Kogo reprezentuje osoba

Smuda Georg Waldemar

w KRS

Georg Waldemar Smuda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Georg
Drugie imię:Waldemar
Nazwisko:Smuda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Czarnowąsy (Opolskie), Dobrzeń Mały (Opolskie), Ligota Prószkowska (Opolskie), Nakło (Opolskie), Opole (Opolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Claudius Josef, Ditrich Małgorzata Helena, Drynda Gerard Piotr, Filipczyk Erwin Jan, Frey Andrzej Jan, Gliński Radosław Józef, Ibrom Piotr Zygfryd, Kaczmarczyk Ryszard, Kania Edmund Jan, Koryzma Maria Cecylia, Matyszok Piotr Gerard, Nieświec Józef, Pawlik Andrzej Florian, Reinert Alojzy, Sochor Krystian Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemba Jan Ludwik
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smuda Kornelia Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mueller Bernadeta Małgorzata, Smuda Kornelia Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Cech Rzemieślników Małej i Średniej Przedsiębiorczości Oraz Pracodawców, Zabrze − KRS 0000096335
  2. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Prudnik − KRS 0000135153
  3. Cech Rzemiosł Różnych, Dobrodzień − KRS 0000042406
  4. Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości Związek Pracodawców, Opole − KRS 0000070182
  5. Centrum Meblowe Agata Sp. Z O.O., Dobrodzień − KRS 0000148043
  6. Dom Handlowy Polonia Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000193801
  7. Elektromatik Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000328985
  8. Fundacja Glogovia, Głogówek − KRS 0000220562
  9. Fundacja Pomoc, Krapkowice − KRS 0000363483
  10. Fundacja Rozwoju Śląska, Opole − KRS 0000041765
  11. Fundacja Sanktuarium Góry Świętej Anny, Góra Świętej Anny − KRS 0000017527
  12. Fundacja Świętego Rocha, Dobrzeń Mały − KRS 0000616991
  13. Gaber Fg Sp. Z O.O., Dobrodzień − KRS 0000590296
  14. Gaber Fg Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Dobrodzień − KRS 0000595488
  15. Gama-consulting Sp. Z O.O., Koszęcin − KRS 0000498499
  16. Izba Gospodarcza Śląsk, Opole − KRS 0000076267
  17. Kampa Mobile Solutions Sp. Z O.O., Popielów − KRS 0000529376
  18. Klub Jeździecki Lubliniec, Lubliniec − KRS 0000433589
  19. Mueller Group Sp. Z O.O., Ligota Prószkowska − KRS 0000648075
  20. Nestro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000234981
  21. Netecs Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000233127
  22. Nieświec Sp. J., Krasiejów − KRS 0000707584
  23. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, Kraków − KRS 0000026162
  24. Oman Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000242911
  25. Opolskie Stowarzyszenie Oświatowe, Opole − KRS 0000352713
  26. Oppeln Hochbau Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000411898
  27. Pamas Sp. Z O.O., Łubniany − KRS 0000605282
  28. Pamas Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łubniany − KRS 0000692045
  29. Partnerstwo Borów Niemodlińskich, Niemodlin − KRS 0000252107
  30. Pawlik i Wspólnicy Sp. J., Kobylice − KRS 0000289841
  31. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Baumann-dekam Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000180430
  32. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjno-usługowe Domex Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000033541
  33. Smuda Consulting Mueller Steuerberatungsgesellschaft Sp. Z O.O., Ligota Prószkowska − KRS 0000623433
  34. Smuda Consulting Sp. Z O.O., Dobrzeń Mały − KRS 0000473284
  35. Stowarzyszenie Nasza Wioska - Ligota Prószkowska, Ligota Prószkowska − KRS 0000380962
  36. Stowarzyszenie Oświatowe Koźle Rogi - Bildungsgesellschaft Cosel Rogau, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000421057
  37. Studio Realizacji Twórczych Projektów M.c. - Bau Sp. Z O.O., Ligota Prószkowska − KRS 0000338157
  38. Śląski Klaster Drzewny Sp. Z O.O., Tułowice − KRS 0000316413
  39. Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. Z O.O., Krapkowice − KRS 0000157600
  40. Towarzystwo Miłośników Głogówka, Głogówek − KRS 0000181758
  41. Towarzystwo Społeczno-kulturalne Niemców Na Śląsku Opolskim, Opole − KRS 0000017757
  42. Vitra Arnold Zdzuj, Paweł Zdzuj Sp. J., Prószków − KRS 0000277871
  43. Wag-inwestycje Sp. Z O.O., Popielów − KRS 0000510870
  44. Zakład Produkcji Stolarki Okno Drew - Jerzy Sochor Sp. J., Brynica − KRS 0000222793
  45. Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-kulturalnych W Polsce, Opole − KRS 0000083978

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Błysk Sp. Z O.O., Pietrowice Wielkie − KRS 0000460700
  2. Cech Rzemiosł Oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości, Rybnik − KRS 0000096343
  3. Dermag Sp. Z O.O., Pawłów − KRS 0000460577
  4. Górnośląskie Centrum Kultury i Spotkań Im. Eichendorffa, Łubowice − KRS 0000049076
  5. Oleski Klub Sportowy, Olesno − KRS 0000145450
  6. Oman Sp. J. Henryk Marcinek, Racibórz − KRS 0000111852
  7. Primera Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000154226
  8. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dhd Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000181840
  9. Rybnickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Likwidacyjnej, Rybnik − KRS 0000057262
  10. S.v.max.pl Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000614075
  11. Seba Sp. Z O.O., Pietrowice Wielkie − KRS 0000460760
  12. Sew Spółka Energetyki Wiatrowej - Kołodziejczyk, Kupka, Grzechac, Gajek - Sp. J., Ciasna − KRS 0000259712
  13. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Zawadzkie − KRS 0000009487
  14. Spółdzielcza Hurtownia Zaopatrzenia Rzemiosła, Opole − KRS 0000227805
  15. Stolman Sp. Z O.O., Pawłów − KRS 0000232270
  16. Stowarzyszenie Stolarzy Śląska Opolskiego Klub Stolarza, Opole − KRS 0000048899