Kogo reprezentuje osoba

Stępień Barbara

w KRS

Barbara Stępień

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Barbara
Nazwisko:Stępień
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1948 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Piotrków Trybunalski (Łódzkie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Agatowska Izabela, Alama Anna, Badelska Agnieszka, Bartnik Edward, Bociek Ewa, Borczuch Jan, Borowska Mirosława, Chmiel Marek, Chmielewska Danuta, Ciesielski Zdzisław, Cygan Lucyna, Dajcz Wiesław, Drapała Barbara, Dudek Elżbieta, Dudzic Alicja, Dworniak Anna, Frączak Janina Barbara, Gałwa Lidia, Gieroń Alicja, Górniak Maria, Górny Mikołaj, Jagiełło Joanna, Jończyk Teresa, Kaleta Danuta, Kalinowska Anna, Kawnik Elżbieta, Kopacka Karolina, Koszek Wanda, Kowalska Halina, Wojtera Małgorzata, Kraszkiewicz Marta, Krawczyk Teresa, Krawentek Jan, Krzysztofik Danuta, Kubiszewski Marek, Kurkiewicz Teresa, Kwiecień Janusz, Lenarczyk Halina, Leśniewska Alina, Lewera Jan, Maniecka Elżbieta, Mazur Elżbieta, Miarka Bożena, Możdżeń Bogumiła, Nitecki Wojciech, Nojek Waldemar, Nowak Lucyna, Nowakowska Barbara, Pawelec Zofia, Piątek Krystian, Piekarska Małgorzata Iwona, Piekarski Henryk, Przybył Anna, Purgał Barbara, Purgał Beata, Puto Halina, Puto Wiesław, Rogozińska Jolanta, Ruszkiewicz Jan, Sikorska Aneta, Sitarz Leokadia, Ślęzak Teodora, Smak Dorota, Snochowska Jolanta, Snokowski Maciej, Sobieraj Martina, Sochacka Dorota, Wach Irena, Wach Joanna, Wieczorek Marianna, Wlaźniak Grażyna, Włodarczyk Halina, Włuka Jolanta, Zawadzka Barbara, Zięba Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żegota Małgorzata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski − KRS 0000059303
  2. Międzybranżowy Związek Rewizyjny Spółdzielczości, Częstochowa − KRS 0000213524
  3. Ochotnicza Straż Pożarna W Bukowcu Nad Pilicą, Bukowiec Nad Pilicą − KRS 0000177011
  4. Ochotnicza Straż Pożarna W Kiełczówce, Kiełczówka − KRS 0000221091
  5. Ochotnicza Straż Pożarna W Rusocinach, Rusociny − KRS 0000178590
  6. Ochotnicza Straż Pożarna W Sierosławiu, Sierosław − KRS 0000237948
  7. Ochotnicza Straż Pożarna W Świeciechowie, Świeciechów − KRS 0000561056
  8. Opoczyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury Regionalnej, Opoczno − KRS 0000215340
  9. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Gomunicach, Gomunice − KRS 0000050128
  10. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Mosz-pigmos, Gazomia Stara − KRS 0000665725
  11. Stowarzyszenie Aktywni Na Działanie, Grabica − KRS 0000693210
  12. Stowarzyszenie Lokalne Nasza Gmina, Szczerców − KRS 0000219159
  13. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Grabica Nasza Ziemia Piotrkowska - Grabica, Kamocin − KRS 0000449547
  14. Stowarzyszenie Samorząd, Tradycja, Edukacja, Rozwój, Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000231059
  15. Szydłowskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Przyjazny Kąt, Szydłów − KRS 0000154970

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Grabicy -, Grabica − KRS 0000106469
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Mniszkowie, Mniszków − KRS 0000149451
  3. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Radomsku, Radomsko − KRS 0000144299
  4. Piotrkowska Spółdzielnia Producentów Rolnych, Piotrków Trybunalski − KRS 0000238133
  5. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Borowej, Borowa − KRS 0000204945