Kogo reprezentuje osoba

Skórzyński Zygmunt Wacław

w KRS

Zygmunt Wacław Skórzyński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zygmunt
Drugie imię:Wacław
Nazwisko:Skórzyński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1923 r., wiek 94 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Auleytner Wacław Michał, Belina Brzozowska Maria Anna, Bnińska Izabella Maria, Borkowska Maria Łucja, Brochocka Aleksandra Grażyna, Broszkowski Paweł Henryk, Cywiński Piotr Mateusz, Czaplińska Maria Karolina, Dąbrowska Joanna Małgorzata, Dembiński Ludwik, Eska Juliusz, Friszke Andrzej, Gołubiew Antoni, Kielanowski Marek, Kiersnowski Jakub Ryszard, Koszewska Julia Maria, Krasnowolski Jerzy Mieczysław, Kubiak Zygmunt, Kłoczowski Jerzy, Latek Stanisław Jan, Makarczyk Zbigniew, Malewska Hanna, Mazan Kazimierz Andrzej, Mazowiecki Tadeusz, Michałowski Jakub Adam, Moskwa Jacek, Nałęcz Sławomir Michał, Nosowski Zbigniew, Paszewski Andrzej, Paszewski Maciej Nikodem, Piotrowska Maria, Rościszewski Paweł Antoni, Rozdeiczer Kryszkowski Łukasz, Sawicki Krzysztof Andrzej, Sawicki Paweł Marian, Sawicki Stefan, Seńko Władysław, Siciarek Maciej Stanisław, Skórzyński Jan Marcin, Stomma Stanisław, Święcicka Joanna Maria, Szpor Andrzej Stanisław, Teleżyńska Ewa Cecylia, Tomaszewski Michał Jan, Turowicz Jerzy, Wielowieyski Stanisław Jan, Wilkanowicz Stefan Mieczysław, Wocial Jerzy Piotr, Woźniakowski Jacek Wojciech, Wygnański Jan Jakub, Zabłocki Janusz Zbigniew, Zając Marek, Zawieyski Jerzy, Zieja Jan, Ziołkowski Krzysztof Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoskot Krzysztof Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Tomasz Wojciech, Chabiera Tadeusz, Eysymontt Jerzy, Kluczkowski Jacek, Komorowski Bronisław Maria, Kozłowski Maciej Jan, Kołodziejczyk Zdzisława Katarzyna, Niedziela Janusz, Piątkowski Krystian Artur, Szczepański Piotr Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurek Zbigniew Bogdan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Małgorzata, Ajnenkiel Andrzej, Forycki Remigiusz Franciszek, Gerula Krzysztof Andrzej, Giecewicz Pilarska Stanisława, Giel Andrzej Zdzisław, Jasińska Katarzyna Anna, Jaskanis Paweł Olaf, Kaźmierczak Edmund, Klamecka Anna Jadwiga, Knysz Tomaszewska Danuta Ewa, Kocan Hanna, Konarski Leszek Józef, Kraj Mariusz Sebastian, Kucharczyk Barbara, Kuczyński Marian Waldemar, Kukułka Józef, Leszczyński Zdzisław, Lewandowski Henryk, Lisowski Jerzy Andrzej, Morawski Maciej, Odrowąż Pieniążek Janusz Jacek, Orlewski Ryszard Julian, Owczarek Józef Zbigniew, Paryziński Zdzisław Marian, Perlińska Anna Teresa, Pilarczyk Sławomir Stanisław, Podmiotko Barbara, Seweryński Michał, Skibniewska Halina, Sobczak Edward Józef, Sobieszczak Marciniak Małgorzata Zofia, Stypułkowski Bohdan Antoni, Szerszeniewicz Krzysztof Antoni, Tyńska Krystyna Maria, Ubik Jerzy, Wadecki Edward Andrzej, Wieczorek Władysław Józef, Wiśniewski Wiesław, Zawierucha Janina, Zielińska Janina, Łyczywek Krystyna Antonina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Autonomiczne Koło Terenowe Nr 1 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno Oświatowego, Łódź − KRS 0000113141
  2. Batna Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401898
  3. Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów Przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa − KRS 0000260696
  4. Centrum Zamówień Publicznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019180
  5. Dialog.akademia Pokoleń, Łódź − KRS 0000317331
  6. Dom Pod Jedlami, Kraków − KRS 0000212745
  7. Forum Darczyńców W Polsce, Warszawa − KRS 0000217821
  8. Forum Polsko-ukraińskie, Warszawa − KRS 0000140174
  9. Fundacja Auschwitz-birkenau, Warszawa − KRS 0000328383
  10. Fundacja Bez Względu Na Niepogodę, Warszawa − KRS 0000179928
  11. Fundacja Centrum Im. Profesora Bronisława Geremka, Warszawa − KRS 0000319089
  12. Fundacja Centrum Oświaty Humanistycznej, Kultury i Sztuki Čoven, Warszawa − KRS 0000468832
  13. Fundacja Centrum Prasowe Dla Krajów Europy Środkowo-wschodniej, Warszawa − KRS 0000117935
  14. Fundacja Centrum Tańca Współczesnego, Warszawa − KRS 0000269988
  15. Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej, Warszawa − KRS 0000133460
  16. Fundacja Edukacja Dla Demokracji, Warszawa − KRS 0000037647
  17. Fundacja Gszarim, Warszawa − KRS 0000658253
  18. Fundacja Harcerstwa Drugiego Stulecia, Warszawa − KRS 0000405666
  19. Fundacja Im. Dr Michaela Dethloffa, Warszawa − KRS 0000621988
  20. Fundacja Im. Karola Szymanowskiego W Warszawie, Warszawa − KRS 0000155818
  21. Fundacja Instytut Badań Nad Stosunkami Międzynarodowymi, Warszawa − KRS 0000163705
  22. Fundacja Księgi Dziesięciolecia Polski Niepodległej, Warszawa − KRS 0000334574
  23. Fundacja Kultury Chrześcijańskiej Znak, Kraków − KRS 0000155908
  24. Fundacja Kultury Polskiej, Warszawa − KRS 0000115976
  25. Fundacja Międzynarodowe Centrum Kultury, Kraków − KRS 0000208940
  26. Fundacja Na Rzecz Chrześcijańskiej Kultury Społecznej Im.hanny Malewskiej, Kraków − KRS 0000049229
  27. Fundacja Ochrony Pamięci Obozu Zagłady W Treblince, Warszawa − KRS 0000560381
  28. Fundacja Ośrodek Pracy Twórczej i Wypoczynku Cobo, Warszawa − KRS 0000053991
  29. Fundacja Ośrodka Karta, Warszawa − KRS 0000119146
  30. Fundacja Pamięci Ofiar Auschwitz-birkenau, Oświęcim − KRS 0000056503
  31. Fundacja Poległych i Pomordowanych Na Wschodzie, Warszawa − KRS 0000359090
  32. Fundacja Polska W Europie, Warszawa − KRS 0000082148
  33. Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia, Warszawa − KRS 0000324413
  34. Fundacja Promocji Kultury Miasta Krakowa, Kraków − KRS 0000251136
  35. Fundacja Rozwoju Rynku i Własności Im.stanisława Małachowskiego i Piotra Drzewieckiego, Warszawa − KRS 0000150086
  36. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Warszawa − KRS 0000153951
  37. Fundacja Studiów Międzynarodowych / Foundation Of International Studies, Warszawa − KRS 0000165375
  38. Fundacja Techsoup, Warszawa − KRS 0000327333
  39. Fundacja Tus, Warszawa − KRS 0000138121
  40. Fundacja Wspierania Młodzieży Bonus, Warszawa − KRS 0000011167
  41. Fundacja Wspomagania Wsi, Warszawa − KRS 0000136874
  42. Hippica Pro Patria Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Ojczystej Kultury, Tradycji i Gospodarki Poprzez Jeździectwo, Warszawa − KRS 0000252460
  43. Instytut Badań Nad Podstawami Demokracji, Warszawa − KRS 0000217470
  44. Klub Inteligencji Katolickiej, Warszawa − KRS 0000034785
  45. Kolegium Europy Wschodniej Im.jana Nowaka-jeziorańskiego We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000013264
  46. Krakowiaków Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451516
  47. Lenafor Sp. Z O.O., Józefosław − KRS 0000491472
  48. Libella Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029042
  49. Międzynarodowe Stowarzyszenie Przyszłość Mediów, Warszawa − KRS 0000007848
  50. Neversleeps Media Production Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525208

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akademicki Klub Sportowy Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź − KRS 0000394901
  2. Alliance Française Łódź, Łódź − KRS 0000328166
  3. Artex Pologne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147045
  4. Biuro Audytorskie Sadren Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167985
  5. Blue Palm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143838
  6. Centrum Studiów Międzynarodowych i Samorządowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042671
  7. Dpv Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000068710
  8. Finans-servis Zespół Doradców Finansowo-księgowych Sp. Z O.O. Grupa Finans-servis, Warszawa − KRS 0000096545
  9. First Data Polska S.A., Warszawa − KRS 0000061293
  10. Forum Edukacyjne Centrum Zamówień Publicznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089394
  11. Fundacja Centrum Badania Opinii Społecznej, Warszawa − KRS 0000070275
  12. Fundacja Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych, Łódź − KRS 0000172918
  13. Fundacja Im. Zofii i Witolda Paryskich, Zakopane − KRS 0000306402
  14. Fundacja Judaica, Kraków − KRS 0000071360
  15. Fundacja Klubu 500, Warszawa − KRS 0000101838
  16. Fundacja Ochrony Wspólnego Dziedzictwa Kulturowego Terpa, Warszawa − KRS 0000287633
  17. Fundacja Park Pojednania - Ogrody Europy W Oświęcimiu, Warszawa − KRS 0000204213
  18. Fundacja Polonia, Warszawa − KRS 0000113123
  19. Fundacja Pomocy Bibliotekom Polskim, Warszawa − KRS 0000046504
  20. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Warszawa − KRS 0000052000
  21. Fundacja Tezeusz, Kasinka Mała − KRS 0000315831
  22. Gdańskie Stowarzyszenie Alliance Française, Gdańsk − KRS 0000229953
  23. Globe Trade Centre S.A., Warszawa − KRS 0000061500
  24. Globis Poznań Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052812
  25. Globis Wrocław Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000164380
  26. Gremi Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134482
  27. Hekon-hotele Ekonomiczne S.A., Warszawa − KRS 0000113855
  28. Hfjes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000102035
  29. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000072093
  30. Liga Morska i Rzeczna, Gdańsk − KRS 0000117542
  31. Niedziela i Makles-zybert Spółka Partnerska Radców Prawnych, Warszawa − KRS 0000089626
  32. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Chorób Wewnętrznych El-vita Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000104970
  33. Nippon Service Standards Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276943
  34. Orbis Kontrakty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228450
  35. Orbis S.A., Warszawa − KRS 0000022622
  36. Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej, Sandomierz − KRS 0000043429
  37. Pass Strefa Przemysłowa Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000182101
  38. Pekaes S.A., Błonie − KRS 0000022906
  39. Polska Fundacja Im. Roberta Schumana, Warszawa − KRS 0000023615
  40. Polskie Biuro Podróży Travel Time Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046253
  41. Polskie Towarzystwo Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000024717
  42. Promotion Bhu Jędrzejewska, Sobera Sp. J., Wrocław − KRS 0000067626
  43. Promotion Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000032224
  44. Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita S.A., Warszawa − KRS 0000227967
  45. Rsm Hemmelrath Audyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032007
  46. Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych Splot, Warszawa − KRS 0000147015
  47. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Chełmska, Warszawa − KRS 0000165653
  48. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Ognisko 2-gie, Warszawa − KRS 0000140777
  49. Spółdzielnia Kooperatywa Pozarządowa, Warszawa − KRS 0000314716
  50. Śląskie Stowarzyszenie Alliance Francaise, Cieszyn − KRS 0000251857