Kogo reprezentuje osoba

Smutek Andrzej Jan

w KRS

Andrzej Jan Smutek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Jan
Nazwisko:Smutek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1960 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Katowice (Śląskie), Tarnowskie Góry (Śląskie), Wrocław (Dolnośląskie), Zabrze (Śląskie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian Marek, Broncel Piotr Józef, Hylla Ryszard Jerzy, Jędrzejewski Krzysztof, Jędrzejewski Leszek, Klabis Ewa Alicja, Kostempski Marian, Matuszek Bartłomiej, Mika Marek Tadeusz, Nycz Paweł Grzegorz, Pawluś Artur, Płonka Andrzej, Rogatko Michał, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Starżyk Paweł, Tymkiewicz Marek Krzysztof, Węgrzyn Joanna Maria, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilczek Stanisław Ignacy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajda Iwona, Bargieł Stanisław Jan, Bereska Iwona, Billik Jan Kazimierz, Bobrowski Bogusław Andrzej, Broncel Piotr Józef, Czechowski Andrzej Stanisław, Doniec Marek Julian, Dubiński Józef, Fryżlewicz Edward Józef, Growiec Marek Jerzy, Gruszczyk Dawid, Jędrzejewski Damian Piotr, Jędrzejewski Krzysztof, Jędrzejewski Leszek, Jurczyk Henryk Piotr, Kalkusiński Adam Jacek, Kostempski Marian, Kozłowski Sławomir Augustyn, Kucharski Artur Jarosław, Kus Da Mian, Leończyk Jan Kazimierz, Meder Andrzej Antoni, Mika Marek Tadeusz, Misiuna Marzena, Niedbalski Michał Paweł, Parzych Joanna Bożena, Pisarek Iwona, Rogatko Michał, Salamon Krzysztof Janusz, Śnieżko Arkadiusz Piotr, Solik Janusz, Soroka Tadeusz, Sosnica Joachim Paweł, Węgrzyn Joanna Maria, Wolna Bożena Barbara, Wolski Józef Tadeusz, Zawadzki Krzysztof Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bereska Iwona, Doniec Marek, Gardziejewska Katarzyna Ewa, Jędrzejewski Krzysztof, Kostempski Marian, Nycz Paweł, Parzych Joanna, Płonka Andrzej, Raplis Agnieszka Małgorzata, Śnieżko Arkadiusz, Soroka Tadeusz, Staszak Andrzej, Sulik Marek, Węgrzyn Joanna, Wolski Józef Tadeusz, Zug Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimkowski Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław Andrzej, Bywalec Andrzej Szczepan, Czechowski Andrzej Stanisław, Gruszczyk Dawid Jerzy, Hofman Stanisława Antonina, Jędrzejewski Krzysztof, Jurczyk Henryk Piotr, Kasprzyk Krzysztof Tadeusz, Kostempski Marian, Macierzyński Dariusz Stanisław, Meder Andrzej Antoni, Pawlik Wiktor, Piskorski Tadeusz, Rąb Jacek, Rogatko Michał, Śnieżko Arkadiusz, Starżyk Paweł, Trzeciak Adam, Tymkiewicz Marek Krzysztof, Wolski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zych Dariusz Eugeniusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław Andrzej, Brachman Damian, Broncel Piotr, Chroboczek Ryszard, Czechowski Andrzej, Drobik Szymon, Growiec Marek, Gruszczyk Dawid, Głód Jerzy Wojciech, Halbmayr Christian, Jędrzejewska Wiesława Teresa, Jędrzejewski Damian Piotr, Jędrzejewski Krzysztof, Jędrzejewski Leszek, Jurczyk Henryk, Kolon Stefan, Kostempski Marian, Kostoń Andrzej, Kozłowski Sławomir, Kubiak Marek, Kucharski Artur, Kurek Marek, Kusak Edward, Masarczyk Sławomir, Meder Andrzej, Neuper Reinhard, Nycz Paweł, Pawluś Artur, Penkala Małgorzata, Pietruczuk Janusz, Siwek Andrzej Witold, Śnieżko Arkadiusz, Sroczyńska Teresa, Starżyk Paweł, Stobiecka Aurelia, Sulik Marek, Swoboda Czesław, Tymkiewicz Marek, Węgrzyn Joanna Maria, Wolski Józef, Wysocki Stanisław, Zawadzki Krzysztof Andrzej, Zlotos Joachim

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciesielski Tadeusz, Hylla Ryszard Jerzy, Jurczyk Henryk, Kozłowski Sławomir, Kusak Edward, Matuszek Bartłomiej Adam, Mika Marek Tadeusz, Nycz Paweł Grzegorz, Pawluś Artur, Płonka Zbigniew Edmund, Rogatko Michał Eugeniusz, Solik Janusz Adam, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Starżyk Paweł, Sulik Marek, Swoboda Czesław, Tymkiewicz Marek, Ucher Franciszek, Węgrzyn Joanna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wencel Henryk
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Billik Jan Kazimierz, Doniec Marek, Jurczyk Henryk, Kasprzyk Krzysztof Tadeusz, Kostempski Marian, Kwieciński Daniel, Macierzyński Dariusz, Meder Andrzej Antoni, Mika Marek, Płonka Andrzej, Sosnica Joachim

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  2. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  3. Amicus Fundacja Wsparcia, Warszawa − KRS 0000358670
  4. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  5. Asseco South Eastern Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000284571
  6. Bister Software Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000194815
  7. Bizfit Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000499753
  8. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  9. Cc Group Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000695199
  10. Cc Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203153
  11. Centrum Medyczne Medan Śliwa-rak Sp. J., Knurów − KRS 0000516916
  12. Corpofin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226362
  13. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  14. Ctl Maczki-bór S.A., Sosnowiec − KRS 0000361438
  15. Cubeteam.com S.A., Wrocław − KRS 0000037193
  16. Delta Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000106032
  17. Descendent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237718
  18. Dom Inwestycyjny Kalkusiński Sadlej S.A., Warszawa − KRS 0000293229
  19. Dom Współpracy Polsko-niemieckiej, Gliwice − KRS 0000001456
  20. Elgór + Hansen Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000147498
  21. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  22. Eniq Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000134655
  23. Excontrol Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000389234
  24. Fabryka Maszyn Górnictwa Odkrywkowego Famago S.A. Likwidacyjnej, Zgorzelec − KRS 0000076240
  25. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  26. Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing S.A., Katowice − KRS 0000120721
  27. Famur S.A., Katowice − KRS 0000048716
  28. Floraland Sp. Z O.O., Stanisławów Pierwszy − KRS 0000130135
  29. Floraland Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Stanisławów Pierwszy − KRS 0000392886
  30. Fotoglob Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059867
  31. Fundacja Bezpieczne Górnictwo Im. Prof. Wacława Cybulskiego, Katowice − KRS 0000102887
  32. Fundacja Głos Ewangelii, Warszawa − KRS 0000161848
  33. Fundacja Instytutu Tolle Lege, Warszawa − KRS 0000602145
  34. Fundacja Lem, Warszawa − KRS 0000309184
  35. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  36. Fundacja Tauron, Katowice − KRS 0000418534
  37. Fundacja Żeglarska Dar Śląska, Tychy − KRS 0000432557
  38. Górnicza Fundacja Ochrony Zdrowia W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000034097
  39. Górnicza Fundacja Sportu, Kultury Fizycznej i Wypoczynku W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000087607
  40. Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A., Gliwice − KRS 0000013196
  41. Hansen Trade Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000528400
  42. Harcerska Fundacja Turystyczna Pomarańczarni, Warszawa − KRS 0000211613
  43. Hydrapres S.A., Solec Kujawski − KRS 0000172742
  44. Innowacje-projektowanie-odgazowanie -wiercenie Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000641595
  45. Instytut Techniki Górniczej Komag, Gliwice − KRS 0000062371
  46. Iokolice Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000466083
  47. Iskra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000613169
  48. Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000082855
  49. Katowickie Towarzystwo Tenisowe Pro-ten, Katowice − KRS 0000304330
  50. Kghm Zanam S.A., Polkowice − KRS 0000554137

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adiuvo Investments S.A., Warszawa − KRS 0000430513
  2. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  3. Airway Medix S.A., Warszawa − KRS 0000477329
  4. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  5. Autokopex Cars Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000302866
  6. Autokopex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000517160
  7. Autokopex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000068523
  8. Autonika Holding S.A., Rzeszów − KRS 0000024980
  9. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  10. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  11. Becker Elektrotechnika Sp. Z O.O., Świerklany − KRS 0000015269
  12. Berenika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335130
  13. Biuro Handlowe Zakładu Elektroniki Górniczej Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000082726
  14. Biuro Projektów i Dostaw Urządzeń Hutniczych Hph-s.a., Katowice − KRS 0000066849
  15. Biztech Konsulting S.A., Warszawa − KRS 0000205063
  16. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  17. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  18. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  19. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  20. Bytomskie Przedsiebiorstwo Remontu Obudów Zmechanizowanych Bremasz Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000057819
  21. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000016744
  22. Ca Ib Securities S.A., Warszawa − KRS 0000016264
  23. Cambridge Chocolate Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000499822
  24. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  25. Carbo Projekt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000036420
  26. Carboautomatyka Holding Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000122514
  27. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  28. Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki S.A., Katowice − KRS 0000210810
  29. Centrum Certyfikacji Pcamc Cert Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000502679
  30. Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych Eservice S.A., Warszawa − KRS 0000064879
  31. Centrum Finansowe Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022499
  32. Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Fundacja Uniwersytetu Śląskiego, Katowice − KRS 0000293651
  33. Centrum Kapitałowe-modus Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000112995
  34. Centrum Transferu Technologii Emag Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000194314
  35. Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-rat Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000165379
  36. Cieplik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126227
  37. Ciepłownictwo Sp. Z O.O., Nowa Ruda − KRS 0000041777
  38. Coal Service Sp. Z O.O., Chrzanów − KRS 0000621212
  39. Colian Holding S.A., Opatówek − KRS 0000009994
  40. Czeladzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Zbk Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000320796
  41. Datageo S.A., Wrocław − KRS 0000033563
  42. Dąbrowskie Wodociągi Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000091936
  43. Die-form Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000133104
  44. Dommed Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000223974
  45. Dps Machinery Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000632717
  46. Ecoone Sp. Z O.O., Łaziska Górne − KRS 0000229726
  47. Ekoakta Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000028612
  48. Ekoland, Warszawa − KRS 0000013791
  49. El-gór Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000209425
  50. Electrabel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058780

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Dostawa zgrzebeł kompletnych kutych i obejm, w tym: Część I - Dostawa zgrzebeł kompletnych kutych 2xØ34x126-150 L - 799. Część II - Dostawa zgrzebeł kompletnych kutych 2xØ30x108-140/E260 L - 778. Część III - Dostawa zgrzebeł kompletnych kutych 2xØ34x126-150/E260 L - 778. Część IV - Dostawa obejm zgrzebeł kompletnych kutych 2x Ø30 z nakrętką M27x2 oraz 2x Ø34 z nakrętką M30x2.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Część I ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 34X126-150 L-799 WW-7518 PRZENOŚNIK ŚCIANOWY PAT-E260HB (3741582711) - ilość 300 sztuk Część II ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 30X108-140/E260 L-778 638/003 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 (3746197013) - ilość 300 sztuk Część III ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 34X126-150/E260 L-778 638/002 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 (3742702602) - ilość 200 sztuk Część IV OBEJMA ZGRZEBŁA KOMPLETNA KUTA 2xØ30X108-140/E260 L-778 Z NAKRĘTKĄ M27x2 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK 850 - ilość 200 sztuk OBEJMA ZGRZEBŁA KOMPLETNA KUTA 2xØ34X126-150/E260 L-778 Z NAKRĘTKĄ M30x2 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK 850 (3743421610) - ilość 200 sztuk Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące warunki techniczne: Część I ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 34X126-150 L-799 WW-7518 PRZENOŚNIK ŚCIANOWY PAT-E260HB Długość zgrzebła L-799mm Wysokość zgrzebła H-112mm Rozstaw pomiędzy nitkami łańcucha 150 mm Część II ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 30X108-140/E260 L-778 638/003 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 Długość zgrzebła L-778mm Wysokość zgrzebła H-113mm Rozstaw pomiędzy nitkami łańcucha 140 mm Część III ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 30X108-140/E260 L-778 638/003 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 Długość zgrzebła L-778mm Wysokość zgrzebła H-113mm Rozstaw pomiędzy nitkami łańcucha 150 mm Część IV OBEJMA ZGRZEBŁA KOMPLETNA KUTA 2xØ30X108-140/E260 L-778 Z NAKRĘTKĄ M27x2 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK 850 Rozstaw pomiędzy nitkami łańcucha 140 mm OBEJMA ZGRZEBŁA KOMPLETNA KUTA 2xØ34X126-150/E260 L-778 Z NAKRĘTKĄ M30x2 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK 850 Rozstaw pomiędzy nitkami łańcucha 150 mm Wymagana twardość zgrzebeł powinna wynosić nie mniej 230HB. Przez sformułowanie Zgrzebło kompletne Zamawiający uznaje zgrzebło wraz z obejmą i nakrętkami wyposażonymi we wkładki zabezpieczające przed odkręcaniem. Przez sformułowanie Obejma kompletna Zamawiający uznaje obejmę wraz z nakrętkami wyposażonymi we wkładki zabezpieczające przed odkręcaniem.
  2. wykonanie robót dodatkowych w ramach realizacji zamówienia na wykonanie robót górniczych w polu IV, pokład 385 - rejon Bogdanka, w kopalni Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. (umowa nr 1171/G/2010 z dnia 29.09.2010 r.)
    Zamawiający: Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. w Bogdance, Puchaczów
    wykonanie robót dodatkowych w ramach realizacji zamówienia na wykonanie robót górniczych w polu IV, pokład 385 - rejon Bogdanka, w kopalni Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. (umowa nr 1171/G/2010 z dnia 29.09.2010 r.)
  3. Dostawa materiałów do remontu zbrojenia szybowego i urządzeń wyciągowych dla Zakładu CZOK
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Dostawa materiałów do remontu zbrojenia szybowego i urządzeń wyciągowych dla Zakładu CZOK: Część I: Dostawa zawieszeń lin nośnych i wyrównawczych - Pompownia - Siemianowice, Część II: Dostawa prowadnic tocznych wraz z koziołkami mocującymi do naczyń wyciągowych szybu Ewa - Pompownia Szombierki, Część III: Dostawa liny nośnej do szybu Wentylacyjno-Podsadzkowego - Pompownia Powstańców Śl. - Bytom I
  4. Dzierżawa kombajnu ścianowego do ściany nr 20a w pokładzie 510 wraz z zabezpieczeniem gwarancyjnej obsługi serwisowej przez cały okres dzierżawy dla KW S.A. Oddział KWK Bobrek-Centrum
    Zamawiający: Kompania Węglowa S.A. Terenowa Delegatura Centrali Centrum Wydobywcze Północ, Bytom
    Dzierżawa kombajnu ścianowego do ściany nr 20a w pokładzie 510 wraz z zabezpieczeniem gwarancyjnej obsługi serwisowej przez cały okres dzierżawy dla KW S.A. Oddział KWK Bobrek-Centrum
  5. ZP-2 Przetarg nieograniczony na organizację szkoleń dla osób bezrobotnych oraz niepełnosprawnych
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu, Zgorzelec
    Przedmiotem zamówienia jest zakup usług szkoleniowych dla osób bezrobotnych oraz niepełnosprawnych współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych - projekt Wyższe kwalifikacje szansą na lepsze jutrona następujących kierunkach szkoleń:Część I Operator koparki klasy III - dla jednej grupy 10 osób; Część II Betoniarz - zbrojarz - dla grupy 6 osób;Część III Kurs obsługi komputera oraz Internetu - 10 osób;Część IV ABC działalności gospodarczej- dla dwóch grup po 10 osób;Część V Operator wózka jezdniowego - dla jednej grupy 12 osób ,Część VIOchroniarz osób i mienia - kurs przygotowujący do egzaminu licencji I stopnia - dla jednej grupy 8 osób;Część VII Kurs podstawowy spawanie metodą MAG - dla dwóch grup po 10 osób;Część VIII Operator ładowarki klasy III - dla jednej grupy 10 osób;Część IX Kurs kosmetyczny ze stylizacją paznokci i elementami wizażu - dla jednej grupy 8 osób; Część X Fryzjer - stylista - dla jednej grupy 6 osób;Część XI Pracownik biurowy małej firmy - księgowość, kadry, płace oraz wykorzystanie programu PŁATNIK - dla jednej grupy 15 osób, Część XII Komputerowe systemy fiskalne - dla jednej grupy 15 osób;Część XIII Murarz - tynkarz z ocieplaniem budynków i nowoczesnymi technikami wykańczania wnętrz - dla jednej grupy 6 osób;Część XIV Florystyka - dla jednej grupy 8 osób; Część XV Kurs podstawowy spawanie metodą TIG- dla jednej grupy 10 osób;Część XVI Pracownik kadr i płac - dla jednej grupy 10 osób;Część XVII Kurs komputerowy kończący się europejskim certyfikatem ECDL- dla jednej grupy 10 osób;Część XVIII Palacz c.o. - dla jednej grupy 6 osób;Część XIX Elektryk z uprawnieniami do 1kV - dla jednej grupy 10 osób;Część XX Magazynier (obsługa komputera, kas fiskalnych, wózka jezdniowego) - dla jednej grupy 10 osób;Część XXI Sekretarka z prowadzeniem dokumentacji kadrowej - dla jednej grupy 10 osób;Część XXII Operator koparko-ładowarki klasy III - dla jednej grupy 10 osób;Część XXIII ABC księgowości małych przedsiębiorstw z wykorzystaniem programów komputerowych - dla jednej grupy 10 osób.

Inne osoby dla Smutek (33 osoby):