Kogo reprezentuje osoba

Stefanina Piotr Waldemar

w KRS

Piotr Waldemar Stefanina

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Drugie imię:Waldemar
Nazwisko:Stefanina
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1974 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Grudziądz (Kujawsko-pomorskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Toruń (Kujawso - Pomorskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Tomasz Franciszek, Rajewski Jarosław Stanisław, Sowiński Tomasz Christian, Sołtanowicz Lucyna Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paturalski Patryk Artur
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cajsel Wiktor Gerard, Ostrowski Jarosław, Zieliński Jacek Marek, Łapiński Przemysław, Łapiński Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smacki Krzysztof Henryk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ratajska Bogusława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grodzka Lidia Ewa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3ekspert Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000834990
  2. Consortio Lex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000294930
  3. Eg Project Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000348056
  4. Energiaplus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268256
  5. First Warsaw Trust Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000210381
  6. Flatinfo Interior Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000561778
  7. Flatinfo Prime Location Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000594868
  8. Fundacja Wydawnictwo Naukowe Textura, Warszawa − KRS 0000456814
  9. Golden Space Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000549510
  10. Gsm - Com Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000254841
  11. Inter Partner Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000140257
  12. Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Toruń − KRS 0000420141
  13. Oberland-bud Sp. Z O.O., Kraplewo − KRS 0000300831
  14. P. Łapiński Doradztwo Gospodarcze Sp. J., Krobia − KRS 0000081523
  15. P.n.b.e. Odnawialne Źródła Energii Z.paczkowski, K.smacki Sp. J., Grudziądz − KRS 0000320504
  16. Podlasie Pv1 Z. Paczkowski K. Smacki Sp. J., Bokiny − KRS 0000798212
  17. Pracodawcy Pomorza i Kujaw Związek Pracodawców, Bydgoszcz − KRS 0000109572
  18. Pracownia Aranżacji Wnętrz O-kreślarnia Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000444426
  19. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-składowe Port Północny Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000073870
  20. Stowarzyszenie Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Pierniki, Toruń − KRS 0000240537
  21. Stowarzyszenie Źródła Drwęcy, Pacółtówko − KRS 0000315887
  22. Synergia 99 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000082470
  23. Tecnotask Societa Per Azioni Oddział W Polsce, Gdańsk − KRS 0000745573
  24. Trianon Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000174166
  25. Tt Construction Marco Lo Nigro i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000706649
  26. Uspol Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000166936
  27. Wnętrza Z Pasją Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000425185

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. All Trading S.A., Toruń − KRS 0000151616
  2. Basketball Promotions Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000430122
  3. Centrum Doskonalenia Kadr Europartner Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000142596
  4. Dsw Afm Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000317223
  5. El-marine S.A., Elbląg − KRS 0000043782
  6. Energia Kujawy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000351731
  7. Energia Warmia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000351663
  8. Euro - Guard Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000174915
  9. Fast Gritblasting Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000063669
  10. Feniks - Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000162810
  11. Fg Inwest Sp. Z O.O., Lubicz − KRS 0000226992
  12. Forfaiting S.A., Janowiec Wielkopolski − KRS 0000025122
  13. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Nowakowski i Wspólnicy Sp. J., Działdowo − KRS 0000127619
  14. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Nowakowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Działdowo − KRS 0000364132
  15. Klub Sportowy Marwit Likwidacyjnej, Toruń − KRS 0000258247
  16. Kujawsko-pomorskie Centrum Kompetencji Cyfrowych Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000155903
  17. L.m.b.k. Smacki, Schimmelpfennig Sp. J., Grudziądz − KRS 0000110994
  18. Lizard Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000185981
  19. Modex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000604463
  20. Mosty Zamiast Murów, Sopot − KRS 0000161909
  21. Nc Investors Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000642103
  22. Newia Broker Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000465000
  23. Newia Serwis Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000465069
  24. Ostrowski Consulting Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000766680
  25. Ośrodek Analiz i Ekspertyz Prawnych Akademii De Virion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171917
  26. Ozzy Food Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000361056
  27. Posterior S.A., Kraków − KRS 0000036483
  28. R C Union S.A. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000287377
  29. Siden Inwestycje Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000381904
  30. Stocznia Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000059342
  31. Taverna Artemis J. Kawałek Spółka Komandytowa, Toruń − KRS 0000363930
  32. Telewizja Kablowa Kwidzyn Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000026602
  33. Tłumaczenia Specjalistyczne Wschód Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000039706
  34. Toch Capital Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000618089
  35. Twarde Pierniki S.A., Toruń − KRS 0000468926
  36. Volley Toruń S.A., Toruń − KRS 0000517025


Inne osoby dla Stefanina (5 osób):