Kogo reprezentuje osoba

Skibniewski Jerzy

w KRS

Jerzy Skibniewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jerzy
Nazwisko:Skibniewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie), Sokołów Podlaski (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chadaj Monika, Kobyliński Janusz Stanisław, Makolewski Waldemar Paweł, Małyszka Krzysztof, Olędzki Stefan, Siemieniak Katarzyna, Wąż Maciej, Wdowiński Wojciech, Żak Tadeusz Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żałobka Elżbieta

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beraś Alicja, Jurek Leon, Kowalczyk Tadeusz Antoni, Kozioł Bogdan, Lipiński Tomasz Urban, Perczyński Tadeusz, Samulik Adam Marek, Zacharski Kazimierz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Załuska Dariusz Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Braun Michał Janusz, Bystroń Małgorzata Ewa, Chudzicki Mariusz Antoni, Czernecki Michał Franciszek, Dobkowska Elżbieta Ewa, Dobosz Stanisław, Fornalska Lidia Alicja, Gawor Rajmund, Góra Krystyna Maria, Idźkowska Chrustowicz Teresa, Jaeger Barbara Jolanta, Kępski Tadeusz Eugeniusz, Koniuszewska Stypułkowska Jadwiga Natalia, Kowalski Marian Ireneusz, Królik Edmund, Krystecki Zbigniew, Markowski Roman Kazimierz, Mazurek Wojciech Piotr, Małysz Henryk, Morawski Adam Andrzej, Olechowski Eugeniusz Piotr, Oleksiak Dariusz, Pińskier Kwaśniewska Teresa Lidia, Piórkowska Barbara Zofia, Prosiński Ryszard, Przepiórkiewicz Hanna Jadwiga, Przewięźlikowski Stefan, Rylski Michał, Ślązak Zofia Feliksa, Sochocka Krystyna Janina, Sołtys Jerzy Witold, Strumińska Joanna Magdalena, Szewczyk Grażyna, Warakomski Janusz Piotr, Woźniak Juliusz Marian, Łempicki Tadeusz Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemliński Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Buffalo Gold Miners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000616605
  2. Drukarnia Naukowo-techniczna S.A., Warszawa − KRS 0000069677
  3. Dziewiątka Sp. Z O.O., Sokołów Podlaski − KRS 0000188899
  4. Elbląski Dobry Samorząd, Elbląg − KRS 0000285559
  5. Energoserwis Kleszczów Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000143043
  6. Eros Macchi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000505910
  7. Excom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088544
  8. Forum Gospodarcze-sulejówek, Sulejówek − KRS 0000194475
  9. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Regionu Mińskiego, Sulejówek − KRS 0000242257
  10. Fundacja Rozwoju Czerwińska Nad Wisłą, Czerwińsk Nad Wisłą − KRS 0000294133
  11. Fundacja Zobaczyć Jutro, Warszawa − KRS 0000491403
  12. Gettysburg Properties Found Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000695874
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Drohiczynie, Drohiczyn − KRS 0000134585
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Mielniku, Mielnik − KRS 0000179695
  15. Hana Leenlife Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000336092
  16. Katolickie Stowarzyszenie Energetyków Nazaret, Częstochowa − KRS 0000562763
  17. Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących Syrenka, Warszawa − KRS 0000090957
  18. Komitet Upamiętnienia Ofiar Obozu Zagłady Kl Warschau, Warszawa − KRS 0000156504
  19. Lokalna Organizacja Turystyczna Wielki Gościniec Litewski, Sokołów Podlaski − KRS 0000430644
  20. Malevany Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000587720
  21. Mazowieckie Stowarzyszenie Gmin Na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Warszawa − KRS 0000306210
  22. Miejski Zakład Komunikacyjny W Białej Podlaskiej Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000300622
  23. Mobilis Properties 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000495040
  24. Mobilis Properties Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000455404
  25. Mobilis Sp. Z O.O., Mościska − KRS 0000041920
  26. Modern Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000532391
  27. My Progress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288817
  28. Ochotnicza Straż Pożarna W Trebniu, Trebień − KRS 0000095037
  29. Piko Nieruchomości Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564088
  30. Piko Nieruchomości Bis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000579502
  31. Pks Mrągowo Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000329573
  32. Pks Properties 1 Mobilis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000664979
  33. Pks Properties 2 Mobilis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000666336
  34. Pks Properties 3 Mobilis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000669400
  35. Polaneft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000583705
  36. Property Point Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000267064
  37. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Bartoszycach S.A., Bartoszyce − KRS 0000308202
  38. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Ciechanowie S.A., Ciechanów − KRS 0000086166
  39. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Mińsku Mazowieckim S.A., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000014342
  40. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-komunalnych Sp. Z O.O., Sokołów Podlaski − KRS 0000175242
  41. San Marco Dystrybucja Polska S.A., Warszawa − KRS 0000585358
  42. Siedleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000106586
  43. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Wspólna Chata, Warszawa − KRS 0000149963
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Miła, Warszawa − KRS 0000041402
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka W Warszawie, Warszawa − KRS 0000224292
  46. Tauron Dystrybucja Serwis S.A., Wrocław − KRS 0000141756
  47. Top Class Import Export Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000465426
  48. Twój Fitness Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000438492
  49. Zarząd Dróg Miejskich Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000143803
  50. Związek Zawodowy Pracowników Gospodarki Komunalnej Przy Przedsiębiorstwie Usług Inżynieryjno-komunalnych Spółka Z O.o. W Sokołowie Podlaskim, Sokołów Podlaski − KRS 0000214844

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abio Serwis Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000235305
  2. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000221599
  3. Agrochem Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000092691
  4. Algo Trading Strategies Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000627212
  5. Ampolmed-europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046519
  6. Apt Usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285462
  7. Arenda Sp. Z O.O., − KRS 0000037068
  8. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  9. Chemo Sp. Z O.O., Kórnik − KRS 0000169289
  10. Christianapol Sp. Z O.O. Fabryka Mebli Tapicerowanych Likwidacyjnej, Łowyń − KRS 0000144341
  11. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  12. Dream Project Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000669849
  13. Eko-inwestycja Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000314089
  14. Eko-orneta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265651
  15. Elektroniczna Sieć Handlowa Merkury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039571
  16. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  17. Eurimex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000124621
  18. Euro Plus Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000039433
  19. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  20. Fabryka Pomocy Naukowych Przedsiębiorstwo Państwowe W Warszawie, Warszawa − KRS 0000010385
  21. Frezpol Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000041276
  22. Fundacja Rozwoju Regionu Podlaskiego Ekoland W Siedlcach, Siedlce − KRS 0000059491
  23. Fundacja Telefony Polskie, Rok Założenia 1990, Warszawa − KRS 0000309741
  24. Fuugo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000628233
  25. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993
  26. Kg X Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000434646
  27. Maya Global Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598983
  28. Mazowieckie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych W Mińsku Mazowieckim, Mińsk Mazowiecki − KRS 0000059950
  29. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne W Siedlcach Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000036170
  30. Mni S.A., Warszawa − KRS 0000003901
  31. Netqual Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376563
  32. Pge Dystrybucja Warszawa - Teren Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269854
  33. Pge Zakład Energetyczny Warszawa - Teren S.A., Warszawa − KRS 0000036526
  34. Pl Project Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688661
  35. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Garwolinie S.A., Garwolin − KRS 0000039319
  36. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Koninie S.A., Konin − KRS 0000245491
  37. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Łosicach Sp. Z O.O., Łosice − KRS 0000301626
  38. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Myszkowie Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000232548
  39. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Żyrardowie S.A., Żyrardów − KRS 0000051992
  40. Pv Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000461483
  41. Screenboard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235974
  42. Siemiatyckie Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe Sp. Z O.O., Siemiatycze − KRS 0000344287
  43. Start Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377073
  44. Stołeczne Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi, Warszawa − KRS 0000042040
  45. Stowarzyszenie Podziemnego Radia Solidarność O Wolność Przekazu, Warszawa − KRS 0000261828
  46. Telefony Opalenickie S.A., Opalenica − KRS 0000179924
  47. Trade Up Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000448435
  48. Wars S.A., Warszawa − KRS 0000029621
  49. Zakład Gospodarki Komunalnej W Ostrowi Mazowieckiej Sp. Z O.O., Ostrów Mazowiecka − KRS 0000153255
  50. Zakład Utylizacji Odpadów Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000095420

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sokołów Podlaski w okresie od 01.01.2017 r. do dnia 31.12.2018r.
    Zamawiający: Gmina Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sokołów Podlaski w okresie od 01.01.2017 r. do 31.12.2018 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SIWZ
  2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Repki w okresie od 01.01.2017 r. do dnia 31.12.2017 r.
    Zamawiający: Gmina Repki, Repki
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Repki w okresie od 01.01.2017 r. do 31.12.2017 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SIWZ

  3. Zamknięcie i rekultywacja składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w miejscowości Suchodół Włościański gmina Sabnie.
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Komunalnych Spółka z o.o., Sokołów Podlaski
    Składowisko odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Suchodole Włościańskim, zajmuje teren o łącznej powierzchni działek 2,0678 ha, teren wysypiska który wymaga rekultywacji zgodnie z Decyzjami Marszałka Województwa Mazowieckiego zajmuje działki o łącznej powierzchni 1,65 ha. Proces rekultywacji składowiska odpadów podzielono na dwa etapy: I etap - rekultywacja techniczna: Na etapie rekultywacji technicznej wyróżnia się dwie fazy: I faza - Przygotowanie składowiska do rekultywacji która obejmuje: - uporządkowanie terenu wokół kwatery na obszarze o szerokości 10 m od granic ogrodzenia - wycięcie i wykarczowanie krzewów i zarośli ruderalnych na terenie pola składowego, w celu umożliwienia formowania korony i skarp składowiska, - wyznaczenie tymczasowych punktów niwelacyjnych. II faza - Rekultywacja właściwa zostanie wykonana poprzez: - odspajanie odpadów do rzędnych zaprezentowanych na przekrojach składowiska, - przemieszczanie, formowanie i jednoczesne zagęszczanie składowanych odpadów, - uszczelnienie czaszy składowiska, - zabezpieczenie uszczelnienia i przykrycie terenu rekultywowanego warstwą okrywową, II etap rekultywacja biologiczna: Polegać ona będzie na wprowadzeniu na powierzchnię kwatery roślinności, która ograniczy szkodliwy wpływ obiektu na środowisko i stanowić będą podstawową ochronę rekultywowanego obiektu. Do zadarnienia powierzchni składowiska wysiana będzie mieszanka traw oraz wykonane będą nasadzenia wierzby wiciowej.
  4. Wywóz odpadów komunalnych stałych z terenów jednostek Policji garnizonu mazowieckiego.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
    Przedmiotem zamówienia jest: wywóz odpadów komunalnych stałych z terenów jednostek Policji garnizonu mazowieckiego. Przedmiot zamówienia obejmuje 63 Zadania. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w ramach tych Zadań: 1. Zadanie nr 1: KPP Białobrzegi ul. Żeromskiego 23 - powiat białobrzeski 2. Zadanie nr 2: KP Łaskarzew ul. Szkolna 3 - powiat garwoliński 3. Zadanie nr 3: PP Wilga ul. Warszawska 38 - powiat garwoliński 4. Zadanie nr 4: KPP Gostynin ul. 3-go Maja 17 - powiat gostyniński 5. Zadanie nr 5: PP Sanniki ul. Warszawska 155 - powiat gostyniński 6. Zadanie nr 6: KPP Grójec ul. Brzozowa 108 - powiat grójecki 7. Zadanie nr 7: KP Warka ul. Polna 4A - powiat grójecki 8. Zadanie nr 8: PP Nowe Miasto n. Pilicą ul. Warszawska 16 - powiat grójecki 9. Zadanie nr 9: PP Mogielnica ul. Mostowa 27 - powiat grójecki 10. Zadanie nr 10: KPP Kozienice ul. Radomska 1 - powiat kozienicki 11. Zadanie nr 11: KP Gniewoszów ul. Lubelska 39 - powiat kozienicki 12. Zadanie nr 12: KP Grabów n. Pilicą ul. Pułaskiego 30 - powiat kozienicki 13. Zadanie nr 13: KPP Lipsko ul. Spacerowa 31 A - powiat lipski 14. Zadanie nr 14: KPP Łosice ul. Kolejowa 6 - powiat łosicki 15. Zadanie nr 15: KPP Maków Mazowiecki ul. Łąkowa 3 - powiat makowski 16. Zadanie nr 16: PP Krasnosielc ul. Młynarska 2 - powiat makowski 17. Zadanie nr 17: KPP Mława ul. Sienkiewicza 2 - powiat mławski 18. Zadanie nr 18: PP Kadzidło ul. Słoneczna 2 - powiat ostrołęcki 19. Zadanie nr 19: PP Goworowo ul. Szkolna 10 - powiat ostrołęcki 20. Zadanie nr 20: PP Baranowo ul. Plac Trzydziestolecia 7 - powiat ostrołęcki 21. Zadanie nr 21: KWP Laskowiec ul. Słoneczna - powiat ostrołęcki 22. Zadanie nr 22: KPP Ostrów Mazowiecka ul. Piłata 12 - powiat ostrowski 23. Zadanie nr 23: KP Małkinia Górna ul. Nurska 39 - powiat ostrowski 24. Zadanie nr 24: PP Bodzanów ul. Głowackiego 13 - powiat płocki 25. Zadanie nr 25: KP Raciąż ul. Błonie 1 - powiat płoński 26. Zadanie nr 26: PP Nowe Miasto ul. Rynek Główny 33 - powiat płoński 27. Zadanie nr 27: KPP Przysucha ul. Plac 3-go Maja 8 - powiat przysuski 28. Zadanie nr 28: PP Odrzywół ul. Warszawska 53 - powiat przysuski 29. Zadanie nr 29: KMP Radom ul. 11 Listopada 37/59 - powiat radomski 30. Zadanie nr 30: KMP Radom ul. 11 Listopada 37/59 (psy) - powiat radomski 31. Zadanie nr 31: I KP Radom ul. Traugutta 30/30a - powiat radomski 32. Zadanie nr 32: II KP Radom ul. Radomskiego 2 - powiat radomski 33. Zadanie nr 33: III KP Radom ul. Batalionów Chłopskich 6/8 -powiat radomski 34. Zadanie nr 34: WPI KMP Radom ul. Młodzianowska 24 - powiat radomski 35. Zadanie nr 35: KP Iłża ul. Przy Malenie 1a - powiat radomski 36. Zadanie nr 36: KP Jedlińsk ul. Warszawska 2 - powiat radomski 37. Zadanie nr 37: KP Pionki ul. Leśna 15 - powiat radomski 38. Zadanie nr 38: KP Zakrzew 29 - powiat radomski 39. Zadanie nr 39: PP Wierzbica ul. Krasickiego 20 - powiat radomski 40. Zadanie nr 40: RDz. Radom ul. Reja 5 - powiat radomski 41. Zadanie nr 41: KWP Radom Laboratorium Kryminalistyczne ul. Limanowskiego 95 - powiat radomski 42. Zadanie nr 42: KWP Radom ul. Garbarska 55/57 - powiat radomski 43. Zadanie nr 43: KWP Radom ul. Energetyków 14 (SOT) - powiat radomski 44. Zadanie nr 44: KWP Radom ul. Energetyków 14 (MAGAZYNY) - powiat radomski 45. Zadanie nr 45: KPP Sochaczew ul. Warszawska 23/25 - powiat sochaczewski 46. Zadanie nr 46: PP Nowa Sucha 60 - powiat sochaczewski 47. Zadanie nr 47: PP Młodzieszyn ul. Wyszogrodzka 58 - powiat sochaczewski 48. Zadanie nr 48: PP Teresin ul. Lipowa 15 - powiat sochaczewski 49. Zadanie nr 49: KPP Sokołów Podlaski ul. Wolności 50 - powiat sokołowski 50. Zadanie nr 50: PP Kosów Lacki ul. Łąkowa 3 - powiat sokołowski 51. Zadanie nr 51: PP Sterdyń ul. Seroczyńska 1 - powiat sokołowski 52. Zadanie nr 52: KWP o/z Siedlce ul. Kazimierzowska 102 - powiat siedlecki 53. Zadanie nr 53: KMP Siedlce ul. Starowiejska 66 - powiat siedlecki 54. Zadanie nr 54: KP Mordy ul. Kilińskiego 5 - powiat siedlecki 55. Zadanie nr 55: KP Mokobody ul. Ks. Brzóski 1 - powiat siedlecki 56. Zadanie nr 56: KPP Sierpc ul. Kilińskiego 24c - powiat sierpecki 57. Zadanie nr 57: KPP Wyszków ul. Kościuszki 13 - powiat wyszkowski 58. Zadanie nr 58: PP Długosiodło ul. Kościuszki 5 - powiat wyszkowski 59. Zadanie nr 59: KPP Zwoleń ul. Kochanowskiego 10 - powiat zwoleński 60. Zadanie nr 60: KPP Żuromin ul. Warszawska 8 - powiat żuromiński 61. Zadanie nr 61: KPP Żyrardów ul. Chopina 4/6 - powiat żyrardowski 62. Zadanie nr 62: KP Mszczonów ul. Kościuszki 3 - powiat żyrardowski 63. Zadanie nr 63: PP Puszcza Mariańska ul. Papczyńskiego 1 - powiat żyrardowski Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach do SIWZ - stanowiących wykazy cenniki asortymentowo ilościowe wraz ze szczegółowymi opisami przedmiotu zamówienia. Wymagania ogólne: 1. Wykonawca zobowiązuje się postępować z przekazanymi odpadami w sposób zgodny z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r. poz. 1232 z późn. zm.), ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2013 r. poz. 21 z późn. zm.), ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r. poz. 1399 z późn. zm.) oraz aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie stosownych delegacji ustawowych. 2. Wykonawca oświadcza, że posiada stosowne uprawnienia wymagane przepisami prawa, niezbędne do realizacji przedmiotowej umowy, a w szczególności wpisy, zezwolenia i decyzje właściwych organów na prowadzenie działalności w zakresie gospodarki odpadami oraz zobowiązuje się do ich posiadania przez cały okres obowiązywania umowy oraz okazywania ich niezwłocznie na każde żądanie Zamawiającego. 3. W razie utraty uprawnień, o których mowa powyżej, a w szczególności zezwolenia właściwego organu na prowadzenie działalności w zakresie gospodarki odpadami, Wykonawca jest zobowiązany do bezzwłocznego poinformowania o tym fakcie Zamawiającego. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkodę poniesioną przez Zamawiającego w związku z odbiorem przez Wykonawcę odpadów po utracie posiadanego przez niego wpisu lub uprawnienia do gospodarowania tymi odpadami, a w szczególności jest zobowiązany do zwrotu Zamawiającemu zapłaconych przez niego kar, opłat, odszkodowań lub innych należności. 4. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot niniejszej umowy przy dołożeniu najwyższej staranności uwzględniającej profesjonalny charakter świadczonych przez niego usług oraz zgodnie z postanowieniami niniejszej umowy oraz obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 5. Odbiór odpadów komunalnych odbywać się będzie w dni robocze w godz. 800 - 1500 w terminach ustalonych przez Strony, przy czym Zamawiający zastrzega sobie możliwość telefonicznego zgłoszenia odbioru odpadów w terminie innym niż uprzednio ustalono. Realizacja telefonicznego zlecenia nastąpi w terminie zgodnym ze złożoną ofertą. 6. Wykonawca będzie odbierał odpady własnym transportem z miejsc wskazanych przez Zamawiającego bez obciążania Zamawiającego kosztami transportu. 7. Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia dokumentu potwierdzającego odbiór przez niego odpadów, który będzie każdorazowo podpisywany przez osobę przekazującą odpady ze strony Zamawiającego. W przypadku telefonicznego zgłoszenia zlecenia przedmiotowy dokument musi dodatkowo zawierać datę zgłoszenia i datę odbioru odpadów. 8. Wykonawca zobowiązuje się do bezpłatnego udostępnienia pojemnika/ów przystosowanego/ych do składowania odpadów komunalnych na rzecz Zamawiającego, przez okres trwania umowy. 9. W przypadku przejęcia przez Miasto lub Gminę gospodarki odpadami komunalnymi dla nieruchomości niezamieszkałych na podstawie uchwały Rady Miasta lub Gminy, stosownie do postanowień ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r. poz. 1399 z późn. zm.) przed upływem terminu obowiązywania umowy, umowa wygasa. Zamawiajacy zawiadamia o powyższym Wykonawcę forma pisemną, za potwierdzeniem odbioru.

Inne osoby dla Skibniewski (33 osoby):