Kogo reprezentuje osoba

Stankiewicz Eugeniusz

w KRS

Eugeniusz Stankiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Eugeniusz
Nazwisko:Stankiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1948 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Góra (Dolnośląskie), Poznań (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Birecka Iwona Jolanta, Bodnar Zenon, Czech Jerzy, Dudzisz Zbigniew, Kędzierski Zdzisław, Kopaniecki Czesław, Kotwicki Czesław Józef, Krawczyk Krzysztof Andrzej, Kurtyka Anna, Litwa Sebastian Mariusz, Mrajski Andrzej Marian, Nowak Ewelina Maria, Ossowski Jan, Rewucki Marek, Siomiak Antoni, Szalbot Andrzej, Tobółka Marian, Tomaszewski Franciszek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barski Andrzej, Bartnik Jerzy Tadeusz, Basiński Wojciech Władysław, Bonusiak Bogdan Kazimierz, Brzeziński Alojzy, Butka Stanisław, Gołembowski Adam Marian, Kaniewski Michał, Marcinkowski Jacek, Marczak Stanisław, Odzimek Antoni, Pufal Karol, Skoraszewski Marek Stanisław, Smolibowski Zdzisław Marian, Sochacki Janusz, Szymański Włodzimierz, Tyrzyk Marian Idzi, Wilkowski Jerzy Wojciech, Woźny Ryszard, Zboralski Benon, Łeske Marek Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudy Dariusz, Kmita Stanisław Józef, Rudnicka Barbara, Rudnicki Krzysztof, Turkowiak Marek Ludwik

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żywicki Jerzy

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Casanova Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000314422
  2. Cech Cukierników i Piekarzy W Poznaniu, Poznań − KRS 0000101478
  3. Cech Rzemiosł Różnych, Leszno − KRS 0000048578
  4. Cech Rzemiosł Różnych, Nowy Tomyśl − KRS 0000080858
  5. Cech Rzemiosł Różnych, Góra − KRS 0000053150
  6. Cech Rzemiosł Różnych, Turek − KRS 0000008870
  7. Cech Rzemiosł Różnych, Gostyń − KRS 0000043207
  8. Cech Rzemiosł Różnych W Koninie, Konin − KRS 0000017358
  9. Cech Rzemiosł Różnych W Poznaniu, Poznań − KRS 0000051651
  10. Cech Rzemiosł Różnych W Słupcy, Słupca − KRS 0000206545
  11. Cech Rzemiosł Różnych W Trzciance, Trzcianka − KRS 0000045543
  12. Cech Rzemiosł Różnych W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000050453
  13. Cech Rzemiosł Różnych W Wolsztynie, Wolsztyn − KRS 0000083847
  14. Cech Rzemiosł Różnych W Złotowie, Złotów − KRS 0000036163
  15. Centrum Operacyjne Samorządowa Polska S.A., Warszawa − KRS 0000409916
  16. Cezbed Borodycz Sp. J. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000324069
  17. Consiglio International Sp. Z O.O., Kłecko − KRS 0000219626
  18. E-rzemiosło Certus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000603877
  19. Emar-brzeg Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Pogorzela − KRS 0000140018
  20. Fundacja Bezpieczny Powiat W Złotowie, Złotów − KRS 0000230401
  21. Fundacja Kapitałowa Dla Programu Samorządowa Polska, Warszawa − KRS 0000506727
  22. Fundacja Kultury Regionalnej, Posada − KRS 0000148961
  23. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000146264
  24. Fundacja Patria, Skrzetuszewo − KRS 0000184999
  25. Fundacja Rozwoju Samorządowych Funduszy Pożyczkowych, Warszawa − KRS 0000214616
  26. Górowskie Stowarzyszenie Badmintona Smecz, Góra − KRS 0000374055
  27. Grupa M-t-b Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Brzeg − KRS 0000180167
  28. Hobex - Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000179507
  29. Klub Rotary W Lesznie, Leszno − KRS 0000199299
  30. Krajowy Fundusz Poręczeniowy Samorządowa Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463168
  31. Krajowy Samorządowy Fundusz Pożyczkowy - Spółdzielnia Osób Prawnych, Warszawa − KRS 0000210493
  32. Kurkowe Bractwo Strzeleckiego W Jutrosinie, Jutrosin − KRS 0000053342
  33. Labor Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000563859
  34. Labor Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Konin − KRS 0000573741
  35. Lkj - Bud S.A. Likwidacyjnej, Stęszew − KRS 0000449490
  36. Marian-trocken-bau Sp. Z O.O., Brzeg − KRS 0000014616
  37. Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Pacjent Anna Nowak-marek Sp. J., Leszno − KRS 0000406286
  38. Pilskie Bractwo Kurkowe Tarcza, Piła − KRS 0000049418
  39. Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Gostyń, Gostyń − KRS 0000614388
  40. Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Okręg W Lesznie, Leszno − KRS 0000229975
  41. Polskie Towarzystwo Turystyczno-krajoznawcze Oddział W Słupcy, Słupca − KRS 0000008808
  42. Powiatowy Cech Rzemiosł Różnych - Małej i Średniej Przedsiębiorczości, Grodzisk Wlkp. − KRS 0000085530
  43. Poznański Bank Spółdzielczy, Poznań − KRS 0000042300
  44. Prosyndyk Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000427325
  45. Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Dtm Turkowiak Sp. J., Góra − KRS 0000252201
  46. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Mont-instal Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Polkowice − KRS 0000059419
  47. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Montibud Czesław Wójciak - Henryk Olszowy - Sylwester Łazarz Sp. J. Likwidacyjnej, Legnica − KRS 0000098088
  48. Religa Development S.A., Wrocław − KRS 0000376456
  49. Remako Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000208799
  50. S-buddekdar Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000271179

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab2 Net Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000200416
  2. Arti Graf Sp. Z O.O., Brzeg − KRS 0000031776
  3. Bank Spółdzielczy We Wschowie, Wschowa − KRS 0000091132
  4. Bolko Sp. Z O.O., Jawor − KRS 0000142247
  5. Centrum Komputerowe Adax Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000140260
  6. Dar-jan Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000313197
  7. European Continental Electric Services Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000167830
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Górze, Góra − KRS 0000116675
  9. Heltron Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000203641
  10. Inter-es Pomorze Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000142641
  11. Kelly S Polska Sp. Z O.O., Jelcz-laskowice − KRS 0000070190
  12. Kępińska Fabryka Mebli Sp. Z O.O., Kepno − KRS 0000076853
  13. Pałucki Bank Spółdzielczy W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000135864
  14. Piast - Jk Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000272217
  15. Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000110866
  16. Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Allbis Sp. Z O.O., Góra − KRS 0000134419
  17. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Hemiz Sp. Z O.O., Prochowice − KRS 0000133554
  18. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Fampra Sp. Z O.O., Kluczbork − KRS 0000203236
  19. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Lonkas Sp. Z O.O., Głubczyce − KRS 0000118347
  20. Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjno Projektowych Almar Sp. Z O.O., Góra − KRS 0000121400
  21. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hutrem Sp. Z O.O., Głogów − KRS 0000125132
  22. Słoneczny Horyzont Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000386734
  23. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Meble, Szamotuły − KRS 0000090363
  24. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólny Dom, Gora − KRS 0000150765
  25. Spółdzielnia Pracy Wytwórczo-usługowa Łowiczanka, Łowicz − KRS 0000211024
  26. Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa, Leszno − KRS 0000159706
  27. Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000086573
  28. Szpital Powiatowy W Rawiczu Sp. Z O.O., Rawicz − KRS 0000316422
  29. Technika Komunalna Tekom Sp. Z O.O., Góra − KRS 0000193384
  30. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Inwestor S.A., Góra − KRS 0000020527
  31. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Tbs Sp. Z O.O., Kamienna Góra − KRS 0000126532
  32. Towarzystwo Ubezpieczeń Inter Polska S.A., Warszawa − KRS 0000016204
  33. Turecka Izba Gospodarcza, Turek − KRS 0000020776
  34. Zakłady Cukiernicze Cukrogal Spółdzielnia Pracy, Brzeg − KRS 0000042250
  35. Zbm-remzak Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000074899


Inne osoby dla Stankiewicz (728 osób):