Kogo reprezentuje osoba

Smuda Georg Waldemar

w KRS

Georg Waldemar Smuda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Georg
Drugie imię:Waldemar
Nazwisko:Smuda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Czarnowąsy (Opolskie), Dobrzeń Mały (Opolskie), Ligota Prószkowska (Opolskie), Nakło (Opolskie), Opole (Opolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartek Rafał Jan, Czech Arnold Antoni, Filipczyk Erwin, Galla Ryszard, Lellek Helena Paulina, Lippa Marcin Franciszek, Nagel Eugeniusz Piotr, Schlueter Michał Rudolf, Stannek Walter Józef, Zajączkowska Renata Irena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyszka Bernadeta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Claudius Josef, Ditrich Małgorzata Helena, Drynda Gerard Piotr, Filipczyk Erwin Jan, Frey Andrzej Jan, Gliński Radosław Józef, Ibrom Piotr Zygfryd, Kaczmarczyk Ryszard, Kania Edmund Jan, Koryzma Maria Cecylia, Matyszok Piotr Gerard, Nieświec Józef, Pawlik Andrzej Florian, Reinert Alojzy, Sochor Krystian Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemba Jan Ludwik
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smuda Kornelia Anna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mueller Bernadeta Małgorzata, Smuda Kornelia Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Apn Service Sp. Z O.O., Boguszyce − KRS 0000518091
  2. Apn Service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Opole − KRS 0000631753
  3. Apn Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000393119
  4. Cech Rzemieślników Małej i Średniej Przedsiębiorczości Oraz Pracodawców, Zabrze − KRS 0000096335
  5. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Prudnik − KRS 0000135153
  6. Cech Rzemiosł Różnych, Dobrodzień − KRS 0000042406
  7. Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości Związek Pracodawców, Opole − KRS 0000070182
  8. Centrum Meblowe Agata Sp. Z O.O., Dobrodzień − KRS 0000148043
  9. Centrum Rozwoju Biznesu Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000588347
  10. Dom Współpracy Polsko-niemieckiej, Gliwice − KRS 0000001456
  11. Elektromatik Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000328985
  12. Fundacja Glogovia, Głogówek − KRS 0000220562
  13. Fundacja Pomoc, Krapkowice − KRS 0000363483
  14. Fundacja Rozwoju Śląska, Opole − KRS 0000041765
  15. Fundacja Sanktuarium Góry Świętej Anny, Góra Świętej Anny − KRS 0000017527
  16. Fundacja Świętego Rocha, Dobrzeń Mały − KRS 0000616991
  17. Gama-consulting Sp. Z O.O., Koszęcin − KRS 0000498499
  18. Górnośląskie Centrum Kultury i Spotkań Im. Eichendorffa, Łubowice − KRS 0000049076
  19. Ibkm Gogolin Sp. Z O.O., Gogolin − KRS 0000200489
  20. Izba Gospodarcza Śląsk, Opole − KRS 0000076267
  21. Metmesh Sp. Z O.O., Większyce − KRS 0000739111
  22. Mueller Group Sp. Z O.O., Ligota Prószkowska − KRS 0000648075
  23. Nestro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000234981
  24. Netecs Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000233127
  25. Niemieckie Towarzystwo Kulturalno - Społeczne We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000107707
  26. Nieświec Sp. J., Krasiejów − KRS 0000707584
  27. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, Kraków − KRS 0000026162
  28. Pamas Sp. Z O.O., Łubniany − KRS 0000605282
  29. Pamas Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łubniany − KRS 0000692045
  30. Partnerstwo Borów Niemodlińskich, Niemodlin − KRS 0000252107
  31. Pawlik i Wspólnicy Sp. J., Kobylice − KRS 0000289841
  32. Smuda Consulting Mueller Steuerberatungsgesellschaft Sp. Z O.O., Ligota Prószkowska − KRS 0000623433
  33. Smuda Consulting Sp. Z O.O., Dobrzeń Mały − KRS 0000473284
  34. Solanum-group Sp. Z O.O., Borki Małe − KRS 0000361924
  35. Stowarzyszenie Budowy Ośrodka Rekreacyjno-leczniczego Basen Kryty i Otwarty, Ozimek − KRS 0000056465
  36. Stowarzyszenie Nasza Wioska - Ligota Prószkowska, Ligota Prószkowska − KRS 0000380962
  37. Stowarzyszenie Telewizji Regionalnej Śląska Opolskiego, Opole − KRS 0000258251
  38. Studio Realizacji Twórczych Projektów M.c. - Bau Sp. Z O.O., Ligota Prószkowska − KRS 0000338157
  39. Śląski Klaster Drzewny Sp. Z O.O., Tułowice − KRS 0000316413
  40. Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. Z O.O., Krapkowice − KRS 0000157600
  41. Śląskie Stowarzyszenie Samorządowe, Leśnica − KRS 0000047662
  42. Towarzystwo Dobroczynne Niemców Na Śląsku, Opole − KRS 0000131551
  43. Towarzystwo Im. Edyty Stein, Wrocław − KRS 0000104536
  44. Towarzystwo Miłośników Głogówka, Głogówek − KRS 0000181758
  45. Towarzystwo Społeczno-kulturalne Niemców Na Śląsku Opolskim, Opole − KRS 0000017757
  46. Towarzystwo Społeczno-kulturalne Niemców Województwa Śląskiego W Raciborzu, Racibórz − KRS 0000001895
  47. Turenwerke Sp. Z O.O., Kobylice − KRS 0000755952
  48. Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny Im.św.jadwigi, Opole − KRS 0000007719
  49. Zakład Produkcji Stolarki Okno Drew - Jerzy Sochor Sp. J., Brynica − KRS 0000222793
  50. Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-kulturalnych W Polsce, Opole − KRS 0000083978

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000138711
  2. Błysk Sp. Z O.O., Pietrowice Wielkie − KRS 0000460700
  3. Carota Sp. Z O.O., Raków − KRS 0000357855
  4. Cech Rzemiosł Oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości, Rybnik − KRS 0000096343
  5. Club Silesius Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000007568
  6. Ctc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340850
  7. Dermag Sp. Z O.O., Pawłów − KRS 0000460577
  8. Etilab Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000154226
  9. Oleski Klub Sportowy, Olesno − KRS 0000145450
  10. Oman Sp. J. Henryk Marcinek, Racibórz − KRS 0000111852
  11. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Baumann-dekam Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000180430
  12. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjno-usługowe Domex Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000033541
  13. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dhd Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000181840
  14. Rybnickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Likwidacyjnej, Rybnik − KRS 0000057262
  15. S.v.max.pl Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000614075
  16. Seba Sp. Z O.O., Pietrowice Wielkie − KRS 0000460760
  17. Sew Spółka Energetyki Wiatrowej - Kołodziejczyk, Kupka, Grzechac, Gajek - Sp. J., Ciasna − KRS 0000259712
  18. Silesiapress Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000026712
  19. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Zawadzkie − KRS 0000009487
  20. Spółdzielcza Hurtownia Zaopatrzenia Rzemiosła, Opole − KRS 0000227805
  21. Stolman Sp. Z O.O., Pawłów − KRS 0000232270
  22. Stowarzyszenie Stolarzy Śląska Opolskiego Klub Stolarza, Opole − KRS 0000048899
  23. Wag-inwestycje Sp. Z O.O., Popielów − KRS 0000510870
  24. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Prószków − KRS 0000134245
  25. Zespół Producencki Pro Futura Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000155053
  26. Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000117252