Kogo reprezentuje osoba

Stolarczyk Włodzimierz

w KRS

Włodzimierz Stolarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Włodzimierz
Nazwisko:Stolarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Chorzele (Mazowieckie), Grudusk (Mazowieckie), Krasne (Mazowieckie), Rostkowo (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Eugeniusz, Bober Marian, Borkowski Andrzej, Brysiewski Stanisław, Ćwiek Tadeusz, Czaplicka Krystyna, Czaplicki Jan, Detman Jan, Dudek Marian, Erynk Jan, Fuks Jan, Gadomski Sławomir, Galewski Zenon, Garliński Romuald, Kapuściński Krzysztof, Kiersikowski Piotr, Kijora Jerzy, Komosa Stanisław, Kosakiewicz Tomasz, Kołakowski Zenon, Ludwicki Janusz, Matłoch Agnieszka, Morawski Jerzy, Moskalik Andrzej, Młyński Bogdan, Oman Jan, Piórkowski Grzegorz Adam, Piotrak Jan, Rasiński Wiktor, Rejs Zbigniew, Roman Jacek, Rosińska Halina, Sałkowski Wiktor, Sędrowski Jan, Siedlecki Kazimierz, Skorupski Andrzej, Smoliński Konrad, Sylwestrzak Józef, Szafrański Lech, Szmalc Kazimierz, Tworkowski Zdzisław, Waśniewski Waldemar, Wróblewski Wiesław, Żebrowski Andrzej, Łączyński Stanisław, Łada Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawojek Mirosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andraski Lucjan, Bastkowska Anna, Bobiński Wiesław, Budnicki Szymon, Jędraszczak Elżbieta, Klimek Urszula, Kobyliński Włodzimierz, Komosa Stanisław, Kosobudzki Bernard, Kowalski Jarosław, Kozieł Bogdan Kazimierz, Kołakowska Teresa, Kołakowski Zdzisław, Malinowski Grzegorz, Morawski Marek, Nierobisz Jan, Olszewski Krzysztof, Płatek Waldemar, Rudnicki Eugeniusz, Smoliński Jerzy, Spodobalska Danuta, Strusiński Bogusław, Suchodolska Janina, Suwińska Joanna Maria, Świątecki Sławomir Zygmunt, Szpara Zbigniew, Wierzbicka Wiesława, Wojnarowski Zenon, Zaborowski Lucjan, Żelaziński Tomasz, Zembrzuski Janusz, Łąkowski Jan, Łąkowski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łączyńska Wioleta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Grudusku, Grudusk − KRS 0000128401
  2. Bank Spółdzielczy W Przasnyszu, Przasnysz − KRS 0000049853
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Grudusku, Grudusk − KRS 0000187249
  4. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Dzierzgowie, Dzierzgowo − KRS 0000035903
  5. Królewiecki Obszar Funkcjonalny - Porozumienie Przasnyskie, Przasnysz − KRS 0000511635
  6. Limes Bank Spółdzielczy, Chorzele − KRS 0000125216
  7. Ochotnicza Straż Pożarna W Chmieleniu Wielkim, Chmieleń Wielki − KRS 0000193678
  8. Ochotnicza Straż Pożarna W Czernicach Borowych, Czernice Borowe − KRS 0000191473
  9. Ochotnicza Straż Pożarna W Dobrogostach, Dobrogosty − KRS 0000197183
  10. Ochotnicza Straż Pożarna W Gostkowie, Gostkowo − KRS 0000181243
  11. Ochotnicza Straż Pożarna W Lesznie, Leszno − KRS 0000122022
  12. Ochotnicza Straż Pożarna W Nowej Wsi, Nowa Wieś − KRS 0000182716
  13. Ochotnicza Straż Pożarna W Ulatowie Pogorzeli, Ulatowo Pogorzel − KRS 0000175701
  14. Ochotnicza Straż Pożarna W Zarębach, Zaręby − KRS 0000179322
  15. Ochotnicza Straż Pożarna W Zdziwoju Starym, Zdziwój Stary − KRS 0000188762
  16. Ochotnicza Straż Pożarna W Żarnowie, Żarnowo − KRS 0000038211
  17. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Przasnyszu, Przasnysz − KRS 0000178319
  18. Spółdzielnia Mleczarska Mazowsze, Chorzele − KRS 0000042417
  19. Spółdzielnia Usług Rolniczych W Jednorożcu, Jednorożec − KRS 0000209923
  20. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Grudusk, Grudusk − KRS 0000280665
  21. Stowarzyszenie Producentów Mleka i Bydła Mięsnego W Ostrołęce, Ostrołęka − KRS 0000024864
  22. Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Czernickiej, Czernice Borowe − KRS 0000222304
  23. Stowarzyszenie Zaczarowany Zakątek, Nowe Brzozowo − KRS 0000629239

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Dzierzgowo − KRS 0000142546
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Myszyńcu, Myszyniec − KRS 0000038879
  3. J.s. Hamilton Mazowsze Sp. Z O.O., Maków Mazowiecki − KRS 0000131326
  4. Mazowiecki Bank Regionalny S.A. (mr Bank S.A.), Warszawa − KRS 0000018886
  5. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Mława − KRS 0000039524
  6. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Grudusku, Grudusk − KRS 0000219890
  7. Spółdzielnia Mleczarska Kurpie, Baranowo − KRS 0000073264
  8. Zakład Mleczarski Polmlek Mława Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000038851
  9. Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej W Ciechanowie, Ciechanów − KRS 0000234937


Inne osoby dla Stolarczyk (273 osoby):