Kogo reprezentuje osoba

Siuśta Zbigniew

w KRS

Zbigniew Siuśta

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Nazwisko:Siuśta
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Głowno (Łódzkie), Oświęcim (Małopolskie), Siemianowice Śląskie (Śląskie)
Przetargi:30 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janik Adam, Pruski Adam, Łuczak Zdzisław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barski Tomasz Paweł, Bednarczyk Przemysław Damian, Burzawa Jarosław Tadeusz, Cegiełkowski Edward, Ćwikowski Damazy Henryk, Dawidczyk Katarzyna, Galicz Dariusz Andrzej, Grochowski Marek Michał, Janik Adam, Jędrych Jędrzej, Kempa Joachim, Komołowski Longin, Krasnodębski Jerzy, Matczak Radosław Marcin, Minkowski Piotr Władysław, Panek Jan, Sisulak Herba Jolanta Maria, Skałecki Andrzej Rafał, Sozański Karol Piotr, Wypych Piotr Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Janusz Henryk
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barański Stanisław, Bogusławski Rafał, Boni Michał, Cebulski Andrzej, Chojnacki Dariusz, Chrzan Elżbieta Zofia, Ciesielski Wojciech, Czernecka Anna, Dąbrowski Czesław, Deptuła Arkadiusz Tomasz, Dziedziak Bernadeta, Gromek Mariusz Ryszard, Grończak Mieczysław, Guzik Andrzej, Głowacki Bronisław, Ingielewicz Zdzisław, Jarosz Jerzy, Jasińska Bożena, Jasińska Bożena, Korczyk Maciej, Koźlik Jarosław, Kula Stanisław, Lazarowicz Janusz, Malarczuk Zbigniew, Nowakowski Marek, Olejarz Edward, Oleksy Jerzy, Oskard Robert, Paruch Zygmunt, Podbiał Tadeusz, Pytlik Witold Zdzisław, Rel Paweł, Świderski Paweł, Szabla Mieczysław, Tusiński Józef, Waniołka Mariusz, Waśniewski Jacek, Wieczerzak Grzegorz, Wyglądała Andrzej Janusz, Włodarczyk Stefania, Żubrowska Katarzyna, Łatacz Marek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyguła Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chojnacki Dariusz, Figura Józef, Jasiński Adam, Mentelska Małgorzata, Prochowski Remigiusz, Tusiński Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźnicki Kazimierz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bedla Anna Maria, Gwóźdź Tadeusz Stanisław, Kratochwil Piotr Karol, Lorek Piotr Jacek, Lukowski Jan Marcin, Maksara Mirosława, Myśliwiec Grażyna Beata, Myszogląd Zygmunt, Ruszkowska Szwedek Elżbieta, Urbanik Teodor
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszek Czesław, Głębowski Władysław Andrzej, Janik Adam Grzegorz, Jędruch Józef, Kiełbasiński Józef, Krzywoszyński Marcin, Maźnio Monika, Myszogląd Zygmunt, Oberpriller Artur, Piętak Mariusz, Ruszkowska Szwedek Elżbieta, Skałecki Andrzej, Tacik Henryk, Wojcieszczuk Jan, Zubko Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zębala Anna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Januszyk Artur, Klisiak Waldemar, Kowalówka Ryszard, Paliczka Dariusz, Paprzyca Wojciech, Połącarz Bogdan, Skórka Ryszard, Stanek Maciej, Wójcik Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Mirosław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abaco S.A., Warszawa − KRS 0000217459
  2. Agro Łoźnik Sp. Z O.O., Plękity − KRS 0000218648
  3. Agro-kwitajny Sp. Z O.O., Linki − KRS 0000172116
  4. Agropol Drzazgi Sp. Z O.O., Plękity − KRS 0000369583
  5. Agropol Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000592342
  6. Agropol Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591322
  7. Asmica Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000104129
  8. Auguri S.A., Warszawa − KRS 0000180634
  9. Balt Consulting Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000657236
  10. Balt Investment Group Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000652104
  11. Barlinek S.A., Kielce − KRS 0000018891
  12. Bb Active Invest Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000642540
  13. Bd Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000766165
  14. Biznes Butik Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000782049
  15. Biznes Butik Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000786195
  16. Budostal - 2 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000031375
  17. Centrum Ubezpieczeń Strategia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000596778
  18. Cersanit S.A., Kielce − KRS 0000081341
  19. Cinnamon More Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000600777
  20. Crk Group Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000713006
  21. Domena Nowa Group Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000547206
  22. Domena Nowa Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000496846
  23. Dr Dispersionsresins Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000363403
  24. Elektrownia Chełm Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000525346
  25. Emerland Sp. Z O.O., Plękity − KRS 0000240987
  26. Energia Odnawialna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128570
  27. Energobud Investment Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000480475
  28. Enizo Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000541855
  29. Frakcja Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000259802
  30. Ftf Columbus Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000262167
  31. Fuerte Investments Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000707728
  32. Fundacja Bridge24.pl, Warszawa − KRS 0000473788
  33. Fundacja Centrum Edukacji Olimpijskiej, Warszawa − KRS 0000140197
  34. Fundacja Encore, Warszawa − KRS 0000643853
  35. Fundacja Fabryki Marzeń, Kielce − KRS 0000574203
  36. Fundacja Kapitałowa Twoje Zdrowie, Warszawa − KRS 0000506727
  37. Fundacja Kultury W Wojsku Artwoj, Warszawa − KRS 0000065256
  38. Fundacja Na Rzecz Wspierania i Rozwoju Czytelnictwa Zakładka, Tychy − KRS 0000721383
  39. Fundacja Nauki Otwartej, Warszawa − KRS 0000566437
  40. Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej, Warszawa − KRS 0000263215
  41. Fundacja Patriotyczna Silesia Superior, Chorzów − KRS 0000487527
  42. Fundacja Polsko-tureckiej Współpracy, Warszawa − KRS 0000649241
  43. Fundacja Pzu, Warszawa − KRS 0000053778
  44. Fundacja Samorządność i Demokracja, Warszawa − KRS 0000082430
  45. Fundusz Rozwoju Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026903
  46. Gdw Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000340273
  47. Getcar Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000236904
  48. Grand Mkm Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000449646
  49. Homla Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000624595
  50. Horeka Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000037610

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acer 2 Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000229839
  2. Agena Development S.A., Warszawa − KRS 0000261543
  3. Agena Inwestycje 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000606208
  4. Agena Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569977
  5. Agropol Kwiecewo Sp. Z O.O., Kwiecewo − KRS 0000058351
  6. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  7. Ardagh Glass Gostyń S.A., Gostyń − KRS 0000064606
  8. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  9. Askk Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182481
  10. Asset Aerospace Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000533607
  11. Astra Park Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000271678
  12. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  13. Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A., Warszawa − KRS 0000005940
  14. Bafia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000532860
  15. Barlinek Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000542512
  16. Barlinek Inwestycje Sp. Z O.O., Barlinek − KRS 0000215412
  17. Be4 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000071163
  18. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  19. Biuro Finansowo-prawne Bfp Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000058164
  20. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  21. Business Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000392915
  22. Carbotrans Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000042368
  23. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  24. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  25. Centromor-trade Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000238937
  26. Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000053973
  27. Centrum Medyczne Vita-medica Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000241865
  28. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  29. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  30. Ceramika Nowa Gala S.A., Końskie − KRS 0000011723
  31. Cersanit Ii S.A., Starachowice − KRS 0000070746
  32. Cersanit Iii S.A., Wałbrzych − KRS 0000087138
  33. Chemoservis-dwory S.A., Oświęcim − KRS 0000287238
  34. Cinnabon Krakow 2 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000500738
  35. Cinnamon Polska Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000203722
  36. Cmentarz Komunalny Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000111457
  37. Columbus Prime Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000019382
  38. Columbus Pro - Equity Fund Ii Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000088740
  39. Conbelts S.A., Bytom − KRS 0000125837
  40. Data Pro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilnością, Kielce − KRS 0000106801
  41. Datacom S.A., Warszawa − KRS 0000029419
  42. Dekato Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038046
  43. Dip Partner S.A., Warszawa − KRS 0000060792
  44. Dm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000199661
  45. Dom Prasowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000005704
  46. Domena Serwis Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000442144
  47. Dotmix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000410004
  48. Driton Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591411
  49. Dunajec Sp. Z O.O., Gródek Nad Dunajcem − KRS 0000282163
  50. E - Katalyst S.A., Warszawa − KRS 0000030674

Powiązane przetargi (30 szt.):
  1. Usługi serwisowe dla czołgów PT-91 oraz ciągnika pancernego WZT-3M na terenie PKW Łotwa.
    Zamawiający: Dowództwo 1 Brygady Logistycznej, Bydgoszcz
    Świadczenie usług serwisowych poza granicami RP w ramach PKW Łotwa w zakresie
    pomocy załogom PT-91 oraz WZT-3.
  2. Zawarcie umowy ramowej na dostawę części do BWP i czołgu T-72 oraz KTO Rosomak, BRDM i WZT-3..
    Zamawiający: Dowództwo 1 Brygady Logistycznej, Bydgoszcz
    Dostawa części do BWP i czołgu T-72 oraz KTO Rosomak, BRDM i WZT-3 opisanych w katalogach producenta pojazdów.
  3. USŁUGA SZKOLENIA: 1) SPECJALISTÓW OBSŁUGOWO - REMONTOWYCH URZĄDZEŃ ŁĄCZNOŚCI WCHODZĄCYCH W SKŁAD UKOMPLETOWANIA KTO ROSOMAK 2) SPECJALISTÓW OBSŁUGOWO - REMONTOWYCH WD IRYS 2000. (NR SPRAWY: TECH/108-150/109-147/2013).
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4229, Wrocław
    Usługa
  4. Zakup usług naprawy KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Usługa polegająca na naprawie pojazdów KTO Rosomak
  5. Zakup usług naprawy KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Usługa polegająca na naprawie KTO ROSOMAK
  6. Usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK w ilości 14 sztuk.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4340, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK w ilości 14 sztuk. Zamówienie z wolnej ręki.
  7. Zakup usług naprawy KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Usługa polegająca na naprawie pojazdów KTO Rosomak
  8. Usługi szkolenia mechaników łączności KTO ROSOMAK Nr sprawy 8/WTO/2012
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4229, Wrocław
    Usługi szkolenia mechaników łączności KTO ROSOMAK
  9. Usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK w ilości 36 sztuk
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4340, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK w ilości 36 sztuk. Zamówienie z wolnej ręki
  10. Promocja Miasta Oświęcim poprzez sport, w zimowej dyscyplinie olimpijskiej podczas meczów ligowych, towarzyskich i międzynarodowych w 2012 roku.
    Zamawiający: Miasto Oświęcim, Oświęcim
    Zakres przedmiotu umowy obejmuje w szczególności:

    1) wpisanie nazwy Oświęcim do oficjalnej nazwy Wykonawcy,
    2) kreowanie pozytywnego wizerunku Miasta Oświęcim w mediach, jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu,
    3) umieszczenie herbu lub logo Miasta Oświęcim na wszystkich dostępnych nośnikach reklamowych będących w dyspozycji Wykonawcy, w tym na głównym buliku oraz bandach na lodowisku,
    4) zapewnienia co najmniej jednej transmisji w telewizji o zasięgu ogólnopolskim
    z zawodów sportowych z udziałem zawodników Wykonawcy,
    5) wykonanie i umieszczenie w sposób widoczny dla publiczności i mediów - nazwy
    i herbu Miasta Oświęcim - na ubiorach sportowych zawodników, które będą prezentowane podczas rozgrywek ligowych, towarzyskich i międzynarodowych oraz innych imprez sportowych z udziałem zawodników Wykonawcy, jak również podczas treningów,
    6) prezentowanie nazwy Miasta Oświęcim, jego loga albo herbu oraz materiałów promocyjnych miasta w czasie rozgrywanych zawodów wyjazdowych,
    np. w trakcie wywiadów, konferencji prasowych i telewizyjnych,
    7) wywieszenie na terenie obiektów sportowych będących w dyspozycji wykonawcy banerów promujących Miasto Oświęcim podczas wszystkich rozgrywek ligowych oraz innych imprez sportowych z udziałem zawodników wykonawcy,
    8) zamieszczenie loga lub herbu Miasta Oświęcim na wszelkich materiałach poligraficznych związanych z działalnością Wykonawcy w ramach rozgrywek sportowych (plakaty, zaproszenia, bilety, itp.),
    9) informowanie publiczności w trakcie meczów o współpracy Wykonawcy z Miastem Oświęcim,
    10) zamieszczenie na stronie internetowej Klubu w widocznym miejscu głównej strony logo Miasta Oświęcim wraz z linkiem na stronę internetową Miasta www.um.oswiecim.pl,
    11) zamieszczenie w oficjalnej korespondencji wykonawcy (e-mail, pisma) przez cały czas trwania umowy widocznego i wyeksponowanego zapisu informującego
    o wsparciu finansowym Miasta Oświęcim,
    12) zapewnienie co najmniej jednej wejściówki przedstawicielowi Zamawiającego na wszystkie imprezy związane z realizacją zadania w tym mecze celem kontroli wywiązywania się z postanowień umowy,
    13) zorganizowanie przez Wykonawcę przynajmniej jednego wydarzenia dla dzieci
    i młodzieży promującego sport i zachęcających do uprawiania sportu oraz kibicowania,
    14) przekazanie Zamawiającemu bezpłatne 50 sztuk biletów na nagrody dla młodzieży szkolnej organizowane przez Urząd Miasta Oświęcim w tym jednostki mu podległe lub nadzorowane.
    15) trwałe udokumentowanie wszystkich działań promocyjnych podjętych przez Wykonawcę za pomocą wydruków, wycinków prasowych (lub kserokopii), płyt CD, zdjęć, filmów itp.,
    16) zapewnienie możliwości bezpłatnego wykorzystania do celów promocji Miasta wizerunku logotypu Wykonawcy oraz wizerunku zawodników,
    17) Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania wymaganych przepisami prawa zezwoleń na organizacje przedsięwzięć stanowiących przedmiot umowy,
    18) oraz wykonywanie innych prac i robót niezbędnych do należytego wykonania zamówienia.
  11. Zakup usług naprawy KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Usługa polegająca na naprawie pojazdów KTO ROSOMAK.
  12. Promocja Miasta Oświęcim poprzez sport, w zimowej dyscyplinie olimpijskiej podczas meczów ligowych, towarzyskich i międzynarodowych w 2012 roku.
    Zamawiający: Miasto Oświęcim, Oświęcim
    Zakres przedmiotu umowy obejmuje w szczególności:

    1) wpisanie nazwy Oświęcim do oficjalnej nazwy Wykonawcy,
    2) kreowanie pozytywnego wizerunku Miasta Oświęcim w mediach, jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu,
    3) umieszczenie herbu lub logo Miasta Oświęcim na wszystkich dostępnych nośnikach reklamowych będących w dyspozycji Wykonawcy, w tym na głównym buliku oraz bandach na lodowisku,
    4) zapewnienia co najmniej jednej transmisji w telewizji o zasięgu ogólnopolskim
    z zawodów sportowych z udziałem zawodników Wykonawcy,
    5) wykonanie i umieszczenie w sposób widoczny dla publiczności i mediów - nazwy
    i herbu Miasta Oświęcim - na ubiorach sportowych zawodników, które będą prezentowane podczas rozgrywek ligowych, towarzyskich i międzynarodowych oraz innych imprez sportowych z udziałem zawodników Wykonawcy, jak również podczas treningów,
    6) prezentowanie nazwy Miasta Oświęcim, jego loga albo herbu oraz materiałów promocyjnych miasta w czasie rozgrywanych zawodów wyjazdowych,
    np. w trakcie wywiadów, konferencji prasowych i telewizyjnych,
    7) wywieszenie na terenie obiektów sportowych będących w dyspozycji wykonawcy banerów promujących Miasto Oświęcim podczas wszystkich rozgrywek ligowych oraz innych imprez sportowych z udziałem zawodników wykonawcy,
    8) zamieszczenie loga lub herbu Miasta Oświęcim na wszelkich materiałach poligraficznych związanych z działalnością Wykonawcy w ramach rozgrywek sportowych (plakaty, zaproszenia, bilety, itp.),
    9) informowanie publiczności w trakcie meczów o współpracy Wykonawcy z Miastem Oświęcim,
    10) zamieszczenie na stronie internetowej Klubu w widocznym miejscu głównej strony logo Miasta Oświęcim wraz z linkiem na stronę internetową Miasta www.um.oswiecim.pl,
    11) zamieszczenie w oficjalnej korespondencji wykonawcy (e-mail, pisma) przez cały czas trwania umowy widocznego i wyeksponowanego zapisu informującego
    o wsparciu finansowym Miasta Oświęcim,
    12) zapewnienie co najmniej jednej wejściówki pracownikowi Urzędu Miasta Oświęcim na wszystkie imprezy związane z realizacją zadania w tym mecze celem kontroli wywiązywania się z postanowień umowy,
    13) zorganizowanie przez Wykonawcę przynajmniej jednego wydarzenia dla dzieci
    i młodzieży promującego sport i zachęcających do uprawiania sportu oraz kibicowania,
    14) przekazanie Zamawiającemu bezpłatne 50 sztuk biletów na nagrody dla młodzieży szkolnej organizowane przez Urząd Miasta Oświęcim w tym jednostki mu podległe lub nadzorowane.
    15) trwałe udokumentowanie wszystkich działań promocyjnych podjętych przez Wykonawcę za pomocą wydruków, wycinków prasowych (lub kserokopii), płyt CD, zdjęć, filmów itp.,
    16) zapewnienie możliwości bezpłatnego wykorzystania do celów promocji Miasta wizerunku logotypu Wykonawcy oraz wizerunku zawodników,
    17) Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania wymaganych przepisania prawa zezwoleń na organizacje przedsięwzięć stanowiących przedmiot umowy,
    18) oraz wykonywanie innych prac i robót niezbędnych do należytego wykonania zamówienia
  13. Usługa napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1749, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest usługa napraw pozagwarancyjnych 23 pojazdów KTO ROSOMAK
  14. Usunięcie niesprawności w 3 szt. KTO ROSOMAK, powstałych w czasie eksploatacji pojazdów w warunkach szkolenia z nauki jazdy.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1954 Ostróda, Ostróda
    Usunięcie niesprawności w 3 szt. KTO ROSOMAK, powstałych w czasie eksploatacji pojazdów w warunkach szkolenia z nauki jazdy, które zostały stwierdzone przez komisję Wojskowych Zakładów Mechanicznych S.A. w Siemianowicach Śląskich podczas przyjmowania pojazdów do modernizacji technicznej.
  15. Usługa naprawy pozagwarancyjnej KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1248, Bartoszyce
    Usługa naprawy pozagwarancyjnej KTO Rosomak
  16. Usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1749, Szczecin
    Usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK.
    Zamówienie z wolnej ręki.
  17. Naprawa pojazdów KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
    Naprawa pojazdów KTO Rosomak - 21 egz.
  18. Usługa napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO Rosomak.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1749, Szczecin
    Usługa napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO Rosomak.
    Postępowanie prowadzone w trubie zamówienia z wolnej ręki w oparciu o art. 67 ust. 1 pkt. 1 ustawy PZP
  19. NAPRAWA KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
    NAPRAWA KTO ROSOMAK - 6 egz.
  20. Naprawa KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
    Naprawa KTO Rosomak - 5 szt.
  21. Naprawa KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  22. Naprawa KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  23. Wykonanie usługi szkoleniowej z zakresu obsługi KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Oddział Zabezpieczenia Żandarmerii Wojskowej, Warszawa
  24. Usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK w ilości 10 szt.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1749, Szczecin
  25. Naprawa KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, Poznań
  26. Usługa naprawy KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  27. Naprawa KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  28. Naprawa KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  29. System nawigacji TALIN-3000
    Zamawiający: Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM Gliwice, Gliwice
  30. Szkolenie kierowców, działonowych i dowódców KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej, Mińsk Mazowiecki

Inne osoby dla Siuśta (3 osoby):