Kogo reprezentuje osoba

Smoleń Alicja

w KRS

Alicja Smoleń

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Alicja
Nazwisko:Smoleń
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1964 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anielak Longina Helena, Berbeć Marian Roman, Budzich Adam Ryszard, Cybula Leszek, Giembicki Jacek, Grodzicki Krzysztof, Hułas Elżbieta, Jakubowski Kazimierz, Jaruzel Stanisław, Kiedrowska Halina Maria, Lawrów Zbigniew Roman, Murawska Władysława, Nazarewicz Wojciech, Niżniowski Tomasz Piotr, Nowacki Henryk, Olszewski Zdzisław, Pawlina Gabriela Wiesława, Piernicki Józef Tadeusz, Piotrowska Elżbieta Krystyna, Sarnowski Jerzy, Świerczyński Andrzej, Szegda Renata Anna, Szewczyk Arkadiusz Jerzy, Szumełda Władysław Stanisław, Talaśka Elżbieta, Toczek Wojciech, Wańka Tadeusz, Wierzbicki Mieczysław, Wilczewski Piotr, Zamorska Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zych Elżbieta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Dif Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000127902
  2. Fundacja Wszechnica Obywatelsko-samorządowa Polinter, Gdańsk − KRS 0000188148
  3. Gdańskie Forum Gospodarcze, Gdańsk − KRS 0000021104
  4. Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zaspa, Gdańsk-wrzeszcz − KRS 0000070340
  5. Navitest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000042240
  6. Pomorskie Stowarzyszenie Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych, Gdańsk − KRS 0000353471
  7. Pomorskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości Spółdzielni Mieszkaniowych, Sopot − KRS 0000078141
  8. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Nautex Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000173252
  9. Przedsiębiorstwo Robót Budowlano-kanalizacyjnych i Hydrotechnicznych Hydrokan Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000014622
  10. Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm, Gdańsk − KRS 0000110000
  11. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Gdańsk − KRS 0000041517
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa Radunia, Pruszcz Gdański − KRS 0000157799
  13. Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo, Sopot − KRS 0000120216
  14. Spółka Medyczna Jesionowa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000130416
  15. Stowarzyszenie Członków i Właścicieli Mieszkań W Sm Chełm W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000391803
  16. Stowarzyszenie Europejski Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000669248
  17. Stowarzyszenie Na Rzecz Samorządności i Rozwoju Pomorza, Gdańsk − KRS 0000019609
  18. Stowarzyszenie Pokolenia Wybrzeża Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000333570
  19. Stowarzyszenie Taksówkarzy Super Neptun, Gdańsk − KRS 0000004514
  20. Stowarzyszenie Wspierania Polskiej Przedsiębiorczości Liga Gospodarcza, Gdańsk − KRS 0000212864
  21. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Lotos, Gdańsk − KRS 0000036167
  22. Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. A.mickiewicza, Sopot − KRS 0000173046

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Administracja Domów Miejskich Adm Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000124375
  2. Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdańsk − KRS 0000196444
  3. Chodzieskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Chodzież − KRS 0000091504
  4. Dtgh Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000012091
  5. Instalmedia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000375542
  6. Kompania Budowlana - Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000001954
  7. Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-budowlanych Strzelbud Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000152876
  8. Multiserwis Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000087712
  9. Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-torowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000039372
  10. Port Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000011410
  11. Premet S.A., Pieszyce − KRS 0000082011
  12. Premtex Sp. Z O.O., Michałkowa − KRS 0000306339
  13. S.r.k. - Nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000171285
  14. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Eurokredyt, Gdańsk − KRS 0000066364
  15. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowy Domów Jednorodzinnych Bajka W Sławoszynku, Gdańsk − KRS 0000154111
  16. Spółdzielnia Mieszkaniowa Długie Ogrody, Gdańsk − KRS 0000089167
  17. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kamienny Potok W Sopocie, Sopot − KRS 0000180799
  18. Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny, Gdynia − KRS 0000050448
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kaszuby, Kartuzy − KRS 0000063020
  20. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kombatantów, Gdańsk − KRS 0000235279
  21. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pasaż Chełmski, Gdańsk − KRS 0000254211
  22. Spółdzielnia Mieszkaniowa Rozstaje, Gdańsk − KRS 0000090989
  23. Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko, Gdańsk − KRS 0000092051
  24. Spółdzielnia Mieszkaniowa Za Falochronem, Gdynia − KRS 0000130254
  25. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakrzewo, Elbląg − KRS 0000177616
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zatoka W Braniewie, Braniewo − KRS 0000138286
  27. Stocznia Gdynia S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000060409
  28. Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Jasień, Gdańsk − KRS 0000026796
  29. Zakłady Naprawcze Lokomotyw Spalinowych W Pile Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000045614


Inne osoby dla Smoleń (186 osób):