Kogo reprezentuje osoba

Stępień Edward

w KRS

Edward Stępień

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Edward
Nazwisko:Stępień
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Łódź (Łódzkie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartłomiejczyk Urszula Maria, Knap Tomasz Antoni, Kurasiński Krzysztof Jan, Małowiejska Teresa, Niewiadomski Marek Marian, Nowicki Zdzisław, Okoń Krzysztof, Przeździecki Jerzy Wiktor, Smug Lech Władysław, Winiarski Włodzimierz, Łazowska Karolina Wiesława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wesołowski Szymon Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bp Real Nieruchomości S.A., Łódź − KRS 0000023971
  2. Hurtimex S.A., Łódź − KRS 0000296042
  3. Janeta, Jakubiec, Węgierski Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Partnerska, Łódź − KRS 0000545682
  4. Krajowa Spółka Przemysłu Odzieżowego Polconfex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000049426
  5. Miejskie Towarzystwo Koszykówki W Pabianicach, Pabianice − KRS 0000140209
  6. Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Łódź − KRS 0000177545
  7. Przedsiębiorstwo Polcontact Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000213064
  8. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-transportowo-usługowe Adwa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000114547
  9. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Centrotek Urszula Jóźwiak-mroczkowska, Piotr Jóźwiak, Bogdan Orłowski Sp. J., Łódź − KRS 0000062571
  10. Pwr Poland Sp. Z O.O., Poniatów − KRS 0000134512
  11. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pienista, Łódź − KRS 0000155504
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa Twórców, Łódź − KRS 0000122667
  13. Stone Master S.A., Łódź − KRS 0000287401
  14. Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Parking Czerwony Rynek, Łódź − KRS 0000461767
  15. Stowarzyszenie Plastyków Amatorów W Łodzi, Łódź − KRS 0000057174
  16. Stowarzyszenie Polskiej Klasy Średniej, Łódź − KRS 0000027078
  17. Tech-łoż Bis Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000083692
  18. Villa Nova Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000370667
  19. Wrocławskie Centrum Spa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000003584
  20. Zielony Punkt - Organizacja Odzysku S.A. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000181156

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Art Basen Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000392354
  2. Atlas Sztuki Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000156709
  3. Boryszew Erg S.A., Sochaczew − KRS 0000288711
  4. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  5. Bp Telervis S.A., Łódź − KRS 0000018750
  6. Fadrew Komponenty Sp. Z O.O., Wolbórz − KRS 0000386918
  7. Fant Gk Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000570117
  8. Forum Zarządców Nieruchomości Spółdzielczych, Łódź − KRS 0000189776
  9. Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Łódź − KRS 0000036887
  10. Mateus Ltd Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000082974
  11. Mateus Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000520575
  12. Midas-bis Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000009596
  13. Nylonbor Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000053494
  14. Ośrodek Innowacji Organizacyjno-ekonomicznych Znam Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000207463
  15. Polskie Kawiarnie Internetowe - Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000254650
  16. Przedsiębiorstwo Speranda - 1 Sp. Z O.O., Wola Krzysztoporska − KRS 0000121179
  17. Spółdzielnia Mieszkaniowa Czerwony Rynek, Łódź − KRS 0000008041
  18. Spółdzielnia Mieszkaniowa Klonowa, Łódź − KRS 0000122380
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa Łęczycanka W Łęczycy, Łęczyca − KRS 0000156933
  20. Spółdzielnia Mieszkaniowa Ustronie, Łódź − KRS 0000182745
  21. Suwary S.A. W Pabianicach, Pabianice − KRS 0000200472
  22. Textilimpex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000056440
  23. Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane Prefabet Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000162121
  24. Zakład Drogownictwa i Inżynierii Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000176199
  25. Zespół Projektów Autorskich Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000569910