Kogo reprezentuje osoba

Siezieniewski Andrzej Krzysztof

w KRS

Andrzej Krzysztof Siezieniewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Siezieniewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Komorów (Mazowieckie), Koszalin (Zachodniopomorskie), Kuligów (Mazowieckie), Milanówek (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:104 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barber Gerhard Józef, Dobrzański Stanisław, Grochowina Jacek Andrzej, Hołyński Marek, Józefiak Marek Sławomir, Kułakowski Bogusław, Mier Jędrzejowicz Edward Michał, Pachowski Jarosław, Piwowar Paweł, Sagan Jakub Bartłomiej, Skrodzki Sławomir, Sołtysiak Bogdan Paweł, Szuder Stanisław Edmund, Targalski Jerzy Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witucki Maciej Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowski Janusz Włodzimierz, Andrysiak Artur, Andrzejowski Janusz Antoni, Bielecka Mirosława Maria, Bogdanowski Władysław, Borkowski Bogdan Stanisław, Borowiec Grzegorz, Cichecki Henryk, Czabański Krzysztof, Czeszejko Krzysztof Kazimierz, Czyżewski Krzysztof Piotr, Domański Janusz Bogdan, Dyja Andrzej Piotr, Dylewski Michał Piotr, Długosz Andrzej, Gaszyński Marek Piotr, Godek Biniasz Anna, Goss Janina Kazimiera, Hasiński Jarosław Michał, Hołda Joanna, Hromiak Adam, Jagiełło Piotr, Jaworska Beata Magdalena, Jędrzejewski Stanisław, Jermanowski Czesław, Kiczek Jacek Ziemowit, Kidawa Błoński Jan Marian, Kiernicki Bogusław Roman, Kleniewska Irena Maria, Kolbusz Stanisław Józef, Kowalski Tomasz Stanisław, Kołtuniak Grzegorz Jarosław, Kropiewnicka Beata, Kubińska Sieradzka Renata Magdalena, Liberadzki Andrzej, Majcher Paweł, Markiewicz Ryszard, Miazek Ryszard Waldemar, Michalewicz Szymon, Odorowicz Agnieszka, Pawłowski Krzysztof, Poczachowski Wojciech Jerzy, Potrzeszcz Radosław Tomasz, Retelski Włodzimierz Jerzy, Safiański Robert Andrzej, Siembiga Mariusz Piotr, Siemoniak Tomasz, Sieniutycz Tomasz Lech, Sienkiewicz Dariusz, Skąpski Rafał Grzegorz, Skoczek Tadeusz, Smolar Eugeniusz, Sulima Roch Mieczysław, Syta Włodzimierz, Szymańczyk Agnieszka Izabela, Targalski Jerzy Włodzimierz, Trusiewicz Rafał Tadeusz, Wijas Robert Artur, Wiśniewska Jolanta Teresa, Wojan Anira Joanna, Wojciechowska Marzenna Maria, Wójcik Stanisław, Wypych Jan, Żebrowska Lidia Kinga, Zielińska Katarzyna, Łozińska Sławomira Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stanisławczyk Żyła Barbara
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barska Daniela, Bobrowicz Zuzanna Agnieszka, Bohdanowicz Jacek Grzegorz, Kawecka Włodarczak Wiesława Ewa, Kaznowska Renata Marta, Korzeb Mirosław, Kostera Artur, Krakowiak Barbara, Kraszewski Marcin Adam, Markowski Krzysztof Władysław, Mencina Tomasz Witold, Mierzejewski Michał, Motylewska Jolanta Elżbieta, Nobis Robert Witold, Nyc Jacek, Pelc Marcin, Rakowski Ludwik, Soszyński Robert Marian, Szymczak Włodzimierz, Tracz Józef, Wąsowski Włodzimierz Czesław, Wierzbicki Sebastian, Zawadzki Sławomir, Zyguła Andrzej Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuchniak Pazdan Monika
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balczun Wojciech, Braun Juliusz Jan, Canowiecki Zbigniew Jerzy, Częstochowski Krzysztof Jakub, Długosz Andrzej, Fuster Rufilanchas Jaime, Gaca Mariusz Jerzy, Jacaszek Andrzej Piotr, Jagiełło Zbigniew Stefan, Jóźkowiak Jerzy Jan, Kamiński Piotr Maciej, Kmicic Vel Kmiecik Zbigniew, Kugiel Mirosław Adam, Mądrala Andrzej Kazimierz, Malinowski Andrzej, Mierzejewski Michał, Mikosz Sebastian Piotr, Poloczek Krystian Konrad, Ślachciak Ryszard Mirosław, Sroka Iwona Katarzyna, Stańczuk Maciej, Szynkaruk Paweł Jeremi, Tamborski Paweł Michał, Wirth Herbert Wilhelm, Woszczyk Marek Krzysztof, Wypych Andrzej Wiesław, Zadroga Tomasz Jan, Zagórowski Jarosław, Zawisza Mariusz Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysek Piotr Mariusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejowski Janusz, Bartkow Lech, Bogdanowski Władysław, Cichecki Henryk, Frydryszek Piotr, Jaworska Beata Magdalena, Kosiorowski Zbigniew, Nierenberg Bogusław Walenty, Prochowicz Władysław, Rola Wiesław Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziurski Kazimierz Ludwik, Hasiński Jarosław Michał, Pysz Marek Krzysztof, Suszycki Zenon Jan, Szczepański Andrzej Janusz, Sznajderski Tadeusz Krzysztof, Zabłocki Grzegorz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żłobinski Robert Marcin
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrobot Wieczorek Monika, Czerwiński Zbigniew Stanisław, Domitrz Michał, Gapis Bożena, Godlewski Jakub, Jędrzejewski Krzysztof, Jukiel Jarosław Wojciech, Kukla Anna, Michalski Waldemar, Perlińska Marzanna Elżbieta, Skrzypiec Józef, Woźniak Damian, Zielińska Katarzyna Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Winnicki Jarosław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2 R Pharma Consultants Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203640
  2. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  3. Administracja Amp; Property Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000673739
  4. Aerocloud Films Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388108
  5. Agencja Reklamy Wenecja Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000230934
  6. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Warszawa − KRS 0000249823
  7. Air Fusion Sp. Z O.O., Nakło Nad Notecią − KRS 0000727203
  8. Airfusion Inc. S.A. Oddział W Polsce, Nakło Nad Notecią − KRS 0000736333
  9. Algolytics Technologies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000717723
  10. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  11. Andrzej Długosz Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000603032
  12. Anlogistyk Ii S.A., Warszawa − KRS 0000671029
  13. Annopol Ii S.A., Warszawa − KRS 0000671394
  14. Annopol Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000843480
  15. Apollo Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090915
  16. Aqua Preventum Polska Sp. Z O.O., Głosków-letnisko − KRS 0000370963
  17. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  18. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  19. Auto Śląsk Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000009374
  20. Axiom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024229
  21. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  22. Bank Spółdzielczy W Piasecznie, Piaseczno − KRS 0000057537
  23. Bbc Borkowski Cywińska Adwokaci i Partnerzy Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000393567
  24. Bellona Bema 87 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000410546
  25. Bellona Grzybowska 77 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406596
  26. Bellona Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406582
  27. Bisho Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371759
  28. British Automotive Polska S.A., Warszawa − KRS 0000574729
  29. Brzezinka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409167
  30. Business Bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030712
  31. Callista Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316813
  32. Canaveral Capital Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000769082
  33. Canaveral Capital Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000762515
  34. Capital Bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167848
  35. Car Finance Amp; Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  36. Care Center Sara Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249875
  37. Carsalon.pl S.A., Warszawa − KRS 0000764934
  38. Case - Centrum Analiz Społeczno-ekonomicznych - Fundacja Naukowa, Warszawa − KRS 0000167095
  39. Centrum Badań Cywilizacyjnych, Warszawa − KRS 0000262175
  40. Centrum Medyczne Mavit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035148
  41. Centrum Rozwiązań Menedżerskich S.A., Warszawa − KRS 0000142150
  42. Cloud Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000405842
  43. Composites United Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000819221
  44. Creative Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185407
  45. Cross Media Pr Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121579
  46. Cyfrowy Polsat S.A., Warszawa − KRS 0000010078
  47. Dahliamatic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172686
  48. Dantex-waryński Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528098
  49. Dantex-waryński Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000563196
  50. Dantex-waryński Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451998

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3g Network Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246982
  2. 4mass S.A., Warszawa − KRS 0000699821
  3. Abm Solid S.A. Likwidacyjnej, Tarnów − KRS 0000054847
  4. Adidas Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032095
  5. Advisero Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000754642
  6. Aeroklub Warszawski, Warszawa − KRS 0000162175
  7. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  8. Agencja Informacyjno - Filmowa, Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012439
  9. Agencja Reklamy Wenecja E. Wyrobiec Sp. J., Kraków − KRS 0000141066
  10. Agencja Rozwoju Lokalnego S.A., Sosnowiec − KRS 0000071567
  11. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  12. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  13. Agencja Wydawniczo - Reklamowa Wprost Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008283
  14. Agrobooking Sp. Z O.O., Stanisławów − KRS 0000343402
  15. Ajw Agencja Promocji i Public Affairs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117499
  16. Akf Leasing Polska S.A., Warszawa − KRS 0000288472
  17. Alaris Consultants S.A., Warszawa − KRS 0000086163
  18. Alatus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052034
  19. Alcatel Teletra S.A., Poznań − KRS 0000012633
  20. Alcatel-lucent Polska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000101570
  21. Alcatel-lucent Services Polska Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000097217
  22. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  23. Aoc Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000129722
  24. Arcelormittal Tubular Products Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000266557
  25. Archicom Polska S.A., Łódź − KRS 0000291818
  26. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  27. Ars Politica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000102225
  28. Aspecta Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000066448
  29. Aspiro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000240238
  30. Audytorium 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045603
  31. Auto Cash Back Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227298
  32. Auto Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000148057
  33. Automotive Europe Corporation Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000031856
  34. Axians Networks Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080866
  35. Az Consulting Sp. Z O.O., Boleszkowice − KRS 0000342520
  36. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  37. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  38. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  39. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  40. Bankowe Biuro Podróży Travelbank Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130137
  41. Barbórka Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000171568
  42. Bdf Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000543553
  43. Bellona S.A., Warszawa − KRS 0000285707
  44. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  45. Bgg Inczew Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269454
  46. Białogardzki Park Inwestycyjny Invest-park Sp. Z O.O., Białogard − KRS 0000437570
  47. Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000018443
  48. Bloober Team S.A., Kraków − KRS 0000380757
  49. Bmt Metal Tech Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Straszyn − KRS 0000233341
  50. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Obsługa techniczna i organizacyjna udostępnionych sal w Pałacu Kultury i Nauki na potrzeby Rady m.st. Warszawy i Prezydenta m.st. Warszawy
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest odpowiednia obsługa techniczna i organizacyjna sal udostępnionych w Pałacu Kultury i Nauki na potrzeby Rady m.st. Warszawy i Prezydenta m.st. Warszawy, w celu organizowania następujących wydarzeń:
    • sesji Rady zwoływanych zgodnie z harmonogramem,
    • wybranych posiedzeń komisji Rady oraz sesji Rady zwoływanych poza harmonogramem,
    • dyskusji publicznych w procedurze planistycznej oraz dyskusji związanych z organizowanymi konkursami (Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego),
    • spotkań dotyczących aktualizacji strategii rozwoju miasta (Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju),
    • Targów Pracy i Przedsiębiorczości oraz konferencji Wolves Summit (Biuro Rozwoju Gospodarczego),
    • Kongresu Zdrowia Psychicznego (Biuro Polityki Zdrowotnej),
    • konferencji „Pomoc dzieciom – ofiarom przestępstw” (Biuro Pomocy i Projektów Społecznych),
    • konferencji Europejskiego Centrum Fundacji, konferencji i briefingów prasowych z udziałem Prezydenta oraz miejskich imprez promujących Warszawę (Biuro Marketingu Miasta),
    • spotkania prezentującego program: „Rozwój dialogu i komunikacji społecznej” (Centrum Komunikacji Społecznej)
    • innych wydarzeń.
  2. WYMIANA ORAZ RENOWACJA STOLARKI OKIENNEJ STREFY WYSOKOŚCIOWEJ A W BUDYNKU PAŁCU KULTURY I NAUKI W WARSZAWIE
    Zamawiający: m.st. Warszawa, w imieniu którego działa Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o., Warszawa
    Przedmiot zamówienia określają:Program Funkcjonalno-Użytkowy, ekspertyza techniczna Etap I autorstwa mhr inż. M.Okunia i inż. A. Selliga, ekspertyza techniczna Etap II, zalecenia Stołecznego KonserwatoraZabytków i projekt umowy, stanowiące załaczniki do SIWZ.
  3. MODERNIZACJA BUDYNKU PAŁACU KULTURY I NAUKI - Dostosowanie strefy W (Pałac Młodzieży) do przepisów przeciwpożarowych
    Zamawiający: Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o., Warszawa
    zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie określonym w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik do SIWZ
  4. Digitalizacja spektakli Teatru Polskiego Radia
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia publicznego jest digitalizacja utworów znajdujących się w archiwum Polskiego Radia S.A., stanowiących spektakle Teatru Polskiego Radia, , w stosunku do których Polskie Radio S.A. jest producentem fonogramu oraz udzielenie zamawiającemu licencji na korzystanie ze zdigitalizowanych materiałów
  5. Świadczenie usług kodowania, multipleksacji, regionalizacji i emisji programów Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach Radio Kielce S.A. wraz z usługami dodatkowymi w standardzie DAB+
    Zamawiający: Polskie Radio Rozgłośnia Regionalna "Radio Kielce" S.A., Kielce
    Świadczenie usług kodowania, multipleksacji, regionalizacji i emisji maksymalnie dwóch programów Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach Radio Kielce S.A. wraz z usługami dodatkowymi w ramach multipleksu DAB+ na terenie miasta Kielce i aglomeracji świętokrzyskiej
  6. Zakup czasu antenowego i miejsca podczas pikników Lata z radiem.
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Warszawa
    Zakup czasu antenowego i miejsca podczas pikników Lata z radiem.
  7. Świadczenie usług kodowania, multipleksacji, regionalizacji i emisji programów Polskiego Radia Rzeszów SA wraz z usługami dodatkowymi w standardzie DAB+
    Zamawiający: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Rzeszowie "Radio Rzeszów" SA, Rzeszów
    Świadczenie usług kodowania, multipleksacji, regionalizacji i emisji programów Polskiego Radia Rzeszów SA wraz z usługami dodatkowymi w standardzie DAB+ w okresie od 1.04.2015 r. do 30.09.2015 r.
  8. Zapewnienie usług w zakresie zapewnienia sprzętu oraz obsługi technicznej i gospodarczej na potrzeby XII Ogólnopolskiej Konferencji pt.: Pomoc dzieciom - ofiarom przestępstw, organizowanej w dniach 19-20 października 2015r. w Pałacu Kultury i Nauki
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usług w zakresie zapewnienia sprzętu oraz obsługi technicznej i gospodarczej na potrzeby XII Ogólnopolskiej Konferencji pt.: Pomoc dzieciom - ofiarom przestępstw, organizowanej w dniach 19-20 października 2015r. w Pałacu Kultury i Nauki
  9. Lato z Radiem - Czersk 2015
    Zamawiający: Gmina Czersk, Czersk
    Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie audycji na żywo w dniu 26 lipca 2015 r. w paśmie Lata z Radiem w Pierwszym Programie Polskiego Radia, wspólnej organizacji imprezy plenerowej Lato z Radiem 2015, w tym organizacji koncertów oraz relacji z przebiegu imprezy na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia.
  10. Organizacja na terenie Gminy Miasta Braniewa imprezy plenerowej Lato z Radiem 2015
    Zamawiający: Burmistrz Miasta, Braniewo
    Przeprowadzenie audycji na żywo w paśmie Lata z Radiem w Pierwszym Programie Polskiego Radia, wspólnej organizacji imprezy plenerowej Lato z Radiem 2015 oraz relacji z przebiegu imprezy na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia.
  11. Świadczenie usług emisji programów Radia Zachód S.A. w systemie DAB+
    Zamawiający: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze "Radio Zachód" S.A., Zielona Góra
    Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług kodowania, multipleksacji, regionalizacji i emisji programów Polskiego Radia - Regionalnej Rozgłośni w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. wraz z usługami dodatkowymi w standardzie DAB+
  12. Świadczenie usług kodowania, multipleksacji, regionalizacji i emisji programów Radia Lublin S.A. wraz z usługami dodatkowymi w standardzie DAB+
    Zamawiający: Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Lublinie "Radio Lublin" S.A., Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi emisji dwóch programów radiowych w standardzie DAB+ na terenie obejmującym obszar pokrycia sygnałem wynikający z charakterystyki promieniowania systemu antenowego umieszczonego na obiekcie nadawczym RTCN Piaski przy ustalonych parametrach technicznych i aglomeracji obejmującej swym zasięgiem obszar pokrycia sygnałem wynikający z charakterystyki promieniowania systemu nadawczego umieszczonego na obiekcie nadawczym RTON Lublin przy ustalonych parametrach technicznych, na rzecz Zamawiającego, w ramach multipleksu DAB+, w okresie od dnia 01.04.2015 r. do dnia 30.09.2017 r.
  13. Rozpowszechnianie programów radiowych w standardzie DAB+
    Zamawiający: Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Olsztynie "RADIO OLSZTYN" SA, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w ramach multipleksu BAB+, na terenie Olsztyna i aglomeracji olsztyńskiej, usług kodowania, multipleksacji, regionalizacji i emisji dwóch programów radiowych wraz z danymi dodatkowymi w standardzie DAB+ na rzecz Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Olsztynie Radio Olsztyn SA, przez okres 30 miesięcy
  14. Świadczenie usługi kodowania, multipleksacji i emisji programów Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Gdańsku Radio Gdańsk S.A. wraz z usługami dodatkowymi w standardzie DAB+
    Zamawiający: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Gdańsku "Radio Gdańsk" S.A., Gdańsk
    Świadczenie usług kodowania, multipleksacji, regionalizacji i emisji programów Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Gdańsku Radia Gdańsk S.A. wraz z usługami dodatkowymi w standardzie DAB+ w okresie od 1.01.2015 do 30.09.2017 roku .
  15. Nabycie praw do audycji Polskiego Radia
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia nabycie praw do audycji Polskiego Radia, w stosunku do których Polskie Radio S.A. jest producentem fonogramów i właścicielem praw autorskich i pokrewnych
  16. Opracowanie metadanych i udzielenie licencji do fonogramów pochodzących z archiwum Polskiego Radia - sygnatura L
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia publicznego jest opracowanie metadanych do zdigitalizowanych utworów, znajdujących się w archiwum Polskiego Radia oraz udzielenie licencji do korzystania z fonogramów tych utworów
  17. Digitalizacja utworów z archiwum Polskiego Radia - sygnatura L
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia publicznego jest digitalizacja utworów znajdujących się w archiwum Polskiego Radia S.A. - audycji dziecięcych i młodzieżowych i zachowanie ich w postaci zdigitalizowanych plików (Master Cyfrowy)
  18. Digitalizacja utworów zarejestrowanych na Ogólnopolskim Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych - Kazimierz nad Wisłą
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia publicznego jest digitalizacja utworów znajdujących się w archiwum Polskiego Radia S.A. zarejestrowanych na Ogólnopolskim Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych - Kazimierz nad Wisłą w stosunku do których Polskie Radio S.A. jest producentem fonogramów oraz udzielenie Zamawiającemu licencji na korzystanie ze zdigitalizowanych materiałów
  19. Usługi emisji dwóch programów radiowych w standardzie DAB+ na rzecz Radia Kraków S.A.
    Zamawiający: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Krakowie "Radio Kraków" S.A., Kraków
    świadczenie w ramach multipleksu DAB+, na terenie Krakowa i aglomeracji krakowskiej, usług kodowania, multipleksacji, regionalizacji i emisji dwóch programów
    radiowych w standardzie DAB+ na rzecz Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Krakowie Radio Kraków S.A. przez okres 33 miesięcy.
  20. Świadczenie usług zastępstwa procesowego (BZ/DZP-3/15)
    Zamawiający: Polskie Radio S.A. Sekcja Zamówień Publicznych, Warszawa
    Przedmiotem Umowy jest świadczenie usług prawniczych polegających na wykonywaniu zastępstwa procesowego przed sądami, trybunałami lub innymi organami orzekającymi w sprawach ze stosunku pracy, sprawach cywilnych i sprawach z zakresu prawa handlowego oraz doradztwie prawnym w tym zakresie.
  21. Udział NBP w 20 piknikach Lata z Radiem organizowanych przez Polskie Radio od 28.06. 2014 r. do 31.08.2014 r.
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Koordynacji i Realizacji Zakupów, Warszawa
  22. akup usługi emisji programu radiowego w cyfrowym standardzie DAB+
    Zamawiający: Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu Radio "Merkury" Spółka Akcyjna, Poznań
  23. Digitalizacja analogowych zasobów audialnych Radia Lublin S.A.
    Zamawiający: Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Lublinie "Radio Lublin" S.A., Lublin
  24. Digitalizacja utworów stanowiących kanon muzyki XX w.
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  25. Digitalizacja utworów dotyczących dotyczących twórczości Wojciecha Kilara
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  26. Digitalizacja utworów dotyczących dotyczących twórczości Andrzeja Panufnika
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  27. Zakup usługi emisji programu radiowego w cyfrowym standardzie DAB+
    Zamawiający: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Opolu "RADIO OPOLE" Spółka Akcyjna, Opole
  28. Zapewnienie usług obligatoryjnych i dodatkowych w zakresie zapewnienia sprzętu oraz obsługi technicznej i gospodarczej na potrzeby XI Ogólnopolskiej Konferencji pt.: Pomoc dzieciom - ofiarom przestępstw, organizowanej w Pałacu Kultury i Nauki
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Warszawa
  29. Zakup czasu antenowego oraz miejsca podczas pikników Lata z radiem
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Warszawa
  30. organizacja i przeprowadzenie koncertu w ramach Dni Wody - autorskiego koncertu plenerowego Lato z Radiem 2014 w dniu 28.06.2014 r..
    Zamawiający: Gmina Uniejów, Uniejów
  31. przeprowadzenia audycji na żywo w godz. 10.00-12.58 w paśmie Lata z Radiem w Pierwszym Programie Polskiego Radia, wspólna organizacja imprezy plenerowej Lato z Radiem 2014 oraz relacja z przebiegu imprezy na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia w godz. 16.00-23.00
    Zamawiający: Miejski Dom Kultury w Szczytnie, Szczytno
  32. Organizacja imprezy plenerowej oraz audycji radiowej Lato z Radiem 2014 w dniu 13 lipca 2014 roku w Jastrzębiu-Zdroju
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Kultury, Jastrzębie Zdrój
  33. Organizacja na terenie Gminy i Miasta Przysucha imprezy plenerowej Lato z Radiem 2014
    Zamawiający: Gmina i Miasto Przysucha, Przysucha
  34. usługi produkcji koncertów, prób, nagrań i ewentualnych retransmisji radiowych wraz z obsługą techniczną na potrzeby Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus
    Zamawiający: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Warszawa
  35. Świadczenie usług emisji programów w systemie DAB+ dla Radia Katowice SA
    Zamawiający: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Katowicach, Radio Katowice SA, Katowice
  36. Organizacja imprezy plenerowej Lato z Radiem 2013 oraz przeprowadzenie audycji na żywo w dniu 7 lipca 2013 roku w godzinach 10.00-12.58 w paśmie Lato z Radiem w Pierwszym Programie Polskiego Radia.
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach, Czerwionka-Leszczyny
  37. ŚWIADCZENIE USŁUGI EMISJI PROGRAMÓW RADIOWYCH W SYSTEMIE DAB+
    Zamawiający: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia "Radio dla Ciebie" S.A., Warszawa
  38. Zakup codziennego serwisu Informacyjnej Agencji Radiowej
    Zamawiający: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Warszawa
  39. Digitalizacja zbiorów audialnych Polskiego Radia oraz prawa do fonogramów Nr sprawy: (NInA_WR_7_2013)
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  40. Digitalizacja zbiorów audialnych Polskiego Radia Nr sprawy: (NInA_WR_8_2013)
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  41. Digitalizacja zbiorów audialnych Polskiego Radia
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  42. Digitalizacja zbiorów audialnych Radia Łódź (nr sprawy: NInA_WR_1_2013)
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  43. Organizacja i przeprowadzenie na terenie Gminy Rabka-Zdrój imprezy pleneowej Lata z Radiem 2013
    Zamawiający: Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, Rabka-Zdrój
  44. Przeprowadzenie audycji na żywo w dniu 21.07.2013r. w godz.10.00-12.58 w paśmie Lata z Radiem w Programie Pierwszym Polskiego Radia oraz przeprowadzenie wspólnej imprezy plenerowej Lato z Radiem 2013 w dniu 21.07.2013r. w godz. 16.00-23.00
    Zamawiający: Prezydent Miasta Tarnobrzega, Tarnobrzeg
  45. Organizacja na terenie Gminy imprezy plenerowej Lato z Radiem 2013
    Zamawiający: Gmina Miejska Świeradów-Zdrój, Świeradów-Zdrój
  46. Digitalizacja zbiorów audialnych Radia Łódź
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  47. Przeprowadzenie audycji na żywo w dniu 10 sierpnia 2013 w paśmie Lata z Radiem w Pierwszym Programie Polskiego Radia oraz wspólna organizacja imprezy plenerowej Lato z Radiem 2013
    Zamawiający: Gmina Miasto Ustka, Ustka
  48. Zorganizowanie imprez plenerowych w ramach cyklu imprez organizowanych przez ogólnopolską rozgłośnię radiową
    Zamawiający: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Warszawa
  49. Udostępnienie miejsca, czasu antenowego podczas Pikników Lata z radiem oraz umieszczenie logotypów na nośnikach Polskiego Radia, obecnych przy w/w imprezach
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Warszawa
  50. Przeprowadzenie audycji na żywo w dniu 25.08.2013 r. w godz. 10.00-12.58 w paśmie Lata z Radiem w Programie Pierwszym Polskiego Radia oraz wspólnej organizacji imprezy plenerowej Lato z Radiem 2013.
    Zamawiający: Jeleniogórskie Centrum Kultury, Jelenia Góra
  51. Dostęp do serwisów informacyjnych (IAR)
    Zamawiający: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Warszawa
  52. Wykonanie usługi digitalizacji archiwalnych materiałów audialnych, opracowania ich metadanych oraz dostawa praw wyłącznych do tych materiałów
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  53. Nabycie praw wyłącznych do utworów
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  54. Nabycie praw wyłącznych do utworów
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  55. Nabycie praw wyłącznych do utworów
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  56. Nabycie praw wyłącznych do utworów
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  57. Nabycie praw wyłącznych do utworów
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  58. Zakup codziennego serwisu Informacyjnej Agencji Radiowej
    Zamawiający: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Warszawa
  59. Nabycie praw wyłącznych do utworów
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  60. Nabycie praw wyłącznych do utworów: 60 audycji z cyklu Widnokrąg, według książki Wiesława Myśliwskiego Nr sprawy: (NInA_WR_5_2012)
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  61. Przeprowadzenie audycji na żywo w dniu 14. 07.2012r. w godz.10.00-12.58 w paśmie Lata z Radiem w Programie Pierwszym Polskiego Radia oraz przeprowadzenie wspólnej imprezy plenerowej Lato z Radiem 2012 w dniu 14.07.2012r. w godz. 16.00-23.00
    Zamawiający: Prezydent Miasta Tarnobrzega, Tarnobrzeg
  62. Współorganizacja z Polskim Radiem S.A. imprezy plenerowej Lato z Radiem
    Zamawiający: Miasto Jasło, Jasło
  63. Organizacja działań informacyjno-promocyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi związanych z imprezami Lata z Radiem, które będą sie odbywały do dnia 26 sierpnia 2012 r
    Zamawiający: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Warszawa
  64. Obsługa administracyjno-gospodarcza Centrum Prasowego m.st. Warszawy Miasta - Gospodarza podczas UEFA EURO 2012TM oraz wykorzystanie infrastruktury technicznej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Warszawa
  65. Organizacja imprezy plenerowej Lato z Radiem 2012 w Tomaszowie Mazowieckim w dniu 30.06.2012 roku.
    Zamawiający: Gmina - Miasto Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki
  66. Organizacja na terenie Gminy imprezy plenerowej Lato z Radiem 2012
    Zamawiający: Gmina Miejska Świeradów-Zdrój, Świeradów-Zdrój
  67. ORGANIZACJA IMPREZY PLENEROWEJ LATO Z RADIEM W MIEŚCIE TUREK W DNIU 29 LIPCA 2012 R.
    Zamawiający: Burmistrz Miasta Turku, Turek
  68. Dostęp do serwisów informacyjnych (IAR)
    Zamawiający: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Warszawa
  69. Przeprowadzenie audycji na żywo w dniu 26.08.2012 r. w godz. 10.00-12.58 w paśmie Lata z Radiem w Programie Pierwszym Polskiego Radia oraz wspólnej organizacji imprezy plenerowej Lato z Radiem 2012..
    Zamawiający: Jeleniogórskie Centrum Kultury, Jelenia Góra
  70. Zakup codziennego serwisu Informacyjnej Agencji Radiowej.
    Zamawiający: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Warszawa
  71. Usługa digitalizacji i dostawa praw wyłącznych
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  72. druk i oprawa katalogów oraz druk zaproszeń do wystawy Eryk i Zuzanna
    Zamawiający: Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego, Warszawa
  73. Organizacji na terenie Gminy imprezy plenerowej Lato z Radiem 2011
    Zamawiający: Gmina Miejska Świeradów-Zdrój, Świeradów-Zdrój
  74. organizacja w Szczytnie na stadionie Miejskim przy ul. Śląskiej, kulturalno - oświatowej imprezy plenerowej Lato z Radiem 2011 oraz przeprowadzenie audycji na żywo w dniu imprezy w godz. 09.00 - 11.58 w paśmie Lato z Radiem
    Zamawiający: Miejski Dom Kultury w Szczytnie, Szczytno
  75. organizacja imprez promujących profilaktykę raka piersi i raka szyjki macicy w ramach akcji Lato z Radiem, WR - 20/11
    Zamawiający: Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Warszawa
  76. Organizaca działań informacyjno-promocyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi związanych z imprezami Lata z Radiem, które będą się odbywały w dniach 18 czerwca - 3 września 2011 roku
    Zamawiający: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Warszawa
  77. Organizacja imprezy pn. Lato z radiem na plaży nad Wisłą w plocku
    Zamawiający: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Płock
  78. Barterowa wymiana usług reklamowych pomiędzy Polskim Radiem S.A. a Ringier Axel Springer Polska Sp.z o.o. wydawcą tygdnika Newsweek Polska (znak sprawy: BZ/DPzp-6/11)
    Zamawiający: Polskie Radio S.A. Sekcja Obsługi Zamówień Publicznych, Warszawa
  79. usługi wynajmu Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie do prób, nagrań i koncertów Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus
    Zamawiający: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Warszawa
  80. Zakup codziennego serwisu informacyjnego Informacyjnej Agencji Radiowej (IAR)
    Zamawiający: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Warszawa
  81. Wynajem pomieszczeń studyjnych do prób i nagrań na potrzeby Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus.
    Zamawiający: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Warszawa
  82. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  83. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  84. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  85. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  86. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  87. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  88. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  89. usługa wynajmu pomieszczeń na terenie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na potrzeby Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus
    Zamawiający: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Warszawa
  90. Nabycie praw od Polskiego Radia S.A.
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  91. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia S.A.
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  92. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia S.A.
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  93. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia SA
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  94. Nabycie praw wyłącznych od Polskiego Radia SA
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  95. Nabycie praw wyłacznych od Polskiego Radia SA
    Zamawiający: Narodowy Instytut Audiowizualny, Warszawa
  96. Przygotowanie i realizacja plenerowej imprezy kulturalno - artystycznej pn. LATO Z RADIEM 2010
    Zamawiający: Miasto Nowy Sącz, Nowy Sącz
  97. Promocja Funduszy Europejskich w ramach akcji Lato z radiem
    Zamawiający: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Warszawa
  98. Usługi promocyjne dla Ministerstwa Infrastruktury, Sekretariatu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego podczas cyklu 20 imprez plenerowych pod nazwą LATO Z RADIEM
    Zamawiający: Ministerstwo Infrastruktury, Warszawa
  99. Zakup imprezy plenerowej Lato z Radiem 2010 wraz z audycją radiową na żywo w dniu imprezy w godz. 9.00-11.58 w paśmie Lata z radiem
    Zamawiający: Gmina Miejska Świeradów-Zdrój, Świeradów-Zdrój
  100. Zakup drogą elektroniczną codziennego serwisu tekstowego Informacyjnej Agencji Radiowej.
    Zamawiający: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Warszawa
  101. Produkcja reklamy radiowej 3. All About Freedom Festival
    Zamawiający: Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk