Kogo reprezentuje osoba

Stankiewicz Paweł Stanisław

w KRS

Paweł Stanisław Stankiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Paweł
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Stankiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), Gryżyna (Lubuskie), Warszawa (Mazowieckie), Zielona Góra (Lubuskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burda Andrzej Michał, Dzięgielewski Andrzej, Greszta Jerzy Lesław, Grzegorzewski Kazimierz Romuald, Huzarski Konrad, Hyla Ryszard, Jaszczur Tadeusz, Kobyłecki Grzegorz, Kosiedowski Jan Tadeusz, Kotowski Jerzy Waldemar, Kowalski Andrzej Włodzimierz, Krassowski Ksawery Leonard, Krawczyk Bogdan Józef, Męczkowski Krzysztof, Roszkowski Marek Józef, Rudol Piotr Kazimierz, Skorupka Maria Halina, Staśkiewicz Kazimierz Marian, Stupnowicz Tomasz Sławomir, Suwara Tadeusz, Szczepański Mieczysław, Szymański Mieczysław Jan, Tomana Andrzej, Łapa Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimnicki Tadeusz Zbigniew
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gościański Jacek, Klim Leszek Michał, Uglik Eugeniusz Wincenty, Łoziński Tadeusz, Łuczak Kumorek Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbicka Matosz Renata Czesława
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barański Ryszard, Batura Mariusz, Bednarz Marian Walerian, Czapski Krzysztof Andrzej, Dąbrowski Mariusz Jerzy, Dołganow Krzysztof Eugeniusz, Kaszyca Jerzy Krzysztof, Kiecko Rafał, Klepka Władysław, Komarnicki Władysław, Kononowicz Krzysztof Stnisław, Korolewicz Jerzy Stnisław, Kowalewski Jan Józef, Kuczyński Józef Mieczysław, Kwilosz Jadwiga Jerzy, Laszko Mirosław, Mizerny Roman, Nowak Stanisław, Piosik Stefan Marcin, Siwek Alfred Henryk, Stasiak Przemysław Włodzimierz, Staszak Zbigniew Janusz, Stożek Roman Maciej, Tamborski Szymon Maciej, Wielgosz Zbigniew Paweł, Woronko Henryk, Zaborowski Tadeusz Eugeniusz, Załoga Grzegorz Władysław, Łukasik Romuald

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyguła Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Żaganiu, Żagań − KRS 0000120130
  2. Bioenergy Farm Stanowice Sp. Z O.O., Stanowice − KRS 0000487787
  3. Biogazownia Bielice Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000429073
  4. Biogazownia Chociwel Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000427774
  5. Biogazownia Żukowo Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000428543
  6. Biprowumet Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000047621
  7. Biuro Planowania Rozwoju Warszawy S.A., Warszawa − KRS 0000023272
  8. Biuro Projektowo-badawcze Dróg i Mostów Transprojekt-warszawa - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024503
  9. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A., Gdańsk − KRS 0000148000
  10. Biuro Projektów Metroprojekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060995
  11. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  12. Booking Experts Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000427299
  13. Bpbk - Biuro Inżynierskie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000060278
  14. Burben Biuro Projektantów i Ekspertów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139872
  15. Centrum Ekologicznego Recyklingu Odpadów Komunalnych Cerok Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000310373
  16. Consbud Sp. Z O.O., Chyliczki − KRS 0000189685
  17. Datacomp Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000193067
  18. Db Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139377
  19. Dsd Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000381721
  20. Ekstraliga Żużlowa Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000264778
  21. Elektroprojekt S.A., Warszawa − KRS 0000016516
  22. Energoinstal Spółka Akyjna, Katowice − KRS 0000048929
  23. Euroam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000230118
  24. Europejski Instytut Literacki Wyspa, Gorzów Wlkp. − KRS 0000220640
  25. Europejski Ruch Społeczny, Barlinek − KRS 0000222352
  26. Europejsko-azjatycka Fundacja Edukacji Biznesowej, Grębynice − KRS 0000201917
  27. Fundacja Budowanie Bez Granic -, Warszawa − KRS 0000207903
  28. Fundacja Ecclesia, Różanki − KRS 0000272250
  29. Fundacja Gorzowskiej Wyższej Szkoły Techniczno-ekonomiczno-humanistycznej, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000282408
  30. Fundacja Instytut Badań i Ekspertyz Naukowych, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000298545
  31. Fundacja Jan Paweł Ii - Nasz Papież, Radzymin − KRS 0000507265
  32. Fundacja Na Rzecz Akademii Gorzowskiej, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000482358
  33. Fundacja Na Rzecz Gorzowskiej Szkoły Wyższej W Gorzowie Wlkp., Gorzów Wlkp. − KRS 0000143041
  34. Fundacja Rozwoju Inżynierii Lądowej, Gdańsk − KRS 0000086440
  35. Gorzowskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego Gorex Sp. Z O.O., Gorzów Wlkp. − KRS 0000116536
  36. Gospodarcza Izba Polsko-algierska, Warszawa − KRS 0000318128
  37. Gospodarczy Bank Spółdzielczy W Barlinku, Barlinek − KRS 0000080865
  38. Hanza Brokers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032394
  39. Hanza Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295100
  40. Hanza Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388679
  41. Holding-zremb Gorzów S.A., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000198829
  42. Immkos Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000158430
  43. Inicjatywy Edukacyjne Compendaria Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000316761
  44. Innteg Innowacyjne Technologie Galwanizacyjne Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000381020
  45. Instal Kraków S.A., Kraków − KRS 0000042496
  46. Instytut Integracji i Rozwoju Polskich Producentów Pieczywa Polskie Pieczywo, Szczecin − KRS 0000239452
  47. Inwestwars Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000193958
  48. Isaco Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000406295
  49. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000091912
  50. Izba Projektowania Budowlanego, Warszawa − KRS 0000153963

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Inwestycyjna Terra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000173643
  2. Bank Spółdzielczy W Santoku, Santok − KRS 0000123069
  3. Biuro Projektów Kolejowych Przedsiębiorstwo Państwowe, Poznań − KRS 0000019435
  4. Biuro Projektów Kolejowych W Gdańsku Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000273363
  5. Biuro Projektów Komunikacyjnych W Poznaniu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000160302
  6. Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa Gazoprojekt S.A., Wrocław − KRS 0000190825
  7. Biuro Studiów, Projektów i Realizacji Energoprojekt-katowice S.A. W Katowicach, Katowice − KRS 0000052247
  8. Bkt Polska S.A., Warszawa − KRS 0000103487
  9. Bombardier Transportation (zwus) Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000080749
  10. Centralne Biuro Projektowo-badawcze Budownictwa Kolejowego Kolprojekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029325
  11. Centrum Innowacji i Rozwoju Zremb-gorzów Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000272512
  12. Centrum Logistyczne Gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070356
  13. Chemar Rurociągi Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000066707
  14. Chlebek Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000172023
  15. Cm Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000338430
  16. Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Poznań − KRS 0000083521
  17. Dsd Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000412040
  18. Ei Consulting Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000359514
  19. Eiffage Polska Budownictwo S.A., M.st. Warszawa − KRS 0000044233
  20. Eiffage Polska Instalacje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073799
  21. Energoaparatura S.A., Katowice − KRS 0000078279
  22. Energomontaż-południe S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000080906
  23. Europak Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Export - Import Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000174661
  24. Fabryka Kotłów Sefako S.A., Sędziszów − KRS 0000029367
  25. Fabryka Mebli Aek Sp. Z O.O., Wawrów − KRS 0000076126
  26. Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej, Kraków − KRS 0000107490
  27. Gminny Klub Sportowy Fadom, Nowogród Bobrzański − KRS 0000147059
  28. Hochtief Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004311
  29. Hydrobudowa 9 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-budowlane Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000041482
  30. Hydrobudowa 9 S.A., Wysogotowo − KRS 0000270917
  31. Hydrobudowa Polska S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000017342
  32. Inserwis Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000499798
  33. Investment L.b. Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000393798
  34. Ise Containers Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000111431
  35. Izba Gospodarcza Rynków Wschodnich, Suwałki − KRS 0000117530
  36. Klub Sportowy Akademicki Związek Sportowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej W Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000144728
  37. Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000066104
  38. Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000121136
  39. Krakowski Klub Szachistów, Kraków − KRS 0000135286
  40. Lipari Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000437983
  41. Lubuska Fundacja Zachodnie Centrum Gospodarcze, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000158857
  42. Lubuski Klaster Metalowy, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000307019
  43. Lubuski Związek Piłki Nożnej, Zielona Góra − KRS 0000062690
  44. Ludowy Klub Sportowy Iskra, Janczewo − KRS 0000110684
  45. Miastoprojekt Warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000008821
  46. Michał Tamborski i Syn Sp. J., Mosina − KRS 0000305378
  47. Navitrans Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000062936
  48. Ocynkownia - Drezdenko Sp. Z O.O., Drezdenko − KRS 0000278442
  49. Perbud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000114363
  50. Plan Ipro Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000189142


Inne osoby dla Stankiewicz Paweł Stanisław (48 osób):