Kogo reprezentuje osoba

Sokołowska Danuta

w KRS

Danuta Sokołowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Danuta
Nazwisko:Sokołowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1957 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Mrągowo (Warmińsko-mazurskie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacz Jerzy Michał, Filip Joanna, Juchniewicz Wiesława, Kaczyńska Bogumiła, Kulasińska Ewa, Kutnik Maria, Lemecha Jan, Mierczak Zygmunt, Witka Eryka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Handlowa Karol Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000142208
  2. Anita-tour Sp. Z O.O., Giżycko − KRS 0000191161
  3. Bank Spółdzielczy W Janowcu Kościelnym, Janowiec Kościelny − KRS 0000465855
  4. Bioen Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000328620
  5. Dlg Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000141820
  6. Federacja Syndyków Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000036351
  7. Jaś i Małgosia Sp. Z O.O., Sząbruk − KRS 0000334325
  8. Koden Sp. Z O.O., Nowa Wieś Ełcka − KRS 0000588876
  9. Konstrukcjepl Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000432297
  10. Labor-service Sp. Z O.O., Mosty − KRS 0000190667
  11. Marina Tałty Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000256588
  12. Michael James Clark Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258156
  13. Nautiner Charter Sp. Z O.O., Giżycko − KRS 0000344211
  14. Nazaret Sp. Z O.O., Litwinki − KRS 0000238247
  15. Olsztyńska Korporacja Budowlana Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000176191
  16. Przedsiębiorstwo Drogowo-mostowe S.A. Likwidacyjnej, Iława − KRS 0000053607
  17. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Iłbud Sp. Z O.O., Iława − KRS 0000062982
  18. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000132769
  19. Regionalne Stowarzyszenie Syndyków i Likwidatorów W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000047729
  20. Simpur Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000566052
  21. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dostępny Dom W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000022736
  22. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność W Świątkach, Świątki − KRS 0000200192
  23. Usługowo-handlowo-wytwórcza Spółdzielnia Producentów Rolnych, Nawiady − KRS 0000233646
  24. Wiktmark Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000211458
  25. Zakład Drzewny Napiwoda Sp. Z O.O., Napiwoda − KRS 0000119102
  26. Zakstal Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000340079
  27. Zielona Energia Sp. Z O.O., Nidzica − KRS 0000256404

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agro-service Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Sp. Z O.O., Kiwity − KRS 0000132064
  2. Alter Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000007804
  3. Andy Sp. Z O.O., Patryki − KRS 0000203847
  4. Astrim-mazury Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000097836
  5. Beta Sp. Z O.O. Transport Spedycja, Elbląg − KRS 0000194662
  6. Biostal Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000106670
  7. Bmb Strategie i Finanse Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000345804
  8. Bortexol Sp. Z O.O., Dywity − KRS 0000249260
  9. Centrostal S.A., Olsztyn − KRS 0000193523
  10. Eko-ar Sp. Z O.O., Koleśniki − KRS 0000365838
  11. Fundacja Rytm Serca, Warszawa − KRS 0000058405
  12. Futrex Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000157676
  13. Garbarska Spółdzielnia Pracy Ekotan Z Siedzibą W Zalewie, Zalewo − KRS 0000182733
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Białej Piskiej, Biała Piska − KRS 0000154156
  15. Jaskółka Sp. Z O.O., Krokowo − KRS 0000426337
  16. Klimczak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014885
  17. Konsorcjum Ziemi Warmińskiej Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000204039
  18. Kredytor Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000047788
  19. Marthy Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000171549
  20. Mazurska Fabryka Okien Mazur-plast Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000198263
  21. Miara-rex Sp. Z O.O., Ruciane-nida − KRS 0000297624
  22. Miasteczko Westernowe Mrongoville Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000306652
  23. Nazali-żwirownia-mędrzyki Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000114782
  24. Nordyk Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000037986
  25. Obiekta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035091
  26. Odzieżowa Spółdzielnia Pracy Hanka, Mrągowo − KRS 0000110011
  27. Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Syndyków i Likwidatorów, Warszawa − KRS 0000188175
  28. Olsztyńska Giełda Zbożowa Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000275141
  29. Orion Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000140052
  30. Polichem Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000125365
  31. Północ Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196272
  32. Prodach Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000214359
  33. Przedsiębiorstwo Awar Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000228930
  34. Przedsiębiorstwo Budowlane Bpb Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000136158
  35. Przedsiębiorstwo Budowlane Uni-bud-olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000119419
  36. Przedsiębiorstwo Handlowe Silex S.A., Olsztyn − KRS 0000006746
  37. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Pimebud Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000121284
  38. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Lastar S.A., Mrągowo − KRS 0000037628
  39. Przedsiębiorstwo Techniczno-handlowe Promed Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000154528
  40. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000088645
  41. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Bowal Sp. Z O.O., Giżycko − KRS 0000235483
  42. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Olpur Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000095809
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Asan Przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym W Elblągu, Elbląg − KRS 0000208351
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domator W Olsztynie Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000154583
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Orzyszu, Orzysz − KRS 0000168838
  46. Spółdzielnia Produkcji i Usług Rolnych Wator, Orzysz − KRS 0000120870
  47. Stan-rol Sp. Z O.O., Bisztynek − KRS 0000119085
  48. Stg Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000370961
  49. Stowarzyszenie Mrągowska Rodzina, Mrągowo − KRS 0000171241
  50. Szpital Giżycki Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji, Giżycko − KRS 0000452879