Kogo reprezentuje osoba

Sobczuk Jodłowska Anna Maria

w KRS

Anna Maria Sobczuk Jodłowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Anna
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Sobczuk Jodłowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1967 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Słupsk (Pomorskie), Ustka (Pomorskie)
Przetargi:12 w aktualnych firmach, 2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Dariusz, Jaśkiewicz Andrzej Jan, Mazur Marek Piotr, Nowicka Elżbieta, Pankau Ewa, Pieńkowski Jerzy, Tkaczuk Kawalerowicz Irena, Warsiński Grzegorz, Wieliczko Andrzej Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysocki Krzysztof

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Zbigniew Waldemar, Braszczyński Grzegorz Roman, Gujski Sylwester, Minda Marcin, Nowicka Elżbieta, Tkaczuk Kawalerowicz Irena Zofia, Wandachowicz Andrzej Jan, Warsiński Grzegorz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysocki Krzysztof Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Irena, Jastrzębski Arkadiusz, Kwiatkowski Ryszard Zygmunt, Sarosiek Franciszek, Tereszkiewicz Katarzyna, Zielonka Albert Adam, Łozińska Roksana Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łobza Monika Brygida

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ad S.A., Warszawa − KRS 0000453108
  2. Biuro Podróży Anna Partyka - Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000144540
  3. Centrum Inicjatyw Obywatelskich, Słupsk − KRS 0000056842
  4. Fundacjia Teatru Władca Lalek, Słupsk − KRS 0000460668
  5. Gdańska Fundacja Wody, Gdańsk − KRS 0000021610
  6. Kępickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Kępice − KRS 0000065959
  7. Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Słupska, Słupsk − KRS 0000188294
  8. Łebskie Towarzystwo Żeglarskie, Łeba − KRS 0000021166
  9. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000214452
  10. Ochotnicza Straż Pożarna W Kępicach, Kępice − KRS 0000345994
  11. Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa W Słupsku, Słupsk − KRS 0000048757
  12. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000225512
  13. Pomorskie Forum Wodociągowe, Gdańsk − KRS 0000066809
  14. Projekt Municypalny Kępice 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690739
  15. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Empec Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000031529
  16. Przedsiębiorstwo Inżynierskie Sanitas Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000188439
  17. Seeger-dach Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łebieniec − KRS 0000182873
  18. Słowińska Grupa Rybacka, Ustka − KRS 0000337535
  19. Słupska Fundacja Na Rzecz Rozwoju Hematologii i Transplantologii Pokrewni, Słupsk − KRS 0000731694
  20. Słupski Inkubator Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000465039
  21. Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości, Słupsk − KRS 0000187503
  22. Spółdzielnia Mieszkaniowa Mikrus, Słupsk − KRS 0000091057
  23. Stowarzyszenie Kobiecy Słupsk, Słupsk − KRS 0000595152
  24. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Regionu Słowińskiego Kluka, Kluki − KRS 0000080217
  25. Stowarzyszenie Produktów Markowych Turystyki Wiejskiej Słupia Lokalnej Organizacji Rozwoju Turystyki W Słupsku, Słupsk − KRS 0000045296
  26. Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Kępice, Kępice − KRS 0000302023
  27. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Leśnej W Warcinie, Warcino − KRS 0000054682
  28. Stowarzyszenie Turystyczno-sportowe Ustka, Ustka − KRS 0000040830
  29. Stowarzyszenie Użyteczności Publicznej Aktywne Pomorze, Słupsk − KRS 0000176507
  30. Towarzystwo Przyjaciół Sztuki Współczesnej, Słupsk − KRS 0000040867
  31. Usteckie Forum Turystyczne, Ustka − KRS 0000160441
  32. Wireland S.A. Likwidacyjnej, Bytów − KRS 0000133994
  33. Wodociągi Ustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000042674
  34. Zakład Gospodarki Komunalnej W Jezierzycach Sp. Z O.O., Jezierzyce − KRS 0000263937
  35. Zakład Usług Wodnych Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000210686

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A-z Management Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000229978
  2. Abakus Europe Buchwald, Szczecina Sp. J. Likwidacyjnej, Lębork − KRS 0000237316
  3. Agencja Promocji Regionalnej Ziemia Słupska Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000394419
  4. Agencja Usługowa Propol Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000035132
  5. Bagra Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bytów − KRS 0000025918
  6. Bank Spółdzielczy W Ustce, Ustka − KRS 0000117801
  7. Eventus Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000059753
  8. Fundacja Zielone Płuca Polski, Białystok − KRS 0000243439
  9. Gminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Jezierzycach Sp. Z O.O., Jezierzyce − KRS 0000124111
  10. K.d.p. Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bierkowo − KRS 0000023916
  11. Kmm Sp. Z O.O., Głobino − KRS 0000013315
  12. Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000367372
  13. Lokalna Organizacja Turystyczna Ustka i Ziemia Słupska, Ustka − KRS 0000206568
  14. Lokalne Centrum Sprzedaży Ryb-aukcja Rybna Ustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000176133
  15. Obsługa Nieruchomości Graf - Dom Sp. Z O.O., Lębork − KRS 0000288067
  16. Perfect-service-Sp. Z O.O.. Likwidacyjnej, Słupsk − KRS 0000165807
  17. Polska Izba Turystyki, Warszawa − KRS 0000114607
  18. Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-spożywcze S.A., Gdańsk − KRS 0000083121
  19. Pomorze Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000191532
  20. Przedsiębiorstwo Komunalne Komes Sp. Z O.O., Rypin − KRS 0000091320
  21. Przedsiębiorstwo Komunalne W Kruszwicy Sp. Z O.O., Kruszwica − KRS 0000101600
  22. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Słupsku S.A., Smołdzino − KRS 0000294453
  23. Przedsiębiorstwo Usługowo-turystyczne Przymorze Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000018213
  24. Rada Regionalna Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej W Słupsku, Słupsk − KRS 0000061571
  25. Remix Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łebieniec − KRS 0000180650
  26. Salvipol Sp. Z O.O., Bierkowo − KRS 0000078724
  27. Społeczne Towarzystwo Oświatowe Samodzielne Koło Terenowe Nr 68, Słupsk − KRS 0000044025
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny, Gdynia − KRS 0000050448
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa Korab W Ustce, Ustka − KRS 0000089752
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Razem W Słupsku, Słupsku − KRS 0000207895
  31. Spółdzielnia Mieszkańców Lubanianka, Lubań − KRS 0000239872
  32. Spółka Rolna Główczyce Sp. Z O.O., Główczyce − KRS 0000150295
  33. Transport i Spedycja Nord Cargo Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Słupsk − KRS 0000236387
  34. Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000058147
  35. Uzdrowisko Ustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000064190
  36. Wodociągi Rewal Sp. Z O.O., Pobierowo − KRS 0000328462
  37. Wodociągi Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000078635
  38. Zakład Budynków Komunalnych Trzebiatów Sp. Z O.O., Trzebiatów − KRS 0000226854
  39. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000025900
  40. Zakład Transportu Energetyki Entrans Słupsk - Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000138769
  41. Zakłady Mleczarskie Mitex Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000082445
  42. Zremb Sp. Z O.O., Lębork − KRS 0000049243

Powiązane przetargi (14 szt.):
  1. Dostawa wody i odprowadzania ścieków z budynków Oddziału Zewnętrznego w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku.
    Zamawiający: Areszt Śledczy, Słupsk
    Dostawa wody i odprowadzania ścieków z budynków Oddziału Zewnętrznego w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku ul. Darłowska 1b, 76-270 Ustka w okresie od stycznia 2015 do grudnia 2016.
  2. Dostawy wody i odprowadzanie ścieków z budynków Oddziału Zewnętrznego w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku
    Zamawiający: Areszt Śledczy, Słupsk
    Przedmiotem zamówienia są dostawy wody i odprowadzanie ścieków z budynków Oddziału Zewnętrznego w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku ul. Darłowska 1b 76-270 Ustka w okresie od 01 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2014 r. w ilości około 20 tys. m3 rocznie
  3. Roboty uzupełniające dotyczące budowy sieci wodociągowej dz. nr 147 i 81/2 w Łosinie na terenie Gminy Kobylnica wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (Etap I)
    Zamawiający: Gmina Kobylnica, Kobylnica
    1) montaż w węźle Z11A:
    a) zasuwy liniowej Ø 80 wraz z zaślepką Ø 80;
    b) odgałęzienia wodociągu;
    c) zasuwy Ø 32;
    2) montaż w węźle T1 hydrantu Ø 80
    oraz wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
  4. Budowa sieci wodociągowej dz. nr 147 i 81/2 w Łosinie na terenie Gminy Kobylnica wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (Etap I)
    Zamawiający: Gmina Kobylnica, Kobylnica
    Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
    a) budowę sieci wodociągowej na odcinku od W1 do T1 (zasuwa) z rur PE 90 o długości
    162,0 m wraz z włączeniem do istniejącej sieci poprzez przejście pod drogą krajową przewiertem sterowanym;
    b) montaż hydrantu pożarowego podziemnego Ø 80 mm (1 szt.);
    c) montaż zasuw Ø 80 (3 szt.)
    oraz
    d) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
    2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w pkt 3 oraz zgodnie z art. 31 ustawy za pomocą dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, które stanowią Załącznik Nr 8 do SIWZ. Zgodnie z art. 30 ust.4 Ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, o których mowa w art. 30 ust. 1 - 3 ustawy
  5. Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami do miejscowości Bierkowo (PGO) - Gmina Słupsk
    Zamawiający: Wójt Gminy Słupsk, Słupsk
    1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami do miejscowości Bierkowo (PGO) - Gmina Słupsk: 1) część nr 1 (na podstawie projektu Biura Projektowego Nowa Brama) należy wykonać: a) sieć wodociągową w oparciu o istniejącą sieć wodociągową PE 100 zlokalizowaną w działce o numerze ewidencyjnym 550, co przedstawia mapa inwentaryzacji geodezyjna powykonawcza, b) rozbudowę sieci wodociągowej z istniejącym wodociągiem zasilającym, za pomocą trójnika ø 110 prostopadle przedłużając do węzła W21, c) projektowany wodociąg należy wykonać w obrębie działek wytyczonych na potrzeby komunikacji poza utwardzonym pasem jezdni, d) hydranty nadziemne montować zgodnie z dokumentacją projektową, e) projektowaną sieć wodociągową należy zakończyć w węźle W7 do granicy nieruchomości o numerze ewidencyjnym 553/1, f) do wykonania projektowanej sieci wodociągowej należy stosować rury PE - HD 100 SDR 17 PN 10 o średnicy De 110, g) całkowita długość projektowanej sieci wodociągowej wynosi 213 m. 2) część nr 2 (na podstawie projektu Biura Projektowego MGM) należy wykonać: a) dalszą rozbudowę wodociągu na terenie miejscowości Bierkowo (PGO) oraz zasilenie w wodę istniejących zabudowań, b) sieć wodociągową w działkach o numerach ewidencyjnych 551/121, 551/125, 456/10, 456/17, c) włączenie projektowanego odcinka sieci za pomocą trójnika w węźle oznaczonym jako W1 (węzeł nr W7 zgodnie z projektem Nowa Brama) na granicy nieruchomości o numerze ewidencyjnym 553/1, d) projektowany wodociąg należy wykonać w obrębie działek wytyczonych na potrzeby komunikacji poza utwardzonym pasem jezdni, e) hydranty nadziemne montować zgodnie z dokumentacją projektową, f) do wykonania projektowanej sieci wodociągowej należy stosować rury PE - HD 100 SDR 17 PN 10 o średnicy De 90, g) całkowita długość wodociągu wynosi 315,79 m, h) przyłącza wodociągowe wykonać poprzez włączenie się do projektowanej sieci, i) przyłącza wodociągowe obejmują swoim zakresem działki nr: 456/2, 456/3, 456/4, 456/9, 456/14, 456/18, 456/19, j) do wykonania przyłączy należy zastosować rury z materiału PE 100 SDR 17 PN o średnicy De 32, 50 i 90, k) całkowita długość przyłączy wynosi 189,90 m. 3) pełna dokumentacja odbiorowa wraz z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji projektowej (wyodrębniony zakres zgodnie z opisem dla części nr 1 i pełna dla części nr 2) zawierającej przedmiar robót (zawiera łączny zakres z części nr i 2) i w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, które stanowią Załącznik Nr 10 SIWZ. Zgodnie z art. 30 ust. 4 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisanym w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, o których mowa w art. 30 ust. 1 - 3 ustawy
  6. Dostawa wody do obiektu PP Smołdzino - Gardna Wielka
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Gdańsk
    Dostawa wody do obiektu PP Smołdzino - Gardna Wielka
  7. Roboty uzupełniające dotyczące budowy sieci wodociągowej na dz. nr 1175 (ul. Klonowa), 1101/3, 1100/8 w Kobylnicy wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
    Zamawiający: Gmina Kobylnica, Kobylnica
    Budowa odcinka sieci wodociągowej z rur PE 90 o długości 16 mb w dz. nr 1175 (ul. Klonowa)
  8. ROZBUDOWA PRZECIWPOŻAROWEJ SIECI WODOCIĄGOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W ŁODZIERZY, GMINA MIASTKO
    Zamawiający: Powiat Bytowski, Bytów
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest ROZBUDOWA PRZECIWPOŻAROWEJ SIECI WODOCIĄGOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W ŁODZIERZY, GMINA MIASTKO Zakres inwestycji obejmuje: - budowę wewnętrznej sieci wodociągowej z rury PE 110PN 10 - 209m, - zabudowę trzech hydrantów naziemnych Dn 80mm, - zabudowa wodomierzowej studni Dn 1600 na terenie szkoły - uporządkowanie terenu po wykonanych robotach budowlanych (przywrócenie do stanu pierwotnego
  9. Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w Kobylnicy na terenie Gminy Kobylnica wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (Zadania Nr 1 - 3)
    Zamawiający: Gmina Kobylnica, Kobylnica
    1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych:
    Zadanie Nr 1: robota budowlana dot. budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w dz. nr 844/1, 844/2, 844/3 (ul. Jodłowa), 919 w Kobylnicy
    wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
    Zadanie Nr 2: robota budowlana dot. budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na dz. nr 1175 (ul. Klonowa), 1101/3, 1100/8 w Kobylnicy wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
    Zadanie Nr 3: robota budowlana dot. budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na dz. nr 1177 (ul. Topolowa) i dz. nr 1178 (ul. Rzemieślnicza) w Kobylnicy wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
    Oferty można składać w odniesieniu do jednej, dwóch lub trzech części zamówienia (Zadań).
    2. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach poszczególnych Zadań opisano szczegółowo w specyfikacji istotnych warunków zamówienia
  10. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej wraz z przyłączami na działkach nr 182/3, 760, 761, 762, 763, 764, 775, 781, 782, 783, 784, 807 w m. Rowy gm. Ustka
    Zamawiający: Wójt Gminy Ustka, Ustka
    Zakres zamówienia obejmuje: - budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o łącznej długości 316 mb, - budowę przyłączy kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o łącznej długości 100,5 mb, - budowę sieci wodociagowej o łacznej długości 245 mb, - budowę przyłączy wodociągowych o łącznej długości 110 mb, - wykonanie przecisków (65 mb, 8 szt.) i montaz rur osłonowych w ilości 195,5 m (24 szt.), - wykonanie robót odtworzeniowych (m.in. odtworzenie dróg), - Roboty towarzyszące, opłaty i usługi( m.in. inspekcja przewodów kanalizacji sanitarnej dokonanej za pomocą kamery wraz z wykresami)
  11. Budowa sieci wodociągowej Łosino - Zajączkowo na terenie Gminy Kobylnica wraz z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą - Etap I
    Zamawiający: Urząd Gminy Kobylnica, Kobylnica
    Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w SIWZ, dokumentacji projektowej oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, które stanowią Załącznik Nr 8 do SIWZ.
  12. Dostawa wody do obiektu Posterunku Policji w KOBYLNICY, ul. Wodna 20/1
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Gdańsk
    Dostawa wody do obiektu Posterunku Policji w KOBYLNICY, ul. Wodna 20/1
  13. Częściowa wymiana kanalizacji wraz ze studzienkami kanalizacyjnymi na odcinku od przepompowni ścieków budynek nr 20 do budynku nr 18 w kompleksie administrowanym przez JW 4220
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4220, Ustka
    Częściowa wymiana kanalizacji wraz ze studzienkami kanalizacyjnymi na odcinku od przepompowni ścieków budynek nr 20 do budynku nr 18 w kompleksie administrowanym przez JW 4220 w terminie 45 dni od dnia podpisania umowy
  14. Wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na działkach nr 98/49, 99, 100/55, 100/52, 102, 103/115, 103/110, 103/109, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/17, 103/18, 103/20, 103/48, 103/88, 103/89, 103/90, 103/91, 103/92, 103/93, 103/94, 103/95, 103/96, 103/97, 103/98, 103/99, 103/113, 103/114 - obręb Dębina.
    Zamawiający: Wójt Gminy Ustka, Ustka
    Wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na działkach nr 98/49, 99, 100/55, 100/52, 102, 103/115, 103/110, 103/109, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/17, 103/18, 103/20, 103/48, 103/88, 103/89, 103/90, 103/91, 103/92, 103/93, 103/94, 103/95, 103/96, 103/97, 103/98, 103/99, 103/113, 103/114 - obręb Dębina.