Kogo reprezentuje osoba

Stepnowski Andrzej

w KRS

Andrzej Stepnowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Stepnowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1940 r., wiek 78 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Przetargi:25 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Anna, Bączyk Krzysztof, Bednarz Maciej Marian, Bera Tomasz Andrzej, Biernat Wiatrak Agnieszka, Bortkiewicz Krzysztof, Brudzyński Lucjan, Chwalisz Janusz, Cichocki Maciej, Czarnecki Artur, Dębczyński Krzysztof Benedykt, Dorawa Piotr, Frydrych Wiesław, Gajewski Harald, Gierszewski Piotr, Gniadek Tomasz, Goliński Jacek, Harasimiuk Robert, Ipatow Piotr, Jadanowski Włodzimierz, Jasiński Wiesław, Kacprzak Maurycy, Kandziak Wioletta, Karolak Robert, Kasicki Marek, Kit Paweł, Kit Krawczyk Magdalena, Kochaniewicz Piotr, Kosecka Malińska Danuta Józefa, Kowalski Jacek, Kozak Zbigniew, Kołakowski Janusz, Krawczyk Katarzyna, Kurt Krzysztof, Leśniewski Krzysztof, Leszczełowski Jarosław, Mackiewicz Sasiak Violetta, Maćkowiak Marcin, Magdziarz Michał, Makurat Paweł Franciszek, Malinowski Łukasz, Małecki Jacek Tadeusz, Małkiewicz Roman, Milewski Jerzy, Nogalski Paweł, Okońska Agnieszka, Okoński Krzysztof, Pasik Marzena Wioletta, Paterski Arkadiusz Łukasz, Pollak Andrzej, Retyk Krzysztof Maciej, Roman Michał Jan, Runowicz Wiesław, Ruth Bogdan, Sikora Ewa, Śliwiński Tomasz, Smaruj Tomasz, Sokół Jan, Staśkiewicz Roman, Stępiński Grzegorz, Stróżyk Michał, Strzelczyk Grzegorz, Szawłowski Paweł, Szprengiel Zbigniew, Sztukowski Jacek, Szurski Janusz Jakub, Wawrzak Waldemar, Wilanowski Adam, Wolny Tomasz, Wypych Aldona Agata, Ziembiński Rafał, Łukaszewski Eryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Krzysztof

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Azarewicz Kowalewska Ilona Małgorzata, Bianchetti Fosco, Detar James, Fuller Ii Jepson Sherman, Stepnowski Piotr Krzysztof, Stepnowski Rafał Andrzej, Wróbel Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepkowska Ewa Krystyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3pcd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000028798
  2. Aim High Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000729913
  3. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  4. Best-harctur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143152
  5. Blirt S.A., Gdańsk − KRS 0000365053
  6. Camping Na Drzewach Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000604465
  7. Centralny System Wymiany Informacji Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000584319
  8. Centrum Kultury Szachowej Im. J. Dreszera W Gdyni, Gdynia − KRS 0000048340
  9. Efmed Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000071568
  10. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  11. Energa Wind Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000139864
  12. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  13. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  14. Energa-operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000113886
  15. Fundacja Agencja Regionalnego Monitoringu Atmosfery Aglomeracji Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000108420
  16. Fundacja Banku Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000347694
  17. Fundacja Csr, Gdańsk − KRS 0000688378
  18. Fundacja Energa, Gdańsk − KRS 0000326853
  19. Fundacja Instytut Samorządowy, Warszawa − KRS 0000519604
  20. Fundacja Jeppesena, Gdańsk − KRS 0000680196
  21. Future Solutions Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000326991
  22. Gdański Klub Biznesu, Gdańsk − KRS 0000139723
  23. Gdańskie Stowarzyszenie Oświatowo-wychowawcze, Gdańsk − KRS 0000227189
  24. Gdyńska Wspólnota Samorządowa, Gdynia − KRS 0000514088
  25. Infinitas Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000416699
  26. Inowrocławskie Kopalnie Soli Solino S.A., Inowrocław − KRS 0000045258
  27. Jeppesen Poland Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000159285
  28. Jm Properties Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000136918
  29. Jsp Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000295285
  30. Klub Sportowy Pomorzanin, Toruń − KRS 0000203693
  31. Lotos Petrobaltic S.A., Gdańsk − KRS 0000171101
  32. Miejska Administracja Budynków Komunalnych Sp. Z O.O. W Ostródzie, Ostróda − KRS 0000376689
  33. Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa, Kalisz − KRS 0000171135
  34. Mp100 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000259655
  35. Mpolska, Warszawa − KRS 0000445930
  36. Ms Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000340312
  37. Multiserwis Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000087712
  38. Nowa Marina Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000511580
  39. Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000262301
  40. Pharmag S.A., Gdańsk − KRS 0000047877
  41. Polfa Production S.A., Warszawa − KRS 0000467982
  42. Polfa S.A. Układowej, Warszawa − KRS 0000358261
  43. Polski Koncern Naftowy Orlen S.A., Płock − KRS 0000028860
  44. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Gdańsku Radio Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000195933
  45. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Poznań − KRS 0000007666
  46. Pzu Zdrowie S.A., Warszawa − KRS 0000395215
  47. Samorządność Ziemi Kościerskiej, Kościerzyna − KRS 0000160773
  48. Special Metals Works Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000746486
  49. Stowarzyszenie Creo, Warszawa − KRS 0000192644
  50. Stowarzyszenie Men-agro, Warszawa − KRS 0000252185

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  2. B Z Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000242933
  3. Bazy i Systemy Bankowe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000168197
  4. Blirt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000295935
  5. Budopol-wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000093832
  6. Centrostal Bud Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000063115
  7. Centrum Szkoleń Morskich Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000541453
  8. Core Services Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000352373
  9. Cube.itg S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000314721
  10. Devoran S.A., Warszawa − KRS 0000260376
  11. Dgp Provider Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000470035
  12. Dolnośląska Szkoła Bankowa Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000147459
  13. Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220125
  14. Ekotechnologie Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000349008
  15. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000470045
  16. Elektroprojekt S.A., Warszawa − KRS 0000016516
  17. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  18. Eltel Networks Energetyka S.A., Gutkowo − KRS 0000019827
  19. Enekom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000454043
  20. Enekom Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000459336
  21. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  22. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  23. Energa Ciepło Kaliskie Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000407520
  24. Energa Elektrownie Łyna S.A., Wadąg − KRS 0000033303
  25. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  26. Energa Informatyka i Technologie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000391862
  27. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  28. Energa Logistyka Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000074173
  29. Energa-operator Eksploatacja Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000405267
  30. Energa-operator Eksploatacja Kalisz Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000405220
  31. Energa-operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000007426
  32. Energetyka Kaliska - Usługi Techniczne Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000100718
  33. Energiq Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000493528
  34. Eskalator Sp. Z O.O., Kowale − KRS 0000126298
  35. Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego Związku Harcerstwa Polskiego, Gdynia − KRS 0000384173
  36. Fundacja Światowe Jamboree, Warszawa − KRS 0000254754
  37. Future Solutions Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialonością, Wrocław − KRS 0000299046
  38. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000098289
  39. Grupa Zarządzająca Pomerania S.A., Gdańsk − KRS 0000005759
  40. I-trends Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000345943
  41. Ifind.pl Sp. Z O.O. W Liwkidacji, Warszawa − KRS 0000370061
  42. Ifs Industrial And Financial Systems Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045818
  43. Innovation Technology Group S.A., Wrocław − KRS 0000021315
  44. Kongres Sp. Z O.O., Nowe Rumunki − KRS 0000080818
  45. Lotos Kolej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000135118
  46. Megabajt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127183
  47. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O. W Ostródzie, Ostróda − KRS 0000129011
  48. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O.., Rypin − KRS 0000150890
  49. Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000149615
  50. Mikrostyk S.A., Gniew − KRS 0000103843

Powiązane przetargi (25 szt.):
  1. Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby zasilania okrętu Marynarki Wojennej "Błyskawica" w Gdyni
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury, Gdynia
    Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby zasilania okrętu Marynarki Wojennej "Błyskawica" w Gdyni
  2. Usługa dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Zamawiającego znajdującego się w Gdańsku przy ul. Wałowej.
    Zamawiający: Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (w organizacji), Gdańsk
    Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Zamawiającego znajdującego się w Gdańsku przy ul. Wałowej zgodnie z postanowieniami umowy.
  3. Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby zasilania obiektu wojskowego Węzła łączności ul. Juliusz Słowackiego 11 dz.820/19, 80-27 Gdańsk.
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury, Gdynia
    Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby zasilania obiektu wojskowego Węzła łączności ul. Juliusz Słowackiego 11 dz.820/19, 80-27 Gdańsk.
  4. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla punktu odbioru - budynek Oddziału ZUS w Gdańsku, Chmielna 27/33
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu, Toruń
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla punktu odbioru: budynek Oddziału ZUS w Gdańsku, ul. Chmielna 27/33 - zasilanie podstawowe
  5. Optymalizacja kosztów dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Olsztynek reprezentowana przez Burmistrza Olsztynka, Olsztynek
    Zawarcie umów dystrybucji energii elektrycznej dla punktów PPE znajdujących się w zasobie Gminy Olsztynek: obiekty, budynki, oświetlenie drogowe.Optymalizacja kosztów dystrybucji energii elektrycznej poprzez dobór nowych taryf dystrybucyjnych.
  6. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej w okresie od dnia 01.01.2017r. na czas nieoznaczony
    Zamawiający: Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Płock
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej w okresie od dnia 01.01.2017r. na czas nieoznaczony
  7. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do lokalu Urzędu Miasta Płocka ul. Miodowa 8 lok. 6 w okresie od 01.04.2017 r. na czas nieoznaczony
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do lokalu Urzędu Miasta Płocka ul. Miodowa 8 lok. 6 w okresie od 01.04.2017 r. na czas nieoznaczony
  8. Dystrybucja (przesył) energii elektrycznej.
    Zamawiający: Urząd Statystyczny w Gdańsku, Gdańsk
    Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej do obiektów Urzędu Statystycznego w Gdańsku przy ul. Danusi 4. Planowany czas zawarcia umowy - nieokreślony. Moc umowna - 75 kW - Grupa przyłączeniowa - IV - Planowana ilość zamawianej energii - 160 MWh.
  9. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Biuro Finansowo-Inwestycyjne, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby zasilania w energię elektryczną budynku przy ul. Legionów 70-76, 87-100 Toruń.
  10. Usługa dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby przyłączy (Obiekt techniczny Kretomino, Poligonowy ośrodek szkolenia Głębokie, Plac szkoleniowy Głębokie).
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby przyłączy (Obiekt techniczny Kretomino, Poligonowy ośrodek szkolenia Głębokie, Plac szkoleniowy Głębokie).
  11. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do punktu poboru Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kiernozi
    Zamawiający: Powiat Łowicki, Łowicz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do punktu poboru Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kiernozi.
  12. Usługa ciągłej dystrybucji energii elektrycznej, rozumianej jako przesył energii elektrycznej sieciami dystrybucyjnymi w celu dostarczenia jej do obiektów OT ANR w Gdańsku, mieszczących się w Pruszczu Gdańskim przy ul.Powstańców Warszawy 28
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku, Pruszcz Gdański
    1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przesyłania i
    dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu administracyjno-biurowego wraz z przyległym garażem
    Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku mieszczącego się w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 28. 2. Szacowane zużycie energii w okresie 48 miesięcy 600.223 kWh 3. Na podstawie art. 143 ust. 1a ustawy Prawo zamówień publicznych zamówienie
    udzielone zostanie na czas nieoznaczony
  13. Przesył i dystrybucja energii elektrycznej dla Sądu Rejonowego w Kwidzynie
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Kwidzynie, Kwidzyn
    Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej dla Sądu Rejonowego w Kwidzynie
  14. wykonanie przebudowy urządzeń elektroenergetycznych według zakresu wynikającego z warunków przebudowy numer 13/P91/07230 – wydanych przez Energa-Operator SA w związku z dokonanym wystąpieniem o zatwierdzenie dokumentacji projektowej zamierzenia rozbudowy budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń
    Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy urządzeń elektroenergetycznych: zakresu wynikającego z warunków przebudowy numer 13/P91/07230 – wydanych przez Energa-Operator SA w związku z dokonanym wystąpieniem o zatwierdzenie dokumentacji projektowej zamierzenia: Rozbudowy budynku Urzędu Marszałkowskiego przez wykonawcę dokumentacji Home Of Houses sp. z o.o. Zamówienie dotyczy wykonania przebudowy sieci i urządzeń elektroenergetycznych będących własnością Energa-Operator SA i usunięcie kolizji stacji transformatorowej z planowaną rozbudową budynku. W ramach umowy Województwo zobowiązuje się do udostępnienia terenu, na którym będzie realizowana przebudowa, uzyskania pozwolenia na budowę wymaganego dl przedmiotowych robót.
  15. Dystrybucja energii elektrycznej na terenach inwestycyjnych Konin - Międzylesie na 2017 rok
    Zamawiający: Urząd Miejski w Koninie, Konin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej w ilości ok. 800,00 MWh rocznie dla oświetlenia ulic, przepompowni ścieków oraz na potrzeby nowych inwestorów podłączonych
    do miejskiej sieci elektroenergetycznej na terenach inwestycyjnych Miasta Konina na rok 2017
  16. świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na rzecz Sądu Rejonowego w Mławie, na czas nieoznaczony, tj. od dnia 1 stycznia 2017 r.,
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Mławie, Mława
    świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na rzecz Sądu Rejonowego w Mławie, na czas nieoznaczony, tj. od dnia 1 stycznia 2017 r.,
  17. Dystrybucja energii elektrycznej dla potrzeb Sądu Rejonowego w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 12
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Ostródzie, Ostróda
    Dystrybucja energii elektrycznej dla potrzeb Sądu Rejonowego w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 12
  18. Przebudowa stacji trafo 15/0,4kV zlokalizowanej w budynku Miejskiego Przedszkola nr 3 w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa budynku Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 przy ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 7 w Płocku”
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Przebudowa stacji trafo 15/0,4kV zlokalizowanej w budynku Miejskiego Przedszkola nr 3 w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa budynku Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 przy ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 7 w Płocku”
  19. Świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku tj. Boisko przy ulicy Leśnej dz. 329/5, 329/3, 328/6
    Zamawiający: Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku, Słupsk
    świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku tj. Boisko przy ulicy Leśnej dz. 329/5, 329/3, 328/6 około 4000 kW rocznie
  20. Dystrybucja energii elektrycznej dla potrzeb Sądu Rejonowego w Iławie, ul. Mikołaja Kopernika nr 4B
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Iławie, Iława
    Dystrybucja energii elektrycznej dla potrzeb Sądu Rejonowego w Iławie, ul. Mikołaja Kopernika nr 4B.
    Zamawiający zamierza zawrzeć niniejszą umowę na czas nieokreślony.
  21. świadczenie usług przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
  22. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Izby Skarbowej w Łodzi
    Zamawiający: Izba Skarbowa w Łodzi, Łódź
  23. Usługi dystrybucyjne energii elektrycznej dla Miejskiej Jadłodajni U Świętego Antoniego we Włocławku (znak sprawy: MJ.AZ.2420-10/2016)
    Zamawiający: Gmina Miasto Włocławek - Miejska Jadłodajnia "U Świętego Antoniego", Włocławek
  24. Dystrybucja energii elektrycznej do obiektów KPP Chełmno.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
  25. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej - Placówka Straży Granicznej w Kaliszu
    Zamawiający: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie