Kogo reprezentuje osoba

Smołka Wojciech Marian

w KRS

Wojciech Marian Smołka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Drugie imię:Marian
Nazwisko:Smołka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Kamieńsk (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie), Zgierz (Łódzkie), Ścinawka Dolna (Dolnośląskie), Świętochłowice (Śląskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach, 181 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Braszczyński Paweł, Dzioba Michał Krzysztof, Frączkowska Iwona, Iskrzyński Wojciech Artur, Parafiniuk Michał, Pielech Artur Norbert, Szymczak Karolina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziarkowski Marek Ryszard
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kominek Andrzej Łukasz, Tadeusiak Filip Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marciniak Mirosław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frączkowska Iwona, Godzwa Adam, Parafiniuk Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Obrycki Tomasz Zbigniew
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arquiaga Thireau Enrique, Beltran García-echaniz Juan Ignacio, Blocher Dariusz Jacek, Botella Rodriguez Ignacio, Camacho Donezar Andres, Cioch Grzegorz, Frączkowska Iwona, Nieto Mier Gonzalo, Olivares Blazques Santiago Jose, Parafiniuk Michał, Pielech Artur Norbert, Węgłowski Marcin, Wilczek Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowicki Marcin

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszcz Beata Anna, Chlipała Bogusław, Holinko Edmund Bernard, Mruk Marek, Pawelec Tomasz Feliks, Pawlik Jarosław Marian, Pawlik Teresa, Purc Mariusz Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wosik Marcin
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bank Theodorus Martinus, Szmuc Grzegorz Wojciech, Tomiczek Ewa Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymański Krzysztof Janusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Goryczka Elżbieta Jadwiga, Konieczna Urszula, Schwan Izabela, Szmuc Grzegorz Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Paweł Emil
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkiewicz Ryszard Jan, Basset Yves Radek, Bertreau Francois, Damięcka Magdalena Izabela, Bogacki Michał Tomasz, Bojdo Jacek Jerzy, Cloatre Liliane, Decary Pascal Andre, Duda Dorota Mirosława, Frederic Petit, Górski Antoni Józef, Grzeszczyk Elżbieta Natalia, Guitard Philippe, Houel Marc Olivier, Janailhac Jean Marc, Korzeniowski Rafał Adam, Kretuńska Bożena, Le Conte Jerome, Markiewicz Magdalena Katarzyna, Merks Jacek, Millitz Jurgen, Pattison Robin William, Sikora Robert Witold, Stawiarski Paweł, Strózik Ireneusz Eugeniusz, Szumerowski Robert Mariusz, Vogel Matthias, Wdowska Tamara Gabriela, Wrona Piotr Bogdan, Zarański Grzegorz Jacek, Zielnik Alicja Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Saint-yves Christophe
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basset Yves Radek, Bogacki Michał Tomasz, Kominek Andrzej Łukasz, Sabaturska Kopek Aneta, Wrona Piotr Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wagner Peter
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basset Yves, Brojanowski Zbigniew Józefat, Bulanowska Iwona Małgorzata, Kopeć Bogdan, Krzyżowska Iwona, Mac Jerzy, Madziński Robert, Markiewicz Magdalena Katarzyna, Mikołajczyk Dariusz, Ratajewska Lucyna Jadwiga, Sikora Robert Witold, Stanisławska Ilona Maria, Stawiarski Paweł, Vogel Matthias, Wrona Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maciaszek Grzegorz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Zbigniew Andrzej, Howański Sebastian, Markiewicz Magdalena Katarzyna, Podolski Tadeusz, Stawiarski Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczkowiec Artur Paweł
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basset Yves Radek, Damięcka Magdalena Izabela, Bogacki Michał Tomasz, Duda Dorota Mirosława, Dzikowski Artur, Golenia Roman Tadeusz, Howański Sebastian, Jagiełło Kula Jadwiga Małgorzata, Janailhac Jean Marc, Krzyżowska Iwona Krystyna, Kubiczek Paweł Wojciech, Markiewicz Magdalena Katarzyna, Rambaud Nicolas Michael, Sikora Robert Witold, Świtalski Marek, Wrona Piotr Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Jarosław Dariusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Damięcka Magdalena Izabela, Bogacki Michał Tomasz, Brul Maciej Piotr, Bryl Monika, Cebulak Marta, Górski Antoni Józef, Jagiełło Kula Jadwiga Małgorzata, Krzyżowska Iwona, Kubiczek Paweł Wojciech, Markiewicz Magdalena Katarzyna, Pieczara Leszek Władysław, Ryszka Marek, Sikora Robert Witold, Silbert Paweł Jan, Starzycki Dariusz Karol, Stawiarski Paweł, Wrona Piotr Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelichowski Czesław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Howański Sebastian, Szmuc Grzegorz Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turzańska Aleksandra
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grell Niels, Komar Zbigniew, Kominek Andrzej, Kowalczyk Kłak Joanna, Stawiarski Paweł, Wrona Piotr Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Senner Herman
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Herman Mirosław, Kocurek Józef, Mikuła Krzysztof, Świder Kot Lucyna, Wójcik Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtyła Lis Agnieszka
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basset Yves, Bonne Pascal, Pattison Rob, Pattison Robin William, Vogel Matthias, Woźniak Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Janusz Władysław
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basset Yves, Bonne Pascal, Mellies Brice, Pattison Rob, Pattison Robin William, Vogel Matthias, Woźniak Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewska Maria
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bezulska Magdalena Izabela, Bonne Pascal Antoine, Lepinette Christophe, Mellies Brice, Vogel Matthias

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymanek Andrzej Wincenty
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bezulska Magdalena Izabela, Bonne Pascal Antoine, Lepinette Christophe, Mellies Brice, Vogel Matthias

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymanek Andrzej Wincenty

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3stylers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322819
  2. Agencja Informacji i Ochrony Środowiska, Poznań − KRS 0000169060
  3. Almax Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000526094
  4. Altvater Piła Sp. Z O.O. W Pile, Piła − KRS 0000097680
  5. Alwor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579232
  6. Amest Otwock Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000065036
  7. Aqua Planet Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000230923
  8. Art Green Wild Food Sp. Z O.O., Mniszek − KRS 0000459106
  9. Automobilklub Kurpiowski, Ostrołęka − KRS 0000128100
  10. Autostrada Południe S.A., Warszawa − KRS 0000028480
  11. Bolarus S.A., Bochnia − KRS 0000130684
  12. Bs Serwis Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000318354
  13. Budimex Autostrada A1 S.A., Warszawa − KRS 0000397278
  14. Budimex Autostrada S.A., Warszawa − KRS 0000394072
  15. Budimex Budownictwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359055
  16. Budimex Inwestycje Grunwald S.A., Poznań − KRS 0000603895
  17. Budimex Kolejnictwo S.A., Warszawa − KRS 0000385656
  18. Budimex Most Wschodni S.A., Warszawa − KRS 0000395041
  19. Budimex Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227270
  20. Budimex Ppp S.A., Warszawa − KRS 0000418447
  21. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  22. Centrum Bernardyńska Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000549020
  23. Dalkia Września S.A., Września − KRS 0000137737
  24. Dalveo Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000345297
  25. Domagalskiego Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000455498
  26. Drakaris Kancelaria Podatkowo-rachunkowa Sp. Z O.O., Plewiska − KRS 0000518650
  27. Eas Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000178991
  28. Eko-noto Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000313152
  29. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  30. Eneris Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. Z O.O., Rusko − KRS 0000118830
  31. Eneris Recykling Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000065234
  32. Eneris Surowce S.A., Kielce − KRS 0000064208
  33. Esbank Bank Spółdzielczy, Radomsko − KRS 0000145114
  34. Etp S.A., Katowice − KRS 0000055522
  35. Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym S.A., Warszawa − KRS 0000507410
  36. Fbserwis A Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419710
  37. Fbserwis B Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510911
  38. Fbserwis Dolny Śląsk Sp. Z O.O., Ścinawka Dolna − KRS 0000357476
  39. Fbserwis Kamieńsk Sp. Z O.O., Kamieńsk − KRS 0000140129
  40. Fbserwis S.A., Warszawa − KRS 0000421036
  41. Fundacja Dalkia, Poznań − KRS 0000224396
  42. Fundacja Na Rzecz Edukacji, Katowice − KRS 0000458508
  43. Fundacja Veolia Polska, Poznań − KRS 0000567458
  44. Fundacja Z Sercem Dla Serca, Kielce − KRS 0000086414
  45. Fundacjadla Rozwoju Chirurgii W Kielcach, Kielce − KRS 0000047728
  46. Gardenpharm Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000367761
  47. Halier Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000615238
  48. Healwheel Laboratories Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000246237
  49. Healwheel Laboratories Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowej, Radom − KRS 0000345503
  50. Huta Pokój S.A., Ruda Śląska − KRS 0000106428

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Activa Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217752
  2. Almax-komunalnik Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000269815
  3. Armed Ort Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000148499
  4. Bmti Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000032133
  5. Budimex A Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418606
  6. Budimex B Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417768
  7. Budimex D Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419737
  8. Budimex Dromex S.A., Warszawa − KRS 0000131057
  9. Bury Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000000921
  10. Centrum Usług Wspólnych Katowice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395970
  11. Chemarbel Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000052565
  12. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000289679
  13. Czyste Środowisko Organizacja Odzysku S.A., Ruda Śląska − KRS 0000127680
  14. Dacordo Sp. Z O.O., M. Kraków − KRS 0000370461
  15. Dalkia Paliwa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300277
  16. Dalkia Support Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379740
  17. Dalkia Zielona Góra Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000123908
  18. Dalveo Poznań Opco Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000360276
  19. Danwood Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000024324
  20. Diament Development S.A., Zabrze − KRS 0000015947
  21. Eko - Pro Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000284472
  22. Eko Paliwa Ożarów Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000342770
  23. Energomedia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000067731
  24. Eu Pharmacia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146899
  25. Euronaft Trzebinia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000035002
  26. Fabryka Parafin Naftowax Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000069142
  27. Fuks Altvater Sulo Polska Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000106975
  28. G4s Manned Security (polska) S.A., Warszawa − KRS 0000029520
  29. Gall - Obsługa Nieruchomości Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000355359
  30. Giacomelli Sport Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069301
  31. Gks Gieksa Katowice S.A., Katowice − KRS 0000336380
  32. Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A., Katowice − KRS 0000023650
  33. Hydrotruck Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000254863
  34. Icon Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000158710
  35. Inter Plus Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000195887
  36. Intertom Sp. Z O.O., Rawa Mazowiecka − KRS 0000192210
  37. Investment Prodest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000570083
  38. Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-kanalizacyjna Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000281711
  39. Katowickie Centrum Business U Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000235146
  40. Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000114803
  41. Konsalnet Alarm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180110
  42. Konsalnet Security Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061197
  43. Koral Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000024452
  44. Kordex Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000216004
  45. Lerf Opco Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000384992
  46. Lerf Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000385379
  47. M.k.a. Mitax Investment Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000421492
  48. Meksykańska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Warszawa − KRS 0000130971
  49. Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000331683
  50. Miejski Zakład DrogowySp. Z O.O.., Jaworzno − KRS 0000052081

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Bieżące utrzymanie urządzeń odwadniających położonych na terenie miasta Bielska-Białej w zakresie wymiany przepustów, udrażniania rowów, układania ścieków betonowych, płyt ażurowych, itp., w strefie wschodniej i zachodniej
    Zamawiający: Miasto Bielsko-Biała - Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonywanie robót związanych z bieżącym utrzymaniem urządzeń odwadniających położonych w pasie drogowym na terenie miasta Bielska-Białej w zakresie wymiany przepustów, udrażniania rowów, układania ścieków betonowych, płyt ażurowych, itp.,
    Przedmiot zamówienia podzielono na 2 części:
    Część Nr 1 - Strefa wschodnia
    Część Nr 2 - Strefa zachodnia.
    Zakres robót, dla każdej ze Stref, obejmuje w szczególności utrzymanie drożności oraz właściwego stanu technicznego urządzeń odwadniających, na co składają się następujące roboty:
    a) wykonanie lub wymiana przepustów i przykanalików;
    b) wykonanie studni rewizyjnych i wpustów ulicznych;
    c) umacnianie skarp i dna rowów;
    d) udrażnianie rowów i przepustów;
    e) rozbiórki i odtworzenie nawierzchni.
    Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne ww. Części (Zakresy) zamówienia. Wykonawca może złożyć oferty częściowe na jedną lub obydwie Części zamówienia.
    Wybór oferty najkorzystniejszej nastąpi oddzielnie dla każdej części zamówienia - każdego Zakresu.
    Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale III-V SIWZ.
  2. Bieżące utrzymanie mostów, wiaduktów i przepustów w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu bielskiego w 2016 roku
    Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
    Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań związanych z bieżącym utrzymaniem mostów, wiaduktów i przepustów w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu bielskiego. Szczegółowy zakres robót do wykonania określony został w tabeli elementów rozliczeniowych [TER] oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych [STWiORB], które stanowią integralną część Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
  3. Wywóz nieczystości z cmentarza komunalnego w Pile w okresie od 03.10.2014r. -do 31.12.2014r.
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Pile, Piła
    Wywóz nieczystości stałych , dostarczenie 50 szt. dodatkowych pojemników 1100 , wywiezienie dodatkowo 1430 m3 tj. ze 130 pojemników.
  4. Świadczenie usług wywozu odpadów komunalnych z jednostek Policji położonych na terenie woj.wielkopolskiego
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod wg katalogu odpadów 20 03 01 - rozporządzenie Ministra środowiska z dnia 27 września 2001 r. w sprawie katalogu odpadów (DZ. U. nr 112 poz. 1206) oraz odpadów segregowanych i gromadzonych selektywnie, tj. papier i tektura (kod wg odpadów 20 01 01), szkło (kod wg odpadów 20 01 02) i tworzyw sztucznych (kod wg odpadów 20 01 39) z jednostek Policji woj. wielkopolskiego, określonych w załączniku nr do SIWZ
  5. Wywóz i składanie nieczystości stałych ( odpadów komunalnych) oraz odpadów wielkogabarytowych z kompleksów wojskowych będących w administracji 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu
    Zamawiający: 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) oraz wywóz i składowanie odpadów wielkogabarytowych z kompleksów wojskowych będących w administracji 14 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W POZNANIU.
  6. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Gmina Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie
    Usługa polegająca na odbieraniu i transporcie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Ośno Lubuskie oraz ich zagospodarowaniu, w związku z przekroczeniem ilości niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w I kwartale 2014r. w stosunku do miesięcznych ilości zaplanowanych w ofercie przetargowej, zgodnie z zestawieniem z dnia 07.04.2014r. stanowiącym załącznik nr 1 do protokołu negocjacji
  7. ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY RZECZYCA I ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z GMINNEGO PUNKTU SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH
    Zamawiający: Gmina Rzeczyca, Rzeczyca
    Dotyczy części A:
    Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Rzeczyca
    Dotyczy części B:
    Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie i transport odpadów z gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów do miejsc unieszkodliwiania odpadów.
  8. WYWÓZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH I PŁYNNYCH - nr postępowania 24/14
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
    Przedmiotem zamówienia jest: Usługi wywozu nieczystości stałych i płynnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Wykazach asortymentowych załączonych do SIWZ. - Wywóz Nieczystości Płynnych. Wykonawca zobowiązuje się usuwać nieczystości płynne z terenu nieruchomości na której zlokalizowany jest obiekt. Wywóz nieczystości płynnych odbywać się będzie w dni robocze w godz. 8.00 - 15.00 w terminach ustalonych przez strony lub na zgłoszenie telefoniczne Zamawiającego, najpóźniej w ciągu 2 dni po dniu zgłoszenia. - Usuwanie odpadów komunalnych. Wykonawca zobowiązuje się do usuwania i unieszkodliwiania odpadów komunalnych z terenu nieruchomości na której zlokalizowany jest obiekt oraz bezpłatnego udostępnienia pojemników na rzecz Zamawiającego, a także do przekazywania odebranych odpadów w sposób przewidziany w ustawie o utrzymaniu porządku i czystości w gminach. Wywóz nieczystości odbywać się będzie w dni robocze w godz. 8.00 - 15.00 w terminach ustalonych przez strony lub na zgłoszenie telefoniczne, najpóźniej w ciągu 2 dni po dniu zgłoszenia. ZAMAWIAJĄCY WNOSI, ABY POJEMNIKI PRZEZNACZONE NA ZBIÓRKĘ ODPADÓW BYŁY UŻYCZANE NIEODPŁATNIE PRZEZ WYKONAWCĘ NA CZAS TRWANIA UMOWY. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych w ramach zadań 1 - 81 tj. Zadanie nr 1 KPP Białobrzegi Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 2 KPP Garwolin ul. Stacyjna 23 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 3 PP Wilga Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 4 KP Łaskarzew Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 5 KPP Gostynin ul. 3-ego Maja 17 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 6 PP Sanniki Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 7 KPP Grójec ul. Brzozowa 108 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 8 PP Mogielnica Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 9 PP Nowe Miasto n. Pilicą Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 10 KP Warka Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 11 PP Chynów Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 12 KPP Kozienice ul. Radomska 1 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 13 KP Gniewoszów Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 14 KP Grabów Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 15 KPP Lipsko ul. Spacerowa 31 A Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 16 KPP Łosice, ul. Kolejowa 6 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 17 KPP Maków Mazowiecki ul. Łąkowa 3 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 18 PP Krasnosielc Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 19 KPP Mława Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 20 PP Kadzidło Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 21 PP Goworowo Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 22 PP Baranowo Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 23 KWP Laskowiec Rodzaj nieczystości-płynne Zadanie nr 24 KWP Laskowiec Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 25 KPP Ostrów Maz. ul. Piłata 12 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 26 KPP Ostrów Maz. ul. Piłata 12 Rodzaj nieczystości-płynne Zadanie nr 27 KP Małkinia Górna Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 28 KP Płock ul. Armii Krajowej 62 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 29 PP ul. Zglenickiego 42 (Nowa Biała) Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 30 ul. Zglenickiego 42 (KWP) Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 31 ul. Kilinskiego 12 (psy) Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 32 ul. Kilinskiego 12 (SOT) Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 33 ul. Kilinskiego 12 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 34 ul. Słowackiego 4/1 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 35 ul. 1-go Maja 3/5 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 36 ul. Otolińska 29 A KWP Rodzaj nieczystości-płynne Zadanie nr 37 ul. Otolińska 29 A KWP Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 38 PP Bodzanów Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 39 KP Raciąż Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 40 PP Nowe Miasto Rodzaj nieczystości-płynne Zadanie nr 41 PP Nowe Miasto Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 42 KPP Przysucha Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 43 PP Odrzywół Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 44 KMP Radom ul. 11-go Listopada 37/59 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 45 ul. 11-go Listopada 37/59 (psy) Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 46 RDz. ul. Reja 5 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 47 KP II ul. J. Radomskiego 2 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 48 KP I ul. Traugutta Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 49 KP III ul. Batalionów Chłopskich Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 50 ul. Młodzianowska Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 51 KP Pionki Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 52 PP Wierzbica Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 53 KP Zakrzew Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 54 KP Iłża Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 55 KP Jedlińsk Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 56 KWP ul. Limanowskiego 95 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 57 KWP ul. Garbarska Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 58 KWP ul. Energetyków (SOT) Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 59 KWP ul. Energetyków (magazyny) Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 60 KPP Sochaczew ul. Warszawska 23 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 61 PP Nowa Sucha Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 62 PP Młodzieszyn Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 63 PP Teresin Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 64 KPP Sokołów Podl. Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 65 ZP Jabłonna Lacka Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 66 PP Kosów Lacki Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 67 PP Sterdyń Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 68 KMP ul. Kazimierzowska 102 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 69 KMP ul. Kazimierzowska 102 Rodzaj nieczystości-płynne Zadanie nr 70 KMP ul. Starowiejska 66 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 71 KP Mordy Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 72 RDz Mokobody Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 73 PP Zawidz Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 74 KPP Sierpc Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 75 KPP Wyszków Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 76 PP Długosiodło Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 77 KPP Zwoleń Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 78 KPP Żuromin, ul. Warszawska 8 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 79 Żyrardów ul. Chopina 4 Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 80 PP Puszcza Mariańska Rodzaj nieczystości-stałe Zadanie nr 81 KP Mszczonów Rodzaj nieczystości-stałe.
  9. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Puszcza Mariańska
    Zamawiający: Gmina Puszcza Mariańska, Puszcza Mariańska
    Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Puszcza Mariańska w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów ulegających biodegradacji przekazanych do składowania zgodnie z zapisami z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2013 poz. 594, poz. 645 i poz. 1318), z zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami, przyjętego uchwałą Sejmiku Województwa Mazowieckiego nr 211/12 z dnia 22.10.2012 roku w sprawie uchwalenia Wojewódzkiego Planu Gospodarki odpadami dla Mazowsza na lata 2012-2017 z uwzględnieniem lat 2018-2023 z załącznikami, oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Puszcza Mariańska zatwierdzonym uchwałą Rady Gminy w Puszczy Mariańskiej Nr XXXVII/228/2014 z dnia 19 lutego 2014 roku.
  10. Utrzymanie urządzonych terenów zieleni położonych w Jaworznie o powierzchni 537 938,00m2
    Zamawiający: Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych, Jaworzno
    Utrzymanie urządzonych terenów zieleni położonych w Jaworznie o powierzchni 537 938,00m2, polegające na: koszeniu trawników, grabieniu wiosennym i jesiennym trawników, pielęgnacji żywopłotów, nasadzeniu i pielęgnacji kwiatów jednorocznych
  11. Usługi z zakresu oczyszczania terenów komunalnych oraz terenów zieleni miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim.
    Zamawiający: Gmina - Miasto Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki
    Zakres zamówienia obejmuje: 1) bieżące oczyszczanie terenów komunalnych, 2) bieżące oczyszczanie terenów zieleni miejskiej, 3) interwencyjne oczyszczanie terenów komunalnych, 4) interwencyjne oczyszczanie terenów zieleni miejskiej, 5) interwencyjne oczyszczanie nawierzchni alejek i chodników, 6) interwencyjne omiatanie chodników, 7) uprzątanie tzw. dzikich wysypisk śmieci z terenów komunalnych
  12. Odbiór i zagospodarowanie odpadów zielonych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych do siedmiu lokali oraz odbiór drzewek świątecznych od właścicieli wszystkich nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie Gminy Pruszcz Gdański
    Zamawiający: Gmina Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański
    1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów zielonych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych do siedmiu lokali w okresie od dnia 01.06 - 31.10.2014 roku oraz od dnia 01.05 - 30.06.2015 roku, a także odbiór i zagospodarowanie drzewek świątecznych w okresie od 19.- 26.01.2015 roku od właścicieli wszystkich nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie Gminy Pruszcz Gdański.
    2. Szczegółowy zakres zamówienia opisany został w załączniku nr 1 do SIWZ.
  13. Usługi z zakresu omiatania ulic miejskich na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego.
    Zamawiający: Gmina - Miasto Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki
    Przedmiotem zamówienia są: usługi z zakresu omiatania ulic miejskich na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego, do których zalicza się: 1) pozimowe omiatanie ulic, tj. ręczne zebranie piachu wraz z innymi zanieczyszczeniami oraz w razie potrzeby, mechaniczne doczyszczenie ulic - jednorazowo 57,893 km obustronnie, 2) mechaniczne omiatanie ulic - 57,893 km obustronnie jedno - lub dwukrotnie w miesiącu,.
  14. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych będących własnością Gminy Szydłowo - w terminie od 1.04.2014 r. do 31.12.2016 r.
    Zamawiający: Gmina Szydłowo, Szydłowo
    1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych stałych powstających i odbierających z nieruchomości niezamieszkałych, będących własnością Gminy Szydłowo. 2.Realizując zagospodarowanie odpadów odebranych z nieruchomości niezamieszkałych będących własnością Gminy Szydłowo ,Wykonawca zobowiązany jest do: a)przekazywania odebranych odpadów z nieruchomości niezamieszkałych komunalnych do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych do której przynależy Gmina Szydłowo wynikającej z Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami Komunalnymi na lata 2012-2017. b)zagospodarowania we własnym zakresie przekazując odebrane odpady komunalne do instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art.17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2013 r., poz. 21). 3.Przedmiot zamówienia będzie realizowany poprzez organizację zbierania zmieszanych odpadów komunalnych z terenów nieruchomości niezamieszkałych, będących własnością Gminy Szydłowo. 4.Zbiórka odpadów komunalnych odbywać się będzie z podziałem na: a)odpady niesegregowane zmieszane (kod 20 03 01), b)odpady z oczyszczalni -skratki- (kod 19 08 01) Częstotliwość odbioru i wywozu - 1 raz w tygodniu 5.Odbiór i transport odpadów. 1.Ilość odpadów komunalnych, które należy odebrać w okresie od dnia 01.04.2014 r. do dnia 31.12.2016 r. została określona wg obliczeń szacunkowych. a)odpady niesegregowane zmieszane - 127 Mg, Ilość odpadów może ulec zmianie w zależności od potrzeb, jednak wartość usług w 2014, 2015 i 2016 r. realizowanych na podstawie umowy zawartej na skutek niniejszego postępowania nie może przekroczyć kwoty określonej w umowie zawartej w wyniku przeprowadzonego postępowania. 2.Odbiór odpadów odbywał się będzie zgodnie ze sporządzonym przez Wykonawcę harmonogramem odbioru odpadów komunalnych dla Gminy Szydłowo. Odpady komunalne należy odbierać w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00. 3.Wykonawca sporządzi harmonogram odbioru odpadów na terenie Gminy Szydłowo na podstawie informacji zawartych w specyfikacji. Harmonogram odbioru odpadów stanowić będzie załącznik do umowy. Wykonawca sporządzi harmonogram w uzgodnieniu z Zamawiającym i przekaże oficjalnie do tut. Urzędu do dnia podpisania umowy o udzielenie zamówienia publicznego. 4.Wykonawca ma obowiązek: a.ponoszenia kosztów oraz dokonywanie naprawy szkód wyrządzonych podczas wykonywania usługi wywozu odpadów komunalnych w Gminie (uszkodzenie pojemników). b.wyposażenia punktów gromadzenia odpadów w niezbędne pojemniki: (MGB 120 L będących własnością Gminy Szydłowo) i kosze uliczne będące własnością Wykonawcy. Pojemniki MGB 1100L -szkoły i cmentarze- wyposaża również wykonawca. c.zachowania właściwego stanu sanitarnego i technicznego pojemników zlokalizowanych w punktach zbiórki. 5.Wykonawca musi spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r. poz. 122). 6.Wykonawca wraz z fakturą za zrealizowane usługi przekaże zamawiającemu kopie dowodów dostarczania odpadów do odzysku lub unieszkodliwiania tj. karty przekazania odpadów. 7.W zakresie sprawozdawczości Wykonawca zobowiązany będzie do sporządzania kwartalnych sprawozdań (w formie papierowej i elektronicznej EXCEL). Sprawozdanie musi zawierać: a)informacje o masie odebranych odpadów komunalnych oraz sposobie ich zagospodarowania, wraz ze wskazaniem instalacji, do której zostały przekazane odebrane zmieszane odpady komunalne 95.05.00.00-2, 90.51.13.00-5, 90.51.10.00-2, 90.51.20.00-9, 90.51.31.00-7, 34.92.84.80-6.
  15. Sprzątanie ulic dróg wojewódzkich na terenie Obwodów Drogowych w Zgórsku i Łopusznie, w podziale na zadania częściowe
    Zamawiający: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich, Kielce
    Sprzątanie ulic dróg wojewódzkich na terenie Obwodów Drogowych w Zgórsku i Łopusznie, w podziale na zadania częściowe: - Zadanie nr 1A Obwód
    Drogowy w Zgórsku; - Zadanie nr 2A Obwód Drogowy w Łopusznie. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Wykazem ulic, Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi, wzorem umowy oraz zatwierdzonym harmonogramem sprzątań
  16. ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ PRZEZ OKRES 10 MIESIĘCY
    Zamawiający: Burmistrz Miasta i Gminy Nowe Miasto nad Pilicą, Nowe Miasto nad Pilicą
    Odbiór, transport i zagospodarowanie każdej ilości odpadów komunalnych, pochodzących z terenu Gminy Nowe Miasto nad Pilicą, wyposażenie nieruchomości w pojemniki (kontenery) do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych, wyposażenie nieruchomości w: worki do gromadzenia odpadów biodegradowalnych oraz w worki do gromadzenia poszczególnych frakcji odpadów zebranych w sposób selektywny - dotyczy terenu wsi i miasta (bez osiedli mieszkaniowych), pojemniki (kontenery) do gromadzenia poszczególnych frakcji odpadów zebranych w sposób selektywny - dotyczy osiedli mieszkaniowych;przygotowanie i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach
  17. Utrzymanie czystości dróg gminnych na terenie miasta Ostrowca Świętokrzyskiego w 2014 roku o długości 78 120 mb.
    Zamawiający: Gmina Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski
    Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości dróg lokalnych na terenie miasta Ostrowca Świętokrzyskiego w roku 2014 poprzez: mechaniczne oczyszczanie powierzchni jezdni, odwóz odpadów na wysypisko oraz interwencyjne porządkowanie wyznaczonych rejonów.
    Zamówienie realizowane będzie w okresie od dnia 01 kwietnia 2014 do dnia 30 listopada 2014 r. Na realizację całego zamówienia zamawiający przeznacza kwotę 50 000.00 zł. brutto.
  18. Usługa w zakresie wywozu odpadów z terenu WSzW w Gorzowie Wlkp
    Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z o.o., Gorzów Wielkopolski
    Usługa w zakresie wywozu odpadów z terenu WSzW w Gorzowie Wlkp.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:

    Dotyczy Pakietu nr 1:
    1) Odbiór, transport i przekazanie do unieszkodliwienia odpadów tj. żużel i popioły paleniskowe -podmiotom posiadającym stosowne zezwolenie. Miejsce odbioru: Spalarnia mieszcząca się w Szpitalu przy ul. Jana Dekerta 1. Terminy odbiorów zostaną uzgodnione z Wykonawcą. Zamówienia składane będą faxem za potwierdzeniem odbioru przez Wykonawcę. Kod odpadu : 19 01 12.

    Dotyczy Pakietu nr 2:
    1) Podstawienie kontenera (muldy) z gruzem odbywać się będzie zgodnie z potrzebami Zamawiającego, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i miejsca z Wykonawcą.
    2) Wywóz kontenera (muldy) z odpadami zmieszanymi oraz innymi odpadami komunalnymi - do miejsca unieszkodliwienia podmiotu posiadającym stosowne zezwolenie, po wcześniejszym ustaleniu terminu z Wykonawcą. Kod odpadów: 17 01 01; 17 01 02; 17 01 03; 17 09 04.
    3) Wywóz kontenera (muldy) z odpadami innymi niż odpady komunalne -do miejsca unieszkodliwienia podmiotom posiadającym stosowne zezwolenie, odbywać się będzie po wcześniejszym ustaleniu terminu z Wykonawcą. Kod odpadów: 20 03 99.
    4) Wywóz kontenera (muldy) z odpadami wielkogabarytowymi, po wcześniejszym ustaleniu terminu z Wykonawcą. Kod odpadów: 20 03 07.

    Dotyczy Pakietu nr 3:
    1) Odbiór, transport i przekazanie do unieszkodliwienia odpadów niebezpiecznych tj. związków rtęci, arsenu, cyjanków, trucizn z grupy A i związków nieoznakowanych, kwasów, zasad i soli, innych substancji trujących - podmiotom posiadającym stosowne zezwolenie, po wcześniejszym ustaleniu terminu z Wykonawcą. Kod odpadu: 16 05 06.
    2) W przypadku odpadów niebezpiecznych Wykonawca zobowiązany będzie do:
    Dokonywania weryfikacji odczynników pod względem ich właściwości fizyko-chemicznych,
    Ważenia,
    Wystawić karty przekazania odpadów przy każdym wywozie.

    Dotyczy Pakietu nr 4
    1) Odbiór, transport i przekazanie do unieszkodliwienia odpadów (tj. popioły lotne i inne odpady z oczyszczania spalin) ze Spalarni przy ul. Jana Dekerta 1, podmiotom posiadającym stosowne zezwolenie, po wcześniejszym ustaleniu terminu z Wykonawcą. Kod odpadu: 19 04 02.
    2) Dostawa beczek, przeznaczonych do deponowania odpadów z oczyszczania spalin ze spalarni, takich jak: popioły lotne, inne odpady z oczyszczania spalin.
    Wymagane parametry techniczne beczek:
    Wykonane z tworzywa sztucznego,
    Wysokość 65-70cm,
    Pojemność: 110-180 litrów,
    Duży otwór umożliwiający sprawne wsypywanie odpadów,
    Beczki z zamknięciem, zabezpieczające przed warunkami atmosferycznymi.
    Dopuszcza się dostawę beczek używanych.
    Beczki powinny być sukcesywnie dostarczane w dni powszednie w godz.: 8:00-14:00 do Spalarni Odpadów znajdującej się w Szpitalu przy ul. Jana Dekerta 1-zgodnie z zamówieniem złożonym telefonicznie lub faxem za potwierdzeniem odbioru. Termin dostaw -nie później niż 5 dni od dnia złożenia zamówienia.
  19. Usługi z zakresu omiatania ulic miejskich na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego.
    Zamawiający: Gmina - Miasto Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki
    Przedmiotem zamówienia są: usługi z zakresu omiatania ulic miejskich na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego, do których zalicza się: 1) pozimowe omiatanie ulic, tj. ręczne zebranie piachu wraz z innymi zanieczyszczeniami oraz w razie potrzeby, mechaniczne doczyszczenie ulic - jednorazowo 57,893 km obustronnie, 2) mechaniczne omiatanie ulic - 57,893 km obustronnie jedno - lub dwukrotnie w miesiącu,.
  20. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ośno Lubuskie - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Gmina Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie
    Usługa polegająca na odbieraniu i transporcie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Ośno Lubuskie oraz ich zagospodarowaniu, w związku z przekroczeniem ilości niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w IV kwartale 2013r. w stosunku do miesięcznych ilości zaplanowanych w ofercie przetargowej, zgodnie z zestawieniem ilości z dnia 16.01.2014r. stanowiącym załącznik nr 1 do protokołu negocjacji
  21. Utrzymanie czystości na terenie miasta Krapkowice..
    Zamawiający: Gmina Krapkowice, Krapkowice
  22. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Krapkowice
    Zamawiający: Gmina Krapkowice, Krapkowice
  23. Usługi transportowe w celu odbioru odpadów segregowanych
    Zamawiający: Gmina Miejska w Chodzieży, Chodzież
  24. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ośno Lubuskie - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Gmina Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie
  25. Zimowe, kompleksowe utrzymanie dróg wojewódzkich, chodników i schodów w sezonie zimowym2012/2013 i 2013/2014, w tym: Zadanie nr 1 - Zimowe, kompleksowe utrzymanie dróg wojewódzkich i chodników na terenie Obwodu Drogowego w Łopusznie - długość dróg wojewódzkich wynosi 49,817 km, powierzchnia chodników w m. Końskie wynosi 15 552 m2, wywóz śniegu z chodników 1200 m3- Zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich, Kielce
  26. Zamówienie uzupełniające do ZP - 26/12 wywóz nieczystości stałych z obiektów jednostek Policji województwa lubuskiego Część 18 Drezdenko
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Gorzów Wielkopolski
  27. Usługi transportowo - sprzętowe w 2014 roku dotyczące zimowego utrzymania dróg gminnych i wewnętrznych stanowiących własność Gminy - Miasto Tomaszów Mazowiecki oraz chodników zlokalizowanych w pasach drogowych innych dróg, jeśli bezpośrednio przylegają do granic nieruchomości stanowiących własność Gminy - Miasto Tomaszów Mazowiecki.
    Zamawiający: Gmina - Miasto Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki
  28. Usługa odbioru i wywozu odpadów komunalnych z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2013-2014 numer sprawy 91/ZP/13
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 2573, Zgierz
  29. Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych, zarządzanych przez Gminę Tomaszów Mazowiecki w sezonie 2013/2014
    Zamawiający: Gmina Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki
  30. Wywóz odpadów komunalnych z jednostek Policji położonych na terenie woj.wielkopolskiego
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Poznań
  31. Wywóz odpadów komunalnych z I/ZUS Opoczno i BT/ZUS Rawa Maz. w okresie od 01.09.2013r. do 31.08.2016r.
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tomaszowie Mazowieckim, Tomaszów Mazowiecki
  32. Utrzymanie czystości na terenie miasta Krapkowice- mechaniczne zamiatanie ulic i chodników, ręczne zamiatanie chodników i placów, opróżnianie koszy ulicznych.
    Zamawiający: Gmina Krapkowice, Krapkowice
  33. wywóz odpadów z obiektów GDDKiA Oddziału w Łodzi i Rejonów w Kutnie, Łowiczu, Radomsku , Wieluniu i Opocznie z podziałem na 9 zadań
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi, Łódź
  34. Wywóz odpadów komunalnych z jednostek Policji położonych na terenie woj. wielkopolskiego
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Poznań
  35. Usługa odbioru i zagospodarowania zmieszanych odpadów opakowaniowych.
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, Wrocław
  36. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Żarów oraz utworzenie i prowadzenie Selektywnego Zbierania Odpadów
    Zamawiający: Urząd Miejski w Żarowie, Żarów
  37. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Lewin Kłodzki
    Zamawiający: Gmina Lewin Kłodzki, Lewin Kłodzki
  38. udostępnienie i opróżnianie koszy w parkach, skwerach oraz placach zabaw w granicach administracyjnych miasta Piły
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Pile, Piła
  39. Świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, z terenu Gminy Babice od dn.01 lipca 2013r. do dn. 31.12.2015r
    Zamawiający: Urząd Gminy w Babicach, Babice
  40. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Puszcza Marańska
    Zamawiający: Gmina Puszcza Mariańska, Puszcza Mariańska
  41. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ujazd pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.
    Zamawiający: Wójt Gminy Ujazd, Ujazd
  42. ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ PRZEZ OKRES 9 MIESIĘCY.
    Zamawiający: Burmistrz Miasta i Gminy Nowe Miasto nad Pilicą, Nowe Miasto nad Pilicą
  43. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych, wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Bardo
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Bardo, Bardo
  44. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy Brochów
    Zamawiający: Gmina Brochów, Brochów
  45. Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Kamiennik
    Zamawiający: Urząd Gminy, Kamiennik
  46. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Rybno.
    Zamawiający: Gmina Rybno, Rybno
  47. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Regnów.
    Zamawiający: Gmina Regnów, Regnów
  48. ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI, NA KTÓRYCH ZAMIESZKUJĄ MIESZKAŃCY GMINY MŁODZIESZYN
    Zamawiający: Gmina Młodzieszyn, Młodzieszyn
  49. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w mieście i gminie Biała Rawska
    Zamawiający: Gmina Biała Rawska, Biała Rawska
  50. ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY RZECZYCA I ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z GMINNEGO PUNKTU SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH
    Zamawiający: Gmina Rzeczyca, Rzeczyca
  51. Odbiór oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kostomłoty pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne
    Zamawiający: Urząd Gminy Kostomłoty, Kostomłoty
  52. Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Miasta Rawa Mazowiecka
    Zamawiający: Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka
  53. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miasta Gostynina
    Zamawiający: Gmina Miasta Gostynina, Gostynin
  54. ODBIÓR STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY ZBĄSZYNEK
    Zamawiający: Gmina Zbąszynek, Zbąszynek
  55. Odbiór odpadów stałych pochodzących z targowiska przy ulicy Kusocińskiego administrowanego przez Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych w Chrzanowie wraz z ich transportem
    Zamawiający: Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych, Chrzanów
  56. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ośno Lubuskie
    Zamawiający: Gmina Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie
  57. wywóz nieczystości stałych będących odpadami komunalnymi z lokali użytkowych z nieruchomości własnych i administrowanych przez Tomaszowskie TBS Sp. z o.o.
    Zamawiający: Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Tomaszów Mazowiecki
  58. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynków użyteczności publicznej Gminy Pruszcz Gdański
    Zamawiający: Gmina Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański
  59. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Czerniewice
    Zamawiający: Gmina Czerniewice, Czerniewice
  60. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Iłów
    Zamawiający: Gmina Iłów, Iłów
  61. Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Głuchów
    Zamawiający: Gmina Głuchów, Głuchów
  62. Usługi Wywozu Nieczystości Stałych i Płynnych
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
  63. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Żelechlinek, na których zamieszkują mieszkańcy
    Zamawiający: Gmina Żelechlinek, Żelechlinek
  64. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców Gminy Chodzież.
    Zamawiający: Gmina Chodzież, Chodzież
  65. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z terenu Gminy Rawa Mazowiecka
    Zamawiający: Gmina Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka
  66. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Górzyca
    Zamawiający: Wójt Gminy Górzyca, Górzyca
  67. Utrzymanie urządzonych terenów zieleni położonych w Jaworznie o powierzchni 463 674,00m2
    Zamawiający: Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych, Jaworzno
  68. Wywóz odpadów komunalnych stałych z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Szczecin
  69. Oczyszczanie letnie ulic, placów i chodników na terenie miasta Piły
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Pile, Piła
  70. Opróżnianie koszy na terenie miasta Piły
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Pile, Piła
  71. Świadczenie usług polegających na opróżnianiu pojemników i wywozie komunalnych odpadów stałych pochodzących z gospodarstw domowych i podmiotów gospodarczych z nieruchomości w zasobie OReg WAM Kraków w następujących miejscowościach: Gliwice, Katowice, Kielce, Lubliniec, Nowy Glinnik, Kraków i Sandomierz
    Zamawiający: Wojskowa Agencja Mieszkaniowa Oddział Regionalny w Krakowie, Kraków
  72. Selektywną zbiórkę odpadów (szkło, tworzywa sztuczne, makulatura, przeterminowane leki, odpady biodegradowlane zielone) na terenie gminy Trzcianka.
    Zamawiający: Gmina Trzcianka, Trzcianka
  73. UTRZYMANIE CZYSTOŚCI DRÓG GMINNYCH NA TERENIE MIASTA OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W 2013 ROKU.
    Zamawiający: Gmina Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski
  74. Wykonywanie usługi w zakresie wywozu nieczystości stałych z posesji własnych i administrowanych przez Tomaszowskie TBS Sp. z o.o.
    Zamawiający: Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Tomaszów Mazowiecki
  75. Sprzątanie ulic dróg wojewódzkich w latach 2013 - 2014 na terenie Obwodów Drogowych: Zadanie nr 1. Obwód Drogowy w Zgórsku Zadanie nr 2. Obwód Drogowy w Łopusznie Zadanie nr 3. Obwód Drogowy w Pińczowie Zadanie nr 4. Obwód Drogowy w Staszowie Zadanie nr 5. Obwód Drogowy w Nowej Słupi. Zadanie nr 6. Obwód Drogowy w Ostrowcu Świętokrzyskim Zadanie nr 7. Obwód Drogowy w Tempoczowie
    Zamawiający: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich, Kielce
  76. Usługi z zakresu omiatania ulic miejskich na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego.
    Zamawiający: Gmina - Miasto Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki
  77. Wywóz nieczystości stałych pochodzących z targowiska przy ulicy Kusocińskiego administrowanego przez Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych w Chrzanowie
    Zamawiający: Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych, Chrzanów
  78. Wywóz nieczystości stałych z terenu miasta i gminy Drezdenko
    Zamawiający: Urząd Miejski, Drezdenko
  79. udostępnianie i opróznienie koszy w parkach ,skwerach oraz placach zabaw w granicach administracyjnych miasta Piły
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Pile, Piła
  80. UPRZĄTANIE PIACHU I INNYCH ZANIECZYSZCZEŃ Z PASÓW DRÓG POWIATOWYCH NA TERENIE MIASTA TOMASZOWA
    Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim z/s w Jakubowie, Lubochnia
  81. Wywóz nieczystości stałych
    Zamawiający: Szpital Powiatowy w Chrzanowie, Chrzanów
  82. Wywóz nieczystości stałych z obiektów jednostek Policji województwa lubuskiego.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Gorzów Wielkopolski
  83. Oczyszczanie i wywóz odpadów z terenu gminy Libiąż w 2013 roku.
    Zamawiający: Urząd Miejski w Libiążu, Libiąż
  84. Wykonywanie usługi w zakresie obsługi pojemników do selektywnej zbiórki odpadów zlokalizowanych na terenie miasta Kłodzka oraz zagospodarowanie zebranych odpadów
    Zamawiający: Gmina Miejska Kłodzko, Kłodzko
  85. Wywóz nieczystości stałych z obiektów zarządzanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie
    Zamawiający: Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych, Jaworzno
  86. Usługi z zakresu oczyszczania miasta Tomaszowa Mazowieckiego
    Zamawiający: Gmina - Miasto Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki
  87. Wywóz nieczystości stałych z budynków Inspektoratów ZUS w Gostyninie, Mławie, Pułtusku, Ostrołęce
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Płocku, Płock
  88. ODBIÓR I WYWÓZ ODPADÓW Z BUDYNKÓW KOMUNALNYCH GMINY MIASTA KŁODZKO.
    Zamawiający: Gmina Miejska Kłodzko, Kłodzko
  89. Wywóz nieczystości stałych pochodzących z nieruchomości administrowanych przez Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych w Chrzanowie
    Zamawiający: Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych, Chrzanów
  90. Oczyszczanie terenów Gminy Piła wraz z organizacją akcji zbiórki odpadów wielkogabarytowych
    Zamawiający: Gmina Piła, Piła
  91. Usługa wywozu nieczystości stałych z nieruchomości Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu oraz w jego Delegaturach w Koninie, Kaliszu, Lesznie i Pile z możliwością składania ofert częściowych
    Zamawiający: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, Poznań
  92. Usługi dodatkowe związane z utrzymaniem czystości dróg gminnych na terenie miasta Ostrowca Świetokrzyskiego w 2012 r.
    Zamawiający: Gmina Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski
  93. Usługa wywozu odpadów i nieczystości gospodarczych i komunalnych stałych
    Zamawiający: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, Ostrołęka
  94. Wywóz odpadów komunalnych i medycznych z obiektów O/ZUS Sosnowiec oraz Inspektoratów w Jaworznie, Dąbrowie Górniczej i Zawierciu
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział Sosnowiec, Sosnowiec
  95. Obsługa Punktów Informacyjno - Dyspozycyjnych w ŚZDW Kielce w jednostkach: siedziba ŚZDW, OD Zgórsko, OD Łopuszno, OD Pińczów, OD Staszów, OD Nowa Słupia, OD Ostrowiec Św. i OD Tempoczów w sezonach zimowych 2012/2013 i 2013/2014
    Zamawiający: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich, Kielce
  96. Wywóz odpadów komunalnych z jednostek Policji położonych na terenie woj.wielkopolskiego
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Poznań
  97. ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH ZMIESZANYCH ORAZ SELEKTYWNIE ZEBRANYCH ODPADÓW Z TERENU JEDNOSTEK WOJSKOWYCH. (IV Części).
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury, Wrocław
  98. Usuwanie odpadów komunalnych stałych
    Zamawiający: Urząd Gminy Lubiszyn, Lubiszyn
  99. Wywóz odpadów komunalnych z Delegatury w Pile
    Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu, Poznań
  100. Usunięcie nieczystości stałych - odpadów komunalnych - z nieruchomości będących własnością Gminy Miejskiej Chodzież poprzez ich wywóz na wysypisko, bądź poddanie utylizacji
    Zamawiający: Mieszkaniowy Zasób Gminy Miejskiej, Chodzież
  101. Usługi odbioru i wywozu odpadów komunalnych powstających na terenie administrowannym przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu przy pl. Powstańców Warszawy 1 we Wrocławiu oraz posesji Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego przy ul. Kwiatowej 2 Bielany Wrocławskie
    Zamawiający: Dolnośląski Urząd Wojewódzki, Wrocław

Inne osoby dla Smołka (41 osób):