Kogo reprezentuje osoba

Strumińska Joanna Magdalena

w KRS

Joanna Magdalena Strumińska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Joanna
Drugie imię:Magdalena
Nazwisko:Strumińska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1960 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arkutowski Artur, Barcińska Renata, Buchman Anna Monika, Burkacka Alicja, Błeszyńska Elżbieta Małgorzata, Cąpała Zbigniew, Cedrońska Dorota, Chrupek Jarosław Klaudiusz, Czubacka Dorota Janina, Dębski Adam Zbigniew, Dorula Adam Tomasz, Dorula Iwona Beata, Fąfara Kopszak Janina Bogumiła, Gałecka Maria Grażyna, Germel Barbara Jadwiga, Goebel Tadeusz Marian, Goszczyńska Grażyna Alicja, Goszczyński Marek Franciszek, Jagielska Hanna Maria, Juszczyk Wojciech, Kaczor Bogusław Tadeusz, Kalinkowski Stanisław Andrzej, Konecki Andrzej Mieczysław, Kopszak Remigiusz Bartłomiej, Koryszewska Małgorzata Ewa, Koryszewski Andrzej Marian, Kosińska Katarzyna, Kossowska Anna Barbara, Kossowski Roch Edward, Kossowski Wojciech, Kowalczyk Lech Wiktor, Kowalik Tadeusz Adam, Krawczyk Zofia Hanna, Kucharska Magdalena Monika, Leśniewski Bogdan, Liebchen Maria Alicja, Majer Robert Błażej, Malinowski Włodzimierz Szczepan, Malinowski Zbigniew Cezary, Michałowska Olga Dorota, Mostowska Jolanta Bożena, Mrozowska Agata Maria, Nurowska Irina, Nurowska Wrzosek Barbara Wanda, Nurowski Jacek, Ochal Janina, Ostrowski Edward Józef, Piątkowska Jolanta Marianna, Plucińska Skrzepińska Jadwiga Kazimiera, Pyrzanowski Romuald Stanisław, Pyszniewski Jerzy Bonifacy, Pyła Marek, Radzki Michał Mateusz, Ragus Eugeniusz, Ragus Julianna, Ratkowska Jolanta Marzena, Rzeźnicki Wiesław, Sadowska Maria Lila, Sawczyc Adam, Sidewicz Eugeniusz, Sitkowski Bolesław, Śladowski Grzegorz Kamil, Śledziewski Antoni, Sochacka Małgorzata Maria, Świątkowska Marianna, Świdnicka Anna Janina, Świdnicki Kazimierz Bronisław, Świtkowska Bożena Anna, Szczękulski Janusz Jan, Szkudłapski Lech Piotr, Telesińska Bratek Zofia, Tomaszewska Jadwiga Danuta, Trześniewska Janina, Wierzbicka Irena Wacława, Wilkowska Aleksandra Jadwiga, Witkowski Jan, Wodzyńska Beata Natalia, Woźniak Jerzy Piotr, Wrzosek Karol Jerzy, Zaborska Sztokinger Hanna Halina, Zadrożny Jan, Żbikowski Zenon, Żytomirska Iwona Katarzyna, Łukasiewicz Andrzej

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudzicki Mariusz Antoni, Dobosz Stanisław, Gawor Rajmund, Góra Krystyna Maria, Jaeger Barbara Jolanta, Kępski Tadeusz Eugeniusz, Koniuszewska Stypułkowska Jadwiga Natalia, Kowalski Marian Ireneusz, Krystecki Zbigniew, Markowski Roman Kazimierz, Małysz Henryk, Przepiórkiewicz Hanna Jadwiga, Skibniewski Jerzy, Sołtys Jerzy Witold, Warakomski Janusz Piotr, Łempicki Tadeusz Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemliński Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4see Architecture, Inc. S.A. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000300710
  2. Agromix-mazowsze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080186
  3. Apus S.A., Warszawa − KRS 0000065145
  4. Architekci B i D Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000572972
  5. B i D Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395652
  6. Buffalo Gold Miners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000616605
  7. Centrum Technik Miniinwazyjnych Sp. Z O.O., Jabłonna − KRS 0000468482
  8. Concorde Investissement Spółka Akcyja, Warszawa − KRS 0000077976
  9. Elbląski Dobry Samorząd, Elbląg − KRS 0000285559
  10. Elkam Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000598430
  11. Enrol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285081
  12. Eros Macchi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000505910
  13. Firma Handlowo-usługowo-produkcyjna W.g.ł. Radzcy Sp. J., Gołków − KRS 0000193192
  14. Fundacja Rozwoju Czerwińska Nad Wisłą, Czerwińsk Nad Wisłą − KRS 0000294133
  15. Fundacja Rozwoju Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej W Poznaniu, Poznań − KRS 0000035174
  16. Fundacja Wspierania Twórczości Ludowej, Warszawa − KRS 0000196115
  17. Fundacja Zobaczyć Jutro, Warszawa − KRS 0000491403
  18. Invest And Management Kowalik i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000122905
  19. Kancelaria Prawnicza J.tomaszewska, B. Tomaszewski Sp. J., Warszawa − KRS 0000140725
  20. Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących Syrenka, Warszawa − KRS 0000090957
  21. Komitet Upamiętnienia Ofiar Obozu Zagłady Kl Warschau, Warszawa − KRS 0000156504
  22. Kopszak i Wspólnicy. Sp. J., Warszawa − KRS 0000228724
  23. Mazowiecka Agencja Handlowa Społem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027953
  24. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Inwest-dom, Warszawa − KRS 0000200559
  25. My Progress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288817
  26. Neatis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000627212
  27. Osteon Sp. Z O.O., Chotomów − KRS 0000365836
  28. Piekarnia Hetmańska K.wróbel, J.m.jankowscy, K.świdnicki Sp. J., Legionowo − KRS 0000148178
  29. Piko Nieruchomości Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564088
  30. Piko Nieruchomości Bis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000579502
  31. Podkarpacki Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333192
  32. Podkarpacki Sp. Z O.O., Jawczyce − KRS 0000114605
  33. Polska Korporacja Menedżerów Sportu, Warszawa − KRS 0000150000
  34. Polskie Towarzystwo Psychotroniczne, Warszawa − KRS 0000057139
  35. Pp Project Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598983
  36. Pr Project Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000628233
  37. Property Point Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000267064
  38. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-komunalnych Sp. Z O.O., Sokołów Podlaski − KRS 0000175242
  39. Rycerze Kolumba W Polsce, Kraków − KRS 0000303517
  40. San Marco Dystrybucja Polska S.A., Warszawa − KRS 0000585358
  41. Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Wola, Warszawa − KRS 0000090235
  42. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Lipków-eko, Lipków − KRS 0000156991
  43. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Petrus, Warszawa − KRS 0000279347
  44. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Wspólna Chata, Warszawa − KRS 0000149963
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jelonki, Warszawa − KRS 0000069548
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka W Warszawie, Warszawa − KRS 0000224292
  47. Taksim-pol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035392
  48. Towarzystwo Karpackie, Warszawa − KRS 0000084809
  49. Wielkopolska Gildia Rolno - Ogrodnicza S.A., Poznań − KRS 0000104717
  50. Zgobud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020622

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adax Scandinavia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181671
  2. Ampolmed-europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046519
  3. Asset S.A., Warszawa − KRS 0000030805
  4. Auditorsbusiness Experts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187946
  5. Bat Group Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046142
  6. Biuro Handlowe Polon W Warszawie, Warszawa − KRS 0000020221
  7. British-american Tobacco Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019081
  8. British-american Tobacco Polska S.A., Augustów − KRS 0000024358
  9. Ecofair Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000208423
  10. Eu Outsourcing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174855
  11. Greenfield Profesjonalne Szkolenia Językowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000218560
  12. Hardbud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226598
  13. Hevelius Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000557073
  14. Jmg Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188637
  15. Kg X Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000434646
  16. Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, Warszawa − KRS 0000136810
  17. Media Action Travel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145377
  18. Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów Mieszkalnych Ochota, Warszawa − KRS 0000131429
  19. Olan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195675
  20. Pago Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000103571
  21. Pekao Property S.A., Warszawa − KRS 0000015084
  22. Polaneft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000583705
  23. Polbud-serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214266
  24. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Mińsku Mazowieckim S.A., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000014342
  25. Pv Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000461483
  26. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Klub Dwustu, Warszawa − KRS 0000075678
  27. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Vistula, Warszawa − KRS 0000188459
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa Miła, Warszawa − KRS 0000041402
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa Szaserów, Warszawa − KRS 0000210965
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakrzewo, Elbląg − KRS 0000177616
  31. Start Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377073
  32. Stowarzyszenie Podziemnego Radia Solidarność O Wolność Przekazu, Warszawa − KRS 0000261828
  33. Trade Up Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000448435
  34. Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000294679
  35. Wydawnictwo Szkolne Pwn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091324
  36. Zakłady Przemysłowo-handlowe Staltex S.A., Warszawa − KRS 0000204417