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305870
  5. Clasis Sp. Z O.O., Stręgielek − KRS 0000475179
  6. Efi Euro Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000053728
  7. Elevant Sp. Z O.O., Ożarów Mazowiecki − KRS 0000604434
  8. Ergo Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000009233
  9. Eutherm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000315108
  10. Fenomen Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000771984
  11. Fundacja Demokratyczna, Lublin − KRS 0000353236
  12. Fundacja Im. Jana Blocha, Warszawa − KRS 0000229074
  13. Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Warszawa − KRS 0000077462
  14. Fundacja Oswoić Świat, Białystok − KRS 0000423745
  15. Fundacja Samorządność i Demokracja, Warszawa − KRS 0000082430
  16. Fundacja Warszawska Akademia Siatkówki, Warszawa − KRS 0000507628
  17. Geltom Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000732580
  18. Godline Studio Animacji Filmowej Im. Władysława Nehrebeckiego Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000599305
  19. Grudziądzkie Stowarzyszenie Edukacji, Grudziądz − KRS 0000055102
  20. Hit Konsulting Sp. Z O.O. Układowej, Warszawa − KRS 0000316935
  21. Independent Telecommunications Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156111
  22. Kg Xlviii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000507957
  23. Krajowa Agencja Wydawnicza Tonpress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329902
  24. Laskowski Kurowski Parzych Pożarski i Partnerzy - Radcowie Prawni, Olsztyn − KRS 0000397713
  25. Manufaktury Warszawskie, Warszawa − KRS 0000231914
  26. Omega S.A., Olsztyn − KRS 0000098104
  27. Omega Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000794496
  28. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Pri-bazalt S.A., Rębiszów − KRS 0000132225
  29. Regionalna Agencja Inwestycyjna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281546
  30. Rola-chemikalia-pasze R.s. Lasocki, K. Zakrzewski, A. Zakrzewska Sp. J., Giżyce − KRS 0000038854
  31. Skaut Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000351167
  32. Sławland-produkcja Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000134763
  33. Spółdzielnia Rzemieślnicza Prymat, Warszawa − KRS 0000191104
  34. Stowarzyszenie Komitet Mieszkańców Starej Miłosny, Warszawa − KRS 0000151052
  35. Stowarzyszenie Prywatnych Przedsiębiorców Warszawskiego Traktu Królewskiego, Warszawa − KRS 0000117820
  36. Stowarzyszenie Przyjaciół Szpitala Powiatowego W Otwocku, Otwock − KRS 0000234038
  37. Towarzystwo Sportów Wodnych Warmia, Tomaszkowo − KRS 0000316674
  38. W-tech Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Grudziądz − KRS 0000364824
  39. Yumiko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605992
  40. Zg Term Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000550431

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Absolut Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113232
  2. Ae Energia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000165939
  3. Aesthetic Cosmetic Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000343554
  4. Bioetanol Aeg Sp. Z O.O., Chełmża − KRS 0000251543
  5. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  6. Coldpartner Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Grudziądz − KRS 0000283322
  7. Copernicus Securities S.A., Warszawa − KRS 0000249524
  8. Depar Dariusz Lendzion Sp. J., Grudziądz − KRS 0000076970
  9. Dnt Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000413733
  10. Drach Amp; Blum Investment S.A., Rębiszów − KRS 0000684179
  11. Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220125
  12. Eurico Sp. Z O.O., Ożarów Mazowiecki − KRS 0000145979
  13. Fabryka Przyrządów i Uchwytów Bison-bial S.A., Bielsk Podlaski − KRS 0000020596
  14. Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000133335
  15. Ferpol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000010134
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wąbrzeźnie, Wąbrzeźno − KRS 0000222986
  17. Impact Clean Power Technology S.A., Warszawa − KRS 0000378990
  18. Intur Kfs Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Inowrocław − KRS 0000311230
  19. Intur Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Inowrocław − KRS 0000312047
  20. Jurwald S.A. Likwidacyjnej, Grudziądz − KRS 0000124607
  21. Kujawskie Zakłady Naprawy Samochodów, Solec Kujawski − KRS 0000170646
  22. Las Olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000118898
  23. Las Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000112503
  24. Luxiona Poland S.A., Jacentów − KRS 0000051064
  25. Mbank S.A., Warszawa − KRS 0000025237
  26. Moda Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000087593
  27. Natural Chemical Products Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000078853
  28. Opgk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386986
  29. Pri-bazalt Logistic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000491359
  30. Pri-bazalt Rekultywacja Sp. Z O.O., Rębiszów − KRS 0000490798
  31. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ostpol Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000066908
  32. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Megabit Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000205439
  33. Przedsiębiorstwo Przemysłu Odzieżowego W Grudziądzu, Grudziądz − KRS 0000126130
  34. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Unitas Sp. J. Stefan Dyrga, Krzysztof Linka Likwidacyjnej, Grudziądz − KRS 0000085403
  35. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komax Iv Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000177617
  36. Przedsiębiorswto Handlowe Azet-hurt Sp. J. Andrzej Zych i Marek Anusiak W Chełmnie, Chełmno − KRS 0000036008
  37. Renaissance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188422
  38. Rolimpex - Nasiona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039388
  39. Rolimpex S.A., Iława − KRS 0000265748
  40. Sokołów S.A., Sokołów Podlaski − KRS 0000050909
  41. Spółdzielnia Rzemieślnicza Ursus, Warszawa − KRS 0000139573
  42. Sygnity S.A., Warszawa − KRS 0000008162
  43. Synergis Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000166898
  44. Tele-fonika Kable S.A., Myślenice − KRS 0000014960
  45. Toruńskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000037479
  46. Trakcja Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038767
  47. Trakcja Prkii S.A., Warszawa − KRS 0000084266
  48. Unitra Towarzystwo Handlowo Przemysłowe S.A., Warszawa − KRS 0000014280
  49. Up S Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480205
  50. Up S Store Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000620400


Inne osoby dla Siemińska (73 osoby):