Kogo reprezentuje osoba

Stępień Stanisława Helena

w KRS

Stanisława Helena Stępień

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Stanisława
Drugie imię:Helena
Nazwisko:Stępień
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1935 r., wiek 82 lata
Miejscowości:Zaklików (Podkarpackie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bera Władysław, Berger Jan, Bierut Stanisław, Bimkiewicz Andrzej, Cebula Barbara, Cetnarski Mieczysław, Cieślik Adam Ryszard, Dul Lesław, Długosz Zbigniew, Gliszczyński Zdzisław Jan, Grot Kazimierz, Kawęcka Katarzyna, Kawęcki Zbigniew, Klimek Eugeniusz, Koper Mieczysław, Kowalski Leszek, Kozłowski Henryk, Królikowski Ryszard, Kufel Robert, Mikuszewski Stanisław, Mnich Wacław, Morawski Stanisław Lech, Olbrzymek Marian, Osiniak Maria Stanisława, Osiniak Mariusz, Paciorek Maciej, Pawlak Krzysztof, Pawłowska Joanna, Rej Andrzej Janusz, Rozenberg Ludmiła, Sempruch Andrzej Józef, Sierociński Marek, Stawiarski Zbigniew, Stawski Artur Adam, Stępień Rafał, Sysiak Zofia, Szykowny Antoni Maciej, Trojanowski Feliks Ignacy, Urban Krzysztof, Wejman Ludwik, Wojciechowski Robert, Wojewoda Jan, Woźniak Stanisław, Zawrzykraj Włodzimierz, Załoga Andrzej, Zieliński Franciszek, Łabuda Barbara, Łabuda Kazimierz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Cegielnia Hoffmanowska Osiniak i Wspólnicy Sp. J., Spławy Ii − KRS 0000313594
  2. Cegielnia Jarosław A.m. Szykowny i Wspólnicy Sp. J., Jarosław − KRS 0000200705
  3. Cegielnia Różewo Kornacki i Wspólnicy Sp. J., Radzymin − KRS 0000101013
  4. Ceradbud Sp. J. L. Zawrzykraj, W. Zawrzykraj, Radoszyce − KRS 0000247810
  5. Ceramika Mokrsko Z. i A. Gliszczyński Sp. J., Michałów − KRS 0000473234
  6. F4p Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000634820
  7. House Developer Paciorek, Kublik Sp. J., Radzymin − KRS 0000504630
  8. Krajowe Zrzeszenie Producentów Materiałów Budowlanych, Zaklików − KRS 0000015430
  9. Kurkowe Bractwo Strzeleckie W Śmiglu, Śmigiel − KRS 0000043792
  10. Laboratorium Badawcze Materiałów Budowlanych Sp. Z O.O., Unieszewo − KRS 0000012661
  11. Lesmar Sp. Z O.O., Sośnica − KRS 0000546644
  12. Ludowy Klub Sportowy Puma Pietrzykowice, Pietrzykowice − KRS 0000198603
  13. Ochotnicza Straż Pożarna W Borowie, Borów − KRS 0000048335
  14. Ochotnicza Straż Pożarna W Łobudzicach, Łobudzice − KRS 0000220978
  15. Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Im. Jana Kilińskiego W Płońsku, Płońsk − KRS 0000054527
  16. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Ceramika Sp. Z O.O., Sośnica − KRS 0000068782
  17. Stowarzyszenie Na Rzecz Ekorozwoju Wsi Borów, Borów − KRS 0000001977
  18. Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Im. Akademii Miechocińskiej, Tarnobrzeg − KRS 0000418539
  19. Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.e.r. Stępień Sp. J., Owczary − KRS 0000206953

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Cegielnia Różewo Bis Karasińscy Sp. J., Radzymin − KRS 0000287616
  2. Cegielnia Sieniawa J.socha, J.siwoń Sp. J. Likwidacyjnej, Sieniawa − KRS 0000163250
  3. Inzs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000416884
  4. Sao Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328402