Kogo reprezentuje osoba

Skimina Sławomir Jacek

w KRS

Sławomir Jacek Skimina

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Drugie imię:Jacek
Nazwisko:Skimina
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Skrzyńsko (Mazowieckie), Łapanów (Małopolskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skimina Katarzyna, Wilk Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kasprzyk Marek Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaś Bartłomiej, Murzyn Ireneusz, Węgrzyn Mateusz, Wilk Michał Emanuel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sołtys Tomasz Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ćwięk Jan, Ćwięk Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rozum Paweł Mateusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ćwięk Jan, Ćwięk Piotr, Skimina Joanna, Skimina Katarzyna Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szewczyk Piotr Sławomir

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agraria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282763
  2. Agraria Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000291448
  3. Anonse24 Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000347119
  4. Bb Corp Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000576091
  5. Bridge Trade Sp. Z O.O., Grójec − KRS 0000654587
  6. Djn Sp. Z O.O., Wsola − KRS 0000579665
  7. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  8. Federacja Młodych Socjaldemokratów, Warszawa − KRS 0000175593
  9. Flipper Chów i Hodowla Ryb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000429550
  10. Fundacja Gospodarcza Techmatrans - Akcjonariat, Radom − KRS 0000035598
  11. Giga Sort Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000535682
  12. Jamic Sp. Z O.O., Lesznowola − KRS 0000503031
  13. Karmy.pl Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000364479
  14. Mega-sort Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000231816
  15. Open Operator Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000590007
  16. Pck Petro S.A., Radom − KRS 0000038219
  17. Polfeed Sp. Z O.O., Łazy − KRS 0000488777
  18. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Trans-energo S.A. Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000152460
  19. Przedsiębiorstwo Projektowania i Dostaw Transportu Technologicznego i Składowania Techmatrans S.A. W Upadłosci Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000048877
  20. Samp;s Development Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000282396
  21. Sortex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Skrzyńsko − KRS 0000356742
  22. Sprinq Sp. Z O.O., Przeginia Duchowna − KRS 0000356657
  23. Stowarzyszenie Nasz Ursynów, Warszawa − KRS 0000104660
  24. Suntruck Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000296645
  25. Warszawska Wspólnota Samorządowa, Warszawa − KRS 0000481463
  26. Zenir Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000689336

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  2. Arrado Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000114013
  3. Bcg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290793
  4. Best-harctur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143152
  5. Binary Helix Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000310961
  6. Centralna Składnica Harcerska 4 Żywioły Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151673
  7. Domit Sp. Z O.O., Mogielnica − KRS 0000225632
  8. Dozachem-lech Sp. Z O.O., Pionki − KRS 0000036586
  9. Elektrociepłownia Radom S.A., Radom − KRS 0000116807
  10. Enerko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273113
  11. Expedite Ii Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000302715
  12. Fabryka Maszyn Rolniczych Famar Im.stanisława Staszica W Rzucowie, Rzuców − KRS 0000195639
  13. Folma - Sp. Z O.O., Magdalenka − KRS 0000134210
  14. Fundacja Absolwentów i Studentów Sgh, Warszawa − KRS 0000048879
  15. Galvo Machining Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kalisz − KRS 0000036191
  16. Giga Sort Sławomir Skimina Sp. J., Łapanów − KRS 0000229182
  17. Hikarido Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000322667
  18. Inter Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000254416
  19. Klimatechnik Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000236107
  20. Lgc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324732
  21. Lgc Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000313581
  22. Mechatronix Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000322679
  23. Mesko-rol Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000042613
  24. Mir System Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bąkowa − KRS 0000289014
  25. Net-card Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000326072
  26. Nextiva Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427158
  27. Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Syndyków i Likwidatorów, Warszawa − KRS 0000188175
  28. Polfeed Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Łazy − KRS 0000308725
  29. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Tel-rad Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000149054
  30. Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego i Spożywczego Wimopol Sp. Z O.O. Joint Venture, Garbatka-letnisko − KRS 0000101712
  31. Przedsiębiorstwo Techniczno-handlowo-usługowe Interpromex Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000074721
  32. Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Józefa Grzecznarowskiego, Radom − KRS 0000085072
  33. Radomskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A., Radom − KRS 0000095115
  34. Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Administrator Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000119241
  35. Rafamasz Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000105696
  36. Re-sort Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000265158
  37. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Gniewoszowie, Gniewoszów − KRS 0000149298
  38. Sprinq Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000358316
  39. Steel System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270751
  40. Tenczynek Zakład Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tenczynek − KRS 0000174592
  41. Xata Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000047838