Kogo reprezentuje osoba

Smolska Aneta

w KRS

Aneta Smolska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Aneta
Nazwisko:Smolska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1969 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Konin (Wielkopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudek Katarzyna, Maj Paweł, Mamrowicz Józef Tadeusz, Zimoska Sławomira, Mamrowicz Tomasz, Rey Jerzy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mamrowicz Piotr Zdzisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berkieta Robert Jerzy, Białkowski Kamil Wacław, Flis Anna, Maj Paweł, Rey Jerzy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gogolewska Anna Teresa

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komorowski Maciej Eligiusz, Maj Paweł, Mikołajewicz Beata, Rey Jerzy, Szeib Mariusz Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzeciak Mieczysław Wacław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gadomski Przemysław Janusz, Jenkins Adam Piotr, Lasocki Przemysław Witold, Maj Paweł, Rey Anna Zofia, Rey Jerzy Kazimierz, Rey Małgorzata Maria, Rodak Jacek Antoni, Szczygieł Krzysztof Wiesław, Tomczyk Jarosław Sławomir, Wierzbowski Marek Jakub, Witkowski Witold Tadeusz, Wojnar Piotr Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zubrzycki Jarosław Grzegorz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badurzyński Mirosław Aleksander, Janicki Stanisław Andrzej, Maj Paweł, Rey Jerzy Kazimierz, Tomczyk Jarosław Sławomir
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kawecki Bartłomiej, Kawecki Zbigniew, Khimich Maksym, Maj Paweł, Rey Jerzy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolny Klaudiusz Fryderyk
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badurzyński Mirosław Aleksander, Komorowska Marzena, Komorowski Maciej Eligiusz, Lurje Wawrzyniak Anna, Maj Paweł, Rey Jerzy Kazimierz, Strzelecki Jacek Stanisław, Tomczyk Jarosław Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Srebro Maciej Edward
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowska Joanna Anna, Flis Anna, Maj Paweł, Malinowski Andrzej Edward, Nowicki Michał Henryk, Rey Jerzy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szałek Sebastian Mariusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komorowski Maciej Eligiusz, Maj Paweł, Rey Jerzy Kazimierz, Szeib Mariusz Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Elderhorst Stephen Adrian
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komorowski Maciej Eligiusz, Lurje Wawrzyniak Anna, Maj Paweł, Rey Jerzy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skarżyński Waldemar Tadeusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jacygrad Tomasz Jan, Kornatowski Michał Aleksander, Maj Paweł, Mazur Piotr Ryszard, Musiałowicz Andrzej Zbigniew, Pytel Marek Tomasz, Retelski Włodzimierz Jerzy, Rey Jerzy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skarżyński Waldemar Tadeusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kornatowski Michał Aleksander, Maj Paweł, Mazur Piotr Ryszard, Musiałowicz Andrzej Zbigniew, Pytel Marek Tomasz, Retelski Włodzimierz Jerzy, Rey Jerzy Kazimierz, Struska Mazur Barbara Matylda

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kubera Karolina
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badurzyński Mirosław Aleksander, Janicki Stanisław Andrzej, Maj Paweł, Rey Jerzy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kondrusiewicz Wiktor Dominik
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badurzyński Mirosław Aleksander, Barudin Tomasz Marian, Maj Paweł, Rey Jerzy Kazimierz, Rey Łukasz Jerzy, Szeib Mariusz Antoni

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abba S.A., Warszawa − KRS 0000650110
  2. Advilit Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000548481
  3. Akane Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000767186
  4. Annona Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000812250
  5. Apartamenty Ustka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000742630
  6. Ascor S.A., Warszawa − KRS 0000053945
  7. Ascor S.A. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000513488
  8. Asi Polish Research Innovation Ventures Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000799704
  9. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  10. B2b Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445288
  11. Bieniak Smołuch Wielhorski Wojnar i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000560692
  12. Bluevendo S.A., Warszawa − KRS 0000299924
  13. Boann Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000844978
  14. Bsww Accounting Audit And Consulting Firm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440895
  15. Bvalue Bridge Sp. Z O.O. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000616062
  16. Bvalue Starter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000626374
  17. Care Center Sara Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249875
  18. Cater Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000754366
  19. Centrum Mięsne Dudek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000472578
  20. Centrum Mięsne Makton S.A., Warszawa − KRS 0000296148
  21. Chłodnie Wielkopolskie Iglokrak Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000103533
  22. Christianapol Sp. Z O.O. Fabryka Mebli Tapicerowanych Likwidacyjnej, Łowyń − KRS 0000144341
  23. Clementia Group Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000812389
  24. Cmx Park 2 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000368878
  25. Cmx Trading Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000144022
  26. Comp Centrum Innowacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000405829
  27. Comp Platforma Usług S.A., Warszawa − KRS 0000763869
  28. Cornex Sp. Z O.O., Klotyldzin − KRS 0000401448
  29. Cynel-unipress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127570
  30. Częstobet Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000414889
  31. Dom W Mieście Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000288540
  32. Domek Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000475926
  33. Dortech Ii Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000842340
  34. Doublebarre Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643250
  35. Dst Outlet Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000339768
  36. Efneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000492928
  37. Enile Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000766897
  38. Esmg Sp. Z O.O., Raszyn − KRS 0000426515
  39. Esw Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000650428
  40. Feroco S.A. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000133637
  41. Fortic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000767416
  42. Fundacja Dharma Movie Projects, Warszawa − KRS 0000393214
  43. Fundacja Edukacji Kardiologicznej W Europie Środkowej i Wschodniej Cardica, Łódź − KRS 0000623960
  44. Fundacja Estrella, Mińsk Mazowiecki − KRS 0000831384
  45. Fundacja Instytut Polskie Mięso, Warszawa − KRS 0000604057
  46. Fundacja Nad Poziomy, Pruszków − KRS 0000537187
  47. Fundacja Polski Instytut Dyrektorów, Warszawa − KRS 0000241704
  48. Fundacja Pro Patria - Pro Ecclesia Et Pontifice, Wrocław − KRS 0000155544
  49. Fundacja Projekt Mokotów, Warszawa − KRS 0000575883
  50. Fundacja Projekt Trzecie Oko, Poznań − KRS 0000472534

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3a Holding Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000297534
  2. 4mass S.A., Warszawa − KRS 0000699821
  3. Al. Hajri New Technologies Construction Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000067389
  4. Analizy Online S.A., Warszawa − KRS 0000360084
  5. Anica System S.A., Lublin − KRS 0000041492
  6. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  7. Arka-technik Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000132556
  8. Ascor Med Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374370
  9. Axa Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000110776
  10. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  11. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  12. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  13. Bsww Trust Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000505020
  14. Bumech S.A., Katowice − KRS 0000291379
  15. Burgar Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000494216
  16. Carna Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000812358
  17. Carson Holding S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290453
  18. Carson Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234797
  19. Ce Management Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642431
  20. Centrum Badawczo-produkcyjno-usługowe Cecomm S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000017803
  21. Centrum Kreacji Biznesu Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000286092
  22. Centrum Medyczne Damiana Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000132852
  23. Centrum Mięsne Eurosmak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000157279
  24. Centrum Mięsne Makton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168491
  25. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  26. Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. Z O.O.-, Łódź − KRS 0000058369
  27. Ceramika Nowa Gala S.A., Końskie − KRS 0000011723
  28. Chemical Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341944
  29. Cherrypick Games S.A., Warszawa − KRS 0000682579
  30. Ci Games S.A., Warszawa − KRS 0000282076
  31. Cmx Park 1 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000334341
  32. Comp S.A., Warszawa − KRS 0000037706
  33. Conmax S.A., Poznań − KRS 0000149388
  34. Content Value S.A., Warszawa − KRS 0000328980
  35. Często-bet Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000117785
  36. Dal-net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239810
  37. Dantex S.A., Warszawa − KRS 0000289774
  38. Deep Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000000609
  39. Deker-inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000298653
  40. Delta Frozen Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000163863
  41. Dombet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000076028
  42. Dräger Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000072965
  43. Dräger Safety Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000292358
  44. Electus S.A., Lubin − KRS 0000156248
  45. Elzab Hellas Spv Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000630321
  46. Emonety.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037803
  47. Encantado Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000338694
  48. Eurico Sp. Z O.O., Ożarów Mazowiecki − KRS 0000145979
  49. Fabryka Sprzętu Okrętowego Meblomor S.A., Czarnków − KRS 0000077938
  50. Favore.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546914

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Świadczenie usług wchodzących w zakres świadczeń pomocy społecznej określonych w art. 50 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej(tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 930), tj. świadczenie usług opiekuńczych: gospodarczych i pielęgnacyjnych Usługi świadczone będą w miejscu zamieszkania podopiecznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałczu.
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Wałcz, Wałcz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych: gospodarczych i pielęgnacyjnych . Usługi świadczone będą w miejscu zamieszkania podopiecznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałczu (obszar miasta Wałcz), zgodnie z ilością godzin i zakresem określonym w decyzji administracyjnej. Zamawiający przewiduje 20 669 godzin świadczonych usług opiekuńczych: gospodarczych i pielęgnacyjnych, przez 7 dni w tygodniu, w czasie trwania umowy.
  2. Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Ostrów Wielkopolski
    Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi.Usługa będąca przedmiotem zamówienia realizowana będzie na podstawie: Ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej ( Dz. U. z 2016, poz.930 z późn. zm.), Ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 roku o ochronie zdrowia psychicznego ( Dz. U. z 2016, poz.546), Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 roku w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych ( Dz. U. z 2005 Nr 189, poz.1598 z późn. zm.). Przedmiotem zamówienia są specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi, świadczone w miejscu zamieszkania podopiecznego teren miasta Ostrowa Wielkopolskiego – obejmujące w szczególności : 1.Uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia, w tym: a)kształtowanie umiejętności zaspakajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania, motywowania do aktywności, leczenia i rehabilitacji, prowadzenia treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społecznych oraz wspieranie, także w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych, w szczególności takich jak: -samoobsługa, zwłaszcza wykonywanie czynności gospodarczych i porządkowych, w tym umiejętności utrzymania i prowadzenia domu -dbałość o higienę i wygląd, -utrzymywanie kontaktów z domownikami, rówieśnikami w miejscu nauki i pracy oraz ze społecznością lokalną, -wspólne organizowanie i spędzanie czasu wolnego, -korzystanie z usług różnych instytucji; b)interwencje i pomoc w życiu w rodzinie, w tym: -pomoc w radzeniu sobie w sytuacjach kryzysowych - poradnictwo specjalistyczne, interwencje kryzysowe, wsparcie psychologiczne, rozmowy terapeutyczne, -ułatwianie dostępu do edukacji i kultury, -doradztwo, koordynacja działań innych służb na rzecz rodziny, której członkiem jest osoba uzyskująca pomoc w formie specjalistycznych usług, -kształtowanie pozytywnych relacji osoby wspierającej z osobami bliskimi, -współpraca z rodziną - kształtnie odpowiednich postaw wobec osoby chorującej, niepełnosprawnej; c)pomoc w załatwianiu spraw urzędowych, w tym: -w uzyskiwaniu świadczeń socjalnych, emerytalno-rentowych, -w wypełnianiu dokumentów urzędowych; d)wspieranie i pomoc w uzyskaniu zatrudnienia, w tym zwłaszcza: -w szukaniu informacji o pracy, pomoc w znalezieniu zatrudnienia lub alternatywnego zajęcia, w szczególności uczestnictwo w zajęciach warsztatów terapii zajęciowej, zakładach aktywności zawodowej, środowiskowych domach samopomocy, centrach i klubach integracji społecznej, klubach pracy, -w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do zatrudnienia, -w przygotowaniu do rozmowy z pracodawcą, wspieranie i asystowanie w kontaktach z pracodawcą, -w rozwiązywaniu problemów psychicznych wynikających z pracy lub jej braku, e)pomoc w gospodarowaniu pieniędzmi, w tym: -nauka planowania budżetu, asystowanie przy ponoszeniu wydatków, -pomoc w uzyskaniu ulg w opłatach, -zwiększenie umiejętności gospodarowania własnym budżetem oraz usamodzielnianie finansowe; 2.Pielęgnacja jako wspieranie procesu leczenia, w tym: a)pomoc w dostępie do świadczeń zdrowotnych, b)uzgadnianie i pilnowanie terminów wizyt lekarskich , badań diagnostycznych, c)pomoc w wykupywaniu lub zamawianiu leków w aptece, d)pilnowanie przyjmowania leków oraz obserwowanie ewentualnych skutków ubocznych ich stosowania, e)w szczególnie uzasadnionych przypadkach zmiana opatrunków, pomoc w użyciu środków pomocniczych i materiałów medycznych, przedmiotów ortopedycznych a także w utrzymaniu higieny, f)pomoc w dotarciu do placówek służby zdrowia, g)pomoc w dotarciu do placówek rehabilitacyjnych; 3.Rehabilitacja fizyczna i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu: a)zgodnie z zaleceniami lekarskimi lub specjalisty z zakresu rehabilitacji ruchowej lub fizjoterapii, b)współpraca ze specjalistami w zakresie wspierania psychologiczno- pedagogicznego i edukacyjno-terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej ze pecjalistycznych usług, 4.Pomoc mieszkaniowa, w tym: a)w uzyskaniu mieszkania, negocjowaniu i wnoszeniu opłat, b)w organizowaniu drobnych remontów, adaptacji, napraw, likwidacji barier architektonicznych, c)kształtowanie właściwych relacji osoby uzyskującej pomoc z sąsiadami i gospodarzem domu, 5.Zapewnienie dzieciom i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi dostępu do zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych w wyjątkowych przypadkach, jeżeli nie mają możliwości dostępu do zajęć o których mowa w art. 7 ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 roku o ochronie zdrowia psychicznego ( Dz. U. z 2016, poz. 546 ). 6.Liczba godzin specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi - minimalna liczba - 15 000 godzin, maksymalna liczba - 21 231 godzin. 7.Usługa winna być realizowana w dni robocze w uzasadnionych przypadkach również w dni wolne od pracy (soboty, niedziele i święta). 8.Zamawiający wymaga aby usługa była realizowana przez: a)16 pielęgniarek, przy czym każda pielęgniarka musi posiadać: -uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki, -certyfikat lub inny dokument potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu na temat specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, -minimum 1 roczny staż pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, b)minimum 4 pedagogów, przy czym każdy pedagog powinien posiadać: -dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogika lub dyplom kwalifikacyjny, -certyfikat lub inny dokument potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu na temat specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, -minimum 1 roczny staż pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, c)minimum 4 osoby o innych kwalifikacjach (np. pracownika socjalnego, terapeuty zajęciowego, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi), przy czym każda osoba powinna posiadać: -dyplom ukończenia studiów lub dyplom kwalifikacyjny, -certyfikat lub inny dokument potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu na temat specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, -minimum 0,5 roczny staż pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.
  3. Świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz dzieci i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi w miejscu zamieszkania na terenie miasta Bielawa od 01.01.2017 r. do 31.12.2017 r
    Zamawiający: Ośrodek Pomocy Społecznej, Bielawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz dzieci i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi w miejscu zamieszkania na terenie miasta Bielawa od 01.01.2017 r. do 31.12.2017 r. , na podstawie:

    a) art. 50 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 930)

    b) art. 8 i 9 ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 o ochronie zdrowia psychicznego ( t.j. Dz.U z 2016 r. poz.646, 960)

    c) Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. nr 189 poz. 1598 z późń. zm.)
  4. Zakup usług opiekuńczych świadczonych na rzecz klientów Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy w miejscu ich zamieszkania
    Zamawiający: Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zakup usług opiekuńczych (gospodarczych i pielęgnacyjnych) świadczonych na rzecz osób określonych w art. 50 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r. poz. 163 z późn. zm.) - klientów Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy - w miejscu ich zamieszkania. Usługi opiekuńcze obejmują m. in.: - usługi gospodarcze: zakupy podstawowych, niezbędnych artykułów spożywczych, higienicznych, przemysłowych, drobnego sprzętu gospodarstwa domowego w najbliższym sklepie; pomoc w utrzymaniu higieny osobistej (klient chodzący); pomoc przy przygotowywaniu / gotowaniu posiłków - z uwzględnieniem diet; przynoszenie obiadów ze wskazanej przez Zamawiającego placówki gastronomicznej; podawanie posiłku - śniadania / obiadu / kolacji; pomoc przy spożywaniu posiłku; utrzymanie w czystości naczyń stołowych, kuchennych i innego sprzętu gospodarstwa domowego; utrzymanie w bieżącej czystości łazienki i urządzeń sanitarnych / kuchni / mieszkania; pranie bielizny pościelowej i odzieży (jeśli klient ma pralkę) / zanoszenie do pralni, magla; przynoszenie wody, węgla i palenie w piecu; zgłaszanie wizyt lekarskich, badań laboratoryjnych, napraw urządzeń domowych; załatwianie spraw urzędowych; podtrzymywanie psychofizycznej sprawności; - pielęgnacyjne (niemedyczne): toaleta chorego w łóżku; zmiana bielizny pościelowej i nocnej; słanie łóżka; usprawnianie chorego w łóżku; pomoc w załatwianiu potrzeb fizjologicznych; wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych; podawanie leków. Usługi opiekuńcze (gospodarcze i pielęgnacyjne) świadczone będą na rzecz mieszkańców Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy, wskazanych przez Zamawiającego. Usługi będą świadczone w granicach administracyjnych Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy, a wyjątkowo - w razie konieczności - także poza terenem Dzielnicy Rembertów (np. w razie konieczności dotarcia do placówki ochrony zdrowia). Łączny zakres realizacji zamówienia obejmuje około 15.930 godzin usług opiekuńczych (13.590 godzin - usługi gospodarcze, 2.340 godzin - usługi pielęgnacyjne). Miesięczny wymiar usług opiekuńczych: - gospodarczych, świadczonych dla średnio 55 osób - wyniesie około 1.510 godzin; - pielęgnacyjnych, świadczonych dla średnio 10 osób - wyniesie około 260 godzin.
  5. Wałcz:Świadczenie usług w zakresie świadczeń pomocy społecznej określonych w art.50 ust.1 i 2 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku(Dz.U.z 2015r. poz.163,z późn.zm.),tj.świadczenie usług opiekuńczych: gospodarczych i pielęgnacyjnych. Usługi świadczone będą w miejscu zamieszkania podopiecznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałczu. Numer ogłoszenia:15258-2016;data zamieszczenia:22.01.2016
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Wałcz, Wałcz
    Świadczenie usług wchodzących w zakres świadczeń pomocy społecznej określonych w art. 50 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku (Dz. U. z 2015r. poz. 163, z późn. zm.), tj. świadczenie usług opiekuńczych: gospodarczych i pielęgnacyjnych Usługi świadczone będą w miejscu zamieszkania podopiecznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałczu. Zamawiający przewiduje 16 156 godzin świadczonych usług opiekuńczych przez 7 dni w tygodniu w czasie trwania umowy.