Kogo reprezentuje osoba

Steinhoff Janusz Wojciech

w KRS

Janusz Wojciech Steinhoff

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Drugie imię:Wojciech
Nazwisko:Steinhoff
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Lipnica Wielka (Małopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Wólka Kozodawska (Mazowieckie)
Przetargi:5 w aktualnych firmach, 122 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cymer Adam, Dzięciołowski Jerzy Olgierd, Herter Mieczysław, Loewe Adam, Makowiecki Jan Marcin, Tański Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wycech Grażyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Jacek Włodzimierz, Arendarski Andrzej Jan, Baniak Rafał, Boruc Mirosław Aleksander, Donocik Tadeusz Marian, Dworzecki Zbigniew Leszek, Kaczurba Janusz Bożydar, Kamiński Marek Bronisław, Konwicki Michał Cezary, Kowalak Bronisława Barbara, Kłoczko Marek Franciszek, Leszkiewicz Adam, Misterska Dragan Barbara, Piechota Jacek Jan, Szymanek Deresz Jolanta Dorota, Zganiacz Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Mariusz, Grunberg Paweł, Komornicki Leon Stanisław, Matwiszyn Marek, Napierski Andrzej, Petelicki Sławomir Jan, Rudnikowska Iwona, Rudnikowski Sebastian, Starzak Tomasz, Stefański Marek, Tomaszewski Grzegorz Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefańska Dominika Maria
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baraniecki Jacek Zbigniew, Baraniecki Jacek Zbigniew, Bareja Agnieszka, Blicharz Tomasz, Blicharz Tomasz, Bogusławski Tomasz Jacek, Butruk Łukasz Michał, Czempiński Gromosław Józef, Dąbrowska Barbara, Eider Grzegorz Wiesław, Evangelou Evangelos, Gac Anna Teresa, Gadkowski Krzysztof Rafał, Grodzki Ryszard, Grodzki Ryszard, Grzybowski Wojciech Mieczysław, Gwiazdowski Robert Andrzej, Gyczew Asen, Jóźkowiak Jerzy Jan, Karasiński Tomasz Andrzej, Kocemba Karolina, Konig Piotr, Kułak Leszek Wojciech, Leśny Maciej, Maddukuri Jagadeswara Rao, Majchrzak Piotr Michał, Malinowski Marek, Michałowski Wojciech, Pac Roland Ludwik, Piechocki Andrzej Jerzy, Piechota Piotr, Piechota Piotr, Pietrowski Marek Jerzy, Pilewski Mariusz Piotr, Polański Ryszard, Południkiewicz Marek Stanisław, Przybysławski Cezary Józef, Pstrokoński Wojciech Jan, Radziszewski Krzysztof, Robełek Piotr, Rywin Marcin, Skolimowski Michał Witold, Swadkowski Tomasz Eugeniusz, Tomczak Michał Jakub, Wasiluk Waldemar, Wąż Maciej, Widera Stanisław Marian, Wikaliński Jarosław, Wójcik Zdzisław, Wojnicz Kajetan Paweł, Wojnowski Damian, Wrodarczyk Witold, Wrodarczyk Witold, Wyszyński Andrzej Bogdan, Włodarski Robert, Zych Dariusz Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tucharz Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Mariusz Tomasz, Bartoszewski Mirosław Jerzy, Bieryło Dariusz Cezary, Bukowiński Mariusz, Gierdowicz Anna Helena, Gontar Michał, Haidar Kamil Jan, Haidar Riad, Haze Artur, Jankowski Andrzej Adam, Jaszczuk Zbigniew Stanisław, Kalankiewicz Jolanta, Kalankiewicz Stanisław, Karwowski Zdzisław, Kaszkowiak Marek, Komornicki Leon Stanisław, Korolczuk Krzysztof, Korolczuk Mariusz, Lagle Charles William, Laudy Tomasz Jan, Malinowski Lech Jerzy, Mellinger Pierre, Michalski Krzysztof Sławomir, Możejko Hanna, Niesyto Agata Agnieszka, Nowicki Jarosław Roman, Olender Anna, Paszkiewicz Wojciech, Patej Mirosław Ireneusz, Preston Marcus Kingsley, Sajewicz Katarzyna, Srebro Maciej Edward, Trypuć Józef, Wójcik Zbigniew Andrzej, Zakrzewski Tomasz Andrzej, Zawada Krzysztof, Łuka Sławomir Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęski Bogdan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frańczak Wojciech, Kuliga Jan Stefan, Murzyniak Mariusz Stanisław, Omylak Helena, Skorupska Adriana Anna, Smoleń Mirosław Grzegorz, Sojka Franciszek, Walek Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Mariusz, Chełkowski Piotr Stanisław, Costa Cuadrench Alfonso, Cuesta Castineyra Ricardo Eduardo, Dziubłowski Robert, Gadkowski Krzysztof Rafał, Gerula Krzysztof, Karwat Andrzej, Komornicki Leon Stanisław, Konopko Zientak Anna Barbara, Kopacz Barbara Krystyna, Laveron Simavilla Alberto, Lewandowski Janusz Andrzej, Maciąg Grzegorz, Malinowski Tadeusz Wiktor, Martinez Martinez Eduardo, Misiołek Ireneusz Roman, Molo Robert Stefan, Napierski Andrzej, Niewiadomski Sławomir Tomasz, Okolski Józef, Petelicki Sławomir, Puente Garcia Jose, Rudnikowska Iwona, Segura Surinach Ignacio, Serrano Villate Mario, Sierra Martí Servando, Sobiecki Marek, Stanicki Łukasz, Stefański Marek, Szakoła Antoni Lech, Szyszkowski Grzegorz, Tunell Ayuso Gustavo, Valderas Martinez Adolfo, Wierzbicki Marcin Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławniczak Wociech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bindas Wilk Lucyna, Biłous Tomasz, Boda Mirosław, Brejdak Krzysztof, Cywiński Grzegorz, De Bie Steven, Delcol Patrick Roger, Dzierżanowska Ilona, Frejlich Jacek Krzysztof, Gajewski Jerzy Marian, Jabłoński Adam, Kesler Justyna Ewa, Krakowski Władysław Michał, Kurasz Bożena, Oczko Marek, Sikora Eugenia Elżbieta, Smolak Katarzyna Monika, Stawczyk Sławomir, Syrnicki Piotr, Szypuła Krzysztof Karol, Szywacz Marek, Van Aelbroeck Eric, Zeller Jean Louis, Żmija Ryszard Antoni, Łakomy Krystian
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borucki Michał, Brzeziński Dariusz Piotr, Działoszyński Karol Stanisław, Gosieniecki Piotr Franciszek, Guliński Jacek, Gwiazdowski Robert, Głowacki Andrzej Mieczysław, Koczwara Jacek, Komornicki Leon Stanisław, Kozioł Tomasz, Marek Mirosław, Olszowa Anna, Przybyła Waldemar, Radziłowski Paweł Maciej, Rapczyńska Elżbieta, Szperliński Romuald Jerzy, Szymańska Anna, Wiśniewski Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łakińska Bogna Katarzyna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarska Agnieszka Wiesława, Buczkowski Wojciech Michał, Donocik Tadeusz, Flemming Maciej Józef, Janiszewski Jacek, Piechota Jacek Jan, Piotrowski Jacek, Szamlewski Tomasz Henryk, Trybuchowski Maciej Jan, Tywonek Tomasz Janusz, Witkowski Dariusz Tomasz, Żurawski Wiesław Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łachtaj Wiesław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prześluga Jacek Janusz, Roszyk Lucyna Joanna
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bucksch Georg, Champeaud Lionel, Komornicki Leon Stanisław, Mousson Lestang Yves, Tauby Anne, Wilczyński Jerzy Feliks, Zesewitz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Visotschnig Philipp
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cegła Paweł Marcin, Cholewa Joanna, Cholewa Piotr Wojciech, Ciarkowska Agnieszka Sławomira, Faltus Maciej, Hetkowski Wojciech Wiesław, Kajkowska Anna Dorota, Kalus Andrzej Paweł, Koralewska Jolanta Ewa, Koralewski Jacek, Kóska Edward Władysław, Patrowicz Damian, Patrowicz Marianna, Patrowicz Mariusz, Patrowicz Małgorzata, Swiniarska Tadla Anna Ksenia, Słupski Mariusz Józef, Terlecki Bartosz Rafał, Wierzbicki Bogusław Leszek, Żołyński Piotr
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Golbik Jerzy Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pałka Dawid Jan
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Al-khafagi Mohammed, Ambroziak Mariusz, Grunberg Paweł, Kilijański Krzysztof Mirosław, Komornicki Leon Stanisław, Matwiszyn Marek, Napierski Andrzej, Pawłowski Tomasz Edward, Rudnikowska Iwona, Rudnikowski Sebastian, Starzak Tomasz, Stefański Marek, Tomaszewski Grzegorz Mieczysław, Wróblewska Agata Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefańska Jackowicz Marta
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Donocik Tadeusz Marian, Janiszewski Jacek, Kołatkowski Andrzej Waldemar, Piechota Jacek Jan, Rembisz Włodzimierz Józef, Suchocka Roguska Elżbieta Wanda

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtaś Robert Grzegorz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lewandowski Janusz, Petru Ryszard Jerzy, Pihowicz Michał Tytus, Rozłucki Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Petru Małgorzata Agnieszka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3s Logistyka Sp. Z O.O., Ignatki − KRS 0000398328
  2. 3s Logistyka Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000441292
  3. 3s Wind Energy Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000423884
  4. 3spare Gr Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386971
  5. 3spare Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000297992
  6. 5m Square Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328965
  7. A4 Magazine Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000115473
  8. Academiae Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000617857
  9. Acg Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297425
  10. Aco Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334129
  11. Actes Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000507124
  12. Ad Alio Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000327021
  13. Adequate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390608
  14. Advanced Technology Solution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316990
  15. Agrafka Outsourcing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101211
  16. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  17. Agros Trading Confectionery S.A., Warszawa − KRS 0000525192
  18. Agrotrendy.pl Media Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340821
  19. Akademia Liderów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000533110
  20. Aleja Przyjaciół Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254298
  21. Aleja Wojska Polskiego 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306527
  22. Allianz Polska Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025291
  23. Ama Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215049
  24. Anashwit Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000311614
  25. Antena 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035865
  26. Apax Consulting Group Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000661598
  27. Aquard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000159597
  28. Archidoc Edm Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000728255
  29. Archidoc S.A., Chorzów − KRS 0000345514
  30. Arrinera Technology S.A., Warszawa − KRS 0000302462
  31. Arsilesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000270827
  32. Arteo Med Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000737399
  33. Atlantis S.A., Płock − KRS 0000033281
  34. Attis Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154334
  35. Auto-radio Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000371684
  36. Automobilklub Ziemi Płockiej, Płock − KRS 0000079229
  37. Bacca Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386087
  38. Baltic Shipyard Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000322806
  39. Bambino Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418632
  40. Bandos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178866
  41. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  42. Barista Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346867
  43. Barista S.A., Warszawa − KRS 0000368581
  44. Bcnk Sp. Z O.O., Kajanka − KRS 0000668084
  45. Berling S.A., Warszawa − KRS 0000298346
  46. Berry Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000652446
  47. Bia-net Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000103259
  48. Biatel Gaz S.A., Warszawa − KRS 0000376099
  49. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  50. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 R Bat Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041408
  2. 3p Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400653
  3. 4 Ever Inventive Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009514
  4. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  5. Acciona Nieruchomości Żoliborz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229722
  6. Accuratus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273014
  7. Activa S.A., Poznań − KRS 0000034448
  8. Activision Life S.A., Warszawa − KRS 0000005445
  9. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  10. Adpol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023697
  11. Adstep Sp. Z O.O., − KRS 0000420783
  12. Aep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021833
  13. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  14. Aeroklub Warszawski, Warszawa − KRS 0000162175
  15. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  16. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  17. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  18. Agrikur Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047097
  19. Agro Inwestycje Sp. Z O.O., Nowe Piekuty − KRS 0000346658
  20. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  21. Airbus Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215051
  22. Ak Logistic Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000632806
  23. Akademicki Związek Sportowy Katowice, Katowice − KRS 0000166519
  24. Akcent Media Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000101357
  25. Akm Mazury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372151
  26. Akrybia Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000210449
  27. Aktis Media Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000192132
  28. Al-fa Group Sp. Z O.O., Wolica − KRS 0000220692
  29. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  30. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  31. Alto One Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000360753
  32. Ambra S.A., Warszawa − KRS 0000041726
  33. Ams S.A., Warszawa − KRS 0000079299
  34. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  35. Anwilex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233955
  36. Apanet S.A., Wrocław − KRS 0000409213
  37. Apax Consulting Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000638135
  38. Apinep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178823
  39. Archicom Polska S.A., Łódź − KRS 0000291818
  40. Archidoc Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000210820
  41. Architec Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000187209
  42. Arctic Paper S.A., Poznań − KRS 0000306944
  43. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  44. Arcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015146
  45. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  46. Arena Pl S.A., Warszawa − KRS 0000183109
  47. Armagor Sp. Z O.O., Gorzów Śląski − KRS 0000140043
  48. Arsilesia S.A., Katowice − KRS 0000221642
  49. Arsilesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000232351
  50. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Doszczelnienie stawów ziemno-betonowych na terenie Ośrodka Zarybieniowego w m. Świnna Poręba, gm. Mucharz - dostawa materiałów budowlanych.
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych w celu wykonania doszczelnienia stawów ziemno-betonowych na terenie Ośrodka Zarybieniowego w m. Świnna Poręba, gm. Mucharz, woj. małopolskie.
  2. Zbiorniki wodociągowe Górka Narodowa Wschód - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dodatkowego rurociągu DN400 w komorze zasuw łączącego rurociągi odpływowe z komór zbiornika wodociągowego z rurociągiem ssawnym hydroforni sieciowej wraz z niezbędną armaturą oraz wykonanie dodatkowego połączenia rurociągów DN400 i DN600 w rejonie ogrodzenia obiektu od strony ul. Węgrzeckiej
  3. Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 30UKJRP2013 na zaprojektowanie i wykonawstwo: Zadanie 13 Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego polegającego na wykonaniu modernizacji na odcinku kolektora C w ulicy Długiej w Pruszkowie pomiędzy ulicami Szkolną i Mostową, tj. od komory C73 do komory C78 z pomocą paneli GRP wraz z komorami.
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
    Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 30UKJRP2013
    na zaprojektowanie i wykonawstwo: Zadanie 13 Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego polegającego na wykonaniu modernizacji na odcinku kolektora C w ulicy Długiej
    w Pruszkowie pomiędzy ulicami Szkolną i Mostową tj. od komory C73 do komory C78 z pomocą paneli GRP wraz z komorami.

    Zadanie będzie realizowane jako zamówienie uzupełniające do Zadania 13 pn.Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego Kontrakt nr 30UKJRP2013 z dnia 05.12.2013r. w ramach Projektu Zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków w Warszawie - Faza IV współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
  4. Udzielenie zamówienia publicznego dodatkowego do Kontraktu nr 30/UK/JRP/2013 na zaprojektowanie i wykonawstwo: Zadanie 13 Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego, w zakresie usunięcia skutków awarii kolektora C, w rejonie ul. Ogińskiego przy ul. Żbikowskiej w Pruszkowie.
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
    Udzielenie zamówienia publicznego dodatkowego do Kontraktu nr 30/UK/JRP/2013
    na zaprojektowanie i wykonawstwo: Zadanie 13 Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego, w zakresie usunięcia skutków awarii kolektora C, w rejonie ul. Ogińskiego przy
    ul. Żbikowskiej w Pruszkowie.

    Zadanie będzie realizowane jako zamówienie dodatkowe do Zadania 13 pn. Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego, Kontrakt nr 30/UK/JRP/2013 z dnia 05.12.2013r. w ramach Projektu Zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków w Warszawie - Faza IV współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
  5. Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13/UK/JRP/2013 z dnia 02.10.2013r. dla zad. 23 Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego polegającego na wykonaniu przeniesienia wiązki kabli energetycznych kolidujących z nowoprojektowanym budynkiem zaplecza technicznego w docelowe miejsce ich zabudowy, wewnątrz budynków technologicznych SUW Praga.
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
    Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13/UK/JRP/2013 z dnia 02.10.2013r. dla zad. 23 Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego polegającego na wykonaniu przeniesienia wiązki kabli energetycznych kolidujących z nowoprojektowanym budynkiem zaplecza technicznego w docelowe miejsce ich zabudowy, wewnątrz budynków technologicznych SUW Praga.

    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeniesienia wiązki kabli energetycznych kolidujących z nowoprojektowanym budynkiem zaplecza technicznego w docelowe miejsce ich zabudowy, wewnątrz budynków technologicznych SUW Praga.
    Zadanie będzie realizowane jako zamówienie uzupełniające do Zadania 23 pn. Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego Kontrakt nr 13/UK/JRP/2013 z dnia 02.10.2013r w ramach Projektu Zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków w Warszawie - Faza IV współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
  6. Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków w zakresie gospodarki ściekowej oraz gazowo energetycznej Kontrakt nr 7.4.1- Etap I
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o., Puławy
    Zakres robót dodatkowych koniecznych do realizacji równolegle z robotami zasadniczymi obejmuje następujące elementy przedstawione poniżej:

    1) Rozbudowa szaf AKPiA - AKP1, AKP2 i AKP16
    2) Rozbudowa Stacji Komputerowej
    3) Rozbudowa i poszerzenie licencji systemowych
    4) Rozbudowa elementów sterownika PCS7 w szafach AKP1, AKP2, AKP16 - dla przyjęcia sygnałów z całości oczyszczalni (zakres poza kontraktem głównym)
    5) Wykonanie aplikacji dla sterowników i SCADA
    6) Okablowanie systemowe łącznie z materiałami, elementy montażowe urządzeń pomiarowych
    7) Opracowanie projektu AKPiA o elementy poza kontraktem
    8) Roboty demontażowe elementów elektrycznych i AKPiA (zakres dotyczący wszystkich elementów poza kontraktem głównym)
    9) Aparatura pomiarowa ( zakres poza kontraktem)
    10) Rozbudowa Tablicy synoptycznej.
  7. Wykonanie zamówienia dodatkowego na zadaniu pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
    Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje zamówienie dodatkowe dot. budowa kanalizacji deszczowej ul. 1-go Maja w Bogacicy
    zgodnie z protokołem konieczności nr 10 z dnia 04.05.2015r. r. i kosztorysem ofertowym stanowiącymi załączniki do niniejszej umowy.
  8. Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków w zakresie gospodarki ściekowej oraz gazowo-energetycznej - Kontrakt nr 7.4.1. Etap I
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o., Puławy
    W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
    1. Remont korony komory, koryta środkowego i odpływowego zbiornika 7A.
    2. Nową instalację wody płucznej dla Wydzielonych Komór Fermentacji (ob. 17a i 17B).
    3. Remont poszycia Wydzielonych Komór Fermentacji (ob. 17a i 17B)
  9. Roboty budowlane obejmujące dostosowanie pomieszczeń Pracowni Medycyny Nuklearnej do montażu urządzeń tomografu komputerowego , rezonansu magnetycznego i gammakamery
    Zamawiający: Śląskie Centrum Chorób Serca, Zabrze
    Objęte zamówieniem uzupełniającym , roboty budowlane stanowią dopełnienie robót realizowanych na podstawie umowy podstawowej i będą polegać na: wykonaniu robót budowlano-montażowych oraz wykończeniowych, wykonaniu wentylacji mechanicznej i instalacyjnych, wykonaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych, wykonaniu robót związanych z montażem urządzeń ochrony radiologicznych (osłon stałych)
  10. Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13/UK/JRP/2013 dla Zadania 23 Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego, w zakresie zakupu i montażu nowych przepustnic DN1000 w budynku filtrów pospiesznych
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
    Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13/UK/JRP/2013 dla Zadania 23 pn.: Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego.
    Zakres zamówienia uzupełniającego obejmuje:
    1. zakup dwóch nowych przepustnic DN1000,
    2. demontaż istniejących przepustnic DN1000 na przewodach obiegowych w budynku filtrów pospiesznych i złożenie ich w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie SUW Praga,
    3. montaż nowych przepustnic DN1000,
    4. wszelkie inne prace towarzyszące niezbędne do realizacji powyższych trzech punktów.
    Zakres zamówienia uzupełniającego obejmuje również próby i usunięcie jakichkolwiek wad w robotach oraz wszelkie czynności niezbędne do przeprowadzenia przez Wykonawcę w celu oddania instalacji do normalnej eksploatacji i przekazania jej Zamawiającemu.
    Powyższe prace dotyczą Zakładu Centralnego, SUW Praga przy ul. Brukselskiej 21.
  11. Roboty dodatkowe dot. zamówienia pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
    Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót dodatkowych dot. zamówienia pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy- w zakresie:
    -przebudowy podbudowy z kruszywa ul. Blycharza w Bogacicy
    - przebudowy podbudowy z kruszywa ul. 1-go Maja w Bogacicy,
    -przebudowy podbudowy z kruszywa ul. 22 -go Lipca w Bogacicy,
    - odwodnienia nawierzchni ul. Krzywej w Bogacicy,
    - odwodnienia nawierzchni ul. 22 -go Lipca w Bogacicy,
    -odwodnienia nawierzchni ul. 1-go Maja w Bogacicy
  12. Przebudowa pompowni osadu wstępnego Ob 26, rozbiórka istniejącej pompowni ścieków własnych Ob 62 oraz budowa pompowni odcieków z pras Ob 91 bez rurociągu tłocznego na Oczyszczalni Ścieków w Radomiu
    Zamawiający: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o., Radom
    Charakterystyka przedmiotu zamówienia:
    Zamówienie ma na celu zmodernizowanie i zapewnienie prawidłowej pracy Oczyszczalni Ścieków w Radomiu. Jest uzupełnieniem prowadzonej obecnie inwestycji pn. Modernizacja gospodarki osadowej na terenie Oczyszczalni Ścieków w Radomiu.
    Przedmiotowa inwestycja wynika z potrzeby zlikwidowania problemu odbioru osadu wstępnego z zagęszczacza w przypadku wzrostu stężenia powyżej 5 % s.m. ( taka sytuacja ma miejsce przy jednoczesnej pracy dwóch osadników wstępnych i zwiększonym odbiorze osadu) poprzez zamontowanie dodatkowych dwóch pomp perystaltycznych - Ob. 26 oraz braku możliwości odprowadzenia dużego natężenia odpływu ( 75 l/s) - praca dwóch pras ciśnieniowych - Ob. 91
    Zakres robót winien obejmować:
    Ob.26
    - Kompleksową rozbiórkę istniejącej pompowni ścieków własnych ob. 62;
    - Wykonanie nowych fundamentów i robót odtworzeniowych Ob.26;
    - Niezbędne uzgodnienia oraz uzyskanie wymaganych pozwoleń;
    - Dostawę i montaż nowych pomp (2kpl) wraz z materiałami towarzyszącymi
    Ob.91
    - Kompleksowe zaprojektowanie pompowni odcieków z pras bez rurociągu tłocznego;
    - Kompleksowe roboty budowlane i ziemne w tym zabezpieczenie i odwodnienie wykopów;
    - Kompleksowe roboty konstrukcyjne i izolacyjne
    - Kompleksowe roboty technologiczne w tym dostawy i montaż
    - Kompleksowe roboty elektryczne
  13. Wykonanie uzupełniającego krawężnika oraz wjazdu na posesję. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn. Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
    Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie uzupełniającego krawężnika oraz wjazdu na posesję. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn. Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II zgodnie z Protokołem Konieczności nr 4/K2/UZ
  14. Wykonanie uzupełniających przyłączy sanitarnych i wodociągowych wraz z uzupełniającymi zasuwami sekcyjnymi. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn. Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
    Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie uzupełniających przyłączy sanitarnych i wodociągowych wraz z uzupełniającymi zasuwami sekcyjnymi. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn.Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II zgodnie z Protokołem Konieczności nr 3/K2/UZ
  15. Wykonanie odwodnienia drogi oraz wykonanie na całej szerokości ul. Pszczyńskiej frezu asfaltowego. Zamówienie dodatkowe do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn. Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie dodatkowe
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
    Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie odwodnienia drogi oraz wykonanie na całej szerokości ul. Pszczyńskiej frezu asfaltowego. Zamówienie dodatkowe do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn. Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie dodatkowe zgodnie z Protokołem Konieczności nr 100/K2/D/Dr.
  16. Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków w zakresie gospodarki ściekowej oraz gazowo-energetycznej - Kontrakt nr 7.4.1. Etap I
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o., Puławy
    W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
    1. Nowy kanał kablowy przy budynku wielofunkcyjnym, posadowiony na gruncie
    2. Dostosować wysokość studni kanalizacyjnej przy budynku wielofunkcyjnym do wysokości obecnego terenu
    3. Zabezpieczenie kabli na ścianie szczytowej budynku wielofunkcyjnego
    4. Nadlewkę betonową dna Zbiornika Denitryfikacji ob. nr 6a
    5. Reprofilację ścian i dna zbiornika wstępnej separacji piasku ob. nr 14
  17. Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13UKJRP2013 dla Zadania 23 pn.: Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
    Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13UKJRP2013 dla Zadania 23 pn.:Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego
  18. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
    Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje przebudowę podbudowy z kruszywa ul. Krzywej w Bogacicy zgodnie z protokołem konieczności z dnia 27.06.2014 r. i kosztorysem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do umowy.
  19. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
    Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia zamówienia obejmuje przebudowę podbudowy z kruszywa ul. Wiejskiej w Bogacicy zgodnie z protokołem konieczności z dnia 03.07.2014 r. i kosztorysem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do umowy.
  20. Budowa nowej Stacji Uzdatniania Wody nr 1 z zapleczem techniczno-administracyjnym przy ul. Mireckiego w Mińsku Mazowieckim
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., Mińsk Mazowiecki
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót budowlanych z elementami projektowania realizowanych w ramach Kontraktu: Budowa nowej Stacji Uzdatniania Wody nr 1 z zapleczem techniczno - administracyjnym przy ul. Mireckiego w Mińsku Mazowieckim. Wykonanie robót budowlanych zgodnie z Warunkami Kontraktowymi FIDIC - Warunki Kontraktowe dla budowy dla robót inżynieryjno - budowlanych projektowanych przez Zamawiającego - Edycja 4. wydanie angielsko-polskie niezmienione 2008 z erratą (tłumaczenie 1. wydania 1999) dalej zwanymi również czerwony FIDIC. W zakres robót projektowych powierzonych Wykonawcy do realizacji, wchodzić będzie w szczególności m.in.: a) opracowanie projektu związanego z aranżacją wnętrz dla zaplecza techniczno - administracyjnego nowej Stacji Uzdatniania Wody nr 1 i jego realizacji, b) opracowanie projektu architektury zieleni dla terenu nowej Stacji Uzdatniania Wody nr 1 i jego realizacji, c) zaktualizowanie projektu zagospodarowania terenu i jego realizacji, d) opracowanie elementów zaplecza technicznego i jego realizacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SIWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający przekazuje wraz z SIWZ przedmiar robót. Przedmiar robót przekazany jest wyłącznie dla ułatwienia wyliczenia ceny ofertowej i sporządzenia kosztorysu ofertowego, nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia. 4. Projekty budowlano-wykonawcze określające przedmiot zamówienia obejmują w całości treść projektu budowlanego dając wykonawcom pełną wiedzę o zamówieniu i w sposób umożliwiający złożenie kompletnej oferty. W projektach budowlanych, wykonawczych mogą występować nazwy własne, znaki towarowe lub być podane niektóre charakterystyczne dla producenta wymiary. Nie są one wiążące i można dostarczyć elementy równoważne, których charakterystyka nie jest gorsza niż parametry urządzeń czy materiałów podanych w opracowaniach projektowych. Wszelkie koszty wynikające z różnic pomiędzy urządzeniami zaprojektowanymi, a zaoferowanymi ponosi Wykonawca. Zwrot równoważne oznacza możliwość uzyskania efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych poprzez dopuszczenie ofert opartych na równoważnych ustaleniach. Zamawiający zwraca uwagę, że w przypadku składania przez Wykonawcę propozycji rozwiązań równoważnych, to na Wykonawcy ciąży wykazanie dowodu, iż oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane są zgodne z wymaganiami Zamawiającego. Z wnioskiem o zastosowanie rozwiązań równoważnych Wykonawca ma obowiązek wykazać równoważności, odnosząc się do następujących zagadnień: a) Parametrów technicznych; b) Trwałości; c) Eksploatacji; d) Funkcjonalności; e) Rozbudowy; f) Celu przedmiotu umowy. Jeżeli zastosowanie rozwiązania równoważnego wymaga dopełnienia strony formalnej, np., zmiany Pozwolenia na budowę, wykonania projektów, rysunków itp. Wykonawca wraz z Wnioskiem ma obowiązek czynności te dopełnić. 5. Wykonawca obowiązany jest przekazać Zamawiającemu najpóźniej w dniu podpisania umowy wersję szczegółową kosztorysu ofertowego, który służył Wykonawcy do wyliczenia ceny oferty. Kosztorys ofertowy należy wykonać przy pomocy programu komputerowego, z podaniem wartości poszczególnych pozycji i cen jednostkowych pozycji, z pełnym wydrukiem obejmującym również zbiorcze zestawienie robocizny, materiałów i sprzętu. Kosztorys ofertowy nie będzie miał wpływu na zmianę charakteru wynagrodzenia za wykonanie przedmiotu umowy, które jest i pozostaje wynagrodzeniem ryczałtowym. Kosztorys ofertowy będzie służył określeniu robót zamiennych, dodatkowych (zamówień uzupełniających) oraz zaniechanych (rezygnacji z części robót).
  21. Wykonanie robót związanych z usunięciem kolizji na trasie kanalizacji deszczowej i sanitarnej - rozkucie skały wraz z utylizacją - zamówienie dodatkowe do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn.: Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie dodatkowe.
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
  22. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
  23. Budowa myjni taboru kolejowego na terenie stacji postojowej Tłuszcz
    Zamawiający: "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o., Warszawa
  24. Wykonanie robót budowlanych
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca, Katowice
  25. Ośrodek zarybieniowy poniżej zapory Świnna Poręba w miejscowości Świnna Poręba, gmina Mucharz, powiat wadowicki, województwo małopolskie - zamówienie dodatkowe do umowy podstawowej nr 479/IBŚ/2012 z dnia 03.09.2012 r.
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
  26. Ośrodek zarybieniowy poniżej zapory Świnna Poręba w m. Świnna Poręba, gm. Mucharz, pow. wadowicki, woj. małopolskie - zamówienie dodatkowe do umowy podstawowej nr 479/IBŚ/2012 z dnia 3.09.2012r.
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
  27. Budowa kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
  28. Wykonanie robót uzupełniających dla inwestycji pn. Wykonanie robót budowlano-montażowych dla projektu pn. Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej Golubia-Dobrzynia w zakresie robót wodno-kanalizacyjnych i drogowych
    Zamawiający: Gmina Miasto Golub-Dobrzyń, Golub-Dobrzyń
  29. Wykonanie robót związanych z wykonaniem dodatkowej sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn.: Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie uzupełniające.
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
  30. Dostosowanie oczyszczalni ścieków w Łękach do zmienionego stopnia oczyszczania ścieków
    Zamawiający: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., Kęty
  31. Ośrodek zarybieniowy poniżej zapory Świnna Poręba w m. Świnna Poręba, gm. Mucharz, pow. wadowicki, woj. małopolskie - zamówienie dodatkowe do umowy podstawowej nr 479/IBŚ/2012 z dnia 3.09.2012 r.
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
  32. Wykonanie robót budowlanych, w ramach zamówienia uzupełniającego, dotyczących zagospodarowania terenu otaczającego Stadion Narodowy w Warszawie - na działkach Skarbu Państwa
    Zamawiający: Narodowe Centrum Sportu Sp. z o. o., Warszawa
  33. Wykonanie robót dodatkowych dotyczących zagospodarowania terenu otaczającego Stadion Narodowy w Warszawie - na działkach Skarbu Państwa (w przedmiotowym zamówieniu zamawiający działa jako Skarb Państwa, reprezentowany przez Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o. oraz Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta, działający jako wspólny Zamawiający, w imieniu których działa Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o.)
    Zamawiający: Narodowe Centrum Sportu Sp. z o. o., Warszawa
  34. Wykonanie robót dodatkowych dotyczących zagospodarowania terenu otaczającego Stadion Narodowy w Warszawie - na działkach Miasta (w przedmiotowym zamówieniu Zamawiający działa jako I. Skarb Państwa, reprezentowany przez Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o. oraz Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta, działający jako wspólny Zamawiający w imieniu, których działa Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o.)
    Zamawiający: Narodowe Centrum Sportu Sp. z o. o., Warszawa
  35. Wykonanie robót uzupełniających dla inwestycji pn. Wykonanie robót budowlano-montażowych dla projektu pn. Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej Golubia-Dobrzynia w zakresie robót wodno-kanalizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Miasto Golub-Dobrzyń, Golub-Dobrzyń
  36. Budowa kanalizacji dla północnej części Jeziora Turawskiego - zamówienie uzupełniające do umowy nr 3/P/JRP/2010 z 1.09.2010
    Zamawiający: Wodociągi i Kanalizacja Turawa Sp. z o. o., Kotórz Mały
  37. Zamówienie uzupełniające nr 1 dla zamówienia publicznego Budowa kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Turawa - Marszałki oraz dla północnej części Jeziora Turawskiego
    Zamawiający: Wodociągi i Kanalizacja Turawa Sp. z o. o., Kotórz Mały
  38. Konieczności wykonania w trybie zamówienia uzupełniającego przebudowy przyłącza wodociągowego do posesji przy ul. Marymonckiej 42 (na terenie KS Hutnik). Powyższe prace stanowią zamówienie uzupełniające do umowy nr NDZP/113/PO/6/08 z dnia 21.04.2009 r. na Budowę Trasy Mostu Północnego: zadanie 1 etap I od węzła z ul. Pułkową do węzła z ul. Modlińską.
    Zamawiający: Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, Warszawa
  39. Budowa kanałów zbiorczych wzdłuż Kolektora W wraz z sięgaczami w ulice boczne oraz fragmentami sieci do granic posesji położonych wzdłuż ul. Kadetów.
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
  40. Zamówienie uzupełniające nr 1 dla zamówienia publicznego Budowa kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Turawa - Marszałki oraz dla północnej części Jeziora Turawskiego Kontrakt I projektu Poprawa gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Turawa - Trias Opolski.
    Zamawiający: Wodociągi i Kanalizacja Turawa Sp. z o. o., Kotórz Mały
  41. Przebudowa istniejącej studni W63 zlokalizowanej na kolektorze Burakowskim. Powyższe prace stanowią zamówienie uzupełniające do umowy nr NDZP/113/PO/6/08 z dnia 21.04.2009 r. na Budowę Trasy Mostu Północnego: zadanie 1 etap I od węzła z ul. Pułkową do węzła z ul. Modlińską.
    Zamawiający: Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, Warszawa
  42. Zamówienie uzupelniające nr 1 dla zamówienia publicznego Budowa kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Kotórz Wielki oraz dla południowej części Jeziora Turawskiego Kontrakt II Projektu Poprawa gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Turawa - Trias Opolski
    Zamawiający: Wodociągi i Kanalizacja Turawa Sp. z o. o., Kotórz Mały
  43. Zamówienie uzupełniające do umowy NDZP/113/PO/6/08
    Zamawiający: Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, Warszawa
  44. Modernizacja i remont pomieszczeń Zakładu Doświadczalnego Żywienia Zwierząt w Gorzyniu
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań
  45. Remont chdoników wraz z wjazdami przy ul. Obornickiej w Szamotułach - II Etap
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Szamotuły, Szamotuły
  46. Budowa ulic: Zakole, Kwiatowa, Owocowa w Szamotułach - roboty uzupełniające w ulicy Kwiatowej
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Szamotuły, Szamotuły
  47. Wykonanie robót dodatkowych w ramach realizacji zadania, pt. prace budowlane pawilonów przy ul. Słonecznej - Kortowo III, w ramach realizacji projektu finansowanego z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 - 2013 pt. Rozbudowa, modernizacja i wyposażenie zespołu laboratoriów edukacyjno - badawczych technologii, jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego żywności.
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
  48. Remont budynku gospodarczego z wymianą pokrycia Siedziba Nadleśnictwa Sieraków (nr. inw. 108-00122)
    Zamawiający: Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Sieraków, Sieraków
  49. zaprojektowanie i wykonanie (w systemie GRI) Międzynarodowego Centrum Spotkań Młodzieży, zlokalizowanego przy ul Łokietka 3 w Toruniu wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją wykonywanych robót budowlanych.
    Zamawiający: Gmina Miasta Toruń reprezentowana przez Prezydenta Miasta Torunia, Toruń
  50. Urządzenie terenów rekreacyjnych i punktu wypadowego do Rezerwatu Kolno Międzychodzkie oraz remont świetlicy wiejskiej w m. Kolno.
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie, Międzychód
  51. Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 184 ul. Poznańska we Wronkach w zakresie budowy zatoki postojowej
    Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich Wydział Zamówień Publicznych, Poznań
  52. Budowa ulicy Kalinowej w Szamotułach
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Szamotuły, Szamotuły
  53. Rewitalizacja przestrzeni publicznej na potrzeby rekreacji i turystyki wraz z remontem świetlicy wiejskiej w m. Tuczępy Gmina Międzychód.
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie, Międzychód
  54. Przebudowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1726 P Głażewo - Mnichy - dr. nr 24, w m. Głażewo, na długości 560 m.
    Zamawiający: Powiat Międzychodzki reprezentowany przez Zarząd Powiatu, Międzychód
  55. Przebudowa budynku noclegowego we wsi Mierzyn na Nadwarciańskie Centrum Turystyki Rowerowej.
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie, Międzychód
  56. Przebudowa odcinka nawierzchni chodnika przy ul. B. Chrobrego w Międzychodzie.
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie, Międzychód
  57. ROZBUDOWA STRAŻNICY OSP W SIERAKOWIE - ETAP II.
    Zamawiający: Gmina Sieraków, Sieraków
  58. Remont ciągu pieszo-rowerowego przy drodze woj. nr 182 Międzychód-Ujście str. prawa w m. Brzeźno w km 71+570-72+370
    Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich Wydział Zamówień Publicznych, Poznań
  59. Serwis i bieżącą konserwację oprogramowania aplikacyjnego FlowER Urząd oraz oprogramowania aplikacyjnego Cyfrowy Urząd
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku, Białystok
  60. serwis i bieżącą konserwację oprogramowania aplikacyjnego FlowER Urząd oraz oprogramowania aplikacyjnego Cyfrowy Urząd.
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku, Białystok
  61. Dodatkowe prace projektowe do dokumentacji realizowanej w ramach umowy: -Kanalizacja sanitarna wraz z oczyszczalnią ścieków dla wsi;Złotokłos,Szczaki,Wólka Pracka,Henryków Urocze,Runów-projekt techniczny I etap projekt kanalizacji sanitarnej dla wsi Złotokłos i Runów.
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Piaseczno
  62. Przebudowa ulicy Św. Stanisława w Szamotułach
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Szamotuły, Szamotuły
  63. Budowa boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią w Szkole Podstawowej nr 62 w Gdańsku
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa Nr 62, Gdańsk
  64. Przebudowa i umocnienie skarpy nasypu drogi - ul. Orszady
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wilanów, Warszawa
  65. Remont chodników na terenie miasta Szamotuły: przy ulicy Szczuczyńskiej oraz utwardzenie pobocza przy drodze dojazdowej do osiedla mieszkaniowego przy ulicy Nowowiejskiego
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Szamotuły, Szamotuły
  66. Roboty budowlane polegające na wykonaniu robót uzupełniających do umowy nr GIWK/GPWŚ/16/2007/JRP/6.2 z dnia 25.10.2007 r. tj. Budowa systemu opomiarowania i monitoringu dla Gdańskiego Układu Wodociągowego, polegające na wymianie włazów w komorach istniejących nr K27, K67, K111 na włazy żeliwne zamykane oraz montaż drabinki ze stali kwasoodpornej w komorze pomiarowej K-14.
    Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
  67. Wykonanie robót uzupełniających do umowy nr GIWK/GPWŚ/16/2007/JRP/6.2 z dnia 25.10.2007 r. tj. Budowa systemu opomiarowania i monitoringu dla Gdańskiego Układu Wodociągowego, polegające na montażu czujników zalania oraz oświetlenia w komorach do pomiarów jakościowych wody (J22, J23, J25 i J26).
    Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
  68. Budowa i modernizacja rozległych sieci komputerowych
    Zamawiający: Centrum Zarządzania Systemami Teleinformatycznymi, Warszawa
  69. Kompleksowa przebudowa ul. Warszawskiej w Łomiankach na odcinku od ul. Włościańskiej do ul. Wiślanej - w ramach zadania nr 38/09- roboty dodatkowe.
    Zamawiający: Gmina Łomianki, Łomianki
  70. Kompleksowa przebudowa ul. Warszawskiej w Łomiankach na odcinku od ul. Włościańskiej do ul. Wiślanej - w ramach zadania nr 38/09 - zamówienie uzupełniające.
    Zamawiający: Gmina Łomianki, Łomianki
  71. Regulacja Potoku Tyskiego - Odcinek 2
    Zamawiający: Prezydent Miasta Tychy, Tychy
  72. Regulacja Potoku Tyskiego - Odcinek 1.1-1.4, 1.6-1.10
    Zamawiający: Prezydent Miasta Tychy, Tychy
  73. Roboty budowlane polegające na wykonaniu robót uzupełniających do umowy nr GIWK/GPWŚ/16/2007/JRP/6.2 z dnia 25.10.2007 r. tj. Budowa systemu opomiarowania i monitoringu dla Gdańskiego Układu Wodociągowego, polegające na wymianie odcinka wodociągu Dn 150 na Dn 200 wraz z montażem zasuwy Dn 200 przy istniejącej komorze 31b przy Zb. Migowo.
    Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
  74. Roboty uzupełniające do Kontraktu nr 6.2 - Budowa systemu opomiarowania i monitoringu dla Gdańskiego Układu Wodociągowego, polegające na wymianie panela operatorskiego wraz z oprogramowaniem w pompowni wody Sobieski
    Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
  75. Roboty uzupełniające do Kontraktu nr 6.2 - Budowa systemu opomiarowania i monitoringu dla Gdańskiego Układu Wodociągowego, polegające na rozbudowie sieci wodociągowej DN 200 w ul. R. Dmowskiego w Gdańsku dla wykonania opomiarowania w punkcie pomiarowym K-90a
    Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
  76. Roboty uzupełniające do Kontraktu nr 6.2 - Budowa systemu opomiarowania i monitoringu dla Gdańskiego Układu Wodociągowego, polegające na montażu zasuw i zaworów zwrotnych wraz z orurowaniem oraz uporządkowaniu systemu telemetrii na obiekcie wodociągowym - Zbiornik Cyganka
    Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
  77. Wykonanie zamówień uzupełniających do umowy nr GIWK/GPWŚ/16/2007/JRP/6.2 z dnia 25.10.2007 r. tj. Budowa systemu opomiarowania i monitoringu dla Gdańskiego Układu Wodociągowego, polegające na montażu dwóch przepustnic międzykołnierzowych DN 400 przy K-14 przy ul. III Brygady Szczerbca oraz montaż 4 zasuw i 4 zaworów zwrotnych DN 250 zbiorniku Wysoki Dwór.
    Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
  78. Roboty budowlane polegające na wykonaniu robót uzupełniających do umowy nr GIWK/GPWŚ/16/2007/JRP/6.2 z dnia 25.10.2007 r. tj. Budowa systemu opomiarowania i monitoringu dla Gdańskiego Układu Wodociągowego, polegające na ułożeniu kabla komunikacyjnego LAN-T1 o długości 185 metrów w rejonie komory pomiarowej K65 i SUW.
    Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
  79. Budowa oczyszczalni ścieków wraz z siecią kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Grodzisko Nowe i Chodaczów oraz modernizacja istniejącej oczyszczalni ścieków w Grodzisku Dolnym
    Zamawiający: Gmina Grodzisko Dolne, Grodzisko Dolne
  80. Rozbudowa i modernizacja podsystemów teleinformatycznych dla potrzeb SI RON- opracowanie dokumentacji projektowej
    Zamawiający: Centrum Zarządzania Systemami Teleinformatycznymi, Warszawa
  81. WYKONANIE I ETAPU ZADANIA PN.: POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU TURYSTYCZNEGO I LOKALNEGO POPRZEZ ROZBUDOWĘ UL. ZALESICKIEJ WRAZ Z NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ
    Zamawiający: Miasto Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski
  82. Budowa wpustów deszczowych na skrzyżowaniach Al. Wilanowskiej z ul. Dolina Służewiecka i ul. Sobieskiego oraz budowę tymczasowego przykanalika do budynku Al. Wilanowska 105 przy realizacji zadania inwestycyjnego Budowa drugiej jezdni Al. Wilanowskiej na odc. ul. Sobieskiego - Dolina Służewiecka prowadzonej na podstawie umowy NDZP/87/PN/55/08 z dnia 16.10.2008 r.
    Zamawiający: Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, Warszawa
  83. Budowa połączeń wyrównawczych i uziemiających pompowni wód deszczowych, oświetlenia skrzyżowania Al. Wilanowskiej z ul. Sobieskiego oraz budowę przyłącza wodociągowego do posesji Al. Wilanowskiej 122 przy realizacji zadania inwestycyjnego Budowa drugiej jezdni Al. Wilanowskiej na odc. ul. Sobieskiego - Dolina Służewiecka prowadzonej na podstawie umowy NDZP/87/PN/55/08 z dnia 16.10.2008 r.
    Zamawiający: Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, Warszawa
  84. Sprawa 26/2010
    Zamawiający: Stołeczny Zarząd Infrastruktury, Warszawa
  85. Dostawa i wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów (Sprawa 22/2010)
    Zamawiający: III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera, Łódź
  86. Dostawa sprzetu komputerowego i oprogramowania
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku, Białystok
  87. REALIZACJA PROGRAMU OCHRONY WÓD ZBIORNIKA SULEJOWSKIEGO ORAZ RZEKI PILICY NA TERENIE GMINY SULEJÓW POPRZEZ BUDOWĘ KANALIZACJI SANITARNEJ I PRZEBUDOWĘ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW - ETAP I - (BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ - OSIEDLE PODKLASZTORZE W SULEJOWIE)
    Zamawiający: Urząd Miejski w Sulejowie, Sulejów
  88. Wykonanie punktów pomiarowych na sieci wodociągowej
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o., Chełm
  89. Oczyszczalnia ścieków w miejscowości Zachorzów Kolonia wraz z siecią kanalizacji sanitarnej i przyłączami - ETAP I A
    Zamawiający: Gmina Sławno, Sławno
  90. Budowa szerokopasmowej sieci bezprzewodowej z dostępem do Internetu, Gmina Terespol ETAP -II-roboty uzupełniające
    Zamawiający: Urząd Gminy, Terespol
  91. REALIZACJA PROGRAMU OCHRONY WÓD ZBIORNIKA SULEJOWSKIEGO ORAZ RZEKI PILICY NA TERENIE GMINY SULEJÓW POPRZEZ BUDOWĘ KANALIZACJI SANITARNEJ I PRZEBUDOWĘ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW - ETAP I (PRZEBUDOWA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW)
    Zamawiający: Urząd Miejski w Sulejowie, Sulejów
  92. Sprawowanie opieki maintenecowej nad Zintegrowanym Systemem Informatycznym NORMA wraz z powiązanym systemem Czytelnia, systemem SSD, systemem obiegu dokumentów FlowER, oprogramowaniem wymiany danych z systemem SAP, bazami danych produktów oraz aplikacją sklepu internetowego.
    Zamawiający: Polski Komitet Normalizacyjny, Warszawa
  93. Zakup i dostawA sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem i akcesoriami oraz oprogramowania Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Białymstoku, Białystok
  94. Roboty uzupełniające do Kontraktu nr 6.2 - Budowa systemu opomiarowania i monitoringu dla Gdańskiego Układu Wodociągowego, polegające na wymianie odcinka wodociągu DN 400 na długości ok. 6 metrów wraz z demontażem zasuwy istniejącej i montażem przepustnicy DN 400 w rejonie skrzyżowania ul. Chrobrego i ul. Powstańców Wielkopolskich oraz montażu zasuwy odcinającej DN 300 w rejonie ul. Chrobrego przy komorze K34
    Zamawiający: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o., Gdańsk
  95. Wykonanie okablowania światłowodowego w budynku MSZ, 30 gniazd przyłączeniowych oraz zakup i instalacja urządzeń aktywnych, niezbędnych do rozbudowy i prawidłowego działania sieci światłowodowej. Modernizacja oprogramowania Flower SWIN
    Zamawiający: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Warszawa
  96. Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy i modernizacji podsystemów teleinformatycznych dla potrzeb Systemów Infoermatycznych resortu obrony narodowej
    Zamawiający: Centrum Zarządzania Systemami Teleinformatycznymi, Warszawa
  97. Dostawa sprzętu i urządzeń komputerowych do Urzędu Skarbowego Warszawa - Ursynów z siedzibą w Warszawie przy ul. Wynalazek 3
    Zamawiający: Urząd Skarbowy Warszawa-Ursynów, Warszawa
  98. Wybór Wykonawcy zadania inwestycyjnego polegającego na wykonaniu robót remontowo - budowlanych i budowy budynków dla Prokuratury Rejonowej w Pabianicach przy ul.Warszawskiej nr 39
    Zamawiający: Prokuratura Okręgowa w Łodzi, Łódź
  99. Wykonanie przeglądu technicznego 17 szt. Ruchomych Stacjach Pomiarowych Mercedes SPRINTER, produkcji firmy Biatel S.A.
    Zamawiający: Urząd Komunikacji Elektronicznej, Warszawa
  100. Uzupełnienie licencji na oprogramowanie antywirusowe Panda Corporate Solution
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Warszawa
  101. Budowa tymczasowego wodociągu DN 150 przy realizacji zadania inwestycyjnego Budowa drugiej jezdni Al. Wilanowskiej na odc. ul. Sobieskiego - Dolina Służewiecka prowadzonej na podstawie umowy NDZP/87/PN/55/08 z dnia 16.10.2008 r.
    Zamawiający: Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, Warszawa

Inne osoby dla Steinhoff (6 osób):