Kogo reprezentuje osoba

Stefański Daniel Marian

w KRS

Daniel Marian Stefański

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Daniel
Drugie imię:Marian
Nazwisko:Stefański
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Wożuczyn-cukrownia 1 (Lubelskie), Zamość (Lubelskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Darmochwał Kazimierz, Dec Grażyna, Gil Waldemar, Klimczuk Mariusz, Rechul Leszek, Zinkiewicz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyprowski Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Draeger Lechosław Józef, Grzelak Stanisław, Łukasik Władysław, Marciocha Czesław, Sławuta Andrzej, Stempień Sylwester, Surmacz Krzysztof, Tomczak Zygmunt, Torzewski Benedykt Antoni, Zawadzki Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skrzetuski Andrzej Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Draeger Lechosław Józef, Łukasik Władysław, Mazur Andrzej Roman, Młodecki Juliusz Jakub, Roguska Zofia, Rupociński Robert Tomasz, Sławuta Andrzej, Statkiewicz Krzysztof, Torzewski Benedykt Antoni, Wojciechowski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sekściński Sławomir
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrowolski Waldemar Adam, Draeger Lechosław Józef, Dryk Alicja Aniela, Grzelak Stanisław Witold, Iskra Irena Maria, Kopeć Zdzisław Stanisław, Kowa Krzysztof Jan, Król Marian, Kunicka Szewczyk Dorota, Lautsch Bendkowski Stanisław, Łukasik Władysław, Mazur Andrzej Roman, Niedbalska Ewa Maria, Olkowicz Artur, Pawlak Stanisław Antoni, Piotrowski Paweł Jacek, Potrykus Andrzej, Przasnyski Marek Krzysztof, Skarbek Andrzej Antoni, Sławuta Andrzej, Tomczak Zygmunt, Torzewski Benedykt Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zatorska Pańtak Iwona

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ab3k Energy D Sp. Z O.O., Leśmierz − KRS 0000432880
  2. Aeroklub Włocławski Im. Stanisława Skarżyńskiego, Lotnisko Kruszyn − KRS 0000037666
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Bank Spółdzielczy W Łaszczowie, Łaszczów − KRS 0000036583
  5. Bank Spółdzielczy W Małej Wsi, Mała Wieś − KRS 0000117739
  6. Biogazownia Łapy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348070
  7. Biogazownia Wożuczyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347086
  8. Biuro Usług Finansowych i Rachunkowych Lechosław Draeger, Joanna Czerwiakowska Sp. J., Nakło Nad Notecią − KRS 0000369587
  9. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  10. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  11. Drogowa Trasa Średnicowa, Katowice − KRS 0000027591
  12. E-wgt S.A., Warszawa − KRS 0000064449
  13. Edf Toruń S.A., Toruń − KRS 0000021671
  14. Fabryka Cukierków Pszczółka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000370450
  15. Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A., Kraśnik − KRS 0000051491
  16. Fabryka Przewodów Energetycznych S.A., Będzin − KRS 0000069315
  17. Fabryka Urządzeń Mechanicznych i Sprężyn Fumis - Bumar Sp. Z O.O., Wadowice − KRS 0000109655
  18. Federacja Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Cukrowniczego, Toruń − KRS 0000227442
  19. Firma Handlowo-usługowo-produkcyjna Namur Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000188256
  20. Flk (warsaw) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456974
  21. Fundacja Bona Fides, Poznań − KRS 0000126807
  22. Fundacja Centrum Tańca Współczesnego, Warszawa − KRS 0000269988
  23. Fundacja Ekofundusz, Warszawa − KRS 0000020997
  24. Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej - Counterpart Fund, Warszawa − KRS 0000017557
  25. Fundacja Silver Economy, Nowy Sącz − KRS 0000451929
  26. Fundacja Wspierania Prywatyzacji Cukrowni Dobrzelin, Dobrzelin − KRS 0000109448
  27. Gildia Poznańska Gp S.A., Poznań − KRS 0000013364
  28. Grupa Audytingowo-konsultingowa Ak Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000111637
  29. Izba Rozrachunkowa Polskiego Rynku Terminowego S.A., Warszawa − KRS 0000242036
  30. Jabo Marmi S.A., Nagawczyna − KRS 0000221458
  31. Klub Sportowy Agros W Zamościu, Zamość − KRS 0000013910
  32. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Szubin − KRS 0000004791
  33. Konfraternia Orderu Świętego Stanisława, Poznań − KRS 0000206392
  34. Krajeńsko-pałuckie Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Integracji Europejskiej Nakło 2000 W Nakle, Nakło − KRS 0000084115
  35. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  36. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Warszawa − KRS 0000114159
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Hańsku, Hańsk Pierwszy − KRS 0000132932
  38. Optimum Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000098124
  39. Polski Rynek Terminowy S.A., Warszawa − KRS 0000344433
  40. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-wdrożeniowe Trident Spółka Z Ogarniczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000118597
  41. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Sp. Z O.O., Hańsk − KRS 0000110444
  42. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Radzymin − KRS 0000326797
  43. Soen Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000166511
  44. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Sadkach, Sadki − KRS 0000177186
  45. Stowarzyszenie Pokolenia, Warszawa − KRS 0000045080
  46. Towarzystwo Im. Hipolita Cegielskiego, Poznań − KRS 0000065403
  47. Transrmf Sp. Z O.O., Siedliska − KRS 0000371679
  48. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Wik Sp. Z O.O., Żnin − KRS 0000042794
  49. Zamojskie Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Energozam Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000037285
  50. Złoty Medal S.A., Poznań − KRS 0000134373

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advadis S.A. Układowej, Kraków − KRS 0000047106
  2. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  3. Bank Gospodarki Żywnościowej S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  4. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  5. Brau Union Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006044
  6. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  7. Cukrownia Cerekiew S.A., Ciężkowice − KRS 0000051362
  8. Cukrownia Leśmierz S.A., Leśmierz − KRS 0000125757
  9. Cukrownia Mełno S.A., Opalenica − KRS 0000013109
  10. Cukrownia Opole S.A., Opole Lubelskie − KRS 0000054230
  11. Cukrownia Ropczyce S.A., Ropczyce − KRS 0000144003
  12. Cukrownia Strzyżów S.A., Strzyżów − KRS 0000020813
  13. Cukrownia Szczecin S.A., Szczecin − KRS 0000168145
  14. Cukrownia Wożuczyn S.A., Wożuczyn-cukrownia 1 − KRS 0000020954
  15. Cukrownia Żnin S.A., Żnin − KRS 0000067769
  16. Cukrownie Toruńskie S.A., Toruń − KRS 0000037457
  17. Elementy Budowlane Radymno Sp. Z O.O., Radymno − KRS 0000129483
  18. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  19. Fru.pl S.A., Warszawa − KRS 0000308871
  20. Fs Nieruchomości S.A., Lublin − KRS 0000289537
  21. Fundacja Banku Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000347694
  22. Fundacja Bliźniemu Swemu ... Na Rzecz Towarzystwa Pomocy Im.św.brata Alberta, Rzeszów − KRS 0000141778
  23. Fundacja Szpitala Im.św. O Pio W Sędziszowie Młp., Sędziszów Małopolski − KRS 0000214472
  24. Gminny Zakład Usług Komunalnych W Urszulinie Sp. Z O.O., Urszulin − KRS 0000037345
  25. Grupa Prefabet S.A., Świerże Górne − KRS 0000025719
  26. Hals Fundusz Kapitałowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029303
  27. Hotel Senator S.A., Dźwirzyno − KRS 0000033576
  28. Innpuls Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000301870
  29. Instal-rzeszów S.A., Rzeszów − KRS 0000024514
  30. Instal-rzeszów Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000051210
  31. Interpetro Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000002122
  32. Investment Friends Capital S.A., Płock − KRS 0000267789
  33. Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000043974
  34. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Nakło Nad Notecią − KRS 0000063428
  35. Konsult Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000210719
  36. Kujawiak Browary Bydgoskie Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000093562
  37. Lubelski Węgiel Bogdanka S.A., Bogdanka − KRS 0000004549
  38. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego Protektor S.A., Lublin − KRS 0000033534
  39. Lubelsko - Małopolska Spółka Cukrowa S.A., Zamość − KRS 0000072385
  40. Małopolskie Dworce Autobusowe S.A., Kraków − KRS 0000085864
  41. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Włodawa − KRS 0000050215
  42. Mleczarnia Naramowice Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000033749
  43. Odlewnia Chemar Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000215038
  44. Opec-bio Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000246223
  45. Pks Tomaszów Lubelski Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dzierążnia − KRS 0000411886
  46. Podkarpackie Centrum Hurtowe Agrohurt S.A., Rzeszów − KRS 0000022693
  47. Polmos Toruń S.A., Toruń − KRS 0000059975
  48. Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A., Warszawa − KRS 0000078704
  49. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Bydgoszczy Polskie Radio Pomorza i Kujaw S.A., Bydgoszcz − KRS 0000183992
  50. Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia W Opolu Radio Opole S.A., Opole − KRS 0000124187