Kogo reprezentuje osoba

Starbała Piotr Paweł

w KRS

Piotr Paweł Starbała

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Drugie imię:Paweł
Nazwisko:Starbała
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 76 lat
Miejscowości:Jadwisin (Mazowieckie), Legionowo (Mazowieckie), Radzików (Mazowieckie), Tarczyn (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Starbała Maksymiuk Ewa Anna, Starbała Stepniewski Agnieszka Marta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalisiak Tomasz Jarosław, Kosowicz Michał, Kłóskiewicz Albert Andrzej, Nagłowska Elżbieta Maria, Nojszewski Artur Gerard, Skieterski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczerbowska Monika
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celka Franciszek Szczepan, Kowalski Adam Jacek, Kubis Ryszard, Paduch Artur Dariusz, Paduch Artur Dariusz, Samulik Aleksander, Samulik Aleksander, Tarkowski Marcin, Trześniowski Jerzy, Węgrzynek Elżbieta Maria, Węgrzynek Elżbieta Maria, Wielisiej Jerzy Zdzisław, Wielisiej Jerzy Zdzisław, Żuchowski Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymański Zygmunt Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dunajko Andrzej Olgierd, Nagłowski Grzegorz, Ners Andrzej Stefan, Popławski Jerzy, Przybył Krzysztof Franciszek, Radzio Andrzej, Skoczyński Lech Wiesław, Zamoyski Jan Piotr, Łagowska Lidia Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Aneta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antkiewicz Jerzy, Kalisiak Tomasz Jarosław, Kamiński Robert, Kędziora Grzegorz Jan, Kosowicz Elżbieta, Kosowicz Michał, Kowalski Marek, Kłóskiewicz Albert Andrzej, Piesak Daniela Ewa, Skieterski Jan, Waliszewski Andrzej, Wiśniewski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Władysław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boniecka Monika Magdalena, Dzieniszewska Alicja, Jankowski Jarosław, Kalisiak Tomasz, Kowalski Marek, Kozieradzki Michał Andrzej, Kłóskiewicz Albert Andrzej, Maksymiuk Grzegorz Robert, Nagłowska Elżbieta Maria, Nagłowski Grzegorz, Nojszewski Artur Gerard, Piesak Daniela, Skieterski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Weber Hubert Paweł
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzowski Michał Krzysztof, Jurczak Dariusz Andrzej, Kosowicz Elżbieta, Kosowicz Michał, Kowalski Marek, Kłóskiewicz Albert Andrzej, Matlyk Kosowicz Mariya, Panek Andrzej, Ruda Andrzej Hubert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewski Robert Paweł
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antkiewicz Jerzy Andrzej, Dyr Tadeusz, Dzieniszewska Alicja, Fałek Ryszard Jan, Kędziora Grzegorz Jan, Kowalski Marek, Kozieradzki Michał Andrzej, Kłóskiewicz Albert Andrzej, Maksymiuk Grzegorz Robert, Marszałek Włodzimierz Adam, Nagłowska Elżbieta Maria, Nagłowski Grzegorz, Niewiarowska Teresa, Nojszewski Artur Gerard, Pastuszka Irena, Piesak Daniela Ewa, Skieterski Jan, Wołoszyn Ryszard Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilczak Zdzisław Krzysztof
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Geleta Małgorzata, Grynczel Jacek Daniel, Kretkiewicz Tadeusz, Młynarski Zbigniew, Naruć Magdalena, Rzepkowski Andrzej Janusz, Szeląg Krystyna, Szymańska Agnieszka Anna
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celej Andrzej, Dyr Tadeusz, Kowalski Marek, Kłóskiewicz Albert Andrzej, Missala Witold, Nagłowski Grzegorz, Nojszewski Artur Gerard, Nowicki Bogusław Aleksander, Skoczyński Lech Wiesław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dzieniszewska Alicja, Dzieniszewska Hochbaum Brygida, Fabijański Tomasz, Górska Biernat Żaneta Ewa, Kędziora Grzegorz Jan, Kosowicz Elżbieta, Kosowicz Michał, Kowalski Marek, Nagłowski Grzegorz, Popławski Jerzy Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Rafał Tomasz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buga Jacek, Pardo Bogusław, Popławski Jerzy, Radzio Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strużyna Grzegorz Antoni
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lasocki Zdzisław Zbigniew, Maksymiuk Grzegorz Robert, Olkowicz Maciej Mieczysław, Ratkowski Roman Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejak Grażyna Aniela
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bellinitzky Leokadia Zofia, Dzieniszewska Hochbaum Brygida Marta, Marszałek Włodzimierz Adam, Nagłowska Elżbieta Maria, Nagłowski Grzegorz, Nojszewski Artur Gerard, Petelska Ewa Barbara, Piesak Daniela Ewa, Żak Krystyna Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Truszkowski Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A. Tomasiewicz W. Missala Spółka Partnerska Biegły Rewident i Doradca Podatkowy, Warszawa − KRS 0000799275
  2. A.b. - Construction Sp. Z O.O., Duchnów − KRS 0000297037
  3. Ac Proref Sp. Z O.O., Bojanowo − KRS 0000763402
  4. Accomodo Sp. Z O.O., Duczki − KRS 0000840563
  5. Agencja Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191189
  6. Agro Alians Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000231163
  7. Agro Inserwis Sp. Z O.O., Jadwisin − KRS 0000139031
  8. Alueco Sp. Z O.O., Warszewice − KRS 0000512070
  9. Amestar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175197
  10. Arpi Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139467
  11. Ats S.A., Toruń − KRS 0000308419
  12. Atwm Audyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000948408
  13. B-loom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000602549
  14. B.j.w Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141677
  15. Biofarm-invest S.A., Warszawa − KRS 0000351474
  16. Boruta-olimpijczyk Wrestling Team Zgierz Radom, Zgierz − KRS 0000683670
  17. Bs Food Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000817005
  18. Bumar - Zemak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150968
  19. Carinata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603926
  20. Ce Management Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642431
  21. Centrum Edukacji Ekologicznej, Radom − KRS 0000057999
  22. Coiffure Master Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271560
  23. Coldteam Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000351475
  24. Cora Hydro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541770
  25. Cora New Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063451
  26. Corabud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000669540
  27. D Oro Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000212203
  28. Dom Uzdrowiskowy Ewa . Przybył i Wspólnicy, Sp. J., Świeradów-zdrój − KRS 0000244170
  29. Emcek Sp. Z O.O., Antoninów − KRS 0000882498
  30. Energia Plus M. Olkowicz, P. Pomagalski, Sp. J., Warszawa − KRS 0000384167
  31. Equitum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000523763
  32. Europejski Klub Biznesu - Polska Stowarzyszenie, Warszawa − KRS 0000416152
  33. Federacja Syndyków Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000036351
  34. Fobos Development Sp. Z O.O., Sztum − KRS 0000276946
  35. Fundacja Akademia Koszykówki Legii Warszawa, Warszawa − KRS 0000705703
  36. Fundacja Best Place - Europejski Instytut Marketingu Miejsc, Warszawa − KRS 0000362863
  37. Fundacja Legia Soccer Schools, Warszawa − KRS 0000577605
  38. Fundacja Naprawy Państwa Polskiego, Warszawa − KRS 0000585646
  39. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, Warszawa − KRS 0000121597
  40. Fundacja Promocji Kina Film Polski, Warszawa − KRS 0000289852
  41. Fundacja Rozwoju Lotnictwa, Warszawa − KRS 0000364570
  42. Fundacja Szpitala Pediatrycznego Wum, Warszawa − KRS 0000610883
  43. Gerlan - Agent Ubezpieczeniowy S.A., Warszawa − KRS 0000608463
  44. Halpol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034015
  45. Huta Szkła Okiennego Kara S.A., Piotrków Trybunalski − KRS 0000027207
  46. Instytut Naukowo-wydawniczy Spatium Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000126965
  47. Jadwisińska Spółdzielnia Producentów Ziemniaka, Jadwisin − KRS 0000324560
  48. Jpg-system Sp. Z O.O., Stare Grabie − KRS 0000462400
  49. K6 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000213634
  50. Krabe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145680

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 5.net S.A., Warszawa − KRS 0000073154
  2. Abe Books Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116733
  3. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  4. Agencja Zarządu Nieruchomości i Rozwoju Regionalnego Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000162013
  5. Alfatron - Ii S.A., Stare Babice − KRS 0000025112
  6. Almanach Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024742
  7. Almeco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082299
  8. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  9. Arkton Sp. Z O.O., Wilkowice − KRS 0000024882
  10. At Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189141
  11. Autobass Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190664
  12. Automas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190737
  13. B2b Soft Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000151637
  14. Beton Stal Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000193490
  15. Biuro Projektów Przemysłu Farmaceutycznego Polfa, Warszawa − KRS 0000012071
  16. Ccp.pl S.A., Warszawa − KRS 0000057919
  17. Centrala Farmaceutyczna Cefarm, Warszawa − KRS 0000039792
  18. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  19. Centrum Giełdowe S.A., Warszawa − KRS 0000035062
  20. Centrum Inicjatyw Gospodarczych Mesart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000102651
  21. Corten Medic Tomasz Sikora Sp. J., Nowa Iwiczna − KRS 0000176932
  22. Dantex-waryński Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528098
  23. Dantex-waryński Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000563196
  24. Dantex-waryński Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451998
  25. Dolnośląska Fabryka Lin i Drutu Linodrut-linmet Sp. Z O.O. W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000124246
  26. Doradztwo Gospodarcze S.A., Warszawa − KRS 0000040479
  27. E-connections S.A., Warszawa − KRS 0000007522
  28. Eko - Stoen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000138578
  29. Eko-diesel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009064
  30. Ekola Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000318819
  31. Ekopionki Sp. Z O.O., Pionki − KRS 0000724523
  32. Ekotrans Bogdanka Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000460606
  33. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  34. Elbit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190745
  35. Elcar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024761
  36. Elektro-remont-serwis W.pankiewicz, A.kołowiecki Sp. J., Warszawa − KRS 0000008389
  37. Elektroniczna Sieć Handlowa Merkury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039571
  38. Elektrownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000068505
  39. Elgli Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190668
  40. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  41. Energetyka Ursus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000212431
  42. Ep Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060684
  43. Eqlibrium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000475240
  44. Esppol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038855
  45. Eurobat Sp. Z O.O., Ruda − KRS 0000266021
  46. Fooddata.info Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000183821
  47. Fosad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129511
  48. Fundacja Medyczna Akademii Medycznej W Warszawie, Warszawa − KRS 0000033948
  49. Fundacja Na Rzecz Promocji Przedsiębiorczości Instytut Copernicus, Warszawa − KRS 0000283579
  50. Fundacja Pro Arte Et Historia, Krasiczyn − KRS 0000518786

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ NA TERENIE GMINY ZAŁUSKI W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
    Zamawiający: Urząd Gminy w Załuskach, Załuski
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu (dowóz) uczniów (bez opiekuna) do szkół z terenu Gminy Załuski w roku szkolnym 2011/2012, tj. w okresie od 01.09.2011 r. do 29.06.2012 r. (łącznie 187 dni zajęć szkolnych).