Kogo reprezentuje osoba

Stefański Daniel Marian

w KRS

Daniel Marian Stefański

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Daniel
Drugie imię:Marian
Nazwisko:Stefański
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Wożuczyn-cukrownia 1 (Lubelskie), Zamość (Lubelskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Darmochwał Kazimierz, Dec Grażyna, Gil Waldemar, Klimczuk Mariusz, Rechul Leszek, Zinkiewicz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyprowski Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Draeger Lechosław Józef, Grzelak Stanisław, Marciocha Czesław, Stempień Sylwester, Surmacz Krzysztof, Sławuta Andrzej, Tomczak Zygmunt, Torzewski Benedykt Antoni, Zawadzki Jerzy, Łukasik Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skrzetuski Andrzej Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Draeger Lechosław Józef, Mazur Andrzej Roman, Młodecki Juliusz Jakub, Roguska Zofia, Rupociński Robert Tomasz, Statkiewicz Krzysztof, Sławuta Andrzej, Torzewski Benedykt Antoni, Wojciechowski Marek, Łukasik Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sekściński Sławomir
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Waldemar Adam, Draeger Lechosław Józef, Dryk Alicja Aniela, Grzelak Stanisław Witold, Iskra Irena Maria, Kopeć Zdzisław Stanisław, Kowa Krzysztof Jan, Kowalski Mariusz, Król Marian, Kunicka Szewczyk Dorota, Lautsch Bendkowski Stanisław, Mazur Andrzej Roman, Niedbalska Ewa Maria, Olkowicz Artur, Pawlak Stanisław Antoni, Piotrowski Paweł Jacek, Potrykus Andrzej, Przasnyski Marek Krzysztof, Skarbek Andrzej Antoni, Sławuta Andrzej, Tomczak Zygmunt, Torzewski Benedykt Antoni, Łukasik Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoś Kazimierz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ab3k Energy D Sp. Z O.O., Leśmierz − KRS 0000432880
  2. Aeroklub Włocławski Im. Stanisława Skarżyńskiego, Lotnisko Kruszyn − KRS 0000037666
  3. Bank Spółdzielczy W Łaszczowie, Łaszczów − KRS 0000036583
  4. Bank Spółdzielczy W Małej Wsi, Mała Wieś − KRS 0000117739
  5. Biogazownia Łapy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348070
  6. Biogazownia Wożuczyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347086
  7. Biuro Usług Finansowych i Rachunkowych Lechosław Draeger, Joanna Czerwiakowska Sp. J., Nakło Nad Notecią − KRS 0000369587
  8. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  9. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  10. Dragmor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000054811
  11. Drogowa Trasa Średnicowa, Katowice − KRS 0000027591
  12. E-wgt S.A., Warszawa − KRS 0000064449
  13. Edf Toruń S.A., Toruń − KRS 0000021671
  14. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  15. Fabryka Cukierków Pszczółka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000370450
  16. Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A., Kraśnik − KRS 0000051491
  17. Fabryka Przewodów Energetycznych S.A., Będzin − KRS 0000069315
  18. Fabryka Urządzeń Mechanicznych i Sprężyn Fumis - Bumar Sp. Z O.O., Wadowice − KRS 0000109655
  19. Federacja Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Cukrowniczego, Toruń − KRS 0000227442
  20. Fru.pl S.A., Warszawa − KRS 0000308871
  21. Fundacja Bona Fides, Poznań − KRS 0000126807
  22. Gildia Poznańska Gp S.A., Poznań − KRS 0000013364
  23. Grupa Audytingowo-konsultingowa Ak Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000111637
  24. Interactive Travel Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518279
  25. Izba Rozrachunkowa Polskiego Rynku Terminowego S.A., Warszawa − KRS 0000242036
  26. Jabo Marmi S.A., Nagawczyna − KRS 0000221458
  27. Klub Sportowy Agros W Zamościu, Zamość − KRS 0000013910
  28. Klub Sportowy Czarni W Nakle Nad Notecią, Nakło Nad Notecią − KRS 0000548038
  29. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Szubin − KRS 0000004791
  30. Konfraternia Orderu Świętego Stanisława, Poznań − KRS 0000206392
  31. Krajeńsko-pałuckie Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Integracji Europejskiej Nakło 2000 W Nakle, Nakło − KRS 0000084115
  32. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  33. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Warszawa − KRS 0000114159
  34. Metal Precision Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Zgłobień − KRS 0000412490
  35. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Włodawa − KRS 0000050215
  36. Ochotnicza Straż Pożarna W Hańsku, Hańsk Pierwszy − KRS 0000132932
  37. Optimum Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000098124
  38. Polski Rynek Terminowy S.A., Warszawa − KRS 0000344433
  39. Polski Związek Przedsiębiorców Handlujących Cukrem, Warszawa − KRS 0000271705
  40. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-wdrożeniowe Trident Spółka Z Ogarniczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000118597
  41. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Sp. Z O.O., Hańsk − KRS 0000110444
  42. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Radzymin − KRS 0000326797
  43. Soen Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000166511
  44. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Sadkach, Sadki − KRS 0000177186
  45. Stowarzyszenie Pokolenia, Warszawa − KRS 0000045080
  46. Terra Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000286188
  47. Towarzystwo Im. Hipolita Cegielskiego, Poznań − KRS 0000065403
  48. Transrmf Sp. Z O.O., Siedliska − KRS 0000371679
  49. Zamojskie Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Energozam Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000037285
  50. Złoty Medal S.A., Poznań − KRS 0000134373

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advadis S.A. Układowej, Kraków − KRS 0000047106
  2. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  3. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  4. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  5. Brau Union Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006044
  6. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  7. Chłodnia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000186112
  8. Cukrownia Cerekiew S.A., Ciężkowice − KRS 0000051362
  9. Cukrownia Leśmierz S.A., Leśmierz − KRS 0000125757
  10. Cukrownia Mełno S.A., Opalenica − KRS 0000013109
  11. Cukrownia Opole S.A., Opole Lubelskie − KRS 0000054230
  12. Cukrownia Ropczyce S.A., Ropczyce − KRS 0000144003
  13. Cukrownia Strzyżów S.A., Strzyżów − KRS 0000020813
  14. Cukrownia Szczecin S.A., Szczecin − KRS 0000168145
  15. Cukrownia Wożuczyn S.A., Wożuczyn-cukrownia 1 − KRS 0000020954
  16. Cukrownia Żnin S.A., Żnin − KRS 0000067769
  17. Cukrownie Toruńskie S.A., Toruń − KRS 0000037457
  18. Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych Damel S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000073626
  19. Elementy Budowlane Radymno Sp. Z O.O., Radymno − KRS 0000129483
  20. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  21. Fs Nieruchomości S.A., Lublin − KRS 0000289537
  22. Fundacja Banku Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000347694
  23. Fundacja Bliźniemu Swemu ... Na Rzecz Towarzystwa Pomocy Im.św.brata Alberta, Rzeszów − KRS 0000141778
  24. Fundacja Szpitala Im.św. O Pio W Sędziszowie Młp., Sędziszów Małopolski − KRS 0000214472
  25. Gminny Zakład Usług Komunalnych W Urszulinie Sp. Z O.O., Urszulin − KRS 0000037345
  26. Grupa Prefabet S.A., Świerże Górne − KRS 0000025719
  27. Hals Fundusz Kapitałowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029303
  28. Hotel Senator S.A., Dźwirzyno − KRS 0000033576
  29. Innpuls Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000301870
  30. Instal-rzeszów S.A., Rzeszów − KRS 0000024514
  31. Instal-rzeszów Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000051210
  32. Interpetro Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000002122
  33. Investment Friends Capital S.A., Płock − KRS 0000267789
  34. Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000043974
  35. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Nakło Nad Notecią − KRS 0000063428
  36. Konsult Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000210719
  37. Kujawiak Browary Bydgoskie Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000093562
  38. Lubelski Węgiel Bogdanka S.A., Bogdanka − KRS 0000004549
  39. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego Protektor S.A., Lublin − KRS 0000033534
  40. Lubelsko - Małopolska Spółka Cukrowa S.A., Zamość − KRS 0000072385
  41. Małopolskie Dworce Autobusowe S.A., Kraków − KRS 0000085864
  42. Mleczarnia Naramowice Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000033749
  43. Odlewnia Chemar Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000215038
  44. Odlewnia Żeliwa Śrem S.A., Śrem − KRS 0000034451
  45. Opec-bio Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000246223
  46. Pks Tomaszów Lubelski Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dzierążnia − KRS 0000411886
  47. Podkarpackie Centrum Hurtowe Agrohurt S.A., Rzeszów − KRS 0000022693
  48. Polmos Toruń S.A., Toruń − KRS 0000059975
  49. Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A., Warszawa − KRS 0000078704
  50. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Bydgoszczy Polskie Radio Pomorza i Kujaw S.A., Bydgoszcz − KRS 0000183992