Kogo reprezentuje osoba

Śniatała Tomasz Janusz

w KRS

Tomasz Janusz Śniatała

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Janusz
Nazwisko:Śniatała
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 53 lata
Miejscowości:Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie), Wieluń (Łódzkie)
Przetargi:8 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Golec Mariusz Stanisław, Hajek Thomas Maria, Masłowski Włodzimierz Krzysztof, Przydacz Rafał, Szataniak Mariusz, Szataniak Paweł, Szczepek Jarosław Andrzej, Walkowiak Błażej Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuberek Roman
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frąckowiak Waldemar, Golec Mariusz Stanisław, Hajek Thomas Maria, Kamiński Piotr Maciej, Masłowski Włodzimierz Krzysztof, Podsiadło Andrzej Antoni, Półgrabia Krzysztof Robert, Prozner Ryszard Bolesław, Szataniak Mariusz, Szataniak Paweł, Szczepek Jarosław Andrzej, Uhl Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tylkowski Łukasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Golec Mariusz Stanisław, Hayek Thomas Maria, Kowalski Piotr Andrzej, Masłowski Włodzimierz Krzysztof, Szataniak Paweł

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbek Rafał, Duleba Janusz, Kwietniewski Krystian, Leki Mariusz, Namysł Krzysztof, Przerwa Maria, Zieliński Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witkowski Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Całus Dariusz, Czaja Roman, Galus Katarzyna, Gibasiewicz Witosław, Jankowski Andrzej, Komorowski Mateusz, Krajewski-siuda Krzysztof Fryderyk, Mituła Daniel Maciej, Nasiadek Jacek Grzegorz, Nowicka Arletta Anna, Psikus Jerzy Roman, Serafin Joanna Helena, Serbakowska Anna Maria, Torz-franka Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaremba Mirosław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbek Rafał Marcin, Maleszka Lechosław, Namysł Krzysztof, Przerwa Maria, Urbaniak Laura Anna, Wojtkowska Mariola Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sekel Emil
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Stanisław Benedykt, Dąbek Rafał Marcin, Duczmal Ryszard Marian, Kwietniewski Krystian, Maleszka Lechosław Kazimierz, Namysł Krzysztof, Przerwa Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wacławiak Aleksandra
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grymel Aniela, Grymel Bartosz Florian, Grymel Jan, Grymel Łukasz Jan, Herman Henryk, Miłosz Maciej Michał, Namysł Krzysztof Janusz, Przerwa Maria, Wołoch Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakonek Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duleba Janusz, Garbacz Krzysztof Jan, Grymel Bartosz Florian, Grymel Łukasz Jan, Miłosz Maciej Michał, Zieliński Jacek Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świerczek Bartosz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dembiński Bogusław Jerzy, Guzikowski Jerzy Jan, Kazienko Marian Zdzisław, Małuszek Wiesław Marian, Ratajczyk Stanisław, Woźniak Krzysztof Czesław, Wołoch Marek Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3d Technology Sp. Z O.O., Jarosław − KRS 0000640246
  2. Aero Login Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000378812
  3. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. W Koninie, Konin − KRS 0000053695
  4. Air Matrix Alpha Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000658446
  5. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  6. Amerykanka Struktura Sp. Z O.O., Rusiec − KRS 0000316870
  7. Antra Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000048804
  8. Audytor Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000187674
  9. Audytor Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000226581
  10. Aurora Tech Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000689888
  11. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  12. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000500813
  13. Biuro Zarządzania Projektami Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000395481
  14. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  15. Capitalia Real Estate Gęsia Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000650237
  16. Capitalia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415747
  17. Capitalia Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000497852
  18. Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk-Sp. Z O.O.., Szczyrk − KRS 0000160176
  19. Centrum Rehabilitacji i Fizykoterapii M.maleszka Sp. J., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000407973
  20. Częstochowska Spółdzielnia Studencka Elektra, Częstochowa − KRS 0000162865
  21. Dworzec Nieruchomości Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000493782
  22. Ec Business Creation Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000328863
  23. Ec Grupa Sp. Z O.O. W Krakowie, Kraków − KRS 0000101561
  24. Ec Katowickie Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000237050
  25. Ekoenergia-raszków Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000316810
  26. Energetyka Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000293555
  27. Enetech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000484919
  28. Eurometrex Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000196965
  29. Evpol Paweł Szataniak, Wiesław Szataniak i Mariusz Szataniak Sp. J., Rusiec − KRS 0000090680
  30. Federacja Firm Lotniczych Bielsko, Kaniów − KRS 0000257988
  31. Fundacja Polski Kongres Gospodarczy, Warszawa − KRS 0000458630
  32. Fundacja Rodzina W Potrzebie, Kielce − KRS 0000587304
  33. Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa Dla Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000268016
  34. Ggw Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000480777
  35. Gminna Spółka Komunalna W Dobrzycy Sp. Z O.O., Dobrzyca − KRS 0000697824
  36. Grupa Kapitałowa Immobile S.A., Bydgoszcz − KRS 0000033561
  37. Hansped N.i B. Grymel Sp. J., Ruda Śląska − KRS 0000139036
  38. Huta Szkła Sławno Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sławno − KRS 0000283563
  39. Hydrogen Tech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000754535
  40. Idea Bank S.A., Warszawa − KRS 0000026052
  41. Inbiosens Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000704066
  42. Izba Przemysłowo-handlowa Południowej Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000213967
  43. Ki One S.A., Warszawa − KRS 0000147322
  44. Koopex Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000219092
  45. Mapasz Sp. Z O.O., Rusiec − KRS 0000511473
  46. Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego, Warszawa − KRS 0000412377
  47. Mitmar Sp. Z O.O., Głowno − KRS 0000281684
  48. Monit Shm Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000410748
  49. Mpsz Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000595650
  50. Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O. W Puławach skrót: Opec Sp. Z O.O. W Puławach, Puławy − KRS 0000012660

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  2. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  3. Archiwum Plus Prozner Sp. J., Warszawa − KRS 0000591064
  4. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  5. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  6. Biprozat Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000199462
  7. Blachtech Sp. J. Paweł Świtała, Mariusz Leki, Tarchały Wielkie − KRS 0000282039
  8. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  9. Boś Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  10. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  11. Boś Invest Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487204
  12. Budowa i Zarząd Stadionu Piłkarskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181011
  13. Cee Property Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000284634
  14. Cenos Sp. Z O.O., Września − KRS 0000033291
  15. Centrum Rozwoju Komunalnego S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000013874
  16. Centrum Szkoleniowe Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000286808
  17. City Security S.A., Warszawa − KRS 0000412576
  18. Climbex S.A., Opole − KRS 0000368467
  19. Cmt Advisory Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000177629
  20. Ctl Kargo Sp. Z O.O., Police − KRS 0000238334
  21. Dalkia Jarocin Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000063936
  22. Digital Lifestyle House Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000508472
  23. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  24. Dworzec Polski S.A., Warszawa − KRS 0000031090
  25. Ec Engineering Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000226786
  26. Ec Investment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000308856
  27. Ec Systems Sp. Z O.O., Krakowie − KRS 0000228622
  28. Ederno Polska Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000396476
  29. Effect-system S.A., Kamienna Góra − KRS 0000057371
  30. Electronic Control Systems S.A., Balice − KRS 0000503735
  31. Electrux Warsaw Development Sp. Z O.O., Boleszkowice − KRS 0000247843
  32. Elektrociepłownia Wagon Sp. Z O.O. W Ostrowie Wielkopolskim, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000007999
  33. Elektrownie Wiatrowe Słupsk Invest Sp. Z O.O., Boleszkowice − KRS 0000251387
  34. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  35. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080
  36. Energetyka Wagon Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000275711
  37. Eurobrands Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000160071
  38. Europart Polska S.A., Wieluń − KRS 0000301271
  39. Europejskie Konsorcjum Kolejowe Wagon Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000216837
  40. Europejskie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000212777
  41. F5 Konsulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000077034
  42. Fabryka Wagon Forge Parts Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000117970
  43. Fabryka Wagon W Ostrowie Wielkopolskim S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000046036
  44. Fabryka Wyrobów Metalowych Kuźnia Osowiec Sp. Z O.O., Osowiec − KRS 0000139300
  45. Fabryka Zmechanizowanych Obudów Ścianowych Fazos S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000027096
  46. Famur S.A., Katowice − KRS 0000048716
  47. Firma Handlowa To-ja S.franka Sp. J., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000078981
  48. Fortis Centrum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000097904
  49. Fortis Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000020829
  50. Fundacja Banku Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000347694

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Dostawa fabrycznie nowej naczepy niskopodwoziowej, 4 osiowej pod ciągnik siodłowy dla Zakładu Robót Drogowych przy ul. Gdyńskiej 46/50 w Poznaniu
    Zamawiający: Zakład Robót Drogowych, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest dostawę fabrycznie nowej naczepy niskopodwoziowej, 4 osiowej pod ciągnik siodłowy dla Zakładu Robót Drogowych przy ul. Gdyńskiej 46/50 w Poznaniu według parametrów wskazanych w specyfikacji.
  2. Dostawa fabrycznie nowej naczepy niskopodwoziowej do przewozu maszyn pod ciągnik siodłowy.
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o., Hajnówka
    Dostawa fabrycznie nowej naczepy niskopodwoziowej do przewozu maszyn pod ciągnik siodłowy w ramach Projektu Rozbudowa Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Hajnówce.
  3. naczepa/2013
    Zamawiający: EKO-REGION Sp. z o.o. Bełchatów, Bełchatów
    Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na zakup i dostawę pojazdu - naczepy aluminiowej z ruchomą podłogą do transportu paliw alternatywnych o parametrach technicznych wymienionych poniżej.
    DANE TECHNICZNE
    Rama:
    -konstrukcja stalowa wykonana ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości.
    Podwozie:
    -3-osie tarczowe SAF lub równoważne - obciążenie techniczne osi do 9000 kg,
    -zawieszenie pneumatyczne,
    -pierwsza oś podnoszona,
    -zawór podnoszenia i opuszczania platformy,
    -płyta sprzęgu z 2 calowym sworzniem królewskim,
    -dwuzakresowe nogi podporowe,
    -boczne zabezpieczenia przeciwnajazdowe zgodny z ECE,
    -zderzak tylny zgodny z ECE.
    Układ hamulcowy:
    -zgodny z ECE,
    -automatyczna regulacja hamulców,
    -system antyblokujący ABS EBS zgodne z ADR.
    Skrzynia ładunkowa:
    -pojemność ładunkowa minimum 90 m3,
    -system ruchomej podłogi - CARGO FLOOR,
    -listwy robocze: grubość: 10mm, szerokość: 112 mm, ilość: 21 sztuk,
    -zabudowa aluminiowa,
    -drzwi tylne aluminiowe z 2 zamkami na skrzydło,
    -ściana przednia aluminiowa,
    -ruchoma ściana wewnątrz skrzyni
    -opończa zwijana do boku.
    Instalacja elektryczna:
    -24 v zgodna z przepisami ECE i ADR,
    -światła tylne zespolone ze światłem cofania, przeciwmgielnym, kierunkowskazami oraz trójkątami odblaskowymi,
    -oświetlenie tablicy rejestracyjnej,
    -światła obrysowe,
    -oświetlenie boczne,
    -tablice odblaskowe,
    -na ścianie przedniej 2 gniazda przyłączeniowe oraz gniazda ABS EBS.
    Lakierowanie:
    -wszystkie elementy stalowe przed lakierowaniem dwukrotnie śrutowane,
    -lakierowane w komorach lakierniczych,
    -kolor skrzyni ładunkowej: POMARAŃCZOWY RAL 2003 lub 2004,
    -kolor ramy: standardowy.
    Koła:
    -felgi stalowe,
    -ogumienie 385/65 R 22,5 7 sztuk - MICHELIN XTA2 lub równoważne
    Wyposażenie:
    -2 kliny z mocowaniem,
    -skrzynka narzędziowa z zamkiem,
    -skrzynka na gaśnicę,
    -gaśnica 6 kg,
    -6 błotników, tylne błotniki z chlapaczami,
    -drabinka aluminiowa,
    -manometr pomiaru ciśnienia w poduszkach,
    -pojemnik na wodę,
    -2 kosze na koła zapasowe
    -złącza hydrauliczne wyprowadzone na ścianie przedniej naczepy.
    II. WYKONAWCA JEST ZOBOWIĄZANY DO:
    1. Dostawy naczepy na własny koszt i miejsce wskazane przez Zamawiającego: ul. Przemysłowa 14, 97-400 Bełchatów.
    2. Udzielenia gwarancji na okres 24 miesiące bez limitu kilometrów licząc od dnia przyjęcia przedmiotu umowy. Za dzień przyjęcia uważa się dzień, w którym Strony podpisały protokół zdawczo-odbiorczy. Podpisanie protokołu nastąpi po realizacji zamówienia, obejmującego dostawę maszyny w miejsce wskazane przez Zamawiającego i jej uruchomienie, przeprowadzenie szkolenia załogi Zamawiającego, dostarczenie wymaganej dokumentacji.
    3. Nieodpłatnego serwisu gwarancyjnego obejmującego wykonanie minimum 4 obsług technicznych, których zakres musi być zgodny z zaleceniami wytycznymi producenta naczepy. (W zakres czynności serwisowych objętych gwarancją nie wchodzi jedynie wymiana opon).
    4. Zapewnienia serwisu pogwarancyjnego.
    5. W okresie gwarancji, Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia drobnych uszkodzeń w terminie 48 godzin (obowiązuje zgłoszenie przekazane w dni robocze).
    6. Zapewnienie autoryzowanego serwisu, Wykonawca zobowiązuje się do wykonania naprawy w okresie gwarancyjnym w terminie 2 dni roboczych od dnia pisemnego zgłoszenia awarii, a czas reakcji serwisu na zgłoszenie awarii nie będzie przekraczał 24 godzin od momentu pisemnego zgłoszenia awarii, do momentu podjęcia stosownych działań zmierzających do przetransportowania uszkodzonej ładowarki w miejsce jej naprawy (jeżeli zajdzie taka konieczność).
    7. W przypadku braku możliwości naprawy przedmiotu zamówienia (dotyczy awarii, która wyłącza maszynę z eksploatacji) przez Wykonawcę w ciągu 2 dni roboczych licząc od dnia pisemnego zgłoszenia przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązuje się uzgodnić z Zamawiającym dokładny termin naprawy, z tym że nie może on przekraczać w okresie gwarancyjnym 5 dni roboczych. Po tym okresie Wykonawca musi Zamawiającemu dostarczyć urządzenie zastępcze o parametrach nie niższych niż urządzenie będące przedmiotem zamówienia.
    8. Dostarczenia niezbędnej dokumentacji obejmującej:
    -instrukcję obsługi w języku polskim PL,
    -dokumentację umożliwiającą rejestrację pojazdu (homologacja lub świadectwo badania jednostkowego,
    -instrukcję przeglądów, konserwacji i napraw w języku polskim PL,
    -wykaz części zamiennych w języku polskim PL,
    -kartę gwarancyjna urządzenia w języku polskim PL.
    9. Przeprowadzenia szkolenia wyznaczonych pracowników w zakresie prawidłowego
    i bezpiecznego eksploatowania urządzenia. Szkolenie należy udokumentować
    10. Odbioru i dostarczenia naprawianej naczepy z i do miejsca wskazanego przez Zamawiającego na koszt Wykonawcy w okresie gwarancji.
    11.Posiadania serwisu zlokalizowanego na terenie Polski.
  4. Dostawa nowej naczepy wywrotki
    Zamawiający: Zakład Usług Leśnych we Wrocławiu, Wrocław
    Dostawa nowej naczepy wywrotki

    Lp. Część składowa Parametry techniczne
    1 Wymiary i masa naczepy
    1.1 Dopuszczalna ładowność do 30000 kg
    1.2 Maksymalny nacisk na oś 8000 kg
    1.3 Masa własna naczepy (z kołem) do 5800 kg
    1.4 Długość (zewnętrzna) do 8800 mm
    1.5 Szerokość (zewnętrzna) do 2650 mm
    1.6 Wysokość (zewnętrzna) do 3050 mm
    2. Skrzynia ładunkowa
    2.1 Objętość całkowita do 26 m3
    2.2 Długość (wewnętrzna) do 7400 mm
    2.3 Szerokość (wewnętrzna) do 2500 mm
    2.4 Wysokość (wewnętrzna) do 1500 mm
    2.5 Mechanizm ryglowania tylnej burty Ryglowanie automatyczne
    2.6 Plandeka zwijana TAK
    2.7 Mulda aluminiowa TAK
    2.8 Zsyp TAK
    3 Podwozie
    3.1 Liczba osi 3
    3.2 Zderzak tylny TAK
    3.3 Rama O podwyższonej wytrzymałości na zginanie
    4 Zawieszenie
    4.1 Rodzaj zawieszenia Pneumatyczne
    4.2 Przednia oś podnoszona automatycznie TAK
    5 Układ hamulcowy
    5.1 Rodzaj hamulcy Tarczowe
    5.2 EBS TAK
    6 Inne
    6.1 Dwa kliny pod koła TAK
    6.2 Tablice odblaskowe TAK
    6.3 Instalacja elektryczna 24V
    6.4 Gwarancja 36 miesięcy
    6.5 Stan techniczny NOWA
  5. Zakup i dostawę sprzętu transportowego dla Jednostki Wojskowej Nr 3918
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 3918, Jarocin
    NACZEPA NISKOPODWOZIOWA - 2 kpl.
  6. naczepa /2011
    Zamawiający: EKO-REGION Sp. z o.o. Bełchatów, Bełchatów
    NACZEPA ALUMINIOWA Z RUCHOMĄ PODŁOGĄ.
    RAMA:
    - Konstrukcja stalowa wykonana ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości
    PODWOZIE:
    - 3-osie tarczowe SAF lub równoważne - obciążenie techniczne osi minimum 9t.
    - Zawieszenie pneumatyczne.
    - Pierwsza oś podnoszona.
    - Zawór podnoszenia i opuszczania platformy.
    - Płyta sprzęgu z 2 calowym sworzniem królewskim.
    - Dwuzakresowe nogi podporowe.
    - Boczne zabezpieczenia przeciwnajazdowe zgodny z ECE.
    - Zderzak tylny zgodny z ECE.
    UKŁAD HAMULCOWY:
    - Zgodny z ECE.
    - Automatyczna regulacja hamulców.
    - System antyblokujący ABS/EBS zgodne z ADR.
    SKRZYNIA ŁADUNKOWA:
    - Ruchoma podłoga CARGO FLOOR.
    - Zabudowa aluminiowa.
    - Drzwi tylne aluminiowe z 2 zamkami na skrzydło.
    - Ściana przednia aluminiowa.
    - Ruchoma ściana wewnątrz skrzyni.
    - Opończa zwijana do boku.
    INSATLACJA ELEKRTYCZNA:
    - 24 v zgodna z przepisami ECE i ADR.
    - Światła tylne zespolone ze światłem cofania, przeciwmgielnym, kierunkowskazami oraz trójkątami odblaskowymi.
    - Oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
    - Światła obrysowe.
    - Oświetlenie boczne.
    - Tablice odblaskowe.
    - Na ścianie przedniej 2 gniazda przyłączeniowe oraz gniazda ABS/EBS.
    LAKIEROWANIE:
    - Wszystkie elementy stalowe przed lakierowaniem dwukrotnie śrutowane.
    - Lakierowane w komorach lakierniczych.
    - Podwozie na kolor szary.
    - Zabudowa kolor pomarańczowy RAL 2003.
    KOŁA:
    - Felgi stalowe, ogumienie 385/65 R 22,5 - 7 sztuk MICHELIN lub równoważne.
    INNE WYPOSAŻENIE:
    - 2 kliny z mocowaniem.
    - Skrzynka narzędziowa z zamkiem.
    - Klucz do kół.
    - Skrzynka na gaśnicę.
    - Gaśnica 6 kg.
    - 6 błotników, tylne błotniki z chlapaczami.
    - Drabinka aluminiowa.
    - Kosz na jedno koło zapasowe.
    - Złącza hydrauliczne wyprowadzone na ścianie przedniej naczepy.
    WYPOSAŻENIE DODATKOWE:
    - Dodatkowy kosz koła zapasowego zamocowany do ramy.
    - Manometr pomiaru ciśnienia w poduszkach.
    - Pojemnik na wodę.
    ZAKRES DOSTAWY:
    - Naczepa w pełni przygotowana do spięcia z ciągnikiem samochodowym.
    - Instrukcja Eksploatacji i Konserwacji (instrukcja obsługi, charakterystyka techniczna urządzenia, instrukcja BHP, instrukcja przeglądów, konserwacji i napraw, wykaz części zamiennych, karta gwarancyjna urządzenia).
    - Deklaracja zgodności dla wymogów CE dla maszyn i urządzeń.
    - Przeprowadzenie szkolenia wyznaczonych pracowników w zakresie prawidłowego i bezpiecznego eksploatowania urządzenia.
    - Dokumentacja umożliwiająca rejestrację pojazdu (homologacja lub świadectwo badania jednostkowego).
    WARUNKI SERWISU I GWARANCJI:
    - Okres trwania gwarancji - 24 miesiące bez limitu kilometrów. Bezpłatny serwis w okresie trwania gwarancji obejmuje pełny zakres obsługi, przeglądów i napraw (wraz z transportem i wymianą części zamiennych i innych zużywalnych elementów bądź materiałów eksploatacyjnych dojazdami, robocizną itp.). Zakres obsługi serwisowej obejmujący wykonanie minimum 4 obsług technicznych, których zakres musi być zgodny z zaleceniami wytycznymi producenta naczepy.
    - W zakres czynności serwisowych objętych gwarancją nie wchodzi jedynie wymiana opon.
    POJAZD MUSI POSIADAĆ:
    - Świadectwo homologacji w języku polskim ważne w dniu składnia oferty.
    - Niezbędne regulacje i pomiary dopuszczające pojazd do użytkowania, niezbędną dokumentację w języku polskim i pozwolenia określone prawem dla eksploatacji (również pod względem BHP).
  7. dostawa nowych przyczep kontenerowych dla Celowego Związku Gmin CZG-12 w Długoszynie
    Zamawiający: Celowy Związek Gmin CZG-12, Sulęcin
    Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
    1. Część I - dostawa jednej nowej przyczepy kontenerowej z zawieszeniem mechanicznym zgodnej z normą DIN 30722.
    2. Część II - dostawa jednej nowej przyczepy kontenerowej z zawieszeniem pneumatycznym zgodnej z normą DIN 30722.
    3. Opis przedmiotu zamówienia dla części I i II zawarty jest w Załączniku nr 1 do SIWZ
  8. Dostawa naczepy niskopodwoziowej 3 osiowej
    Zamawiający: Powiat Wołomiński, Wołomin
    Dostawa naczepy niskopodwoziowej 3 osiowej