Kogo reprezentuje osoba

Sroka Krystyna Alicja

w KRS

Krystyna Alicja Sroka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krystyna
Drugie imię:Alicja
Nazwisko:Sroka
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1944 r., wiek 77 lat
Miejscowości:Lidzbark Warmiński (Warmińsko-mazurskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagan Bożena Waleria, Ciborski Tadeusz, Golińska Barbara, Knothe Anita Marta, Kozyra Ryszard, Mańkut Władysław, Mazur Andrzej Jan, Ołtuszewski Andrzej, Ryński Andrzej Wiesław, Siemieniec Otolia Anna, Szatan Bronisław Wojciech, Trzaskowski Stanisław Grzegorz, Urbański Konstanty Jerzy, Żakowski Waldemar Marian

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ciepłownie Miejskie Sp. Z O.O., Węgorzewo − KRS 0000051804
  2. Elbląska Fundacja Akademicka, Elbląg − KRS 0000071257
  3. Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000685469
  4. Elbląskie Towarzystwo Strzeleckie W Elblągu, Elbląg − KRS 0000061561
  5. Fromborska Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000664117
  6. Lokalna Grupa Działania Warmiński Zakątek, Dobre Miasto − KRS 0000260433
  7. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000092536
  8. Remondis Mrągowo Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000175702
  9. Remondis Olsztyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286365
  10. Remondis Warmia-mazury Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000859533
  11. Stowarzyszenie Ego Kraina Bociana, Olecko − KRS 0000199443
  12. Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej, Rogiedle − KRS 0000045397
  13. Stowarzyszenie Miast i Gmin Rzeka Historii, Prostki − KRS 0000454847
  14. Stowarzyszenie Mrągowska Wspólnota Samorządowa, Mrągowo − KRS 0000378347
  15. Stowarzyszenie Old Boy S W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000245462
  16. Stowarzyszenie Polskie Miasta Cittaslow, Olsztyn − KRS 0000562575
  17. Stowarzyszenie Senior, Bartoszyce − KRS 0000217231
  18. Stowarzyszenie Szesnastka, Olsztyn − KRS 0000284746
  19. Stowarzyszenie Święcajty Promocji i Rozwoju Sołectwa Ogonki, Ogonki − KRS 0000539165
  20. Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020, Giżycko − KRS 0000543501
  21. Towarzystwo Miłośników Ziemi Mrągowskiej, Mrągowo − KRS 0000305796
  22. Uniwersytet Trzeciego Wieku W Ornecie, Orneta − KRS 0000352587
  23. Warmińsko-mazurski Związek Piłki Siatkowej, Olsztyn − KRS 0000322494
  24. Warmińsko-mazurski Związek Pracodawców Szpitali Specjalistycznych, Olsztyn − KRS 0000301602
  25. Wojewódzki Szpital Zespolony W Elblągu, Elbląg − KRS 0000003202
  26. Wspólnota Terytorialna, Olsztyn − KRS 0000231134

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agro Artim Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000368165
  2. Am Ventures Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000301735
  3. Eko Warmia Sp. Z O.O., Ługwałd − KRS 0000375799
  4. Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000127954
  5. Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000126018
  6. Fundacja Im. M. Oczapowskiego, Olsztyn − KRS 0000028340
  7. Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Giżycko − KRS 0000042009
  8. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Karolewo − KRS 0000302293
  9. Kętrzyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O. W Kętrzynie, Kętrzyn − KRS 0000177342
  10. Lions Club - Elbląg, Elbląg − KRS 0000010924
  11. Miejski Klub Sportowy Błękitni W Ornecie, Orneta − KRS 0000017464
  12. Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000018504
  13. Remondis Olsztyn Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Olsztyn − KRS 0000297356
  14. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Węgorzewie, Węgorzewo − KRS 0000178966
  15. Stowarzyszenie Dom Warmiński, Lidzbark Warmiński − KRS 0000250701
  16. Warmiński Bank Spółdzielczy, Jonkowo − KRS 0000076432
  17. Warmińsko-mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000014479
  18. Warmińsko-mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Olsztyn − KRS 0000105443
  19. Zakład Usług Komunalnych Sp. Z O.O., Węgorzewo − KRS 0000048733
  20. Zakłady Sieci Rybackich S.A., Korsze − KRS 0000036687
  21. Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000117252