Kogo reprezentuje osoba

Sienkiewicz Sławomira Maria

w KRS

Sławomira Maria Sienkiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomira
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Sienkiewicz
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1957 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Belczewski Dariusz Piotr, Dunajska Bożena Janina, Dunajska Gawron Marta Anna, Dunajski Edward Antoni, Gawron Jakub, Gawron Mariusz Cezary, Gawron Miłosz, Gawron Miłosz, Gawron Wasielewska Marta, Glazar Justyna Małgorzata, Józekowski Antoni Michał, Kalinowska Urszula Małgorzata, Kolubiński Bartłomiej Janusz, Kurkowska Dorota Anna, Mierzejewski Andrzej, Rydzewski Przemysław Piotr, Sieg Jacek Piotr, Skwierz Michał Roman, Stelmaszuk Bożena Renata, Wasielewski Eugeniusz, Woyciechowski Marcin Filip, Zeszutek Marcin, Ziemianowicz Iwona, Łytkowski Zbigniew Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Elżbieta Jolanta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Dbi Vektor Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000865934
  2. Fundacja Narzecz Rozwoju Dzieci Z Gminy Kosakowo Dorastać, Rewa − KRS 0000473750
  3. Garnizon Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000243263
  4. Gdynia 8 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000240578
  5. Grupa Inwestycyjna Hossa S.A., Gdynia − KRS 0000006925
  6. Hossa.biz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000295112
  7. Octo Hotels Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000643859
  8. Towarzystwo Edukacyjne Lokomotywa, Sopot − KRS 0000334537

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bamit Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000013078
  2. Betamar Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000249924
  3. Cireco Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000649366
  4. Construction+ Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000844187
  5. Kompania Budowlana - Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000001954
  6. Korporacja Budowlana Dom Sp. Z O.O., Kartoszyno − KRS 0000118855
  7. Net Internet S.A., Warszawa − KRS 0000077040
  8. Park Wodny Sopot Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000018353
  9. Plan 22 S.A., Gdynia − KRS 0000355350
  10. Polnord - Łódź Iii Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000284612
  11. Polnord Lublin i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297710
  12. Polnord Łódź City Park Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000284510
  13. Polnord Rezydencje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302263
  14. Polnord S.A., Warszawa − KRS 0000041271
  15. Polnord-łódź i Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000273883
  16. Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A., Poznań − KRS 0000109717
  17. Projekt Hutnicza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285483
  18. Sigarden S.A., Gdańsk − KRS 0000385894
  19. Śródmieście Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000283516
  20. Westbridge S.A., Gdańsk − KRS 0000164854
  21. Wilanów Office Park - Budynek B3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000294096
  22. Zakłady Badawczo-produkcyjne Eldis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000153574