Kogo reprezentuje osoba

Stokłosa Jan

w KRS

Jan Stokłosa

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Nazwisko:Stokłosa
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 73 lata
Miejscowości:Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Kraków (Małopolskie), Łodygowice (Śląskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hernik Zbigniew Franciszek, Kudła Stanisław, Kłos Ryszard Kazimierz, Starzycki Krzysztof Witold
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecka Danuta, Bigos Jacek, Chyży Andrzej, Grabiński Marek Jan, Głodny Zbigniew, Kieljan Stanisław, Konarski Zbigniew Stanisław, Kramarczyk Henryk Dionizy, Majewska Macha Anna, Malinowski Jarosław Dobromir, Piecha Janina Helena, Ślusarczyk Zdzisław Marek, Urbańska Barbara, Zub Jacek Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sziotka Romuald Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gacek Irena Bronisława, Murzyn Roman

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bigos Jacek Marian, Bronkowski Marian Krzysztof, Bytom Antoni Piotr, Cieślawska Danuta Jadwiga, Dydak Halina Alicja, Lemański Janusz, Mochol Kazimierz, Nagórka Jan, Ozga Piotr, Skowronek Czesław, Sroka Włodzimierz Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Węglarz Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudek Jarosław, Cubonova Hana, Filipek Adam, Frankiewicz Tomasz Sławomir, Majchrzak Lech, Ślęzak Tomasz Paweł, Sroka Włodzimierz Krzysztof, Targowska Danuta Elżbieta, Waligóra Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łokas Andrzej Jacek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hernik Zbigniew, Kowalówka-winczyk Elżbieta, Krypel Jan, Kudła Stanisław, Kwiecień Raus Barbara, Niziorski Andrzej, Paszewska Maria, Raus Bogusław, Raus Marszałek Anita Mieczysława, Ślusarczyk Zdzisław, Szkatulny Jan, Łysakowska Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szkatulna Katarzyna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowska Katarzyna, Curyło Andrzej, Domagała Stanisław Jan, Dworak Leon, Dzierżega Jarosław, Górski Marek Jan, Janik Iwona Magdalena, Lis Edward, Myrdko Anna, Opyrchał Ryszard, Piec Tadeusz Jan, Szczepaniec Paweł Marcin, Wójcik Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamojska Maria
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudek Jarosław, Dzienniak Stefan Bronisław, Kolka Jan, Kowalczyk Józef, Mrzygłód Władysław, Mucha Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strózik Marek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bytom Antoni, Dzienniak Stefan Bronisław, Dzierzkowska Jadwiga Teresa, Grabowski Marek Jan, Hernik Zbigniew Franciszek, Krypel Jan, Kudła Stanisław Jan, Lekston Ryszard, Michoń Andrzej Ireneusz, Muzyk Stefan, Niziorski Andrzej Stanisław, Szymański Zbigniew Mateusz, Wójcik Marek Dominik

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łach Tadeusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banerjjee Ronjey, Bertolotti Francis Andre, Bigos Jacek Marian, Chowaniec Jerzy, Dzienniak Stafan Bronisław, Ghosh Kumar Pradip, Jasica Andrzej, Jaworska-śmigiel Elżbieta, Kapur Rakesh, Karbowniczek Jerzy, Kmiotek Jerzy Antonii, Kolka Jan, Krawczyk Marian Paweł, Kubiczek Romuald Mirosław, Mekki Abdelkader, Nagórka Jan, Ozga Piotr, Pyszno Marcin, Ruszkiewicz Zdzisław Krzysztof, Skroczyński Sławomir Piotr, Ślęzak Tomasz, Staniewski Jan, Stasielak Tadeusz, Szot Zbigniew, Van Vlierberghe Manfred, Wojtacha Janusz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Thomas Biju
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bytom Antoni, Grabowski Marek, Hernik Zbigniew, Mucha Tadeusz, Siwek Andrzej, Stokłosa Jan Bartłomiej, Zdyb Ireneusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mucha Łukasz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowska Katarzyna Anna, Górski Marek Jan, Janik Iwona, Piec Janina, Piec Kopcoń Marta Justyna, Piec Tadeusz Jan, Toborek Zbigniew Henryk, Wójcik Krzysztof, Zasępa Aleksandra Krystyna
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecka Danuta, Grabiński Marek Jan, Malinowski Jarosław Dobromir, Piecha Janina Helena, Zub Jacek Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Zbigniew

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aamp;s Company Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000407676
  2. Agro Sp. Z O.O., Łodygowice − KRS 0000211621
  3. Amec Foster Wheeler Consulting Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373121
  4. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  5. Aureus Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000513810
  6. B.a.u.m.s. Steuerberatung Sp. Z O.O. Oddział Chorzów, Chorzów − KRS 0000284581
  7. Biuro Audytorskie Prowizja Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000125816
  8. Black Pearl Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000764363
  9. Bodim Sp. Z O.O. Układowej, Tychy − KRS 0000154214
  10. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  11. Budostal - 2 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000031375
  12. Chemokor Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000135365
  13. Complex Pro Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000203556
  14. Complex Pro Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000686055
  15. Energo-serwis Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000106362
  16. Euro-inpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000145184
  17. Europejski Ośrodek Szkoleń Zawodowych Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000463414
  18. Fundacja Nasze Dzieci, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000377619
  19. Fundacja Persevere, Katowice − KRS 0000581426
  20. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych Fosfory Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000033530
  21. Hpr - Tkj Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000201330
  22. Hts Spaczyńscy Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Chorzów − KRS 0000058254
  23. Hutnicza Izba Przemysłowo-handlowa, Katowice − KRS 0000057553
  24. Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Centrex Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000173038
  25. Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Dąbrowa Górnicza Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000163066
  26. Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 3 Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000168182
  27. Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 4 Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000066292
  28. Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 6 Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000187913
  29. Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont-v Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000122246
  30. Hutnik Kraków Sportowa S.A., Kraków − KRS 0000106089
  31. Hw Pietrzak Holding S.A. Likwidacyjnej, Gostynin − KRS 0000521752
  32. I-energia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000491915
  33. Izostal S.A., Kolonowskie − KRS 0000008917
  34. Jsk Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000271310
  35. Kci - Centrum Zabłocie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000143586
  36. Kci Park Technologiczny Rybitwy Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000085731
  37. Klub Sportowy Racing Kids, Katowice − KRS 0000495575
  38. Konfraternia Miłośników Historii, Kraków − KRS 0000240548
  39. Konsorcjum Przedsiębiorstw Hutnicze Przedsiębiorstwa Remontowe Dąbrowa Górnicza - S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000145020
  40. Krk Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnścią, Kraków − KRS 0000385689
  41. Maritex 2 Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000380812
  42. Mazowieckie Biuro Projektów Mapro Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000157670
  43. Międzyzakładowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa W Hpr Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000170781
  44. Opakomet S.A., Kraków − KRS 0000245701
  45. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Hpr Remel Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000046777
  46. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Stohest Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000156093
  47. Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno - Wiertniczych Grażyna Janik Roman Kuś Sp. J., Sosnowiec − KRS 0000153009
  48. Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych Hkw Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza - Łosień − KRS 0000003384
  49. Rapz Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000122489
  50. Shift2 Expert Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000756453

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A1 Europe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000031545
  2. Agencja Inicjatyw Lokalnych S.A., Bytom − KRS 0000059592
  3. Alkat Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000129792
  4. Arcelormittal Service Group Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000154228
  5. Arcelormittal Shared Service Centre Europe Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000005395
  6. Arcelormittal Ssc Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000142603
  7. Atal S.A., Cieszyn − KRS 0000262397
  8. Bge S.A., Mysłowice − KRS 0000362603
  9. Bge Zbrojarnia Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000358669
  10. Bimo Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000362692
  11. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  12. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  13. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  14. Centroekoenergia Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000119522
  15. Centrum 2000 Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000150857
  16. Centrum Medyczne Ujastek Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000116765
  17. Centrum Zabłocie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000546526
  18. Cognor Blachy Dachowe S.A., Kraków − KRS 0000089641
  19. Comset S.A., Kraków − KRS 0000034946
  20. Consensus Company Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000099936
  21. Conti Group Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000238345
  22. Contimax S.A., Bochnia − KRS 0000299583
  23. Control Process S.A., Kraków − KRS 0000285783
  24. Ekopol Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000167773
  25. El-di Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000194507
  26. Elektrociepłownia Ec Nowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000020183
  27. Energoinvest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000224038
  28. Eurohut Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000073340
  29. Euromedicus Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000039532
  30. Eurotech Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bytom − KRS 0000019766
  31. Fabryka Maszyn Glinik S.A., Gorlice − KRS 0000066883
  32. Fam - Technika Odlewnicza Sp. Z O.O., Chełmno − KRS 0000266071
  33. Fam Cynkowanie Ogniowe S.A., Wrocław − KRS 0000312752
  34. Fam S.A., Wrocław − KRS 0000065111
  35. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  36. Flor-el Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000192222
  37. Flor-media Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000193493
  38. Flor-serwis Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000187748
  39. Florian Centrum S.A., Kutno − KRS 0000054256
  40. Fundacja Własności Pracowniczej, Kraków − KRS 0000093163
  41. Futuria Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000223118
  42. Gremi Inwestycje S.A., Karniowice − KRS 0000047030
  43. Gremi Inwestycje S.A., Kraków − KRS 0000038155
  44. H.k. - Produkcyjny Ośrodek Maszynowy Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000103609
  45. Hk Eko-grys Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000107512
  46. Hk Grupa Kapitałowo-inwestycyjna S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000136438
  47. Hk Stal-service Przedsiębiorstwo Remontowo-produkcyjne Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000055050
  48. Hk Utrzymanie Ruchu Zakładu Stali i Półwyrobów Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000063494
  49. Hk Utrzymanie Ruchu Zakładu Wielkopiecowego Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000098008
  50. Hk Zakład Automatyzacji Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000063209

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Usługę kompleksową, wykonania projektu i robót budowlanych adaptacyjnych w budynku biurowym oraz socjalno-magazynowym będącym siedzibą Transportowego Dozoru Technicznego Oddziału Terenowego i Laboratorium w Krakowie przy ulicy Pocieszka 5..
    Zamawiający: Transportowy Dozór Techniczny, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie projektu oraz prowadzenie nadzoru autorskiego i wykonanie robót budowlanych adaptacyjnych w budynku stanowiącym siedzibę Transportowego Dozoru Technicznego Oddziału Terenowego w Krakowie przy ul. Pocieszka 5. Uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień, prawomocnych decyzji o pozwoleniu na budowę i pozwoleniu na użytkowanie lub zgłoszenia zakończenia budowy i przystąpienia do użytkowania obiektu budowlanego. Zakresem opracowania projektowego jest wykonanie projektu dotyczącego adaptacji pomieszczeń socjalnych i magazynowych w budynku magazynowo - socjalnym, oraz adaptacji pomieszczeń w budynku biurowym w oparciu o Program funkcjonalno - użytkowy (Załącznik nr 1). Planowana adaptacja pomieszczeń budynku polega na: częściowej wymianie okien na większe, wstawienia dodatkowych okien oraz montażu okiennych żaluzji zewnętrznych zabezpieczających przed włamaniem, wykonaniu ścianek działowych celem oddzielenia lub wydzielenia nowych pomieszczeń (w części z nich również sufitu) wraz z montażem drzwi, powiększaniu otworów drzwiowych/bram wjazdowych lub ich przesunięciu, przebudowie części instalacji sanitarnej, elektrycznej i teletechnicznej, demontażu/montażu części urządzeń sanitarnych przystosowaniu pomieszczeń socjalnych na biurowe, biurowych na pokoje gościnne, wydzielenie części holu i adaptacja na łazienkę, uzupełnienie systemu sygnalizacji pożarowej w nowo wydzielonych pomieszczeniach, W zakresie robót budowlanych zewnętrznych planowane jest: dokończenie elewacji budynku, wykonanie brakującej części ogrodzenia murowanego i metalowych przęseł jako kontynuację istniejącego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ Program funkcjonalno-użytkowy. Opracowana dokumentacja powinna spełniać wymogi ustawy z dnia 7.07.1994r. Prawo Budowlane (tj. Dz. U. z 2006r. nr 156, poz.1118 ze zm.), rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 03.07.2003 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. nr 120 z 2003r. poz. 1133, z późn. zm.) i rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2.09.2004r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno użytkowego (Dz. U. z 2004r. nr 202, poz. 2072, z późn. zm.)
  2. Remont wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania w budynku użytkowym na os. Willowym 19 w Krakowie.
    Zamawiający: Zarząd Budynków Komunalnych, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest remont wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania w istniejącym budynku użytkowym, dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym. Źródłem ciepła dla budynku jest osiedlowa sieć cieplna, doprowadzająca czynnik grzewczy do węzła cieplnego niskoparametrowego, zlokalizowanego w piwnicy budynku. Czynnikiem grzewczym dla centralnego ogrzewania jest woda o parametrach 90/70 stopni C. Rurociągi poziome prowadzone są pod stropem piwnic. Projektowana instalacja wewnętrzna c.o. będzie zasilana z istniejącego węzła. Rozprowadzenie instalacji zaprojektowano wzdłuż trasy istniejących rurociągów, które ulegną demontażowi. Instalację dla pomieszczeń zaprojektowano z rozdziałem dolnym, niezależnymi ciągami podłączonymi do węzła cieplnego. Rurociągi poziome będą prowadzone pod stropem piwnic i nad podłogą. Instalację zaprojektowano grzejnikami stalowymi konwektorowo-płytowymi, w łazienkach grzejniki łazienkowe.
  3. Wykonanie sciany akustycznej oddzielajacej sale dużą od małej oraz oddzielenia akustycznego sal TEatru od korytarzy
    Zamawiający: Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
    1.wykonanie projektów wykonawczych do zamówienia: parametry sciany 17,55 x 8,5 m wysokości, pomosty techniczne na wysokości +5,59 cm, elemnty ze stali,
    2.wykonanie sciany nośnej ze stali dla pomostów technicznych wykonanie sciany akustycznej na stelazu sciany nośnej z plyt g-k z wełna mineralną w środku wykonanie w scianie akustycznej 2 otworów i założenie w nich dzrwi akustycznych dwuskrzydłowych
    3.wykonanie drzwi akustycznych w przejsciu na poziomie +5,59 m pomostu technicznego.
    4.Wykonanie schodów metalowych stanowiacych dojście z poziomu 0,0 na poziom pomostu technicznego
    5. wykoanie sciany akustycznej malej na poziomie 0,0 dla oddzielenia korytarza od sali.
    6. Wykonanie zabudowy akustycznej otworów okiennych w scianach pomiędzy salami teatralnymi a korytarzem za pomocą plyt g-k i materiałów tłumiących

Inne osoby dla Stokłosa Jan (10 osób):