Kogo reprezentuje osoba

Ślusarz Bogdan Czesław

w KRS

Bogdan Czesław Ślusarz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogdan
Drugie imię:Czesław
Nazwisko:Ślusarz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Czerwieńsk (Lubuskie), Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), Warszawa (Mazowieckie), Zielona Góra (Lubuskie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babis Henryk, Balcerzak Adam Przemysław, Barczak Andrzej, Bednarczyk Jan Leszek, Bednarz Nadine, Borowiecki Ryszard, Burchard Dziubińska Małgorzata Katarzyna, Chabowska Elżbieta Irena, Chudzicki Mariusz Tomasz, Czech Alojzy, Czerwiński Jerzy, Dębowski Andrzej Józef, Derewecka Irena, Domańska Agnieszka Zofia, Drelich Skulska Bogusława Jadwiga, Fiedor Bogusław Stanisław, Frączkiewicz Wronka Aldona, Gaweł Tomasz Józef, Golinowski Kazimierz Bolesław, Grzesiok Franciszek, Grześkiewicz Grzegorz, Grzeszczyk Tadeusz Adam, Grzywacz Waldemar, Głania Teresa Emilia, Hejny Ludwik, Iwankiewicz Rak Barbara, Jakubiak Mateusz Maria, Jakubowicz Andrzej, Jakubowska Agnieszka, Janusz Adam Wiesław, Jarmołowicz Wacław, Kamiński Ryszard Seweryn, Kaszuba Krzysztof, Kawa Jerzy Wincenty, Kwaśnicki Witold, Kwiecień Mirosława, Leśniak Moczuk Krystyna, Leszczyński Marek, Liberda Zofia Barbara, Mączyńska Ziemacka Elżbieta Teresa, Majecka Beata Monika, Marczak Jarosław Józef, Mazurek Helena, Małkowski Jerzy Władysław, Michorowski Michał, Mikołajewicz Zbigniew, Panasiuk Aleksander Marian, Paździor Artur, Pilarczyk Bogna, Podsiadło Jerzy, Pollok Artur, Prusek Andrzej Jan, Ratajczak Marek Kazimierz, Romaniuk Krystyna, Romanowska Małgorzata Beata, Roza Tadeusz Henryk, Rucińska Danuta, Rudolf Stanisław, Sadowski Adam, Sienkiewicz Jolanta, Stabińska Agnieszka, Szplit Andrzej, Topolan Jadwiga Henryka, Wałęga Grzegorz, Zioło Magdalena, Łoś Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łobocki Józef Edward
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczak Marian Gerard, Adamczak Romana, Bartkowiak Irena Teresa, Binek Zbigniew, Danielak Wiesław Józef, Dębowski Andrzej Józef, Fedak Roman Czesław, Garbat Marcin, Grzelak Józef, Hałaj Zbigniew Władysław, Hołysz Renata, Jastrzębski Zbigniew, Jędraszewski Tomasz Michał, Kaźmierczyk Jerzy, Kopij Jadwiga, Kużdowicz Dorota Agnieszka, Kużdowicz Paweł Kazimierz, Lalko Wincenty, Leżański Adam, Maksymczak Piotr, Ogrodowicz Stefan, Paszkowicz Maria Agnieszka, Pieniążek Donat Marcin, Rekusz Maria, Śnihur Janusz, Tumiński Jan Ignacy, Turzańska Krystyna, Wierzbicki Henryk, Wnęk Jadwiga, Wojewoda Izabela, Wyrwa Joanna, Łoś Tomiak Anna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Ziółkowska Aneta Elżbieta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bardzik Buganik Anna Celina, Batura Mariusz, Bednarz Marian Walerian, Bekier Zbigniew, Bodzon Marek, Borkowski Krzysztof, Brzozowski Dariusz, Chromik Marek, Ćwiklik Konofalska Maria, Dąbrowski Mariusz Jerzy, Dołganow Krzysztof Eugeniusz, Duk Arkadiusz, Dziduch Roman, Golczak Grzegorz, Gongor Ryszard Piotr, Głazowska Aleksandra Jadwiga, Hubska Edyta Ewa, Jakowicka Marta, Kiecko Rafał, Komarnicki Władysław, Koniuszy Krzysztof Mirosław, Kononowicz Krzysztof Stnisław, Korolewicz Jerzy Stnisław, Korotczuk Adam, Kos Jan, Kowalewski Jan Józef, Kucharski Tomasz, Kumor Pilarczyk Izabela Ewa, Kwilosz Jadwiga Jerzy, Laszko Mirosław, Madej Ireneusz Marian, Miczulski Wiesław Andrzej, Mizerny Roman, Miłek Marian Antoni, Mukomilow Dariusz Piotr, Paruszewski Zbigniew, Piotrowicz Ewa, Rawa Mirosław, Romankiewicz Krzysztof Edward, Sienkiewicz Tadeusz Zbigniew, Skałecki Edward, Sowiński Jacek Bogdan, Staszak Zbigniew Janusz, Wielgosz Zbigniew Paweł, Wiernicki Augustyn, Wojtukiewicz Bożena Teresa, Wolna Irena, Wtorkowski Ryszard Piotr, Włodkowski Dariusz Paweł, Załoga Grzegorz Władysław, Zyguła Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Romuald
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frąckowiak Tomasz, Jaskuła Kazimierz Józef, Prętkowska Bronisława, Szumska Emilia, Wieczorek Krzysztof Andrzej

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andersson Mats, Andrykiewicz Jan Tadeusz, Cassergren Rolf, Czerwiński Józef Edmund, Dziadosz Tadeusz Władysław, Gauza Stanisław, Helmer Svend, Jakubiuk Ryszard Antoni, Jeznach Krzysztof, Juchniewicz Anna Elżbieta, Lenart Ryszard Marian, Zoryło Piotr, Ługowski Jan Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rothe Christian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrykiewicz Jan Tadeusz, Bobrowicz Maciej, Czerwiński Józef Edmund, Delijewski Jan, Jeremicz Jacek Waldemar, Krupa Tadeusz, Skibniewski Dariusz, Skotnicka Anna Maria, Stryjski Roman, Szymański Krzysztof Seweryn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wala Agnieszka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abas Business Solutions Poland Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000621761
  2. Abk Sp. Z O.O., Żagań − KRS 0000161737
  3. Aeroklub Gorzowski, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000243530
  4. Agencja Master Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000212074
  5. Agencja Pracy Euro-solutions Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000551688
  6. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000075573
  7. Akademicka Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Dom, Zielona Góra − KRS 0000350062
  8. Akcept Finance S.A., Mysłowice − KRS 0000348205
  9. Alwernia S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  10. Ariadna S.A. Fabryka Nici, Łódź − KRS 0000019179
  11. Azur Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000324704
  12. Bank Spółdzielczy W Santoku, Santok − KRS 0000123069
  13. Bank Żywności W Gorzowie Wlkp., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000291481
  14. Bartex Sp. Z O.O., Żagań − KRS 0000331916
  15. Beker Polska Sp. Z O.O., Jordanowo − KRS 0000683204
  16. Belet Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000207847
  17. Bioenergy Farm Stanowice Sp. Z O.O., Stanowice − KRS 0000487787
  18. Biofresh Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000608333
  19. Biuro Informacyjno-prawne Akcept S.A., Mysłowice − KRS 0000120081
  20. Biuro Usług Finansowo - Księgowych Debet Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000082205
  21. Booking Experts Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000427299
  22. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  23. Brand New Care Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000599824
  24. Centrum Badań Rynku Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000645317
  25. Centrum Diagnostyki Dietetyczno-sportowej Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000599348
  26. Centrum Im. Adama Smitha - Pierwszy Niezależny Instytut W Polsce, Warszawa − KRS 0000254595
  27. Centrum Projektowania i Budowy Prototypów Malpol Sp. Z O.O., Lubieszów − KRS 0000539488
  28. Centrum Rozwoju Edukacji i Nauki Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Wrocław − KRS 0000595369
  29. Centrum Wspierania Przedsiębiorczości - Inkubator Sp. Z O.O., Międzyrzecz − KRS 0000459562
  30. Consalnet S.A., Niegosławice − KRS 0000607291
  31. Customer Mind Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000588854
  32. Diagnostyka Obrazowa Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000341388
  33. Dolnośląski Klub Kapitału, Wrocław − KRS 0000539952
  34. Dom Plus Grażyna Wałęga,grzegorz Wałęga Sp. J., Kraków − KRS 0000257676
  35. Drawex Novum Vitae, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000414278
  36. Dsd Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000381721
  37. Działki Nad Jeziorem Lubikowskim, Międzyrzecz − KRS 0000371942
  38. E-concert Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000599953
  39. Edukacja Dla Przedsiębiorczości, Kraków − KRS 0000172346
  40. Ekstraliga Żużlowa Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000264778
  41. El Count Audit i Consulting Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000135326
  42. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  43. Energoinstal S.A., Katowice − KRS 0000048929
  44. Enerkom - Sys Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000000162
  45. Enterdruk Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000541833
  46. Envirobud Sp. Z O.O., Kamień − KRS 0000256863
  47. Esto Sp. Z O.O., Barlinek − KRS 0000145928
  48. Euro-solutions Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000552074
  49. Ewe Energia Sp. Z O.O., Międzyrzecz − KRS 0000065199
  50. Ewe Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000001011

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Zielona Góra − KRS 0000026425
  2. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  3. App Real Estate Projects Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000103133
  4. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  5. Arches Spółka Biegłych Rewidentów Jankowiak i Partnerzy, Gdańsk − KRS 0000216291
  6. Arkadia Sp. Z O.O., Głogów Małopolski − KRS 0000515907
  7. Artisya Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000176426
  8. Aviga Sp. Z O.O., Przylep − KRS 0000005960
  9. Bakra Sp. Z O.O., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000115826
  10. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  11. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  12. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  13. Bialski Klub Sportowy S.A., Bielsko-biała − KRS 0000406674
  14. Bielskie Zakłady Obuwia Befado, Bielsko-biała − KRS 0000031607
  15. Budostal - 5 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000130378
  16. Bz Wbk Finanse Leasing S.A., Poznań − KRS 0000008924
  17. Center - Bud S.A., Bydgoszcz − KRS 0000133670
  18. Center-bud Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000205458
  19. Centernet S.A., Warszawa − KRS 0000144651
  20. Centrostal Górnośląski Przedsiębiorstwo Państwowe Obrotu Wyrobami Hutniczymi W Prywatyzacji, Katowice − KRS 0000051080
  21. Centrostal-majawit Sp. Z O.O., Solec Kujawski − KRS 0000209003
  22. Centrum Badawczo-produkcyjno-usługowe Cecomm S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000017803
  23. Centrum Biznesu Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000061978
  24. Centrum Energetyki Odnawialnej Sp. Z O.O., Sulechów − KRS 0000440711
  25. Centrum Innowacji i Rozwoju Zremb-gorzów Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000272512
  26. Centrum Sportowo - Rehabilitacyjne Słowianka Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000051160
  27. Chlebek Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000172023
  28. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  29. Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Poznań − KRS 0000083521
  30. Cukrownia Strzelin S.A., Strzelin − KRS 0000097916
  31. Detelnet Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000529182
  32. Dk-conslulting Barbara Patkowska - Klein i Wspólnicy Sp. J., Zielona Góra − KRS 0000246585
  33. Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000213275
  34. Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A., Wrocław − KRS 0000319739
  35. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  36. Drawex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000208933
  37. Dsd Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000412040
  38. Economica Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000226872
  39. Ei Consulting Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000359514
  40. Euro Expert Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000177636
  41. Ewe Energia Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000065281
  42. Ewe Zielona Energia Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000097346
  43. Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A., Kalisz − KRS 0000049446
  44. Fabryka Mebli Aek Sp. Z O.O., Wawrów − KRS 0000076126
  45. Fabryka Mebli Prudnik Sp. Z O.O., Prudnik − KRS 0000036911
  46. Fabryka Nici Mag Sp. Z O.O., Nowa Sól − KRS 0000027159
  47. Faspoma Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000035169
  48. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  49. Florian Centrum S.A., Kutno − KRS 0000054256
  50. Fundacja Centrum Rozwoju Społeczno-edukacyjno-gospodarczego, Żary − KRS 0000546298

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Przeprowadzenie szkoleń na potrzeby projektu pn. Wdrożenie systemu monitorowania polityk publicznych w województwie lubuskim poprzez budowę Lubuskiego Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego, realizowanego w ramach Poddziałania 5.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Zielona Góra
    Przedmiotem zamówienia jest
    przeprowadzenie trzech szkoleń na potrzeby projektu pn. Wdrożenie systemu monitorowania polityk publicznych w
    województwie lubuskim poprzez budowę Lubuskiego Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego, realizowanego
    w ramach Poddziałania 5.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Część I - Organizacja i przeprowadzenie
    szkolenia pn.: Przygotowywanie dokumentacji przetargowej na realizację badań, ekspertyz i ewaluacji w świetle
    Ustawy Prawo Zamówień Publicznych Przedmiotem Części I jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn.:
    Przygotowywanie dokumentacji przetargowej na realizację badań, ekspertyz i ewaluacji w świetle Ustawy Prawo
    Zamówień Publicznych dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, na potrzeby
    projektu pn. Wdrożenie systemu monitorowania polityk publicznych w województwie lubuskim poprzez budowę
    Lubuskiego Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego, realizowanego w ramach poddziałania 5.2.1 Programu
    Operacyjnego Kapitał Ludzki. Część II - Organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn.: Monitoring sytuacji
    społeczno-gospodarczej w gminach i powiatach województwa lubuskiego z wykorzystaniem danych pozyskanych z
    Izby Skarbowej Przedmiotem Części II jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn.: Monitoring sytuacji
    społeczno-gospodarczej w gminach i powiatach województwa lubuskiego z wykorzystaniem danych pozyskanych z
    Izby Skarbowej dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, na potrzeby projektu pn.
    Wdrożenie systemu monitorowania polityk publicznych w województwie lubuskim poprzez budowę Lubuskiego
    Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego, realizowanego w ramach poddziałania 5.2.1 Programu Operacyjnego
    Kapitał Ludzki. Część III - Organizacja i przeprowadzenie szkolenia warsztatowego z zakresu DTP pn.:
    Przygotowywanie (skład) publikacji wielostronicowych, raportów, broszur, materiałów multimedialnych oraz formy
    przedstawiania wyników badań, analiz lub studiów literaturowych, m.in. na potrzeby zamieszczania ich na portalu
    internetowym LROT oraz na potrzeby wydruku Przedmiotem Części III jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia warsztatowego z zakresu DTP pn.: Przygotowywanie (skład) publikacji wielostronicowych, raportów,
    broszur, materiałów multimedialnych oraz formy przedstawiania wyników badań, analiz lub studiów literaturowych,
    m.in. na potrzeby zamieszczania ich na portalu internetowym LROT oraz na potrzeby wydruku dla pracowników
    Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, na potrzeby projektu pn. Wdrożenie systemu monitorowania
    polityk publicznych w województwie lubuskim poprzez budowę Lubuskiego Regionalnego Obserwatorium
    Terytorialnego, realizowanego w ramach poddziałania 5.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Szczegółowy
    opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a,b,c do SIWZ.
  2. Obsługa kasy fiskalnej
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy, Gdynia
    Przedmiotem szkolenia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdyni.
  3. Odbiór ścieków z obiektów wojskowych położonych przy ul. Składowej w Czerwieńsku. Spr. nr 33/WR/2011
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury Zielona Góra, Zielona Góra
    Odbiór ścieków z obiektów wojskowych położonych przy ul. Składowej w Czerwieńsku. Spr. nr 33/WR/2011

Inne osoby dla Ślusarz (82 osoby):